خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 70
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بعضیام فقط پست میزارن که بگن اره پست ما فقط درسته

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      بعضیا فقط میخوان پست بذارن که یک چیزی گفته باشنمن خواهرم ۳۱ دارهپدرم ۵۱هیچ تفاوت محسوسی توشون ندیدمتقریبا بیشتر سیستم شون مشابه بجز بعضی جزییاتبا توجه به اختلاف قیمتی که دارن من بودم ۳۱ رو می‌گرفتماما در کلش گوشی های شیائومی به نسبت قیمتشون به صرفه ترهو اینکه برو احمد آباد دوتا گوشی رو کنار هم مقایسه کنیکی رو انتخاب کنبه حرف فروشنده ها هم هیچ توجهی نکن که بیا اینو بجاش ببر فلانی برده راضی بوده و این حرفابعدش برو خیابون مدرس اونجا هرکی ارزون تر میداد بگیرپ ن: اینو یادت باشه تو ایران هرچیزی که امروز میتونی بخری فردا انقدر میره بالا که نمیتونی بخری...
      خیلی وسوسه شدم واسه شیائومی ولی خب تا حالا بیشتر گوشیام که راضی بودم سامسونگ بوده هر چی غیر سامسونگ داشتم بعد یه مدت فروختم
      احمد آباد رفتم چن روز پیش اما خب من زیاد سردرنمیارم که سخت افزاراش و اینا چجوریه کدوم بهتره
      ینی مدرس از احمد آباد بهتره واسه خرید؟
      آره بنظرم ارزونی اونقدی که مث چن ماه قبل یا پارسال شه دیگه نیست :/

مرسی
      رها چو برگ خسته در باد🍃

ویرایش توسط Uncertain : 22 آبان 1399 در ساعت 19:31

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      واقعا جاي تاسفه كه بايد اين مقدار پول بابت يه گوشي كه ميان رده هم تقريبا حساب نميشه داد .من جاي شما بودم قطعا ردمي نوت 9 پرو شيا رو ترجيه ميدادم فقط همون بدنه گوريا گلسش كافيه برا انتخابش .سخت افزاري هم قوي تر هست . در واقع اين گوشي توان رقابت با a51 رو هم داره چه برسه به a31بايدن بياد ممكنه بازار ريزش موقتي داشته باشه اما نه قطعي نيست اصلا بازار ايران رو كه ميدونيد چطوريه حتي امكان گرونتر شدنم هست .مشخص نيست چيزي يا حداقل من توان چنين پيش بيني ندارم.
      میان رده که هست دیگه شیائومی خیلی وسوسه کنندس نسبت به قیمتش ولی میگن قطعاتش تو بازار کم پیدا میشه و اینکه کلا یجوریه حس خوبی ندارم بهش نمیدونم چرا مث هواوی که یه مدت خیلی تو بازار بود و حرفش بود و الان باز کم شده اینم میترسم بعد یه مدت افت کنه!
      اره واقعا هیچی قابل پیش بینی نیس تو این خراب شده

ارزش نداره ال سی دی همین گوشیمو عوض کنم نه؟
      رها چو برگ خسته در باد🍃

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزيز اگه از ادمايي كه پست ميزارن صرفا يه چيزي گفته باشن منم كه خدمتون عرض كنم معيار جالبي براي مقايسه داري گوشي پدر و خواهرتون رو ديدي و تفاوت حس نكردي اين دو گوشي كه ميگين فرق نداره اولا بالاي يك تومن اختلاف قيمت دارن پس مردم احمقن پول اضافه ميدن .اندازشون فرق داره .وزنشون فرق داره .پردازنده مركزي و گرافيكيشون فرق داره(Mali-G72 و Mali G52 از نظر شما حتما يه قدرت دارن) .باتريشون 1000 ميلي امپر فرق داره و... (حتما به اين اختلافات ميگيد جزييات ريز) پس وقتي اطلاعات نداري نظر نده و نظر ديگرانم زير سوال نبر
      خب این تفاوتای سخت افزاری که بین a31 و a51 هست واسه منی که اهل گیم نیستم و برنامه های خیلی سنگین استفاده نمیکنم فرق میکنه؟ من در حد استفاده روزمره اس استفادم از گوشی البته دوربینم واسم خیلی مهمه
      رها چو برگ خسته در باد🍃

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      بعضیام فقط پست میزارن که بگن اره پست ما فقط درسته
      جو متشنج نکن دلبندم )
      رها چو برگ خسته در باد🍃

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uncertain نمایش پست ها
      میان رده که هست دیگه شیائومی خیلی وسوسه کنندس نسبت به قیمتش ولی میگن قطعاتش تو بازار کم پیدا میشه و اینکه کلا یجوریه حس خوبی ندارم بهش نمیدونم چرا مث هواوی که یه مدت خیلی تو بازار بود و حرفش بود و الان باز کم شده اینم میترسم بعد یه مدت افت کنه!
      اره واقعا هیچی قابل پیش بینی نیس تو این خراب شده

ارزش نداره ال سی دی همین گوشیمو عوض کنم نه؟
      گوشي الانتون چيه ؟ تو بازار الان من خودم ترجيح دادم باتري گوشيمو عوض كنم و فعلا استفاده كنم ببينم بازار چطور ميشه (خريد رو گذاشتم برا چند ماه بعد)فعلا كه كارمو راه ميندازه و همشم تو خونه ايم ديگه گوشي زياد كمبودش حس نميشه برا من .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

جو متشنج نکن دلبندم )
      فقط بخاطر روی ماه شما

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گوشي الانتون چيه ؟ تو بازار الان من خودم ترجيح دادم باتري گوشيمو عوض كنم و فعلا استفاده كنم ببينم بازار چطور ميشه (خريد رو گذاشتم برا چند ماه بعد)فعلا كه كارمو راه ميندازه و همشم تو خونه ايم ديگه گوشي زياد كمبودش حس نميشه برا من .
      J7pro سامسونگ
      رها چو برگ خسته در باد🍃

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uncertain نمایش پست ها
      خب این تفاوتای سخت افزاری که بین a31 و a51 هست واسه منی که اهل گیم نیستم و برنامه های خیلی سنگین استفاده نمیکنم فرق میکنه؟ من در حد استفاده روزمره اس استفادم از گوشی البته دوربینم واسم خیلی مهمه
      نه اگه بازي نميكنيد و كار سنگين نميكشيد در حد فيلم نگاه كردن و شبكه هاي اجتماعي و اينا تفاوت اونقدر زياد نيست .دوربينم تا جايي كه ميدونم تقريبا در يك سطحن تفاوت محسوسي نيست (a51=48-12-5)(a31=48-8-5). ولي بازم سليقه شخصي خيلي مهمه من بودم شیائومی كه گفتم رو ميگرفتم اصلا شما برو بازار دستت بگير تفاوت بدنه هاشون رو ميفهمي زمين تا اسمونه گورياگلس با پلاستيك .سخت افزارم خيلي بهتره شیائومی اون مدلي كه گفتم .

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

J7pro سامسونگ
      گوشي خوبيه اما نظر كاملا شخصي ميدم اينجا نه از روي اطلاعات من باشم نه تعمير رو انتخاب نميكنم اما به دلايل خودم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه اگه بازي نميكنيد و كار سنگين نميكشيد در حد فيلم نگاه كردن و شبكه هاي اجتماعي و اينا تفاوت اونقدر زياد نيست .دوربينم تا جايي كه ميدونم تقريبا در يك سطحن تفاوت محسوسي نيست (a51=48-12-5)(a31=48-8-5). ولي بازم سليقه شخصي خيلي مهمه من بودم شیائومی كه گفتم رو ميگرفتم اصلا شما برو بازار دستت بگير تفاوت بدنه هاشون رو ميفهمي زمين تا اسمونه گورياگلس با پلاستيك .سخت افزارم خيلي بهتره شیائومی اون مدلي كه گفتم .
      خیلی ممنونم از راهنماییتون
      رها چو برگ خسته در باد🍃

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خیلی ممنونم از راهنماییتون
      خواهش ميكنم .اينم اضافه كنم علاوه بر توجه به اطلاعاتي كه از هر منبعي ميگيريد به اون احساس خودتونم توجه كنيد .مثلا حس خوب داشتن به يه محصول خودش رضايت خاطر ايجاد ميكنه و برند هم مهمه هر چند خيلي ها موافق نيستن اما از نظر من برندم يه فاكتور مهمه يه شركت بي دليل مشهورتر نيست .در نهايت اميدوارم بهترين تصميم رو بگيرين واز انتخابتون نه فقط راضي كه لذت ببرين .

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خیلی وسوسه شدم واسه شیائومی ولی خب تا حالا بیشتر گوشیام که راضی بودم سامسونگ بوده هر چی غیر سامسونگ داشتم بعد یه مدت فروختم
      احمد آباد رفتم چن روز پیش اما خب من زیاد سردرنمیارم که سخت افزاراش و اینا چجوریه کدوم بهتره
      ینی مدرس از احمد آباد بهتره واسه خرید؟
      آره بنظرم ارزونی اونقدی که مث چن ماه قبل یا پارسال شه دیگه نیست :/

مرسی
      معمولا دوست داریم گوشی هامون از یک برند باشه
      باهش راحت تر کار میکنیم

سخت افزار رو خیلی خودتو درگیرش نکن
      در حد کار های روز مره تقریبا همه گوشی ها جوابگوی ما هستن

میمونه کیفیت صفحه نمایش و دوربین
      که واسه همین گفتم برو احمد آباد باهم مقایسه کن چون سلیقه است
      قیمت های مدرس خیلی با احمد آباد تفاوت نداره
      اما مناسب تره
      میشه ارزون تر پیدا کرد

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سامی پول برند زیاد میخوره (بنده s7 دارم )
      شیائومی بگیر منتظر قیمت ها هم نمون
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم فقط a31 رو دیدم و درمورد شیائومی نمیتونم نظر بدم
      ولی سامسونگ معتبر تره و بنظرم اگر برای ویتنام باشه خیلی بهتره
      کیفیت دوربین و سرعت پردازشش هم خیلی خوبه نسبت ب رِنج قیمتی ک داره و اینکه باتری رو نسبت ب مدلای دیگه a طولانی تر نگه میداره

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن