خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مونتا یا کوییز24 یا لرنیتو یا...؟

سلام بچه ها.من می خواستم فقط هر روز از درسایی که خوندم یه آزمون کوتاه بگیرم.یه آزمون تک نفره زماندار از درسا ومبحثایی که خودم انتخاب می کنم.کدوم اینا بهتره؟اگر تجربه ی استفاده داشتید یا بهتر از اینا سراغ دارید ممنون می شم راهنماییم کنید.من خیلی تو تست زدن کندم.می خوام اینطوری سریع تر شم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      هیچکدوم به قول میثم فلاح همشون الکی برا خالی کردن پوله /

مثلا اینجاس که اگه امکانش رو دارین بحث مرور مطالب رو از دفتر برنامه ریزی قلمچی بخونین. متوجه میشین که گرفتن ازمون ( کوتاه _ بزرگ _ متوسط) در همان روزی که بحثی رو خوندین بار ازمونی نداره . چون درصد بالایی کسب خواهید کرد که واقعی نیست . چون مطلب تازه خونده شده .
      بعد 3 تا 7 روز بیاین و زماندار بزنین متوجه چاله های ادراکتون از درس میشید و میرید باز درس رو میخونین . و تستهایی که غلط زدید رو علامت میزنین . و دوباره بعد 3 روز بر میگردین به این مبحث ( فکر نکنین که خیلی زمان میبره نه به اندازه یونه 25 دقیقه یا دوتا بازه 25 دقیقه ای باید این مرورتون تموم شه « به نقل از کاظم قلمچی ») .
      بعد 2 هفته یا بیشتر شما انقدر به ذهن مبارکتون فشار وارد کردید که مطلب رو تام و صیقل به یاد داشته باشه که به حفظ بلند مدت رسیده . و اگر این فرایند رو تا 3 ماه ادامه بدید . مطلب متاسفانه تا اخر عمر یادتون نمیره و به نقل از گروه تحقیقاتی ممد ار بزرگ حتی شب اول قبر خوابش رو هم میبینن .

بر این اساس جعبه لایتنر و یادگیری دیسکاور شده . و این یک عادت ذهنی انسان هست که تامل بلند مدت در یک موضوع موجب بولد شدن اون موضوع و بارش فکری در رابطه اون و استایل درختی اون موضوع هم میشه ( یعنی مسائل مربوط به اون و نزدیک به اون هم در یادتون به واسطه مطلب تمرینی خواهد ماند . ساده تر بگم » با تمرین مسائلی چون قانون های نیوتن به مقدار زیاد مبحث نزدیک به بحثمون مثل تکانه هم در یاد سپرده میشه .)

به نظر شخص خودم هیچ الزامی به پرداخت پول به این سایتها و موسسات نیست . چرا که سوالات علامتدار شما که از فیلتر غلط زنی شما رد شده چند برابر ارزش داره به منبع دیگه .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      منتا سوالات سخت فیزیکش خیلی خوبه.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه مونتا یه دزده بی شرفه!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. این سایت هایی که گفته شد فقط ازمون میگیرن و نمونه سوال نمیدن؟ کسی میدونه شیوه کارش چطوریه؟ من خودم میخواستم به عنوان منبع دوم استفاده کنم اینطوری که مثلا برای فصل گوارش سوالات همه ازمون ازمایشی های چند سال اخیر رو بیاره یا مثلا سوال های کنکورش رو بیاره بالا دانلود کنی پرینت بگیری. این امکانات رو داره یا اینکه فقط ازمون میگیره؟ بعد اینکه اگر نمونه سوال بخوایم فقط، ثبت نام دانش اموزی کنیم بهتره یا معلم؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      سلام. این سایت هایی که گفته شد فقط ازمون میگیرن و نمونه سوال نمیدن؟ کسی میدونه شیوه کارش چطوریه؟ من خودم میخواستم به عنوان منبع دوم استفاده کنم اینطوری که مثلا برای فصل گوارش سوالات همه ازمون ازمایشی های چند سال اخیر رو بیاره یا مثلا سوال های کنکورش رو بیاره بالا دانلود کنی پرینت بگیری. این امکانات رو داره یا اینکه فقط ازمون میگیره؟ بعد اینکه اگر نمونه سوال بخوایم فقط، ثبت نام دانش اموزی کنیم بهتره یا معلم؟
      راجب لرنیتو میدونم که این امکان رو داره
      هم میتونید از خودتون ازمون بگیرید از هر مبحث دلخواه خودتون و هم مجموعه سوال از مباحث موردنظرتون برای خودتون بسازید
      حتی منابع سوالات رو هم میتونید مشخص کنید که از کجا و کدوم ازمون ها باشه
      ولی یه خورده گرونه بنظرم حدود 250 تومن هست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      سلام بچه ها.من می خواستم فقط هر روز از درسایی که خوندم یه آزمون کوتاه بگیرم.یه آزمون تک نفره زماندار از درسا ومبحثایی که خودم انتخاب می کنم.کدوم اینا بهتره؟اگر تجربه ی استفاده داشتید یا بهتر از اینا سراغ دارید ممنون می شم راهنماییم کنید.من خیلی تو تست زدن کندم.می خوام اینطوری سریع تر شم.
      کوئیز24 کار کردم باهاش اصلاااا پیشنهاد نمیدممی
      بین لرنیتو و مونتا دقیق نمیدونم
      خودم لرنیتو که استفاده کردم خیلی راضی بودم
      اما مشاورم که قبلا با لرنیتو کار کرده و الانم با مونتا
      مونتا رو هم راضیه
      اابته شنیدم یکم گرونه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      هیچ کدوم !!!!!! هیچی اون کتابی نمیشه که ورقش بزنی و تستاشو حل کنی بعد با یه اشتیاق خاص پاسخنامه نگاه کنی ببینی اوضاع چطوره؟!!!
      اینقدر خرکی پول خرج نکنید !!!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      هیچ کدوم !!!!!! هیچی اون کتابی نمیشه که ورقش بزنی و تستاشو حل کنی بعد با یه اشتیاق خاص پاسخنامه نگاه کنی ببینی اوضاع چطوره؟!!!
      اینقدر خرکی پول خرج نکنید !!!!

معلومه زیست گاج خیلی تاثیر داشته روت
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)