خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان برای پرستاری ترم ۱ و ۲ لپ تاپ لازمه؟؟
      البته یه گوشی حرفه ای دارم، اگه لازم نیست لپ تاپ نخرم فعلا

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      ببينيد بستگي داره نياز رو چي معني كني مثلا بعضي رشته ها مثل معماري از ترم چهار به بعد و مهندسي كامپيوتر از ترم يك براشون واجبه و ... اين نياز حياتيه اما براي بعضي رشته ها خوبه داشته باشي اما اجباري نيست حتما داشته باشي از جمله پرستاري .
      براي پرستاري خودم لب تاب دارم و ميگم خيلي خوبه داشته باشي (من شانس اوردم تو ارزوني خريدم ) الان كه مجازيه اساتيد ما بيشترشون ارايه ميخوان شما چه تحقيق چه پاور ساختن چه ارايه دادن بايد لب تاب داشته باشي گوشي وسيله كار راه اندازه براي كاراي تخصصي ساخته نشده .
      با اين دلايل كه گفتم داشتن لب تاب خيلي مفيده اما ميشه بدون اون سر كرد يا اينكه يه كامپيوتر دست دوم خريد كه راحت از پس اين كارا برمياد با هزينه كمتر اما اگه محدوديت مالي نداريد حتما بخريد به كارتون مياد .
      نكته اخر : متاسفانه من ديدم يه تعداد از دختر خانوم ها (حدس من بالاي 50 درصد نه علاقه دارن و نه بلدن از لب تابشون استفاده كنن و هزينه الكي كردن فقط خاك ميخوره بدبخت و ده درصد فايده اي كه ميتونه داشته باشه ازش استفاده ميشه) وتعداد كمتري از پسرا (اگه كار تخصصي نكنن حداقل برا بازي و فيلم استفاده ميكنن خريدش توجيح داره)
      اگر از اين دسته ايد يا بايد تصميم بگيريد كه تغيير كنيد و ياد بگيريد يا اينكه هزينه الكي نكنيد ميتونيد پولتون رو صرف چيزاي ديگه اي كنيد كه براتون استفاده بيشتري داره
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      سلام دوباره بهارجان
      لپ تاب راستش چون مجازیه برای درس خوندن راحت تره . اما من که خوابگاهی بودم یادمه یه ترم لپ تاپم رو با خودم بردم و بعد دیگه گداشتم بمونه خونه . تو خوابگاه اتاق سایت هست و در کل نیاز خاصی هم نبود همون گوشی کافی بود . اما الان که خونه ایم فقط با لپ تاپ کار میکنم اصلا با گوشی سخته درس خوندن .
      اما متاسفانه لپ تاپ خیلیییی گرون شده پس باتوجه به شرایط خودت تصمیم بگیر.

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      ببينيد بستگي داره نياز رو چي معني كني مثلا بعضي رشته ها مثل معماري از ترم چهار به بعد و مهندسي كامپيوتر از ترم يك براشون واجبه و ... اين نياز حياتيه اما براي بعضي رشته ها خوبه داشته باشي اما اجباري نيست حتما داشته باشي از جمله پرستاري .
      براي پرستاري خودم لب تاب دارم و ميگم خيلي خوبه داشته باشي (من شانس اوردم تو ارزوني خريدم ) الان كه مجازيه اساتيد ما بيشترشون ارايه ميخوان شما چه تحقيق چه پاور ساختن چه ارايه دادن بايد لب تاب داشته باشي گوشي وسيله كار راه اندازه براي كاراي تخصصي ساخته نشده .
      با اين دلايل كه گفتم داشتن لب تاب خيلي مفيده اما ميشه بدون اون سر كرد يا اينكه يه كامپيوتر دست دوم خريد كه راحت از پس اين كارا برمياد با هزينه كمتر اما اگه محدوديت مالي نداريد حتما بخريد به كارتون مياد .
      نكته اخر : متاسفانه من ديدم يه تعداد از دختر خانوم ها (حدس من بالاي 50 درصد نه علاقه دارن و نه بلدن از لب تابشون استفاده كنن و هزينه الكي كردن فقط خاك ميخوره بدبخت و ده درصد فايده اي كه ميتونه داشته باشه ازش استفاده ميشه) وتعداد كمتري از پسرا (اگه كار تخصصي نكنن حداقل برا بازي و فيلم استفاده ميكنن خريدش توجيح داره)
      اگر از اين دسته ايد يا بايد تصميم بگيريد كه تغيير كنيد و ياد بگيريد يا اينكه هزينه الكي نكنيد ميتونيد پولتون رو صرف چيزاي ديگه اي كنيد كه براتون استفاده بيشتري داره
      موافقم با نظرتون
      اما یه چیزی گفتید پسر ها برای گیم و فیلم ازش استفاده میکنن باید بگم من خودم لپ تاپ رو ترم اول دانشگاه دقیقا بخاطر فیلم و گیم با خودم خوابگاه بردم . کال آف و فیفا و ... ریخته بودم توش اما عملا اصلا وقتی نمیموند واس گیم چون صبح تا شب کلاس داشتیم . تفریح دانشجویی همون بیرون رفتن با دوستانه و یا فوقش فیلم ترسناک تو خوابگاه گروهی دیدن . دیگه وقتی واس گیم نمیمونه ....

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خریدی گوشی یا نه ؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      خریدی گوشی یا نه ؟
      نه هنوز
      رها چو برگ خسته در باد🍃

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uncertain نمایش پست ها

نه هنوز
      ارزون نمیشه چیزی
      بخر ضرر کردی نخری
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سامسونگ بهترهههه

9. Top | #69
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      من نوت 9 پرو خریدم تا الان که گوشی خوبی بوده راضیم

10. Top | #70
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      a72 , a52 اومده ؛صبر کن ارزون میشه بهتر پیدا نمیکنی
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن