خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 79
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      نه خواهش آره خودمم یه همچین حسی دارم فکرمیکنم هیچی ازمحبت هم متوجه نمیشم مثل دخترایاازسوسک وخون و...هم نمیترسم حتی واسه خیلیاعجیبه که میخواهم جراح مغزبشم
      خواهش ممنون ازصداقتتون
      يه چيزي می گم به کسی نگو باور میکنی تا الان فکر می کردم تو پسر هستی الان تازه فهمیدم دختری وای خدااااااااااااااااااااااا

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      يه چيزي می گم به کسی نگو باور میکنی تا الان فکر می کردم تو پسر هستی الان تازه فهمیدم دختری وای خدااااااااااااااااااااااا
      مگه
      دختره ؟

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      منم نیز همچنین!!!!!
      من که دلم میخواد بمیرم قشنگ

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شماهم حس خوندنتون نمیاد یا فقط من اینطوریم؟؟؟

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا حد امکان هر چه کمتر درباره کارهای خود صحبت کنید آن هم‌تنها با کسانی که به شما دلگرمی والهام می بخشد چون دنیا پر از ادمهایی که نفوس بد می زنند .مردمی که تنها بلدند بگویند"اینکه محال است"
      یا تو واقعا زیادی بلند پروازی..
      اما شما بلند پرواز باشید شما با خرد برترتان در ارتباط باشید بگذارید هر که می خواهد بخوابد اما شما بیدار باشید.
      حقیقت زندگی وآرزوهایتان را بیابید.
      مطمئن باشید که سر راهتان سبز خواهند شد و اگر به خدای قدرتمند خود تکیه کنید او چه کارها که برایتان نخواهدکرد...
      پس تنها آرزوی خود را با کسی که شما را تایید میکند وبه شما انگیزه میدهد بیان کنید.!.
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 28 خرداد 1397 در ساعت 18:53

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه حس عجیبی دارم
      نه میخوام درس بخونم
      نه میخوام تفریح کنم
      نه استرس دارم
      نه بی خیال

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      c24db6148797eb6da70f8dc95988a7a4.jpg
      بچه ها میدونم سخته..میدونم شاید انرژی تون تموم کرده...ولی بیشترین بازنده ها کسایی هستن که نمیدونن چه فاصله ای با هدف داشتن و ول کردن...10 روز؟همش همین؟
      10 روز تا درخشش من..10 روز تا رسیدن به ارزوهام..10 روز تا رسیدن به ارامشی که همیشه دنبالشم...10 روز ارزش نداره؟خیلی خوندی .کم خوندی هیچی نخوندی اصن..فارغ از نتیجه بگو میخوام این 10 روز رو ادم باشم..چیزی که خیلی وقتا نیستیم...خدا منتظر یه جرقه است...اون گذشته لعنتی رو بریز دور ..حساب کن تازه میخوای شروع کنی واسش..حساب کن اصن فرجه کنکور همین 10 روزه...با مبحثایی که قبلن خوندی یا دوسشون داری این کنکور لعنتی رو تموم کن...این کنکور تیغ دولبه است..هم میتونه باعث درخششمون بشه..هم نابودیمون...درخشش تو فقط در پزشکی اوردن نیست..درخشش تو موقعیه که خودت توانایی هات و خدات رو بشناسی حتی اگه رشته ای که میخوای قبول نشی..ونابودیه تو موقعیه که دچار افسردگی ناامیدی و یاس بشی حتی اگه پزشکی هم قبول شده باشی...بچه ها پیروزی و درخشش هر یک از ما درست تو سخت ترین شرایط اتفاق میوفته...درست زمانی که فکر میکنیم سرمون برباد رفته و دیگه چیزی واسه از دست دادن نداریم خدا دستمون رو میگیره و میگه بلند شو که الان موقشه...به پاس ایمانی که به من وتلاشی که واسه هدفت داشتی من تورو به بالاتر از جایگاهی که میخواستی میرسونم...و اون موقس که تو قلبت ایست میکنه...مگه میشه؟مگه داریم؟بله داریم..مطمن باشید موفقیت مال کسیه که یه ثانیه دیرتر ناامید میشه و یه لحظه دیرتر دست از کار میکشه....بچه ها نذارین شیطون به هدفش برسه...شیطون چیزی جز وسوسه و وعده های دروغین نداره تو دینی داشتیم که..وسوسه اینکه سال دیگه کولاک میکنی..تو لیاقتت بیشتر ازینه و بمون سال دیگه رتبه 1 شو و دیگه نیمشه و ...
      ولی وعده خدا چی میگه...میگه هر کس در راه خدا (توکل بر خدا )تلاش کنه ما اونو به هدفش هدایت میکنیم...و هر کس مزد زحمات و باورش رو میگیره حتی به اندازه یه دونه ارزن...
      باور کنین که با ارزش ترین مخلوق خدا هستین...باور کنین ه از کنکور قوی تر هستین و قبول کنین که خدا تو بدترین شرایط مواظب ماست...
      موفقیت نزدیکه بچه ها ..همون روزایی که 12 یا 13 ساله داریم واسشون زحمت میکشیم...نذارین افراد پوچ شمارو هم به قهقرا ببرن..بیاین با خدا اشتی کنیم و وجودمون پر از انگیزه و ایمانش بشه..
      خدا واسه هیچ بنده ای بدی نمیخواد...بیاین در حق خودمون بدی نکنیم و به هدفی که خدا به دلمون انداخته برسیم...خدا از افرینش هریک از ما هدفی داشته ...خدا بیکار نیست از رو شابلون 8 میلیارد ادم بزنه ..بگه هرکاری خواستین بکنین...خدا اول واسه هرکس یه هدفی در نظر داره و این دقیقن همون چیزیه که بهش فکر میکنین و به دلتون افتاده..واگر به اون هدف نرسیدین بدونین که فقط و فقط تقصیر خودتون بوده...
      این 10 روز رو با نهایت ارامش .ایمان.انگیزه و شوق به ارزوهامون در س بخونیم...خدا خودش درستش میکنه...
      روزهای خوب نزدیکن.! ازشون فرار نکنیم..از خدا میخوام به زندگی همه مون خیر برکت انگیزه ایمان پول عشق لذت و ارامش بباره..و دیگر هیچ.
      موفق و پیروز باشید دوستان واسه هم انرژی مثبت بفرسیتم و دعا کنیم...
      منم محتاجم به دعاتون و انرژی مثبتتون...

ویرایش توسط SinaAhmadi : 28 خرداد 1397 در ساعت 19:19

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خدا دیگه چیه؟
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      UP

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تاپیک بوی توحید ربوبیت رو میده قشنگ!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خدا خودش گفته برای هر کس به اندازه ی تلاشش بهره است...

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چقد خوشگل نوشته بود
      جات خالیه سینا
      ب شدت جات خالیه
      ی وختایی بودی
      یهو رفتی ولی
      کاش هر جا هستی موفق باشی...
      کاش ما رو یادت بیاد هنوز
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

13. Top | #58
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متن زیبایی بود...

14. Top | #59
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      UP

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      دردتون چیه تا یکی یه پست میزاره میاین نقدش میکنین؟دوست دارین منطقتون رو غالب کنین بهش؟؟؟؟؟واقعا متاسفم........
      پ ن :ممنون استارتر این پست فوق العاده بود و واقعا به من انگیزه داد
      اولا كه شما خودتون نقد اون نقد كننده رو نقد كردين
      دوما انسان هستيم و آزاديم كه در كمال احترام بهم نظرمون رو بديم نقد مودبانه هم خودش ابراز نظر و عقيده هست .
      در پايان نظر خود من اينه : هر انساني نياز به انگيزه داره نياز به منبعي براي ريكاوري ذهني و عاطفي داره و اين برا افراد با عقايد متفاوت فرق داره برا يكي مذهبيه برا يكي خود هدفش و مسايل دروني خودشه برا بعضي ها يه فرده مثلا مادرشون و ... من خودم ادم مذهبي نيستم اما به باور ديگران احترام ميذارم اينكه عقيده مذهبي براي من جواب نميده دليل نميشه برا يه نفر ديگه جواب نده و بالعكس ياد بگيريم ادم ها رو از نقطه عقايد و تفكر خودمون قضاوت نكنيم .عقايد هر كس قابل احترامه تا زماني كه نخواد تحميل كنه يا آزادي فكري ديگران رو ازشون سلب كنه (تعصب).
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن