خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 63 نخستنخست ... 817181928 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 256 به 270 از 935
    1. Top | #256
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه خواهش ازتون دارم....اینقدر به دنبال تاییدگرفتن از بقیه برای اینکه میتونید موفق بشید و به هدفتون برسید یا نه نباشید

بذار خودم رو مثال بزنم

معلم ها میگفتن نمیتونم
      خانواده میگفتن نمون پشت کنکور تو نمیتونی
      مشاور میگفت احمق نشو همین سال اول انتخاب رشته کن اگه بمونی نمیتونی
      نمیتونی.....نمیتونی.....نمیتونی....نمیتونی

ولی من تونستم.........چون با قلبم هدفم رو نشونه گرفتم..........چون فقط و فقط به تلاش مستمرم ادامه دادم....هرچند ذهنم پرشده بود از نمیتونم ها

خودت بخواه که میتونی....خودت پاش وایسا....خودت بهاش روپرداخت کن و برس به قله
      اگه واقعن براش زحمت بکشی امسال یا یه سال دیگه یا هرچی بالاخره به جایی که باید میرسی.....فقط باید به خودت قول بدی که جا نزنی و ثابت قدم باشی

2. Top | #257
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zero_horizon نمایش پست ها
      یه خواهش ازتون دارم....اینقدر به دنبال تاییدگرفتن از بقیه برای اینکه میتونید موفق بشید و به هدفتون برسید یا نه نباشید

بذار خودم رو مثال بزنم

معلم ها میگفتن نمیتونم

ولی من تونستم.........چون با قلبم هدفم رو نشونه گرفتم..........چون فقط و فقط به تلاش مستمرم ادامه دادم....هرچند ذهنم پرشده بود از نمیتونم ها

اگه واقعن براش زحمت بکشی امسال یا یه سال دیگه یا هرچی بالاخره به جایی که باید میرسی.....فقط باید به خودت قول بدی که جا نزنی و ثابت قدم باشی
      سلام
      داداش پستاتو که میخونم انرژی مثبت فوران میکنه ها=)))
      خلاصه دمت گرم که هستیو تجربه هاتو به اشتراک میذاری
      کارت درسته، امیدوارم همیشه موفق باشی و درجه یک :d

3. Top | #258
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبین ببخشید میشه درمود جعبه لایتنر یه توضیح بدید نحوه کارکردش و اینا

4. Top | #259
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

بذار خودم رو مثال بزنم

معلم ها میگفتن نمیتونم

سلام ببخشید لطفا اگه میشه در این مورد راهنمایی کنین : قبل عید درسارو که تموم کردین واسه برنامه ریزیش با برنامه آزمون آزمایشی چجوری میخوندین؟ مثلا 10 % از برنامه آزمون بعدی رو تو این بازه دو هفته ای میخوندین یا یه جور دیگه؟ ممنون میشم جواب بدین

5. Top | #260
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanesarjaz نمایش پست ها
      سلام خوبین ببخشید میشه درمود جعبه لایتنر یه توضیح بدید نحوه کارکردش و اینا

سلام

درمورد جعبه لایتنر با یه سرچ ساده هم میتونید اطلاعات لازم رو بدست بیارید

اما بطورکلی جعبه ای هست برای انتقال اطلاعات به حافظه بلندمدت ازطریق یادآوری ها ومرور هایی که مستمر و روزانه ی برگه های یادداشت شده صورت میگیره
      بیشتر ازش برای حفظ کردن لغات و یا مطالب حفظی وکوتاه استفاده میشه....هرچند من فلسفه ی خودم رو برای استفاده ازش داشتم و خیلی وقت ها مطالب طویل وطولانی روهم توی برگه هاش بصورت دنباله دار یادداشت ومرور میکردم

ممکنه یه درد خیلی ها نخوره....خیلی از افرادی هم که تازه شروع به استفاده ازش میکنن بعداز یه مدت کوتاه کنارش میذارن و استمرارشون رو حفظ نمیکنن

من از سال یازدهم استفاده از جعبه لایتنر رو شروع کردم و نوشته هام بطورکلی به این شکل بودن :

ادبیات= معنی لغت / تاریخ ادبیات / بعضی نکات توی آرایه یا دستور
      عربی= نکات قواعد / نکات ترجمه / جمع و مفرد کلمات
      زبان= معنی لغت / نکات گرامر

ریاضی= برخی رمزگذاری ها و نکات / برخی فرمول ها / بعضی مفاهیم
      زیست= مباحث حفظی / بخش جانوران / نکات و مفاهیم کلیدی برای حل تست
      فیزیک = فرمول ها / مفاهیم
      شیمی = بخش شیمی آلی / مفاهیم اولیه / فرمول ها / جرم مولی های مهم و پرتکرار / واکنش های مهم / بعضی مباحث حفظی
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 25 مهر 1399 در ساعت 18:17

6. Top | #261
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دکتر زیرو چجوری میتونم پیام خصوصی بدم بهت؟برام بالا نمیاد

7. Top | #262
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoon نمایش پست ها
      سلام دکتر زیرو چجوری میتونم پیام خصوصی بدم بهت؟برام بالا نمیاد
      سلام

پیغام خصوصی بازه....یه بار دیگه نگاه بنداز...شاید سایت هنگ کرده

8. Top | #263
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اقا ینی چی اسم تاپیکا انحصاری شده .

خوبه منم بزارم ممد نامه ؟!

( وی در حال حسودی و نفرین بر کنکور 99 خود را اتش میزند)

حین خواندن متن اهنگ نشکن دلمو پلی شود .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #264
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اقا ینی چی اسم تاپیکا انحصاری شده .

خوبه منم بزارم ممد نامه ؟!

( وی در حال حسودی و نفرین بر کنکور 99 خود را اتش میزند)

حین خواندن متن اهنگ نشکن دلمو پلی شود .

داداش تاپیک عمومی نیست که......تحربه ها وسرگذشت شخصی میباشد

دیگه تن به مصاحبه ندادم و بخاطر فشارهای وارده از طرف بچه ها حاصلش شد این تاپیک

حیف که ممدآری

10. Top | #265
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .وقتتون بخیر.زیرو جان شما سوالات مازی که بعد عید خرید گرفتید فایلش رو دارید؟تو سایت نگاه کردم تا پارسالی هارو نیست و امسالم قیمتش بالا بود و بودجه ام نمیرسید،اگه دلرینشون میشه برای من بفرستین؟

11. Top | #266
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zoba890 نمایش پست ها
      سلام .وقتتون بخیر.زیرو جان شما سوالات مازی که بعد عید خرید گرفتید فایلش رو دارید؟تو سایت نگاه کردم تا پارسالی هارو نیست و امسالم قیمتش بالا بود و بودجه ام نمیرسید،اگه دلرینشون میشه برای من بفرستین؟
      سلام

متاسفانه فایل آزمونا رو نگه نداشتم

12. Top | #267
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zoba890 نمایش پست ها
      تو تلگرام میتونی پیداش کنی . ادرس کانال و تو امتیاز زدم برات
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

13. Top | #268
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست.ممنونم از شما

14. Top | #269
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.K.G.H نمایش پست ها
      سلام ببخشید لطفا اگه میشه در این مورد راهنمایی کنین : قبل عید درسارو که تموم کردین واسه برنامه ریزیش با برنامه آزمون آزمایشی چجوری میخوندین؟ مثلا 10 % از برنامه آزمون بعدی رو تو این بازه دو هفته ای میخوندین یا یه جور دیگه؟ ممنون میشم جواب بدین
      سلام

من آزمونای گاج ثبت نام کرده بودم....بعداز عید (اردیبهشت تا اواسط تیر) آزمونای قلمچی 99 رو دانلود کردم و هریک روز درمیون یا سه روز یکبار کارکردشمون درواقع بجای اینکه ازطریق تورق کتاب یا درسنامه مرور کنم تصمیم گرفتم طبق بودجه بندی آزمونای قلمچی و شبیه سازی آزموناش مرور ورفع اشکال رو انجام بدم....چون 20 درصد آخر دوازدهم حذف شده بود چندمرحله از آزمونای گاج رو شرکت نکردم چون توی آزموناش از بخش های حذف شده هم قرار بود سوال بیاد اما بجاش توی چندتا از آزمونای رایگان قلمچی که اکثرن جامع بودن ثبت نام کردم......درواقع اردیبهشت تا مرداد دوران جمع بندی من محسوب میشد که بخاطر حذفیات دوازدهم زود شروع شد و بخاطر تعویق کنکور طولانی شد

15. Top | #270
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      سلام

من آزمونای گاج ثبت نام کرده بودم....بعداز عید (اردیبهشت تا اواسط تیر) آزمونای قلمچی 99 رو دانلود کردم و هریک روز درمیون یا سه روز یکبار کارکردشمون درواقع بجای اینکه ازطریق تورق کتاب یا درسنامه مرور کنم تصمیم گرفتم طبق بودجه بندی آزمونای قلمچی و شبیه سازی آزموناش مرور ورفع اشکال رو انجام بدم....چون 20 درصد آخر دوازدهم حذف شده بود چندمرحله از آزمونای گاج رو شرکت نکردم چون توی آزموناش از بخش های حذف شده هم قرار بود سوال بیاد اما بجاش توی چندتا از آزمونای رایگان قلمچی که اکثرن جامع بودن ثبت نام کردم......درواقع اردیبهشت تا مرداد دوران جمع بندی من محسوب میشد که بخاطر حذفیات دوازدهم زود شروع شد و بخاطر تعویق کنکور طولانی شد
      اها ممنونم ولی قبل عید چی؟ چجوری هم طبق بودجه پیش میرفتین هم زودتر یعنی تا اواخر اسفند تموم کردین ؟

صفحه 18 از 63 نخستنخست ... 817181928 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن