خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تست نمیزنی برا زیست؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      زیست:100درصد
      پارسال 99درصد مواقع فقط کتاب درسی+تحلیل های خودم از کتاب
      دین و زندگی:100
      فقط کتاب اونم پنج شنبه قبل آزمون(حول 3ساعت وقتمو میگرفت)
      پ ن:اینا درس هایی بودند که اغلب اوقات این درصد رو داخلشون پارسال میزدم(شیمی هم 2بار صد زدم ولی به نسبت اون دو تا پوچه!)،اینا در مورد آزمون های آزمایشی هستش
      ...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      تست نمیزنی برا زیست؟
      یزرگترین راز توی زیست شناسی اینه که درسو بفهمی،چه با تست چه بدون تست
      بله پارسال نمیزدم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یزرگترین راز توی زیست شناسی اینه که درسو بفهمی،چه با تست چه بدون تست
      بله پارسال نمیزدم
      پیشنهادتون واسه زیست از الان تا کنکور چیه؟

+

کنکور رو چند زدین ؟ واقعا با تست کم هم میشه به درصد خوب رسید؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

پیشنهادتون واسه زیست از الان تا کنکور چیه؟

+

کنکور رو چند زدین ؟ واقعا با تست کم هم میشه به درصد خوب رسید؟
      زیست کنکور یه قلق خاصی داره که اگه به دستش بیاری کار تمومه حالا چه با تست زیاد چه با تمرکز روی کتاب درسی
      به قول یکی از مولفای معروف وقتی تستارو میزنی صورت سوالا رو که میخونی گزینه درست رنگش میپره !

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      زیست کنکور یه قلق خاصی داره که اگه به دستش بیاری کار تمومه حالا چه با تست زیاد چه با تمرکز روی کتاب درسی
      به قول یکی از مولفای معروف وقتی تستارو میزنی صورت سوالا رو که میخونی گزینه درست رنگش میپره !
      شما پیدا کرد؟!
      با مثال توضیح میدی،لطفا.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=rogi;1682334]

شما پیدا کرد؟!
      با مثال توضیح میدی،لطفا.
      قلقش مثلا اینطوریه که شما تصاویر کتاب درسی رو خود به خود تحلیل میکنید یا خط های متاب درسی رو طور دیگری میخونید
      قابل توضیح دادن نیست راستش ولی خودبهخود احتمالا دستتون میاد
      پ ن:پیشنهادم اینه که هم اینکارو کنید و هم تست بزنید(حالا کتاب و چندتا به خودتون بستگی داره)
      در ضمن سعی نکنید خیلی عمقی بخونید،چون بعضی ازجاهای کتاب تناقض داره و تو کنکور به ضررتون تموم میشه!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست کنکور ۹۸ ۸۰ زدم
      کنکور ۹۹ ۷۵ زدم
      اگه ازمون بدم شاید ۶۰ بتونم بزنم که مهم نیس
      کتاب رو با ویس های رضا امیر میخونم بعد (کلاس انلاینش رو هم میرم ولی ویس هاش هم بشدت کامله و میشه گفت نیازی نیس کلاسشو برین من چون تغیر نظامی ام رفتم) بعد چن وقت مرورش میکنم و با دقت بیشتری میخونم و همزامن با مطالعه با ذهن پرسشگر جملات صحیح و غلط طرح میکنم ( طبق تکنیک های طرح تست رضا امیر) بعدش مرور و مرور و مرور تستای کنکورم میزنم
      خلاصه اینکه با یک دهم تلاشی که دیگران میکنن نتیجه نستا عالی گرفتم تو کنکور تا حالا ( اگه معیار قضاوتتون ازمون باشه نتیجه خوبی ندارم ولی قلم چی شمارو دانشگاه نمیفرسته بلکه کنکوره که درصدش مهمه) پارسال یکی از دوستام قلم چی میانگین ۷۰ الی ۸۰ میزد خیلی سبز پینوکیو هم میزد اخرش بزور تونست ۵۶ درصد تو کنکور بزنه
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 08 دی 1399 در ساعت 23:08

8. Top | #23
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      زیست کنکور ۹۸ ۸۰ زدم
      کنکور ۹۹ ۷۵ زدم
      اگه ازمون بدم شاید ۶۰ بتونم بزنم که مهم نیس
      کتاب رو با ویس های رضا امیر میخونم بعد (کلاس انلاینش رو هم میرم ولی ویس هاش هم بشدت کامله و میشه گفت نیازی نیس کلاسشو برین من چون تغیر نظامی ام رفتم) بعد چن وقت مرورش میکنم و با دقت بیشتری میخونم و همزامن با مطالعه با ذهن پرسشگر جملات صحیح و غلط طرح میکنم ( طبق تکنیک های طرح تست رضا امیر) بعدش مرور و مرور و مرور تستای کنکورم میزنم
      خلاصه اینکه با یک دهم تلاشی که دیگران میکنن نتیجه نستا عالی گرفتم تو کنکور تا حالا ( اگه معیار قضاوتتون ازمون باشه نتیجه خوبی ندارم ولی قلم چی شمارو دانشگاه نمیفرسته بلکه کنکوره که درصدش مهمه) پارسال یکی از دوستام قلم چی میانگین ۷۰ الی ۸۰ میزد خیلی سبز پینوکیو هم میزد اخرش بزور تونست ۵۶ درصد تو کنکور بزنه�������������� ����
      شما قبول شدید سال پیش؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید
      این آقای رضا امیر چه طوری درس میدهند که اینقدر همه جا اسمش رو میشنوم؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببخشید
      https://t.me/amirbio کانالشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید
      الحق استاد هستند ایشون هم از نظر علمی هم اخلاقی
      تدریسش که فوق العادست و از نظر علمی بسیار بالاست ولی جدای از اون من کشته مرده مرام و معرفت این آدم هستم
      هر آن چیزی که از زیست شناسی یاد گرفتم رو مدیون استاد امیر هستم
      به معنای واقعی کلمه فعالیت بدون چشم داشت و با کیفیت بالا انجام میده تو کانالش
      توصیه میکنم همه ایشون رو دنبال کنید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      شما قبول شدید سال پیش؟

متاسفانه نه رتبه ام شد ۶۰۰۰ منطقه دو هدفمم فیزیوتراپیه
      امسال نظام جدید میخونم و مطمعنم بازم زیستو بالای ۷۵ میزنم
      چون خودمو درگیر اضافه کاری هایی نمیکنم که لزوما غلط نیستن و نمیشه گفت شما کتاب تست و درسنامه بخونین حتما نتیجه نمیگیرین ولی مثلا وقتی که از یک استان به استان دیگه ای میریم چن مسیر وجود داره که یکی طولانی تره یکی کوتاه تره یکی خاکیه اون یکی سربالاییش زیاده، همشون بلخره مارو میتونن به مقصد برسونن و لزوما اشتباه نیستن ولی میشه مسیر های کوتاه تری رفت که سربالاییشم کمتره و زودتر و با مصرف بنزین و انرژی کمتر به مقصد رسید
      روش استاد رضا امیر هم همین مسیر کوتاه تر و کم انرژی تره که منی که یککک دونه تست تالیفی نزدم رو پارسال به درصد ۷۵ رسوند سال قبلشم همینجور ۸۰ زدم (هردوسال نظام قدیم بودم)همون دوستمم هر دو سال روش خودش رو رفت و سال ۹۸ ایکیو و نشر الگو میزد درصدش شد ۶۵ سال بعدش نظام جدید داد خیلی سبز و گاج میکرو زد ۵۶ درصد زد و واقعا هم پسر پرتلاشی بود که کم نمیزاشت ولی مسیری رو انتخاب کرد که انرژی زیادی ازش گرفت و خیلی هم خوب به مقصد نرسید منی که مسیرم بهینه و دور از اشفتگی ذهنی و تمرکز رو اصل کاری که درصد شما رو میسازه با تلاش کمتر از اون هر سال ۲۰ درصد مهم از اون بالاتر زدم
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 09 دی 1399 در ساعت 01:11

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تدریسش که فوق العادست و از نظر علمی بسیار بالاست ولی جدای از اون من کشته مرده مرام و معرفت این آدم هستم

منم کاملا حرفای شما رو با دل و جان تایید میکنم ایشون منی که سال ۹۷ با نفرت زیستو زیر ده درصد زدم تبدیل به کسی کرد که عاشق زیسته و راحت میتونه بالای هفتاد بزنه
      بجز زیست که واقعا هیچ انسانی تو زمین به تدریسشون نزدیک نیست
      از نظر انسانی و اخلاقی هم اسوه و الگو و مرجع تقلید من هستن و به معنای واقعی کلمه معلم زندگیم هستن واقعا تنها دبیری هست که من از آموزه هاش سال ها بعد از موفقیت یا شکست در کنکور استفاده میکنم
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 09 دی 1399 در ساعت 01:10

14. Top | #29
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سلام//
      ميشه لطف کنين کانالش بگيد؟
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

شما پیدا کرد؟!
      با مثال توضیح میدی،لطفا.
      میدونی این قلق همون جرقه هاییه که طراح سوال موقع طرح کردن سوالا تو ذهنش ایجاد میشه و طوری به مطلب توی ذهن ما عمق میده که چندین لول بالاتر از زدن n تا تسته...اگر واسه یه فصل 300 تا تست میزدی بیا یه کاری کن...150 تا بزن و وقت بقیه اش رو بده به اینکه خودت سوال طرح کنی ... واقعا مهم نیس کیفیت سوال تو چقدره یا اصلا ارزش تستی داره یا نه مهم اون دیدی هست که توی ذهن تو نسبت به مطلب به وجود میاد...این کار رو چند مدت انجام بده و از نتایجش شگفت زده شو!!! مطمعنم کلا مسیر ذهنیت عوض میشه

پ.ن 1: حتما نباید تست طرح کنی میتونه جمله صحیح یا غلط باشه ... البته بعد یه مدت انچنان وضعت خوب میشه که تستای خوبی هم میتونی طرح کنی اتفاقا

پ.ن 2:یه سر به کانال رضا امیر بزن و چیزایی که راجب تکنیک های طرح تست گفته رو گوش بده بدردت میخوره قطعا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن