خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      یه دونه کتاب لغت و املاء 1400 نیاز داری و اینکه مبحث ساختمان واژه از دستور زبان حذف شده نباید بخونیش دینی تغییراتش اونقدری نیست که بخوای کتاب عوض کنی و بیشتر حذفیات بوده برای زیست تغییرات در دهم و دوازدهم اندازه چند کلمه هست ولی تو یازدهم یه مقدار بیشتره مثل حذف چرخه تو فصل تولید مثل اگه میتونی خودت اضافه کنی که هیچی ولی اگه وسواس داری بهتره از منابع 1400 استفاده کنی در بقیه دروس هم نیازی نیست حتی تو ریاضی و فیزیک و زبان و عربی میتونی از منابع 98 هم استفاده کنی زیاد درگیر حواشی تغییرات کتاب ها نشو من دوستی داشتم تو مدرسمون برای کنکور 99 از منابع 98 استفاده کرد رتبش هم دورقمی شد با اینکه تغییرات برای کنکور 99 خیلی خیلی بیشتر از کنکور 1400 هست ضمنا تو سایت نشرالگو تغییرات دروسی مثل دینی و ادبیات بصورت pdf گذاشته شده
      مرسی بابت جوابت
      فقط اینکه لغات عوض شده فقط؟اگه معنی لغات هست پی دی اف دانلود کنم و بعدش کتاب جمع بندی ادبیات بخرم بهتر نیست؟
      دینی و زیستم کتاب درسی و گیر میارم یا پی دی افش یا میخرم حالا
      ولی شاید کتاب تست عوض نکنم
      سایت الگو برنم تغییرات؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

از بین دروسی که داری میتونی زیست دوازدهم رو بخونی ما حتما کتاب جدید رو داشته باش . ضمنا لغت رو باید عوض کنی + دینی رو

مابقی من حیث المجموع به اندازه 2 صفحه تغیرات ندارند .

کتب درسی زیست سه سال + دینی سه سال رو الزامیه داشته باشی .
      کتاب درسی و سعی میکنم حتمااا تهیه کنم واسه زیست و دینی
      اما نمبدونم بخرم تستشو یا نه!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      از کتاب های شیمی که گرفتی میتونی استفاده کنی،دینی بهتر چاپ جدید بگیری چون یه سری تغییرات بوده و در ادبیات مبحث دستور یه بخشیش حذف شده احتمالا بتونی از همون کتاب استفاده کنی.
      بله دیگه باید کتاب کمک آموزشی بگیری، کتاب درسی هارو خوبه بخونی ولی بجز زیست و شیمی و تا حدودی دینی بقیه درس ها کمک کننده هست ولی ضروری نیست.
      شیمی کتاب تست بخرم؟؟؟؟؟دینی و زیست و فگنم فقط مجبورم بخرم کمک اموزشی ۳ سال
      با لغت ادبیات

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من تغییرات زیست رو تو سایتا بررسی کردم دوست عزیز هیییییییییییچ تغیر مهمی نداره الان به طور دقیق یادم نیست ولی مثلا یجا مبخواد درباره پروتین بگه میگه امینو اسید یا بجای یوکاربوت میبگه آن که درواقع اشازه به همین لفظه که بالاتر اوردتش بعدم سرجمع تو هر تاب ده تا هم این مدل تغییر نیست پس اصلا نیازی به تغییر کتاب تو زیست نیست ولی دینی رو کتاب جدید بگیر املا و لغتم از سایتا پی دی اف رو دانلود کنی همونو صفحات اخر لغاتو چاپ بکنی از هر کتابی بهتر کمکت میکنه
      والا من از صحبتای دوستامون متوجه شدم کتاب درسی زیست و دینی باید تهیهه کنم و درکنازش کتاب تست هاشو که هزینش زیاد میشه و همینطور کتاب واسه لغات
      که پیش خودم گعتم لغات و پی دی اف بخونمشون
      و دراخر جمع بندی بخرم واسه ادبیات

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      لغت و املا ۹۹ نسبت به ۱۴۰۰ عوض شده؟
      من لغات نشر الگو منبع ۹۹ دارم
      الان جدید بگیرم؟
      منم خیلی سبز دارم واسه ۹۹

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      چه تاپیک مفیدی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حول هوش اگه بخوای درسنامه بگیری با خرید خود کتاب 3 سال یکی در میاد ( 3*40=120) کتاب خودش هم 85 هزاره . من که فقط دهم یازدهم کتاب جدید درسی خریدم دوازدهم نخریدم و تفاوتی نمیبینم ( فقط اون قسمت ویژگی انسان موحد در زندگی توحیدی محسوس حذف شده)

داداش اعتماد داری همین اینو بگیر کنارش کتاب درسی رو بگیر هیچ چیزی کتاب درسی نمیشه ها .
      کتاب درسی و از کجا خریدین؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من خودم کنکوری 99 بودم میخوام 1400 هم امتحان بدم
      بنظرم واسه دینی بیشتر حذفیات بوده کتاب وزارتی دانلود کن کافیه اخه باز خیلی کمه تغییرش
      زیست هم یه مقداری کمی تغییر داشته اونم سایت الا اقای موقاری دوباره فکر کنم دو قسمت داره میگیره همه تغییرات رو تو چند جلسه میگه اینستا الا اعلام کرد

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حول هوش اگه بخوای درسنامه بگیری با خرید خود کتاب 3 سال یکی در میاد ( 3*40=120) کتاب خودش هم 85 هزاره . من که فقط دهم یازدهم کتاب جدید درسی خریدم دوازدهم نخریدم و تفاوتی نمیبینم ( فقط اون قسمت ویژگی انسان موحد در زندگی توحیدی محسوس حذف شده)

داداش اعتماد داری همین اینو بگیر کنارش کتاب درسی رو بگیر هیچ چیزی کتاب درسی نمیشه ها .
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      سلام من خودم کنکوری 99 بودم میخوام 1400 هم امتحان بدم
      بنظرم واسه دینی بیشتر حذفیات بوده کتاب وزارتی دانلود کن کافیه اخه باز خیلی کمه تغییرش
      زیست هم یه مقداری کمی تغییر داشته اونم سایت الا اقای موقاری دوباره فکر کنم دو قسمت داره میگیره همه تغییرات رو تو چند جلسه میگه اینستا الا اعلام کرد
      کتاب وزارتی و باید تهییه کنم ولی تست و دست و دلم نمیره
      اما خود اینستا کنکوریم گفت واجب نیست!!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وزارتی دینی رو بگیر اگه خواستی تست نمیخواد اونقدر هم تغییر نداشته
      اصلا من خودم همین هفته پیش رفتم درسنامه زیست 99 خیلی سبز رو گرفتم تغییراتش از آلا دو جلسه نگاه میکنم

زیاد درگیر منابع نشو سعی کن امسال رو با علاقه درس بخونی پارسال من خودم انقدر سر منابع وقت گذاشتم اگه دست دست نکرده بودم خیلی بهتر بود

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      وزارتی دینی رو بگیر اگه خواستی تست نمیخواد اونقدر هم تغییر نداشته
      اصلا من خودم همین هفته پیش رفتم درسنامه زیست 99 خیلی سبز رو گرفتم تغییراتش از آلا دو جلسه نگاه میکنم

زیاد درگیر منابع نشو سعی کن امسال رو با علاقه درس بخونی پارسال من خودم انقدر سر منابع وقت گذاشتم اگه دست دست نکرده بودم خیلی بهتر بود
      درست میگی موافقم
      مرسی پسرم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      اخه من میکروطلایی رو هم مجبورم هردو جلدشو بخرم چون کتاب درسی ندارم و باید از درسنامه استفاده کنم
      برام بیشتر از همه مهمه که همه ی متن کتابو درسنامش پوشش داده باشه
      درسنامه میکرو طلایی پی دی افشو دیدم حس کردم بیشتر نکته وار توضیح داده و کل متن کتابو نیاورده
      منم کتاب درسی واسه دینی ندارم رفتم یه زیپ نشر الگو خریدم واسه تست هم میکرو طلایی . زیپ الگو نبود کتاب رو جبران میکنه متن کتاب و آیات و مقدمه و اندیشه و تحقیق رو کامل پوشش داده

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda_1998 نمایش پست ها
      منم کتاب درسی واسه دینی ندارم رفتم یه زیپ نشر الگو خریدم واسه تست هم میکرو طلایی . زیپ الگو نبود کتاب رو جبران میکنه متن کتاب و آیات و مقدمه و اندیشه و تحقیق رو کامل پوشش داده
      زیپ الگو از کتاب درسی بهتر نیست ؟که منم نخرم درسی و اونو بخرم هم تست داره هم متن درس

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda_1998 نمایش پست ها
      هم جوابارو داره جواب اون سوالا اندیشه تحقیق چیه اونا

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      زیپ الگو از کتاب درسی بهتر نیست ؟که منم نخرم درسی و اونو بخرم هم تست داره هم متن درس
      از نظر درس نامه کتاب کاملیه ولی تستاش کمه در کنارش باید یه کتاب تست داشته باشی

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن