خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

طرح داروسازی

سلام
      من خودم دانشجو داروسازی هستم ولی فعلا مونده به فارغ التحصیلیم

می خواستم در مورد طرح از دوستان داروساز بپرسم که نحوه تقسیم چطوری هست؟؟؟؟؟؟

حقوقش چقدر هست؟

میشه در غذا و دارو طرح را گذراند؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Reza.k@

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما ورودی 94 هستید آزمون جامع داروسازی دادین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      شما ورودی 94 هستید آزمون جامع داروسازی دادین
      خیر هنوز

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_45 نمایش پست ها
      سلام
      من خودم دانشجو داروسازی هستم ولی فعلا مونده به فارغ التحصیلیم

می خواستم در مورد طرح از دوستان داروساز بپرسم که نحوه تقسیم چطوری هست؟؟؟؟؟؟

حقوقش چقدر هست؟

میشه در غذا و دارو طرح را گذراند؟؟؟؟
      سلام وقتتون بخیر
      در مورد طرح داروسازی تقریبا معادل سربازی هستش و برای پسرها یا میرن سربازی یا طرح رو میگذرونن و از لحاظ انجام کار مشابه هستن فقط چندتا تفاوت وجود داره یکیش اینکه معمولا طول طرح بیشتر(باز هم باید محلی که طرح گذرونده میشه رو در نظر گرفت) اما طرح حداکثر 24 و سربازی 21 ماه هست(که اینم ظاهرا 24 ماه داره میشه) و اینکه حقوقی که داروساز توی طرح دریافت میکنه واقعا قابل توجه تر از سربازیه. خانم ها فقط طرح دارن و این طرحشون به یسری عوامل مثل محل زندگی همسر و معدل دوره عمومی و.. میتونه بستگی داشته باشه
      در مورد گذروندن طرح توی سازمان غذا و دارو هم من شنیدم همچین چیزی وجود داره اما تا به حال به عینه ندیدم کسی اونجا بره و فقط شنیدم بچه های تخصص بیشتر اونجا ممکنه طرحشون رو بگذرونن(ببخشید خیلی اطلاعات دقیق و موثقی در موردش ندارم)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      در مورد طرح داروسازی تقریبا معادل سربازی هستش و برای پسرها یا میرن سربازی یا طرح رو میگذرونن و از لحاظ انجام کار مشابه هستن فقط چندتا تفاوت وجود داره یکیش اینکه معمولا طول طرح بیشتر(باز هم باید محلی که طرح گذرونده میشه رو در نظر گرفت) اما طرح حداکثر 24 و سربازی 21 ماه هست(که اینم ظاهرا 24 ماه داره میشه) و اینکه حقوقی که داروساز توی طرح دریافت میکنه واقعا قابل توجه تر از سربازیه. خانم ها فقط طرح دارن و این طرحشون به یسری عوامل مثل محل زندگی همسر و معدل دوره عمومی و.. میتونه بستگی داشته باشه
      در مورد گذروندن طرح توی سازمان غذا و دارو هم من شنیدم همچین چیزی وجود داره اما تا به حال به عینه ندیدم کسی اونجا بره و فقط شنیدم بچه های تخصص بیشتر اونجا ممکنه طرحشون رو بگذرونن(ببخشید خیلی اطلاعات دقیق و موثقی در موردش ندارم)
      سربازی مگه 2سال نبود؟ خو میشه 24ماه ک.. ینی دوسال رو با تقریب میگفتن؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      سربازی مگه 2سال نبود؟ خو میشه 24ماه ک.. ینی دوسال رو با تقریب میگفتن؟
      سربازی از 18 ماه داریم تا 24 ماه!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      راستش چیزی که من شنیدم این هست که باید پارتی داشته باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سربازی از 18 ماه داریم تا 24 ماه!

واقعا دلم برا پسرایی میخوان درس بخونن ولی همش فکرشون پیش سربازی و معافیت تحصیلیه میسوزه..
      ولی..
      فان فکت! پسرا تو کره شمالی یازده سال سربازی دارن.. طفلکیا.. دختراشونم هفت سال باید برن سربازی..

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا دلم برا پسرایی میخوان درس بخونن ولی همش فکرشون پیش سربازی و معافیت تحصیلیه میسوزه..
      ولی..
      فان فکت! پسرا تو کره شمالی یازده سال سربازی دارن.. طفلکیا.. دختراشونم هفت سال باید برن سربازی..
      اونقدرها هم بد نیست،پسرعموم رو فرستادن کیش چون فوق لیسانس داشت و فرماندشون آشناس بود میگفت هر روز سربازی بهترین روزای زندگیم بودش،خودمم اگه بندازن نیرو دریایی حاضرم برم.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      اونقدرها هم بد نیست،پسرعموم رو فرستادن کیش چون فوق لیسانس داشت و فرماندشون آشناس بود میگفت هر روز سربازی بهترین روزای زندگیم بودش،خودمم اگه بندازن نیرو دریایی حاضرم برم.
      کلا سربازی اگه فرماندت ادم باه اوکیه.. بعضیا عقده تخلیه میکنن
      ی بنده خدایی کل دو سال سربازیش نگهبان ی خونه بوده(مث خانه معلم.. ولی برا پلیسا و اینا).. هیشکی هم اونجا نبوده.. فقط باید خونه رو تمیز نگه میداشته و هروقتم یکی میومده اونجا براشون یخچال فریزر رو پرمیکرده و خرید اینا باهاش بوده.. ینی طرف ته ته ته آسایش رو داشته تو سربازیش

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ولی..

ناشکری میکردیم که چرا ایران به دنیا اومدیم . الان باید بریم نماز شکر به جا بیاریم که کره شمالی به دنیا نیومدیم!!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظور از نحوه تقسیم چیه دقیقا متوجه نشدم ؟

ولی کلا طرح رو میشه تو فیلدهای مختلفی گذروند ( حتی دوتا فیلد باهم؛ اگه وقت داشته باشین)
      اگه کسی بخواد بره سازمان غذا و دارو، میشه.
      حقوق هم خیلی بستگی به این داره که کدوم بخش فعالیت میکنین.
      مثلا حقوق مسئولین فنی رو انجمن داروسازان تعیین میکنه و الان برای شهرهای معمولی و دوشیفت ( دوتا 4 ساعت) حداقل ماهیانه 14 15 میلیونه. دیگه هرچی شهر دورافتاده تر باشه حقوق هم بیشتر میشه.
      حقوق صنعت کمتره و کاملا بستگی به توانایی شما برای ارائه دانش و اطلاعات داروسازیتون داره. میتونه 6 تومن باشه میتونه 30 تومن. نرخ نداره و به توانایی شما بستگی داره.
      درمورد بیمارستان هم حقوقش تقریبا با مسئول فنی برابری میکنه با این تفاوت که کارانه هم میاد روش و یه مقدار بیشتر میشه.
      درمورد سازمان غذا دارو و فبلدای تحقیقاتی هم اطلاع دقیقی ندارم.
      پیج داروسازان جوان رو اینستا فالو کنین وبینارای خوبی میذارن و بدرد بخوره، خودمم اکثر اطلاعاتمو ازونجا گرفتم.
      امیدوارم مفید بوده باشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن