خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم هیچکی اونجایی که گفته بودی حس انگل بودن بهت دست میده رو درک نکرد اوس ممد اما من با تک تک سلول های بدنم درکت میکنم و میدونم چی میگی
      همین که بدونی یکی دیگه هم تو این دنیا هست که دقیقا میفهمه چی میگی حس خوبیه
      زیاد نمیخام حرف بزنم فقط یه چیز میگم : بکوب بخون داداش و مطمعن باش که تهش میشه
      همه این حس مضخرف به زودی تبدیل به اعتماد به نفس میشه

2. Top | #32
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این تقلب ها نصفش بخاطر پدر و مادر هست.
      خیلیا پدر مادرشون روی تراز حساسن مثلا همسایه ما کلا فرق بچه درسخون با تنبل با تراز 6000 مشخص میکنه هرکی بالا6000 بود مخ هرکی پایین 6000 بود با عرض معذرت کودن هست.
      مثلا یادمه یکی از دوستام 2_3ماه از مهر رفته بود شروع کرد به خوندن (از مهر قلمچی رفت ولی نمیوند)مشاور گرفت اونم بهش گفت با قلمچی پیش نرو حتی مشاور به باباش هم گفت نره قلمچی ولی قبول نکرد نتیجش شد اینکه بچه تا آخرین آزمون روی کلید میزد.
      ...

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا که فکر میکنم منم باید انگل باشم!
      الان در کمدم رو باز کنم یه خروار مقام(مقاله نویس،پاور،سیاست،و علوم تربیتی و زیست و...)دارم و الان هیچ پخی نیستم!
      یه خاطره یادم اومد بزارین بهتون بگم:یادمه کلاس ششم بودم و مسابقات رباتیک شرکت کرده بودم(واقعا تو ربات ساختن خبره ای بودم!)بردیم رفتیم فینال دقیقا افتادم با یکی از فامیل های دور مادری،طبق قانون اگر در چند ثانیه اول بازی مشکلی برای ربات یکی پیش اومد باید طرف مقابل صبر کنه(در اصل جوانمردی)کنه و اون طرف اگر تونست در عرض 5 دقیقه رباتش رو درست کنه،آقا ما از شانس بدمون یکی از پیچ های رباتم در رفت(ربات جنگی بود)یعنی درست کردنش 30 ثانیه هم طول نمیکشید ولی ایشون همینجوری اومد مثل گاری اسب(برای اون شبیه گار های فیلم امپراطور بادها بود!برای منم شبیه تانک بسته بودم)آقا هیچی در اصل 10 ثانیه ناک اوت شدم،منم قهر کردم از محل مسابقه زدم بیرون(بیچاره مادرم یه ساعت دنبالم میگشت).
      ماه قبل شنیدم همون فردی که منو با ناجوانمردانگی بردش الان توی هوافضای ناسا!!!آمریکا درس میخونه و میخاد فضانورد بشه،حالا منم و یه مقام دومی از این رشته(البته راستش رو بگم زیادم خوشم نمیومد) و یه فضانورد ناسا(البته هنوزم میگم ناجوانمردانه بردش)
      اینقدر از این جور زخم ها خوردم که دیگه یادم نیستن

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      حالا که فکر میکنم منم باید انگل باشم!
      الان در کمدم رو باز کنم یه خروار مقام(مقاله نویس،پاور،سیاست،و علوم تربیتی و زیست و...)دارم و الان هیچ پخی نیستم!
      یه خاطره یادم اومد بزارین بهتون بگم:یادمه کلاس ششم بودم و مسابقات رباتیک شرکت کرده بودم(واقعا تو ربات ساختن خبره ای بودم!)بردیم رفتیم فینال دقیقا افتادم با یکی از فامیل های دور مادری،طبق قانون اگر در چند ثانیه اول بازی مشکلی برای ربات یکی پیش اومد باید طرف مقابل صبر کنه(در اصل جوانمردی)کنه و اون طرف اگر تونست در عرض 5 دقیقه رباتش رو درست کنه،آقا ما از شانس بدمون یکی از پیچ های رباتم در رفت(ربات جنگی بود)یعنی درست کردنش 30 ثانیه هم طول نمیکشید ولی ایشون همینجوری اومد مثل گاری اسب(برای اون شبیه گار های فیلم امپراطور بادها بود!برای منم شبیه تانک بسته بودم)آقا هیچی در اصل 10 ثانیه ناک اوت شدم،منم قهر کردم از محل مسابقه زدم بیرون(بیچاره مادرم یه ساعت دنبالم میگشت).
      ماه قبل شنیدم همون فردی که منو با ناجوانمردانگی بردش الان توی هوافضای ناسا!!!آمریکا درس میخونه و میخاد فضانورد بشه،حالا منم و یه مقام دومی از این رشته(البته راستش رو بگم زیادم خوشم نمیومد) و یه فضانورد ناسا(البته هنوزم میگم ناجوانمردانه بردش)
      اینقدر از این جور زخم ها خوردم که دیگه یادم نیستن
      یا خدا چجوری رفته ناسا درس میخونه؟؟
      چگونه؟چطور؟مگه اسونه؟بیاد دست مارو هم بگیره توروخدا

یه دوستی داشتم باباش دکتر ارتپد بود.خیلی روی تراز این بچه حساس بود.اونم درسش اصلا خوب نبود.از ترس باباش گوشی میاورد سر جلسه ازمون(مراقبا سختگیری نمیکردن یهو میدیدی نیم ساعت از تایم ازمونو رفتن پیش بقیه مراقبا با هم حرف میزنن)خلاصه نتیجه کنکورش معلوم کرد تقلبای یکسالشو....

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      فک کنم هیچکی اونجایی که گفته بودی حس انگل بودن بهت دست میده رو درک نکرد اوس ممد اما من با تک تک سلول های بدنم درکت میکنم و میدونم چی میگی
      همین که بدونی یکی دیگه هم تو این دنیا هست که دقیقا میفهمه چی میگی حس خوبیه
      زیاد نمیخام حرف بزنم فقط یه چیز میگم : بکوب بخون داداش و مطمعن باش که تهش میشه
      همه این حس مضخرف به زودی تبدیل به اعتماد به نفس میشه

داش سید موسوی اخرش رپ شد ها . عالیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی

اره اخه خوشبختانه دختر خانوما این حس رو ندارن . ولی حالا من به شخصه میرم جلو اینه میبینم ریش دارم ولی نون پدرم رو میخورم خیلی داغون میشم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

ایران کهن (تهران) زنگ بزن واسه پرینت محشره هر موقع پرینت زیاد داشتی
      021-54889000
      داخلی 803
      آقای عابدی
      برگه ای نهایت 150 اینا پاتون حساب میکنه که در نوع خودش در ایران برگه سفیدم انقدر نمیدن (والا بخدا تبلیغ نیست حالا یه عده میان میگن داره تبلیغ ارث باباشو میکنه)

در مورد اون حرفایی ک پست بعدیت زدی یه مطلب به یادم افتاد
      یادمه سال 96 ک کلاس ریاضی میرفتم کلاسای ریاضی تو اصفهان مد شده بود کل دبیرا و استادای مطرح میومدن سه شنبه چهارشنبه سوالای کانونو میگرفتن (میخریدن) سوالات رو بدون تغییر یا با تغییر گزینه ها یا تغییر عددی میزاشتن توی امتحان ته کلاس شون و هفته بعدی سر کلاس مطابقتارو بررسی می کردن و اینجوری کار و بار خیلیا سکه شد اون موقع
      حتی همین انجمن یه استاد عزیزی بود که سوالات قلمچی رو جزوه میکرد دو صفحه شو قبل آزمون میزاشت اینجا بچه ها فهمیدن گندش در اومد فلنگو بست
      به هر حال هر چیزی تو ایران شدنیه
      تقلب داخل کنکور هست دیگه قلم چی که این حرفا رو نداره
      بعد کنکور خواستی حتی میتونی بعنوان کلید زن شروع به کار کنی
      کلید 100 درصد بزنی واسشون بهت اضافه حقوقم میدن
      هر مافیایی هزار تا کصافت دیگه رو هم با خودش بالا میاره
      همین قلم چی که مظلوم نمایی میکنه در برابر پخش سوالاتش کلی پول میده به همین عوامل پخش
      سلام مهدی جان

دمتگرم برا روشنگری کردن بچه ها

اگر کسی هم خواست دلیل این صحبتارو بدونه بنده بهش میگم.

داداش گلم خواهرگلم شمایی ک الان داری با تموم توانت تلاش میکنی امسال سال آخرت باشه رتبه خوب بیاری در مقابل این تقلبا شل نکن وا نده چشماتو ببند سرتو بنداز پایین بیخیال بقیه درستو بخون آزموناتو تحلیل کن برو جلو تمام....تمرکزت روی هدفت باشه.

اگر کسی از دوستان میگه چرا میگم دلیلش اینه این مافیا با این کارش علت اصلیش اینه شما رو توی این تله دام توری ک پهن کرده بندازه ک بتونه شمارو بازم یکسال دگ تبدیل به پشت کنکوری کنه بتونه ازتون دوباره یه پولی بابت ثبت نام آزموناش بگیره...

بعدش دقیقا مهدی راست میگ این یسری دبیرای قرتی میان این سوالارو میخرن بعدش یکم صورت ایناشو تغییر میدن بعد آزمون میان تطابق میدن ملت تیغ بزنن

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

اره اخه خوشبختانه دختر خانوما این حس رو ندارن . ولی حالا من به شخصه میرم جلو اینه میبینم ریش دارم ولی نون پدرم رو میخورم خیلی داغون میشم .
      دمت گرم منم درکت میکنم مخصوصا حس طیفلی و انگل وسربار بودن ومفت خوردن و پسروی بدن و ضعیف شدن و قدر خودتو بدون کمن بچه هایی مثل تو تو والا رفیقای ما بار رتبه های نجومی 20000 30000 رفتن دانشگاه ازاد ترمی 4 و 5 تومن پول دانشگاهشون ددی شون میده یک ابم روش وقتی هم ازشون مپپرسی که که خجالت میشی یانه میگن بابا دیگه بچه اورده وظیفشه میخواست نیاره

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نگین اینجوری
      منم حس سربار بودنو دارم چند بارم حتی به مامانم گفتم هرچند اون گفته کاریت نباشه درستو بخون اما خب...با خودمم قرار گذاشتم هروقت رفتم دانشگاه همزمان باهاش سرکارم برم بلکه از این حسم کم بشه...خواستم بگم این حسه بعد یه سنی ایجاد میشه دختر پسرم نداره واقعا

9. Top | #39
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آقا محمد خیلی هم دختر خانوما درک میکنن
      همین خود من الان چهارمین سال پشت کنکور بودنمه
      خب منم خجالتم میشه به هر حال که هرسال هرسال هیچی به هیچیه
      شایدم بیشتر خجالتم از این بابته که خونوادم هرسال حمایتم کردن و چیزی نگفتن که بخواد بهم بر بخوره و ناراحت شم
      بخاطر تموم حرفایی که تا امروز شنیدم از اطرافیانم میخونم و امسال تمومش میکنم
      ولی اینکه بگید ما درک نمیکنیم خدایی بی انصافیه ها
      منم سنم کم نیست 22 سالمه و رنگ دانشگاه رو ندیدم
      در صورتی که بعضی دوستام پایان این سال لیسانسشونو میگیرن
      بعضی هم ازدواج کردن و بچه دارن
      بعضی دیگه هم کسب و کار راه انداختن
      ولی من همچنان دارم کنکور میدم
      این انگل بودن هم یه دوره‌ای داره
      یه روز آدمای مهمی میشیم و تموم اینارو جبران میکنیم، دلم روشنه
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

الان که دقت میکنم اره مثکه اخرش یه وزنی پیدا کرده چیکارش میشه کرد یه 7 ماه دیگه باید سوخت و ساخت حداقل تهش یه خوشی واسشون بسازیم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

تا اینجا از تاپیک میشه فهمید
      سوالای قلم چی لو میره
      قدت 191 سانته و هنوز رشد داری
      ریش و سیبیل داری
      شناگر درست و درمون هیکل ردیف در حد اینکه مایکل فلپس کی باشه
      و د نهایت دخترا حس سربار بودن ندارن ،حس مفت خوری احساس نمیکنن،البت خیلی از پسرا هم احساس نمیکنن فقط شمایی و یه چنتا داش دیگه

بازم بود بگو ولی بیا تا همینجا رو بررسی کنیم باهم
      قلم چی چند ساله لو میره .موضوع جدیدی نیست که شوک اور باشه .ریلکس کن و یادت باشه تو این چند سال با وجود همه تقلب ها اوناییکه خوندن و تراز ردیف داشتن رتبه و دانشگاهشون رو اوردن
      این موضوع فرقی نکرده .فقط تنها چیزی که فرق کرده اینکه قبلا مثلا زیر مثلا 6400 شانسش کم بود برای رشته های تاپ الان مثلا این تراز اومده تا 6 هزار (بقیه هم شانش دارن بحث درصد احتماله و عدد ها برای مثاله )
      موضوع بعدی اینکه ی عده میرن ازمون های دیگه یه عده بخاطر شرایط بد مالی یا استراتژی درسی ازمون نمیرن یا اگه میرن 4 تا جامع اخر رو میرن
      این تقلب ها و پایین اومدن رتبه رو میشه اینطور در نظر گرفت که جامعه اماری رو هم لحاظ کردین رو قلم چی

در مورد قد و ریش و هیکلم بگم واقعا اینکه تو قلم چی تقلب بشه یا نه یا اینکه چه حسی منقل کنه از تقلب تاثیری آنچنانی نداره
      یعنی حسی که تو میگیری از تقلب با حسی که یه نفر درس خون دیگه با 160 سانت و 40 کیلو وزن میگیره با قواعد بالا یکیه
      مگر اینکه با این تفاسیری که از خودت گفتی ادمین های کانال ها رو پیدا کنی بری حضوری حرف بزنی که دیگه سوال ها رو نزارن

و در نهایت در مورد سر بار بودن و دختر و رخ عقاب و این داستانا
      تا 18 سالگی تو همه جای دنیا با هر متر و معیاری خرج بچه با خانوادشه .حالا تو این خراب شده با شرایط فرهنگی و اقتصادی مختلف این سن بالاتر هم میره
      مثلا مشکل فرهنگی اینکه بچه رو افتاب مهتاب ندیده بار میارن فقط درس بخون مادر جون بچه میشه 18 سالش اندازه گاو از هیچ کاری حالیش نیست .هنری ، کار دستی یا هر چیز دیگه ای(ی مشکل دیگه اینکه همین دیفالت ذهنی که زن مسئول تامیین هزینه نیست)
      البت اینم بستگی به ادمش داره
      حالا نگم کی ولی مورد داریم با اینکه شرایط مالیشون بد نیست و پدرش داره ولی الان خودش داره سه ساله خرج همه چیز خودش رو میده .فقط مکان موندنش با خانواده است ک اونم مادر قدغا کرده و شیرم رو حلالت نمیکنم و این داستانا
      چطور ؟از 12-13 سالگی تابستونا رفته سره کار .
      اجباری بوده؟ابدا حتی ایده اش هم کسی از خونه نداده خودش رخ واقعی عقاب گرفته کار کرده الان سه ساله با همون پس اندازا میگذرونه
      حالا اینا به هر دلیلی نبوده یا الان پس اندازی نیست اصلا مشکلی نیست .قرار نیست به خودت فشار بیاری چون ابدا هیچ کار بد یا خارج از عرفی انجام نمیدی .

و در نهایت دخترا نمیگیرن
      رفیق داشتم دختر 20 ساله پشت کنکور خودش خرج کتاب و ایناش رو با بافتنی هاش میده صفر تا صد
      یا مورد های دانشجویی که دورا دور از طرق دوستای مشترک تو جریانم که اینا خرج دانشجویشون با عکاسیشون و کارای گرافیکیشون میدن رشته شون هم از این رشته های تجربی درمانی طوره(نامرتبط) خانوادشون هم پول دارن

یا تو همین انجمن یه حضرتی هست دو سه ساله کار آرایشگری میکنه

صرفا اینا رومیگم بدونی اون طرف قضیه هم هست

موفق باشی

سلام ممنون بابت تحلیل . اما قضیه شنا و قد اینا یه چیز دیگه بود . من گفتم که ازیه طرف عادت کرده بودم به شنا و ورزش و الان کلا دیگه به خاطره پیوسته . بدنم داره چاق میشه و زحمتام هدر میره اینو یه مورد از دپ شدنام میگفتم . ما بقی رو هم گفتم ولی انگار شما بد متوجه شدی که مثلا اومدم از خودم تعریف کنم . نه اصلا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      نگین اینجوری
      منم حس سربار بودنو دارم چند بارم حتی به مامانم گفتم هرچند اون گفته کاریت نباشه درستو بخون اما خب...با خودمم قرار گذاشتم هروقت رفتم دانشگاه همزمان باهاش سرکارم برم بلکه از این حسم کم بشه...خواستم بگم این حسه بعد یه سنی ایجاد میشه دختر پسرم نداره واقعا
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

آقا محمد خیلی هم دختر خانوما درک میکنن
      همین خود من الان چهارمین سال پشت کنکور بودنمه
      خب منم خجالتم میشه به هر حال که هرسال هرسال هیچی به هیچیه
      شایدم بیشتر خجالتم از این بابته که خونوادم هرسال حمایتم کردن و چیزی نگفتن که بخواد بهم بر بخوره و ناراحت شم
      بخاطر تموم حرفایی که تا امروز شنیدم از اطرافیانم میخونم و امسال تمومش میکنم
      ولی اینکه بگید ما درک نمیکنیم خدایی بی انصافیه ها
      منم سنم کم نیست 22 سالمه و رنگ دانشگاه رو ندیدم
      در صورتی که بعضی دوستام پایان این سال لیسانسشونو میگیرن
      بعضی هم ازدواج کردن و بچه دارن
      بعضی دیگه هم کسب و کار راه انداختن
      ولی من همچنان دارم کنکور میدم
      این انگل بودن هم یه دوره‌ای داره
      یه روز آدمای مهمی میشیم و تموم اینارو جبران میکنیم، دلم روشنه

ایوااای . نه بابا . من فکر کردم دیگه خانوما این احساس رو ندارن نگو پس دارن ! اره واقعا دیشب برای من این موضوع دید تخریبی داشت . اما الان بعد این پیاما واقعا شده یه تلنگر که نزاره تا لنگ ظهر بخوابم ( البته نمیخوابیدم) و اینکه نزارم حداقل این یه سال سخت به تلخی تموم بشه .
      شرمنده من اشتباه فکر میکردم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها

میفهمم دقیقا.این حرفا رو من واسه آزمون ۱۹مهر(اگه اشتباه نکنم) تو تاپیک کارنامه آزمون گفتم و گفتم چرا باید با درصدای ۶۰ ، تراز ۵۷۰۰بده!؟ اگه اینطوریه من باید همه رو ۱۰۰بزنم که بالای۶۰۰۰هزار بده!! یکی از دوستان هم لطف کردند‌ و با رای منفی حالمو دگرگون کردند!!مهم نباشه واستون!! میدونم خیلی کلیشه ایه که اینو میگم اما مگه آزمونا کنکورن که شرمنده خانوادت شدی!؟ اصلا اینا باعث میشم که تلاش ما بیشتر بشه!! روز کنکور همه چیز‌مشخص میشه!! واقعا نمیدونم تراز واسشون چه ارزشی داره که اینکارو میکنن.آخرش که میفهمن تو درس نخوندی که...
      روز کنکورم همه چی مشخص نمیشه دوستی داشتم تو کل قلم چی تقلب میزد در حالی که برای امتحانای تشریحی مدرسه مونده بود کل معلما سرکوفت اونو به ما میزدن کارم همش گریه بود و با اشک تستامو میزدم به امید عدالتی که تو کنکور هست اما تو کنکورم گف سوالا رو میخرم و خرید و انقدرررررر پارتی داشت که تو جلسه هم نگشتنش و رتبش ۷۰۰ شد . کسی که یه تست ریاضیشو مونده بود و از سر ازمونای دبیر غایب میشد ریاضیشو ۹۰ زد ‌ . عدالتی وجود نداره باطد شعی کنس خودت خودتو بالا بکشی با همه شرایطی که هست

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

حاجی نشد دیگه...
      اینکه نخوای نون خور اضافی و سربار خونواده باشی به جنسیت برنمیگرده...بلکه به نوع تربیت، حس مسئولیت پذیری و وجدان و انسانیت آدم بستگی داره...
      حس مسئولیت پذیریه که باعث میشه حس کنی کل حیوانات بیشتر از تو مفیدن و یه فایده ای واسه اکوسیستم دارن... اما تو هیچ غلطی نکردی و هیچ فایده ای نداری و فقط کارخانه ی تولید ضایعات و کربن دی اکسید و مصرف منابع جهانی هستی...
      خود من به شخصه از هر تک تومنی که خرجم میشه در عذابم... هیچوقت آرزوی بابای پولدار یا شوهر پولدار نداشتم و فقط میخواستم خودم به استقلال مالی برسم تا آزادی عمل و آزادی بیان داشته باشم... حالم از مدیون بودن بهم میخوره
      اگه قرار به جنسیتی کردن این موضوع باشه که مورد پسرایی که بی مسئولیت و بی لیاقتن و ۳۰ ساله افتادن گوشه خونه ننه باباشون و ذره ای به چربیاشون فشار نمیازن تا برن کار کنن و پول دربیارن بیشتره‌.‌
      موارد پسری که ۴۰ سالش شده هنوزم از ددی جون پولدارش خرجی میگیره بیشتره..‌
      دفعه بعد سعی کن دیدگاه جنسیتیتو کمتر کنی. دیگه تو این دوره زمونه چه دختر و چه پسر در به در دنبال کار و حقوق و ..‌ هستن

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه به قد و مو و شنا باشه،خیالتون راخت از همه بدتر منم!ولی حس بی خاصیت بودن فکر نکنم به جنسیت ربطی داشته باشه(من الان یه سال پشت کنکوری ام،ولی اینقدر ناموفقیت دارم توی زندگی که ازز اون فردی که 4سال پشت کنکور مونده و فکر میکنه بی خاصیته هم بیخاصیت ترم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن