خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به جز کشت و کشتاراش بقیش خوب بود
      برداشت من این بود یک ادم چطور میتونه تحت تاثیر کسی یه عادت بد رو کنار بزاره و همچنین خودخواهی دایان
      نظر من کتاب های با مضمون روانشناسی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستانی که کتابا رو خوندن و نظر دادن
      دوستان یه چند روزی نمیتونم دانشگاه برم و از کتابخونه بی بهره ام
      تا اون روز تصمیم دارم داستان هایی از شرلوک هولمز رو براتون بذارم که باز تو نت نیست و رایگانم نیست داغ و تازه است

بعد از دسترسی به کتابخانه دانشگاه کتاب هایی میذارم که به دردتون بخوره نه داستان مثلا مضامین روانشناسی و ...

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B1%DB%B4-%DB%B0%DB%B7%DB%B1%DB%B0%DB%B5%DB%B2.jpg

من برگشتم با یه کتاب خوب و نایاب که هیچ جا پیداش نمیکنی
      الان که در آستانه سال جدید هستیم چرا امسال رو بهترین سال زندگی خودمون نکنیم؟ پس بزن بریم که این کتابو بخونیم و مهمتر از خوندن بهش عمل کنیم
      کل کتاب 300 صفحه است و اگه روزی ده تا پونزده صفحه اپلود بشه حداقل یک ماه با ما همراه هستید

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طبل حلبی - گونتر گراس

خیلییییییی خوبه . البته سلیقه ایه
      ولی اگه خوشتونم نیومد توی دلتون نگه دارین

ممنون ^_^

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استقبال زیاد باشه ادامه میدیم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگن گاهی ما کتاب رو انتخاب نمیکنیم و کتاب ما رو انتخاب میکنه....امشب که دخمه رو تموم کردم داشتم فکر میکردم کتاب بعدی چی رو بخونم که این تاپیکو دیدم....ممنون از استارتر...کتاب اول جذاب ب نظر میرسه
      باشد که بخوانیم و لذت ببریم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      ده صفحه سوم کتاب نهار در کافه گوتم
      یکجا بصورت پی دی اف

30 ta 40 cafe gotem

بزنید رو کلمه ای که انگلیسی نوشته لینک میده
      کاش کل کتاب رو هم یه جا میزاشتی
      صفحه صفحه پیش رفتن سخته

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sky98 نمایش پست ها

کاش کل کتاب رو هم یه جا میزاشتی
      صفحه صفحه پیش رفتن سخته
      کلش هم هست وقتی تموم میشه پی دی اف کاملشو گذاشتم
      در مورد امتیازم کدوما نیستن بگین باز اپلود کنم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

کلش هم هست وقتی تموم میشه پی دی اف کاملشو گذاشتم
      در مورد امتیازم کدوما نیستن بگین باز اپلود کنم
      ممنون
      اره دیدم
      صفحه اول کتاب تو پستی صفحه اول رو دیشب میخواستم دانلود کنم نشد
      اما کل کتاب هست دیگه
      نیازی به اون نیست

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوشم اومد
      ولی خب استارتر اخراج شد که..
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم بخش هایی از کتاب 5 زبان عشق رو براتون میزارم. تو حوزه روانشناسی کتاب معروفیه
      کتاب رو گری چاپمن نوشته

شناخت پنج زبان عشق از دو جهت بسیار اهمیت دارد:

• اول از همه شما باید زبان عشق طرف مقابل خودتان را بشناسید و متوجه شوید که کدام رفتارهای اوست که نشان‌دهنده علاقه‌اش به شما خواهد بود.
      • در درجه دوم، از طریق این زبان عشق با او ارتباط برقرار کرده و احساس بهتری را در او به وجود بیاورید.

علاوه بر این شما با شناخت انواع زبان‌های دیگر عشق می‌توانید بهتر با طرف مقابل رابطه عاشقانه‌ای برقرار کرده و صمیمیت‌تان را افزایش بدهید.
      انواع زبان‌های عشق

خب دیگر وقتش رسیده به سراغ بخش اصلی مقاله رفته و ببینیم که به طور کلی بر اساس کتاب 5 زبان عشق نوشته گری چاپمن، چند روش ابراز و دریافت علاقه وجود دارد؟ با ما همراه باشید.
      1_ ابراز محبت کلامی

در زبان عشق کلمات تاییدی یا همان ابراز علاقه کلامی، فرد به راحتی علاقه‌اش را از طریق کلمات به طرف مقابلش بیان می‌کند. در این روابط اصولا افراد از پیام‌های کلامی تشویق‌آمیز، عاشقانه، تعریف، تمجید و… استفاده می‌کنند. این یعنی مثلا به راحتی فرد از طرف مقابلش تعریف کرده و به او می‌گوید که بابت فلان رفتار و کلامش از او سپاسگزار است.
      2_ ارائه خدمت

در زبان عشق ارائه خدمت، فرد بیشتر از کلام، به رفتار اهمیت می‌دهد! در واقع کلمه خدمت در این زبان عشق الزاما به این معنی نیست که فرد به طور مداوم کارهای‌تان را انجام می‌دهد! بلکه در این زبان عشق فرد سعی می‌کند بیشتر با رفتارهایش عشقش را نشان بدهد. مثلا ممکن است در کلام به شما نگوید که چقدر عاشق‌تان است، اما در عمل زمان زیادی را برای ساخت رفاه واقعی شما صرف کند، تمام تلاشش را بکند که در تعطیلات شما را به محل مورد نظرتان ببرد، در زمان خستگی اجازه ندهد کاری انجام بدهید و… .
      3_ زمان صرف کردن

یکی دیگر از 5 زبان عشق، زبانی است که در آن فرد عشقش را با صرف زمان کافی ابراز کرده و همینطور از زمانی که برایش صرف می‌کنید، احساس ارزشمند و دوست‌داشتنی‌بودن را دریافت می‌کند. البته منظور از زمان صرف کردن در این افراد، صرفا کنار هم نشستن و صحبت کردن در حالی که نیمی از حواس‌تان به تلفن همراه است، نیست. بلکه این افراد دوست دارند طرف مقابل یک زمان اختصاصی برای‌شان در نظر گرفته و با کیفیت کامل در حضورشان باشند. مثلا تفریح کردن، قدم زدن، گفتگویی همراه با شنیدن فعالانه و مشارکت در بحث و… از جمله چیزهایی است که احساس عشق را به این افراد می‌دهد و البته آنها هم از طریق‌شان احساس عشق‌شان را ابراز می‌کنند.
      4_ لمس

در زبان عشق لمس فیزیکی، فرد و افراد از لمس شدن و لمس کردن احساس خوبی دریافت می‌کنند. منظور از لمس کردن، می‌تواند گرفتن دست طرف مقابل، گرفتن بازوی او، ماساژ دادن بدنش، رابطه جنسی، در آغوش گرفتن، کنار هم نشستن و انجام کاری لذت‌بخش و… باشد.
      5_ هدیه دادن و گرفتن

در این زبان عشق، فرد آن احساس خوب دوست داشته شدن و عشق را زمانی دریافت می‌کند که طرف مقابلش برای او هدیه‌ای می‌گیرد. این افراد اصولا بیشتر از اینکه به کیفیت خود هدیه توجه کنند، قدردان این هستند که طرف مقابل برای‌شان زمان و منابع مالی اختصاص داده است.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن