خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

شرایط ثبت نام اتباع افغان در المپیادها

سلام.وقتی که من دبیرستان بودم(حدود 3 سال پیش)برای المپیاد نجوم اقدام کردم ولی متاسفانه فهمیدم که برای اتباع افغانی ممنوعه.
      البته اون زمان ورود به نمونه دولتی هم ممنوع بود.ولی مثل اینکه امسال قانون عوض شد و خواهرم تونست قبول بشه.حالا هرچی از مدیر و معاونشون پرس و جو میکنه درمورد المپیاد مثل که جواب های ضد و نقیضی بهش میدن.
      کسی اطلاع دقیقی داره از شرایطش؟
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها
      سلام.وقتی که من دبیرستان بودم(حدود 3 سال پیش)برای المپیاد نجوم اقدام کردم ولی متاسفانه فهمیدم که برای اتباع افغانی ممنوعه.
      البته اون زمان ورود به نمونه دولتی هم ممنوع بود.ولی مثل اینکه امسال قانون عوض شد و خواهرم تونست قبول بشه.حالا هرچی از مدیر و معاونشون پرس و جو میکنه درمورد المپیاد مثل که جواب های ضد و نقیضی بهش میدن.
      فکر کنم اگه مادرتون ایرانی باشن ممنوعیتی نباشه از آقای علیرضا افشار تو کامنتهای سایتشون بپرسید جواب میدن www.alirezaafshar.org

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها

به واحد اموزش پرورش مراجعه کنید . اگه دوتابعیتی هستید مشکلی نخواهند داشت .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جالب هست
      https://woodiesdiy.tv

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن