خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 55 از 169 نخستنخست ... 4554555665155 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 811 به 825 از 2525
    1. Top | #811
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فردا آزمونو چک میکنم... امروز نمیتونستم چون دسترسیم به رایانه و گوشی محدود بود...

گزارش امروز: 8 ساعت + 260 تست
      مجموع کل رو هم فردا اعلام میکنم امروز زیاد حوصله ندارم...

نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      شرمنده امروز گزارش رو از صبح میدم ولی یه چیزی تو گلوم گیر کرده باید بگممممم،
      ۱۳۹۹/۸/۳۰:هیچی ب سلامتی!(امروز رو برنامه کار میکنم و مرور درسا)

امروز یه حرفیو از کسی شنیدم که فکر میکردم اگه تموم دنیا نباشن اون پشتم وایمیسه،
      فکر میکردم تنها کسیه که دارم حتی با وجود اینکه چند وقت پیش بهم گفته بود ایینه دقم شدی،

بهم گفت نمیتونم دیگه خرجتو بدم،گفتم مگ من خرجم چیه،نه ارایشگاهی میرم نه لباسی میخوام دیگه، نه دنبال مدو این چیزام،کتابارم که برادرم خریده،
      فکر کنم خوردن سه وعده غذا در طول روز اونم در حد چند لقمه روشون سنگینی میکنه.
      یادشون رفته دلیل پشت کنکور موندن من خودشون بودن،یادشون رفته دهم که بودم با طلاق طلاقاشون نذاشتن اعصاب بمونه برام،یادش رفته مامانم که تابستون یازدهم به دوازدهم که کلی برنامه داشتم پایه رو بخونم(هیچی نمیدونستم) با تصادفش همه چیو گذاشتم کنار که به اون برسم،منت نمیذارم چون وظیفم بوده ولی انصافم نیست منکه مادرم یه آخ میگه جونم واسش درمیره بهم بگه آیینه دق.....
      انصاف نیس اول صبحی اشک ادمو دربیارن که بیام به مجازی پناه ببرم...
      ببین قبول دارم شرایط سخته.‌‌ خیلی هم سخته.
      شرایط خیلیا هم بهتره.‌‌.. اینم قبول
      فقط اینو بدون که خیلیا با وجود مشکلات بیشتر دارن ادامه میدن و اگه جای تو بودن راه حلی واسش پیدا میکردن
      تو این مسیر هیچکس بیشتر از خودت دلسوز تو نیس.‌‌.. نه مامانت، نه بابات، نه برادر و خواهر و..‌. خودت تنهایی باید گلیمتو از آب بیاری بیرون

با این چیزی که میخوام بگم شاید ازم متنفر شی و منو هیولا ببینی اما خوب گوش کن:
      سال قبل پدرم دچار عارضه ی قلبی و مغزی شد... یه مدت همه نگران بودن و بهش سر میزدن... تو این شرایط میدونی من چیکار کردم؟ رفتم بهش گفتم: اگه فوت شی ۲ _۳ روز بیشتر مجلس عزای تو رو نمیگردونم! بعدش میرم خونه رفیقم درس میخونم! پس لطفا حلالم کن...
      پدر خوبی برام نبوده اما بهر حال به گردنم حق داره.‌‌.. منم بشدت آدم باوجدانی ام و اون لحظه صدای شکستن قلبمو قلبشو شنیدم... اما یادت باشه سال کنکور تو از داشتن قلب محرومی... تو از داشتن احساسات محرومی، تو از داشتن هر گونه مسئولیتی محرومی، تو حتی از زندگی هم محرومی و محکومی به اینکه سفت و سخت، مثل یه ربات باشی! چون اسیر نظام آموزشی ویرانگر و قاتل این کشور افتادی... تصیر خودتم نبوده...
      میدونم این مسائل برای یه پشت کنکوری به مراتب دردآورتر و سنگین تره..‌ عملا یه سال ما به باد فنا رفته... از هر طرف داریم طعنه و تحقیر میشنویم و گوشی نیست که درد ما رو بشنوه یا شونه ای که روش گریه کنیم... انواع و اقسام فشار عاطفی، روانی و.‌‌.. رو هم باید کنار درس خوندن متحمل بشیم..‌
      من دو ساله از خونه بیرون نرفتم! فقط یه بار اونم بعد از کنکور به اصرار رفیقام و خونوادم، چون تقریبا شده بودم جنازه متحرک
      عطر بهار و شکوفه های سال قبل رو یادم نمیاد...
      حس میکنم دیوارهای اتاقم دارن بهم نزدیک میشن
      دو ساله با والدینم سر یه میز غذا نمیخورم و میرم اتاقم چون انواع و اقسام حرف و طعنه و کنایه و تحقیر ازشون میشنوم...
      تازه فقط هم وعده نهار (اون هم خیلی کم) مصرف میکنم و بقیه روز یا با سیب میگذره یا با ساقه طلایی، یا با گشنگی و قار و قور معده... نه اینکه غذا نباشه یا رژیم باشم؛ فقط عذاب وجدان و حس بیخودی و سربار بودنم باعث میشه بیشتر از این کوفت نکنم... تازه کسی هم صدام نمیکنه... خودم میبینم هوا تاریک شده و من گشنمه میرم غذامو میکشم...
      سال دوازدهمم سر جمع یه هفته هم مدرسه نرفتم چون تحمل نگاه ها و حرف های همسن و سالام رو نداشتم.‌‌... بدون هیچگونه معلمی خودم درسامو میخوندم و اگه اشکالی هم داشتم سعی میکردم خودم رفعش کنم..‌
      یادمه سال قبل خسته و کوفته از کتابخونه و پانسیون برمیگشتم و تو کل راه حرف مادر و پدرم رو می شنیدم که داشتن دانش آموزای تراز بالای ۷۰۰۰ شون رو میکوبیدن رو فرق سر من و منو پایین میاوردن و خوار و ذلیل جلوه میدادن
      اوضاع خونمون هم بدتر از میدان جنگه.‌‌.. همه اعصابا داغون؛ نمیتونی دو کلمه مثل آدم غریبه باهاشون حرف بزنی... همش داد و بیداد و سر وصدا... در ها هم عایق صدا نیستن و خیلی اذیت میشم‌‌‌ باور کن من آرزومه والدینم طلاق بگیرن تا این زندگی کوفتی و تشنج یه ذره تغییر کنه...
      حالا اینایی که گفتم نیمه ی پر لیوان بود! نیمه خالی لیوان باعث میشه وقتی بهش فکر میکنم، به زندگی لعنتی و بخت سیاهم خاتمه بدم... اگه بدونی بعنوان یک دختر نوجوون هر ساعت مجبورم چه صداها و حرفای نفرت انگیزی رو بشنوم و چه چیزاییو تحمل کنم بدون شک زار میزدی...
      اینو حمل بر خودستایی من نذار، اما آدمی ام که ذهن تیز و گیرایی بالایی داره و ۷ ساعت مطالعه براش کافیه... اما تو این شرایط مجبورم ۱۲ ساعت بیشتر بخونم تا حداقل همون اندازه بازدهی داشته باشه...
      این همه مشکلات باعث شده شبا دندون قروچه بگیرم، تا حدی که دیشب پدرم اومد اتاقم و بیدارم کرد مبادا که زبونمو موقع خواب قطع نکنم!
      گاهی شبا از شدت درد معده و مجاری تنفسی خواب به چشمم نمیاد... بقیه شب ها هم نفس تنگی میگیرم و مجبورم خودم ارادی نفس بکشم و حس خفگی بهم دست میده... به مادرمم این مشکلاتو عنوان کردم و گفتم وقت از یه مطب برام بگیره؛ نه یکبار، بلکه سه ماهه دارم میگم ولی هربار خودشو به نشنیدن میزد... تهش خودم وقت گرفتم و کارت بانکی و دفترچه بیمه رو برداشتم و زدم بیرون... جالبه وقتی برگشتن میپرسیدن: تو مگه تو اتاقت نبودی؟

اینا رو برای ترحم یا دلسوزی نگفتم... از این چیزا بیزارم(بخاطر همین بدم میاد با صدقه والدینم زندگی کنم)
      فقط گفتم که بدونی هرکسی یه شرایطی داره... خیلیا وضعشون بدتر از من و توئه و پول خرید یه کتاب کمک درسیو هم ندارن...
      اینا رو گفتم تا کسایی که مشکلات اینچنینی ندارن بدونن 3_0 از ما جلو زدن... کسایی تو شرایط ما هم باید بسازن و راه مخصوص خودشونو پیدا کنن برای کاهش اثرات این مشکلات..‌
      سالها بعد مطمئنا این مشکلاتو دیگه یادت هم نمیاد (از بس که زندگی تو ایران سخته) ... سالها بعد فقط حسرت اینو خواهی خورد که چرا پوست کلفت تر نبودی و بیشتر تلاش نکردی.‌‌

اینو یادت باشه؛ هرچقدر بیشتر سختی بکشی، آدم پخته تر، منظم تر و پر تاب و تحمل تری میشی... شک نکن اگه اون جووجه تک رقمیو بذاری جای ما پس میوفته... خیلیا جای من و تو بودن و بجای ادامه تحصیل، شوهر کردن و قید درسو زدن... خیلیا تو شرایط ما بودن و رتبه شون حتی دو برابر ما هم نشده...

بهت احترام نظامی میذارم چون کاریو داری میکنی که خیلیا از پسشون برنمیان...
      پس قوی و شجاع باش دخترم!

2. Top | #812
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      30 آبان 99:
      10 ساعت 200 تست
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

3. Top | #813
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممد آر خواهشا گیر نده یه چیز اضافه بر گزارش میخوام بگم... جا نشد تو ادامه قبلی بنویسم... بالاخره ما رفیقای قدیمی هستیم، با هم دعوا کردیم و نون نمک همو خوردیم؛ یه اینبارو واسم پارتی بازی کن @Mohamad_R

فکر کنم کلاس هفتم بودم که یه کتاب خوندم به اسم بازماندگان یا همچو چیزی؛ یه عده از پاراگوئه یا اوروگوئه (دقیق یادم نیست) داشتن میرفتن به پرو با هواپیمای مسافربری... سر راه توی رشته کوه های آند سقوط میکردن در سردسیر ترین موقع سال... خیلیاشون که هلاک شدن و عده ی کمی بعد از ماه ها زنده پیدا شدن...
      این داستان براساس یک واقعه ی حقیقی نوشته شده بود و حقیقتا بعنوان بچه ۱۲_۱۳ ساله برام سنگین بود...
      این افراد تو این مدت برای گرم کردن خودشون، کل پولاشونو میسوزونن... بعد برای رفع گرسنگی از اجزای قابل مصرف جنازه ها (مثل مغز و ماهیچه و...) تغذیه میکنن...
      توی همون داستان باز یه داستان دیگه تعریف شده بود (که اونم حقیقیه) یه کاروان تو زمستون موقع سفر بدبیاری میاره و خیلیا میمیرن و بقیه مجبورن با کمترین امکانات سر کنن... زنی بود که قسم خورده بود به جنازه همسرش دست نمیزنه، اما یه ماه بعد در حال جوشوندن قلب اون شخص برای سیر کردن شکم خودش و بچه هاش بود...
      کلا وقتی بحث منافع بیاد وسط، آدمیزاد از هر حیوونی وحشی تر و خودخواه تر میشه... قضاوتشون نمیکنم البته؛ خودمم اگه بودم صد در صد رحم نمیکردم به جنازه ها ^__^
      اینو گفتم که بدونی پای زندگی ای که فقط یه بار فرصتشو بهت میدن، مجبوری خیلی چیزا رو قربانی کنی... یه دیالوگ هست که میگه: نمیتونی بدون قربانی کردن برنده باشی...
      Wanna make an omelet? Gotta break some eggs
      سر مشکلات اینچنینی لگد نزن به زندگی و بختت...
      گهگاه تو شرایط و به اصطلاح کانتکست هایی گیر میکنیم که هر چی بگی ازمون برمیاد...
      تازه کنکور هنوز اول زندگیه... قراره شیره ات کاملا مکیده بشه تا وقتی که پیر شی...
      خودتو دست کم نگیر و سعی کن تو هر شرایطی، مطابق نیاز همون شرایط تصمیم بگیری، راهو انتخاب کنی و وارد عمل بشی

شب همگی بخیر

4. Top | #814
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      های

۲ ساعت و ۲ دقیقه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #815
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      جمعه 30 ابان
      9:12 با 225 تست
      حوصله ام نمیکشه چیزی بنویسم شب همگی بخیر

6. Top | #816
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام شبتون آروم
      امروز ۹ ساعت و ۱۰ دقیقه.

دوستان یکم ملایم تر نصفه شبی ترسیدم اما به لیست کتابای در حال انتظارم بعد از کنکور یه دونه دیگه اضافه شد.

♤ ساعتی میزانِ آنی
      ساعتی موزونِ این
      بعد از این میزانِ خود شو
      تا شوی موزونِ خویش ♤

7. Top | #817
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      دیروز
      14ساعت با 473تست
      امروز
      12 ساعت با 392 تست

دیگه از فردا انجمن نمیام تا خود عید میام تبریک میگم عید رو یکیتون زحمت آپ تاپیک 6000ساعت زندگی رو بکشه آخر هر ماه
      سلطان آپ خودتی @Saturn8
      از الآن خداحافظی فردارو میکنم
      مواظب خودتون باشید و پر قدرت ادامه بدید
      خداحافظ
      ویرایش توسط _Joseph_ : 01 آذر 1399 در ساعت 01:26

8. Top | #818
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نام خدا
      امروز:6ساعت مرور آنچه خوانده شد
      بنده هم بخاطر بعضی از دلایل متاسفانه از فردا ناگزیر گزارش نمیدم
      امیدوارم همگیتون موفق و موید باشید(در ضمن از خونه بیرون نرید که کرونا در کمین است)
      خداحافظ دوستان، ساعاتی خوشی در کنار یکدیگر بودیم.

9. Top | #819
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      سلام
      جمعه 30 ابان
      9:12 با 225 تست
      حوصله ام نمیکشه چیزی بنویسم شب همگی بخیر
      سلام
      چطوری تست زیاد میزنید روزانع؟

10. Top | #820
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

گل پسر شما دیگه برای چی ساعت مطالعه میذاری ؟
      مگه دوباره داری میخونی برای کنکور ؟؟؟

11. Top | #821
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      برای کنکور که نه..... برای برنامه های دیگه ای که دارم

12. Top | #822
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      برای کنکور که نه..... برای برنامه های دیگه ای که دارم
      خخخ بععععععله ...
      آها باشه .
      امیدوارم موفق باشی

13. Top | #823
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خير باشه همه خدافظي کردن.......
      ب اميد موفقيت همتون
      من ک امروز ازمون گاجو دادم الانم ميرم تحليلش کنم/وقت بيارم فيزيک گرما ميخونم و تکميل گفتار دو فصل 6 زيست دهم//الان گفتم چون ممکنه شب نباشم
      روزتون بخير

14. Top | #824
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      زود برمیگردن نگران نباش ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      برای کنکور که نه..... برای برنامه های دیگه ای که دارم [IMG]file:///C:/Users/esmaeil/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام
      چطوری تست زیاد میزنید روزانع؟

خانوما آبجیا، آقایون داداشا

قبل از اینکه استارتر اعظم (ممد آر ملقب به بروسلی 2) روتون فن خشم پشه رو اجرا نکرده پیامای نامربوطو بحذفید
      هعی ممدآر نبودی ببینی...

15. Top | #825
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز 1 ساعت درس خوندم تازه شروع کردم اولین روزم بود شروع کردم از فردا بیشتر می خونم ده تا تست هم زدم
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

صفحه 55 از 169 نخستنخست ... 4554555665155 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)