خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

کمک فوری!برای خرید چند کتاب

سلام دوستان فروشگاه انلاینی مطمئن برای کتاب های دانشگاهی(رشته حسابداری ) سراغ دارید؟!کتاب انگلیسی حسابداری(1)و چند کتاب دیگرو برای پدرم میخواستم!
      متاسفانه همه کتاب فروشی های شهرمونو تا 2 هفته تعطیل کردن !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان اون کتابو پیدا کردم سایت یکتابوک(یکتامهر ) داره! کسی از اون جا خریدی داشته جدیدا؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      دوستان اون کتابو پیدا کردم سایت یکتابوک(یکتامهر ) داره! کسی از اون جا خریدی داشته جدیدا؟؟؟؟؟
      من خرید داشتم کتابای عمارلو سال 97 گرفتم بسته بندیش مثل قلمچی نایلونی بود تنها بدیش همینه ولی کتابا سالم رسیدن با اخرین چاپ

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان فروشگاه انلاینی مطمئن برای کتاب های دانشگاهی(رشته حسابداری ) سراغ دارید؟!کتاب انگلیسی حسابداری(1)و چند کتاب دیگرو برای پدرم میخواستم!
      من از فروشگاه اینترنتی "سروشگان" چند هفته پیش دوتا از کتب دانشگاهمو خرید کردم و به موقع و تمیز برام فرستادن فکر کنم اکثر کتب دانشگاهی رو داشته باشن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من کتابای کنکورم رو از سایت کتابچی گرفتم تا جایی که میدونم کتابای دانشگاهی هم داشت از بابت اعتبار و امنیت خرید خیالتون راحت من چندین بار خرید کردم راضی بودم از همه چیز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن