خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 168
    1. Top | #91
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها

چه فیلمایی؟از کدوم استاد؟برای چه درسی؟

با توجه به اینکه امسال دیگه آزمون ها غیرحضوری شدن و عملا جامعه آماری و شرایط آزمون کشک باز هم قلم چی رو پیشنهاد میدید؟

یعنی چی خلاصه نویسی مختصر از آزمون؟

الآن با توجه به دو بخش بالا لطفا توضیح بدید چطور هم از دوشنبه به بعد منابع آزمونی میزدید و هم تست های زوج و مارکدار هارو کار میکردید!

یعنی چی آزمون زدن تک کتاب؟این روشتون رو لطفا کامل توضیح بدید.

منت بذارید سرمون و این پنج تا روش رو شرح بدید برامون

@Hamid1066wrr
      سلام...اول بگم منت نیست وظیفس

درمورد فیلم ها من نکته و تست رو دیدم چن تا قسمت از هر استادو ک عالی بودن:
      ادبیات استاد شاهین زاد
      عربی واعظی(البته میثم فلاحم خیلی خوبه)
      زبان محمودی
      زیست هم عمارلو

ن جامعه اماری هیچ وقت کشک نیست اینو همیشه مد نظر داشته باشید... اره بازم میگم کانون برید مگر اینکه کلن با کانون مشکل داشته باشید و متنفر باشید ازش پیشنهادم اینه برید گزینه دو...درکل گزینه دو یا کانون هر کدوم رو میرید باید سوالات ازمون اون یکیشم تو خونه کار کنید..
      خلاصه نویسی مختصر مثلن این ازمون درمورد قلب بود من میومدم ب صورت نمودار درختی مینوشتم مثلن ساختار های قلب بعد پنج تا فلش باز میکردم و نکات ساختار های بافت قلب رو ک یادم میره همش مینوشتم و نکاتی ک تو اون ازمون بلد نبود یا مهم بودن مینوشتم برا هر ازمون و جمع بندی مرور میکردم.وسواس ب خرج نباید داد و برا هر درس ی صفحه یا نهایتن ی برگ کافیه...
      درمورد ازمون زدن ک خوب تایمی از شما نمیگیره شما۳۰دقیقه مثلن ی ازمون ریاضی میزنید بعد۱۵دقیقم تحلیلش ک میشه۴۵دقیقع و من برا ریاضی۱.۵تایم میزاشتم ک اون۴۵مین میشد مرور مارک دارها(مارک دارم کلن کم بودن)ولی اگه شما نمیرسید انجام بدید ازمون زدن رو بندازید فقط پنج شنبه.باز اگه نمیرسید مجبورید ی سری درس هارو حالت ازمونی کار نکنید و ی سریا رو کار کنید و من درس های پیشنهادیم ک از اول سال حتما کار کنید اینان بقیه مستحبن:شیمی-ریاضی-فیزیک-ادبیات-عربی

تک کتاب منظورم اینه ازمون جامع نزنید مثلن ی جامع شیمی بزنید ۳۵سوال بعد اوایل خوب برا خودتون تایم حدودن۴۰تا۴۵بزارید و هی کمترش کنید تا برسید ب ۳۰دیگه از ۳۰پایین تر نرید.تو دوران جمع بندیم همه ازمونا رو براساس همون تایم کنکور بزنید مثلن شیمی رو باید تو ۳۵دقیقه بزنید
      ..
      نکته هایی ک برا محاسبات داشتم خیلی ساده بودن اولیش این بود ک اعداد اعشاری رو ب توان هایی از ده بنویسی ک خوب همه بلدن دومیش ضرب در ۱۱بود ک شما ی سرچ کنی تو نت روشش میاد سوم اعداد دو رقمی ب توان دو رسوندن بود چهارمی تقسیم اعداد بر۵بود ک شما میای اول اون عدد رو در۲ضرب میکنی بعد تقسیم۱۰میکنی و پنجمی تقسیم بر۲۵بود ک در۴ضرب میکردی تقسیم۱۰۰میکردی بعدش
      اینا رو تو اینترنت بزنی روش هاش هست من این پنج تا ک روتین بودن کارمو راه انداخت و خودم سرعتم بالا بود اگه میخواید هنوز قوی تر بشیدمیتونید از پکیج های محاسبات سریع استفاده کنید ک من استفاده نکردم و نمیدونم چجورین
      موفق باشید...

2. Top | #92
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تک کتاب منظورم اینه ازمون جامع نزنید مثلن ی جامع شیمی بزنید ۳۵سوال
      خب اینکه مال وقتی هست که کل شیمی رو تموم کرده باشیم درست میگم؟قبلش که هنوز مثلا یک پایه یا یک پایه و نیم رو تموم نکردیم چی!؟تک درس آزمون بزنیم؟یا از همه فصلایی که خوندیم یه جامع بزنیم؟

درمورد ازمون زدن ک خوب تایمی از شما نمیگیره شما۳۰دقیقه مثلن ی ازمون ریاضی میزنید بعد۱۵دقیقم تحلیلش ک میشه۴۵دقیقع و من برا ریاضی۱.۵تایم میزاشتم ک اون۴۵مین میشد مرور مارک دارها(مارک دارم کلن کم بودن)
      در روز چندتا آزمون میزدید مگه؟مثلا دوشنبه فقط ریاضی؟میشه خواهشا یکم مفصل تر درمورد برنامه دوشنبه به بعدتون توضیح بدید؟اصلا متوجه نشدم

@Hamid1066wrr

3. Top | #93
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها

خب اینکه مال وقتی هست که کل شیمی رو تموم کرده باشیم درست میگم؟قبلش که هنوز مثلا یک پایه یا یک پایه و نیم رو تموم نکردیم چی!؟تک درس آزمون بزنیم؟یا از همه فصلایی که خوندیم یه جامع بزنیم؟

در روز چندتا آزمون میزدید مگه؟مثلا دوشنبه فقط ریاضی؟میشه خواهشا یکم مفصل تر درمورد برنامه دوشنبه به بعدتون توضیح بدید؟اصلا متوجه نشدم

@Hamid1066wrr
      اونموقع دیگه شما نمیتونید جامع کل کتاب رو بزنید باید همون تک درس بزنید....
      ببنید شما دوشنبه تست های فرد و زوجتون تموم میشه میمونه ۳روز دیگه..دو روز یا یک روز میزارید برای مرور مارک دار ها حالا بستگی ب تعداد مارک دارتون داره بعد دوحالت پیش میاد:
      اگه یک روز‌برا مارک داراتون بزارین پس چهارشنبه و پنج شنبه رو الان شما دارید ک این دو روز رو میاید اگه۴تا ازمون میخواید بزنید دوتاشو روز اول و دو تاشو روز دوم میزارید و تو این دو روز اخر تقریبا ی دور سریع هم تمام مطالبی ک تو این دو هفته خوندید رو مرور میکنید...
      حالت دوم اینه ک شما مارک دار هاتون یکم زیاد و فقط پنج شنبه رو برا ازمون میمونه ک اگه توانشو دارید تمام ازمونا میزارید پنج شنبه میزنید و ی مرور سریع هم میکنید اگرم ن همون کتاب هایی ک بهتون گفتم واجبه رو فقط بزنید...میتونید یکم ک دستتون سریع تر شد این ازمونا رو پشت سرهم بزنید مثلن شما امروز ریاضی و ادبیات ازمون دارید خب شروع میکنید۳۰دقیقه ازمون ریاضی میزنید بلافاصله پشتش ۱۸دقیقه ام ازمون ادبیات رو میزنید و دراخر هر دو رو باهم تحلیل میکنید

4. Top | #94
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون
      شما اختصاصیا مخصوصا شیمی رو خیلی خوب زدین
      ولی واقعا درصد عمومیا عجیبن.

مصاحبه تونو نخوندم چون همون اول چشمم به درصد زبانتون افتاد.......
      واقعا برای عمومیا وقت نذاشتین؟
      اگه عمومیا مخصوصا زبان تون خوب بود زیر پنجاه میاوردین
      البته دیگه گذشت انشالله هرچی خیره
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

5. Top | #95
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها
      تبریک میگم بهتون
      شما اختصاصیا مخصوصا شیمی رو خیلی خوب زدین
      ولی واقعا درصد عمومیا عجیبن.

مصاحبه تونو نخوندم چون همون اول چشمم به درصد زبانتون افتاد.......
      واقعا برای عمومیا وقت نذاشتین؟
      اگه عمومیا مخصوصا زبان تون خوب بود زیر پنجاه میاوردین
      البته دیگه گذشت انشالله هرچی خیره
      سلام.تبریک میگم بخاطر رتبتون انشالله موفقیت های بیشتر...
      والا زبان ک کلن از بچگی ضعف داشتم و حذفش کردم این ب کنار
      دروس دیگه رو اتفاقا خیلی خوب بودم و وقت میزاشتم من جامع های کانون ادبیات رو اکثرن ۹۰درصد ب بالا جواب میدادم و عربیمم دور بر۶۰تا۷۰بود و دینی بین۷۰تا۸۰ک متاسفانه اصلن تو عمومیا مدیریت ازمون خوبی نداشتم و خیلی دست و پامو گم کردم برا همین چیزای ک میخواستم نشد..

دیگه چیزیه ک گذشته همینام برا ما کلی شادی اورد دمشون گرم

6. Top | #96
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​مبــــارک باشه حمید : )
      The moon is always alone...

7. Top | #97
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lagertha نمایش پست ها
      ​مبــــارک باشه حمید : )
      مرسی فاطمه جون ایشالا تو هم هرجا هستی موفق باشی

8. Top | #98
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حمییییییییییییییییییییییی د داداااااااااااااااااااااا اااااااااش(با لحن نقی بخون) تبریک میگم گل پسر! دمت گررررم.خیلی خوشحال شدم واقعا.هنوز با بچه ها در ارتباطی؟! من همتونو گم کردم :////

9. Top | #99
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvann نمایش پست ها
      حمییییییییییییییییییییییی د داداااااااااااااااااااااا اااااااااش(با لحن نقی بخون) تبریک میگم گل پسر! دمت گررررم.خیلی خوشحال شدم واقعا.هنوز با بچه ها در ارتباطی؟! من همتونو گم کردم :////
      سلام کیوان جوون
      دمت گرم داداش ایشالا موفقیت های خودت
      آره هنوز با بچه ها تو تل در ارتباطیم

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.وقتتون بخیر،برای شیمی کتاب مسائل الگو رو داشتین؟سطحش چطور بود؟درصد شیمیتون برا کنکور امسال عالی بوده،میشه بیشتر راجب طریقه خوندن،منبع،محاسبات،و زمانتون سر جلسه یه توضیح بدید؟🙏

11. Top | #101
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zoba890 نمایش پست ها
      سلام.وقتتون بخیر،برای شیمی کتاب مسائل الگو رو داشتین؟سطحش چطور بود؟درصد شیمیتون برا کنکور امسال عالی بوده،میشه بیشتر راجب طریقه خوندن،منبع،محاسبات،و زمانتون سر جلسه یه توضیح بدید؟
      سلام.ممنون

درمورد مسائل کلن دوتا منبعی ک مشهورن یکیش خیلی سبز هست یکیش الگو ک من از نظرم الگو هم غنی تر‌و هم سنگین تره اما خیلی سبز درسنامش بهتر بود تقریبن...
      والا روش خوندن رو ک تو مصاحبه گفتم اما من پیشرفت اصلیم تو دوران جمع بندی بود ک یک روز درمیون برا شیمی ازمون میزدم و ازمونامم اکثرن سطحشون بالا بود...مشکلی با تست سخت نداشتم و بعد تو کنکور هم دور اول یادم نیست چقد تایم برا شیمی گذاشتم ولی دور دوم۳۰دقیقع فقط ب شیمی اختصاص دادم..محاسبات هم اگه دهم یا یازدهمی میتونی محاسبات سریع کتابشو بگیری کار کنی ولی دوازدهم دیگه وقت نمیشه و بهتره این کارو نکنین...
      موفق باشین

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      سلام.ممنون

درمورد مسائل کلن دوتا منبعی ک مشهورن یکیش خیلی سبز هست یکیش الگو ک من از نظرم الگو هم غنی تر‌و هم سنگین تره اما خیلی سبز درسنامش بهتر بود تقریبن...
      والا روش خوندن رو ک تو مصاحبه گفتم اما من پیشرفت اصلیم تو دوران جمع بندی بود ک یک روز درمیون برا شیمی ازمون میزدم و ازمونامم اکثرن سطحشون بالا بود...مشکلی با تست سخت نداشتم و بعد تو کنکور هم دور اول یادم نیست چقد تایم برا شیمی گذاشتم ولی دور دوم۳۰دقیقع فقط ب شیمی اختصاص دادم..محاسبات هم اگه دهم یا یازدهمی میتونی محاسبات سریع کتابشو بگیری کار کنی ولی دوازدهم دیگه وقت نمیشه و بهتره این کارو نکنین...
      موفق باشین
      سپاس.دوران جمع بندی از موج ازمون میزدی؟بعد روش تخمین داخل حل سوالات شیمی بنظرتون جواب میده؟

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و سوال اخر اینکه در کنار شیمی خیلی سبز پایه و پیش به عنوان تکمیلی فصل ازمون پیشنهاد میکنید یا موج؟

14. Top | #104
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سپاس.دوران جمع بندی از موج ازمون میزدی؟بعد روش تخمین داخل حل سوالات شیمی بنظرتون جواب میده؟
      من جامع های موج فقط برا جمع بندی مونده بود میزدم بعد بیشتر فصل ازمون میزدم ک هم مبحثیشو میزدم هم جامع هاشو...اره روش تخمین رو بیشتر سوالا جواب میده اما من خیلی استفادع نمیکردم

15. Top | #105
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      و سوال اخر اینکه در کنار شیمی خیلی سبز پایه و پیش به عنوان تکمیلی فصل ازمون پیشنهاد میکنید یا موج؟
      والا اول میگم بنظرم ی نفر باید هر دو رو کار کنه
      اما اگه شرایطی دارید ک نمیتونید ببنید بستگی ب اوضاع خودت و کنکور داره
      مثلن کنکور امسال اگه فصل ازمون میزدی خیلی خوب از پسش برمیومدی..حالا ببین:
      موج:برا دانش اموز ضعیف و متوسط عالیع
      فصل:برا قوی خوبه
      حالا با توجه ب سطحت یکیو بخر و کار کن

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 6 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن