خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

چند سوال درمورد دانشگاه و کنکور

سلام به همگی. ببخشید من به کمک شما نیاز دارم
      من امسال روزانه قبول شدم(البته من از محرومیت خبر نداشتم وگرنه روزانه انتخاب نمیکردم )و الان مجوز شرکت در کنکور1400 رو گرفتم.
      1. میخوام بدونم باید قبل شرکت در کنکور باید انصراف بدم ؟
      2. الان اگه نمراتم تو دانشگاه کم بشه و قبول نشم، مشکلی پیش میاد؟ (چن نمیخوام این رشته رو برم)
      اگه میشه کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
      من امسال روزانه قبول شدم(البته من از محرومیت خبر نداشتم وگرنه روزانه انتخاب نمیکردم )و الان مجوز شرکت در کنکور1400 رو گرفتم.
      2. الان اگه نمراتم تو دانشگاه کم بشه و قبول نشم، مشکلی پیش میاد؟ (چن نمیخوام این رشته رو برم)
      اگه میشه کمک کنید
      تا بهمن ماه موقع ثبت نام کنکور وقت دارید انصراف بدید.مشکلی هم نداره اگر این ترم نمراتتون کم بشه.شما می خواین انصراف بدید فرقی به حالتون نداره.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      تا بهمن ماه موقع ثبت نام کنکور وقت دارید انصراف بدید.مشکلی هم نداره اگر این ترم نمراتتون کم بشه.شما می خواین انصراف بدید فرقی به حالتون نداره.
      ممنون

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
      اگه میشه کمک کنید
      سلام

اگر یقین داری که توی کنکور 1400 رتبه مورد نظرتو میاری و قبول میشی ، باید قبل از تاریخی که داخل دفترچه کنکور سراسری زده شده ، انصراف بدی از روزانه ، اگر شبانه یا غیردولتی یا ازاد یا پیام نور بودی نیازی به انصراف نداشت
      اما اگر میبینی که خودت میدونی قبول نمیشی ، بدون انصراف دادن هم میتونی کنکور بدی ولی اگر انتخاب رشته بکنی و قبول بشی ، برات دردسر میشه

نمرات هم بستگی به خودت داره دیگه ، میتونی واحد های کمتری برداری ( حداقل14 واحد ) که دروست هم زیاد نشه و همچنین معدلت هم پایین نیاد که مشروط بشی ، شاید یوقتی قصد داشتی همین رشته رو ادامه بدی بعد ضرر نکنی.

موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام

اگر یقین داری که توی کنکور 1400 رتبه مورد نظرتو میاری و قبول میشی ، باید قبل از تاریخی که داخل دفترچه کنکور سراسری زده شده ، انصراف بدی از روزانه ، اگر شبانه یا غیردولتی یا ازاد یا پیام نور بودی نیازی به انصراف نداشت
      اما اگر میبینی که خودت میدونی قبول نمیشی ، بدون انصراف دادن هم میتونی کنکور بدی ولی اگر انتخاب رشته بکنی و قبول بشی ، برات دردسر میشه

نمرات هم بستگی به خودت داره دیگه ، میتونی واحد های کمتری برداری ( حداقل14 واحد ) که دروست هم زیاد نشه و همچنین معدلت هم پایین نیاد که مشروط بشی ، شاید یوقتی قصد داشتی همین رشته رو ادامه بدی بعد ضرر نکنی.

موفق باشی
      آها فهمیدم
      ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن