خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      سلام من تازه عضو شدم اینجا(کار باهاشم بلد نبودم یکم سرچ کردم پیدا کردم😅)
      بچه ها من اولین کنکورم کنکور ۹۸ بود که عملا خوب ندادم چون نخوندم و خوندنم در حد مدرسم بود
      برای ۹۹ هم هییییچی نخوندم(مهم ترین علتش مشکلی بود که داشتم که شکر خداحل شد)موندم برای ۱۴۰۰
      تا به الانم شروع نکردم متاسفانه
      من سحطم صفره لطفا بگید واسه منی که سطحم صفره و نمبخوااام از درس خوندن فرار کنم(شخصیم پیرو هست)چه ازمونی بدم؟مشاورم ندارم
      خانوادم قبول نمیکنن مشاور بگیرم.
      به نظرم گاج بهتره
      اینکه میگن شیمیش غیر استاندارد و سخته خب شیمی کنکور ۹۹ نشون داد آپشنی به اسم سوال استاندارد تو کنکور وجود نداره

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه ساعت مطالعه بالایی داری و فکر میکنی میتونی به برنامه آزمون کانون برسی برو قلمچی..در غیر اینصورت گزینه دو

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_45 نمایش پست ها
      سلام به نظرتون فردی که سه سال رو فقط برای پاس شدن خونده میتونه با قلمچی جلو بره؟؟؟؟
      یا پایه به پایه بخونه؟؟؟؟؟

نظر شخصی من :

برای پیش رفتن طبق برنامه شخصی باید اراده و خودشناسیه بالایی داشته باشی و اگه توی برنامه ریزی تازه کار باشی یا اهمال کاری کنی نتیجه نمیگیری...طبق برنامه شخصی جلو رفتن ریسک بزرگیه و برای افراد کم تجربه بهتره که یک نفر راهنما توی این مسیر همراهش باشه تا به خاکی نزنه

قبول دارم که مسیر آزمونای آزمایشی پراز شکست یا فشار برای رسیدن به بودجه بندی هست اما اگه این مسیر رو درست طی کنی و آزمونایی که میدی به عنوان محرک برای کنترل استمرار مطالعه ات باشن ریسک کمتری نسبت به برنامه شخصی داره

درکل بهتره با یه مشاورمناسب هم تبادل نظر کنی....اگه بتونی تا قبل از عید طبق برنامه شخصی سهم قابل توجهی از درسا رو به تسلط برسونی و بعدش در آزمون ها شرکت کنی هم میتونه برات نتیجه بخش باشه اما توی برنامه شخصی باید آزمونای شبیه سازی شده رو هم برای خودت قرار بدی وگرنه توی ماه های آخر کنکور که توی آزمونا شرکت کنی ممکنه عملکردت نسبت به چیزایی که خوندی حسابی افت داشته باشه....کنکور فقط خوندن و سطح علمی نیست ... مهارت های آزمون دادن بشدت تعیین کننده هستن

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببینید حتما ازمون برید نیروی محرکه هستن این ازمونا ، هرچهه سریع تر هم یا قلم چی یا گاج ثبت نام کنید اگه پشت کنکوری هستید حتما قلم چی چون جوش خیلی کمک میده اگه درست پیش برید
      ویرایش توسط Colonius : 23 مهر 1399 در ساعت 11:08

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خوشحالم که مشکلت حل شده و الان میتونی کاملا روی هدفت و درست تمرکز کنی
      راستش من خودم 1401 کنکور دارم ولی خب...به نظرم امسال که غیر حضوریه قلم چی رفتنش زیاد جالب نیست ولی خب چون شما کنکور داری بهتره یه ازمون برای محک زدن خودت شرکت کنی و من خودم به نظرم گزینه دو ازبین گاج و قلم چی بهترهالبته علاوه بر اون چون گزینه دو برنامش سه هفته ایه و میگن برای برنامه ریزی مناسب نیست برنامه راهبردی قلم چی رو دانلود کن و از روی اون دقیقا پیش برو و اگه تونستی هر دوهفته یک بار سوالاش رو دان کن به نظرم توی این وضع مهم ترین چیز درصد گیریه و خب اینجوری هم میتونی درصدتو بگیری و هم بخاطر ترازای فیک و رتبه های مزخرف امسال اعصابت داغون نمیشه اگه اینجوری پیش بری انگار هر هفته داری ازمون میدی خودتو محک میزنی مهم تر از همه رقابت با خودته یعنی از چیزی که ازمون قبلی بود پیشرفت داشته باشیدرمورد مشاور هم کرفتنش بد نیست ولی به نظر من زیاد کارساز نمیتونه باشه درمورد برنامه ریزی هم من توی انجمن یه تایپیک دیدم که اقای علیرضا اروین نوشته بود که خیلی خوبه موفق باشی

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      این مملکت چیش تعادل داره که بخواد ازمونش داشته باشه
      جامعه اماریش کمه چون همه میرن سمت قلمچی اونم نه رو استدلال بلکه صرفا بخاطر جو روانیی که عمو کاظم ایجاد کرده
      گاج مالی نیست ولی قلم چی هم نون اسمشو میخوره با یک مشت پرسنل از خود راضی که حس هیتلر بودن دارن یجورایی البته حق هم دارن خودشون میدونن بی رقیبن هرجور عشقشون میکشه جولان میدن
      خب پس بنظرتون کدوم آزمون بریم
      من خودمم مرددم و نمیدونم باید چیکار کنم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینین اگه هدف از آزمون دادنتون صرفا سوالای خوبه که باید بگم آزمون ندید بهتره
      سوال خوب همه جا هست، توی کتاب تستم هست
      آزمون از نظر من یه نیروی محرکه قویه
      یه آزمون میدی میبینی شدی مثلا700 بعد میگی اگه زیست بهتر زده بودم میشدم 500 و همین واست یه انگیزه میشه که بیشتر و بهتر درس بخونی
      پس از نظر من مهم ترین چیز جامعه آماریشه که خب واضحه قلمچی از همه بیشتره
      برنامه آزمونشم واقعا خوبه و سوالاشم ارزشمنده بیشترش
      پیشنهاد من قلمچیه
      رفیق شما حاج کاظم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گول های و هوی قلم چی رو نخور ....
      گزینه 2 بهتره

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین مهم ترین ویژگی آزمون دادن تحلیل اون آزمونه و اینکه بتونی خودتو محک بزنی (که در این مورد گزینه دو و قلم چی هردوعالیه. در اصل به خودت برمیگرده)
      بعدش بحث برنامه آزمونا پیش میاد که قلم چی از همه بهتره. اون دو هفته هم مهمه با شناختی که از خودت داری ببین با دو هفته راحت تری یا سه هفته.
      از نظر سوالات هم قلم چی سوالاتش سخت تره ولی میتونم با قطعیت بگم که حداقل 60 درصد اون سوالات سخت، پشتش فکر میشه و حل مساله آدمو قوی میکنه. حالا چون ریاضیم، نمیدونم در مورد زیست چطوریاس (شاید باعث بشه دقتت تو خوندن بیشتر بشه)
      یه سری سوالات هم هست که اصن معلوم نیس حال طراح خوب بوده موقع طرح اون یا نه ولی زیاد نیست.
      تازه سوالات گزینه دو هم راحت نیست آنچنان.
      دلیل اینکه رتبه های بالا بیشتر از قلم چین بخاطر زحمت خودشونه سهم قلم چی زیاد نیست تو اون. از گزینه دو هم رتبه های خوب زیاد داریم.
      تازه امسال سهم قلم چی تو رتبه های خوب کمتر بود نسبت به پارسال.
      در کل میخوام بگم هرکدوم از این دوتا رو رفتی درست جلو بری میتونی به اونی که میخوای برسی.
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 26 مهر 1399 در ساعت 10:28

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه کلا دور سنجش رو خط بکش
      به شدتتت تو نظام جدید افت کرده و افتضاحه...من پارسال بودم خیلییی بد بود الکی پول حروم کردم فقط
      گزینه دو عالیه...و برنامه ای که همه میگن قلمچی بهتره...من جفتشونو چک کردم به نظر من گزینه دو بهتر بود تا قلمچی...حالا میل خودته بشین بررسی کن ببین کدوم برات بهتره...
      با سطح سوالات قلمچی هم آشنایی ندارم نمیتونم نظری بدم اما گزینه دو واقعا خیلی استاندارده...گاج هم بچه ها تعریف میکنن و جاهای دیگه هم شنیدم تعریفشو میتونه خوب باشه...
      در هر صورت قصدم از این کامنت،منصرف کردنت از سنجش بود و اینکه بگم گزینه دو به اون بدی که اینجا بچه ها مدام از اتلاف وقت و فاصله زیاد آزمونهاش صحبت کردن نیست چون من به شخصه خوشم نمیاد زیر فشار دو هفته ای قلمچی تند تند درسا رو بخونم معلوم نیست تهش چی میشه...ترجیح میدم آهسته تر بخونم تا قشنگ مطالب توی ذهنم بشینن و کامل همه چیز رو خونده باشم
      البته من مثل شما آزمون نمینویسم خودم یه سری مباحث رو شخصی سازی کردم و باقی درسا رو از گزینه دو میخونم و هر چند هفته خودم تو خونه آزمونش رو میدم
      ویرایش توسط Unicorn_m : 26 مهر 1399 در ساعت 11:08

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن