خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisasadeghi نمایش پست ها
      به نظرم گاج بهترین باشه...چون فوق العاده تقلب بچه ها توش ریاده برای اثبات حرفمم خودتون میتونید برید تو تلگرام شبای قبل از ازمون ببینید چقد راحت بچه ها دارن سوالای امتحان فردا رو تقلب میکننن و همین عامل ترازای کاذب رو افزایش میده و تراز شما نسبت به اون سری ک بالا زده کم میشه... به شخصه خودمن چون خیلی حساسم روی تراز این عاملی ک گفتم باعث میشه که ادم ناامید بشه و زده بشه..و اینکه کی گفته ایستگاه جبرانی قلمچی بیشتره خود من امروز درس به درس تحلیل و مقایسشون کردم و مال گاج بیشتر بود البته اینم بهت بگم شاید شما از جمعیت اماری زیاد قلمچیی بیشتر باعث تلاشت بشه...خودت رو بشناس بعد انتخاب کن
      نه من دویت دارم حاشیه تباشه و تلاش کنم
      قلمچب خبلب حاشیش زیاده واسم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از پاسختون
      مگه ازمونای دیگه غیرحضوری نیست؟متوجه نشدم چه جوری از گوشی و کامپیوتر استفاده نکنم؟
      همه آزمون ها الان تقریبا غیرحضوری هستن
      اما اونطور که من پرسیدم گزینه دو آزمونش کلا با گوشی و کامپیوتره و امکان پرینت کردن آزمون رو هم نمیده
      ولی مثلا قلم چی هم میشه آزمونو پرینت کرد از ساعت ۸ روز آزمون هم این که مراجعه کنی به نمایندگیش و دفترچه و پاسخبرگ بگیری داخل خونه آزمونو بدی، گاج هم میشه حضوری رفت دفترچه و پاسبخرگو گرفت

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=AmirXD;1649937]همه آزمون ها الان تقریبا غیرحضوری هستن
      اما اونطور که من پرسیدم گزینه دو آزمونش کلا با گوشی و کامپیوتره و امکان پرینت کردن آزمون رو هم نمیده
      ولی مثلا قلم چی هم میشه آزمونو پرینت کرد از ساعت ۸ روز آزمون هم این که مراجعه کنی به نمایندگیش و دفترچه و پاسخبرگ بگیری داخل خونه آزمونو بدی، گاج هم میشه حضوری رفت

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      همه آزمون ها الان تقریبا غیرحضوری هستن
      ولی مثلا قلم چی هم میشه آزمونو پرینت کرد از ساعت ۸ روز آزمون هم این که مراجعه کنی به نمایندگیش و دفترچه و پاسخبرگ بگیری داخل خونه آزمونو بدی، گاج هم میشه حضوری رفت دفترچه و پاسبخرگو گرفت
      اهان خیلی ممنونم متوحه شدم

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین الان که داری این سوالو میپرسیدی بقیه ثبت نام کردن دارن میخونن زود به خود بیا

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه من دویت دارم حاشیه تباشه و تلاش کنم
      قلمچب خبلب حاشیش زیاده واسم
      اگه منظورت تقلبه که الان تو همه ی آزمونا تقلب میشه،بودجه بندی قلم چی خییلی بهتر ازگزینه دوئه.شرکت کننده هاشم که دو سه برابر گزینه ست.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panbe نمایش پست ها
      اگه منظورت تقلبه که الان تو همه ی آزمونا تقلب میشه،بودجه بندی قلم چی خییلی بهتر ازگزینه دوئه.شرکت کننده هاشم که دو سه برابر گزینه ست.
      همه میگن بودجه بندی قلمچی بهتره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چی کنم پس؟):

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلمچی واسه اونیکه تاحالا کاری نکرده انتخاب عاقلانه ای بنظرم نیست
      قلمچی فقط اسم در کرده وگرنه هیچی نیست بخاطر همین هم جامعه اماریش بیشتره یکی میگه خوبه 10 نفر میرن سمتش
      نطر من گاجه
      هرچند که علاقه و انتخاب خودت در اولویته
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چی کنم پس؟):
      قلم چی برو

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      قلمچی واسه اونیکه تاحالا کاری نکرده انتخاب عاقلانه ای بنظرم نیست
      قلمچی فقط اسم در کرده وگرنه هیچی نیست بخاطر همین هم جامعه اماریش بیشتره یکی میگه خوبه 10 نفر میرن سمتش
      نطر من گاجه
      هرچند که علاقه و انتخاب خودت در اولویته
      گاج تعادل نداره
      سوالای شیمیش که فوق العاده سخته اصلا.جامعه ی آماریشم کمه

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرتون فردی که سه سال رو فقط برای پاس شدن خونده میتونه با قلمچی جلو بره؟؟؟؟
      یا پایه به پایه بخونه؟؟؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      سلام خب قلم چی از همه بهتره ولی سوالاش یکم سخته سعی کن کنار بیای اگه اذیت میشی گاج هم خوبه یکم نرمال تره سنجش اصلا خوب نیست گزینه دو هم به شخصه خودم دوست ندارم سه هفته ای چون.
      سلام به نظرتون فردی که سه سال رو فقط برای پاس شدن خونده میتونه با قلمچی جلو بره؟؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      رتبه بندی شخصی از نظرمن

از لحاظ کیفیت برگذاری غیرحضوری : 1_گزینه دو 2_قلمچی 3_گاج

ازلحاظ بودجه بندی آزمون : 1_قلمچی 2_گاج 3_گزینه دو

ازلحاظ سوالات : 1_گزینه دو 2_قلمچی 3_گاج

اگه با برنامه ی گزینه دو مشکل نداری و میتونی بیشتراز 2 هفته برای آزمون استمرار خودت رو حفظ کنی و خودت رو به بودجه بندی آزموناش برسونی به نظرم گزینه دو میتونه خوب باشه
      درغیراینصورت قلمچی رو انتخاب کن

درضمن باتوجه به وضعیتی که داری حتمن باید یه سری تحولات و تغییرات رو امسال ایجاد کنی تا نتیجه خوبی بگیری.....حواست به این موضوع هم باشه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاج تعادل نداره
      سوالای شیمیش که فوق العاده سخته اصلا.جامعه ی آماریشم کمه
      این مملکت چیش تعادل داره که بخواد ازمونش داشته باشه
      جامعه اماریش کمه چون همه میرن سمت قلمچی اونم نه رو استدلال بلکه صرفا بخاطر جو روانیی که عمو کاظم ایجاد کرده
      گاج مالی نیست ولی قلم چی هم نون اسمشو میخوره با یک مشت پرسنل از خود راضی که حس هیتلر بودن دارن یجورایی البته حق هم دارن خودشون میدونن بی رقیبن هرجور عشقشون میکشه جولان میدن
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن