خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

×+همه چیز درباره کنکور کارانی به کارشناسی ناپیوسته×+

سلام دوستانی که ازمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته دادن یه توضیحی بدن راجبش اینکه چطوریه
      بعد من الان ترم 3 حسابداری ام اگه بخوام شرکت کنم باید ترم 4 انصراف بدم ؟
      باید همه درس هامو پاس کرده باشم ؟؟؟
      بعد امتحانش چجوریه (سطح/زمان/و....)

منابع خوب از کجا گیر بیارم ؟؟؟
      کتاب های مدرسان شریف چطورن ؟
      خود آزمونش نسبت به کنکو در چ سطحیه ؟؟
      میشه دانشگاه خوب قبول شد ؟؟
      کارنامه زیاد دیدم طرف چن درس سفید زده قبول شده روزانه .....

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

سلام دوستانی که ازمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته دادن یه توضیحی بدن راجبش اینکه چطوریه

نه انصراف برای چی؟ قبول که بشی اول ترم 4 رو تموم میکنی بعد میری کارشناسی
      مدرسان برا دروس عمومی خوبه چارخونه هم تعریفشو شنیدم
      اختصاصیا رو باید از هم رشته ای هات بپرسی
      بله شما ترازت بالا باشه تهرانم قبول میشی
      اون چند درس سفیدم بستگی به درس و ضریبش و اینا داره
      ازمونم نسبت به کنکور اسونتره هم سطحش هم داوطلباش و برا هر رشته بصورت جداست فقط عمومی ها با همن پیشنهاد میدم بری سایت سنجش بخش کاردانی به کارشناسی و نمونه سوالاشو ببینی میفهمی سوالا چطورین این برا 98
      سازمان سنجش آموزش کشور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

ازمونم نسبت به کنکور اسونتره هم سطحش هم داوطلباش و برا هر رشته بصورت جداست فقط عمومی ها با همن پیشنهاد میدم بری سایت سنجش بخش کاردانی به کارشناسی و نمونه سوالاشو ببینی میفهمی سوالا چطورین این برا 98
      سازمان سنجش آموزش کشور
      کتاب فروشی ها معمولا منابع رو میفروشن؟
      تمام ترسم از نبود منابعه ....
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب فروشی ها معمولا منابع رو میفروشن؟
      تمام ترسم از نبود منابعه ....
      آره منبع همه جا پره خیالت تخت
      حتی اونقد هست که میشه دست دومشم پیدا کرد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره منبع همه جا پره خیالت تختحتی اونقد هست که میشه دست دومشم پیدا کرد
      ددش یه سوال دیگه ببخشید اگه مثلا روزانه تهران قبول شدم هزینه تحصیل فقط رایگانه؟ یا خوابگاه هم حساب میشه؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ددش یه سوال دیگه ببخشید اگه مثلا روزانه تهران قبول شدم هزینه تحصیل فقط رایگانه؟ یا خوابگاه هم حساب میشه؟
      مثل روزانه هایی دیگه
      تحصیلت که رایگانه
      خوابگاهت کم هزینس شاید ماهی چهل هزار
      غذام که هر ژتون 1500 تومنه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام
      من شرکت کردم ، روزانه شیراز هم قوبل شدم ، یادش بخیر

شما شرط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی این هست که مدرک کاردانی داشته باشی ، یعنی با مدرک کارشناسی پیوسته یا ارشد یا هر چیزی ، نمیتوانی داخل کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی ، پس عملا انصراف هیچ ربطی به کنکورش نداره
      طبق دفترچه کنکورت ، باید تا اخر شهریور اون سال فارغ التحصیل کاردانی شده باشی ، بعدش هم توی زمان بندی ثبت نام ، ثبت نام میکنی !
      تفاوتش با کنکور سراسری مدرسه اینه که شما حین ثبت نام انتخاب رشته هم انجام میدی ، یعنی دوبار این اتفاق نمیفته که شما اول رتبتو بفهمی بعد انتخاب رشته کنی ، این مدلی نیس ( زمان ما ک نبود )
      سطح کنکورش اصلا قابل مقایسه با سراسری تجربی نیست که ، سبک تر هست سطحش ، مثل کنکور ریاضیه مثلا ، چون رقابت داخلش سنگین نیست در اون حد ، ولی خب قوانین مثبت و منفی ضریب و ضریب دروس مشخص داره دیگه
      منابع هم ، از جزوه های سرکلاس دانشگاهت باید بخوانی تا کتاب های مربوط به کنکورش و تست و غیره ، هرچی بیشتر بخوانی بهتره ، اصلا کنکور کارداین به کارشناسی مثل مدرسه نیست که از یک منبع مشخصی سوال داده بشه ، هرچی اطلاعاتت بیشتر ، رتبه ات هم بهتر ، مثل کنکور ارشد یا دکترا هست دیگه ، یک سری موسسه ها م هستن ک کتابهایی مخصوص کنکور میدن بیرون ک یکیش مدرسان کثیف ببخشید شریف هست اینم بد نیست ولی همچین کاملم نیستن و خیلی مواقع بروزرسانی هم نشدن ، خلاصه هرچی تونستی بخوان
      البته قبلش ببین چه دروسی میاد و چه ضرایبی دارن ، هم عمومی داره هم تخصصی.
      موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مثل روزانه هایی دیگه
      تحصیلت که رایگانه
      خوابگاهت کم هزینس شاید ماهی چهل هزار
      غذام که هر ژتون 1500 تومنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام

شما شرط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی این هست که مدرک کاردانی داشته باشی ، یعنی با مدرک کارشناسی پیوسته یا ارشد یا هر چیزی ، نمیتوانی داخل کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی ، پس عملا انصراف هیچ ربطی به کنکورش نداره
      طبق دفترچه کنکورت ، باید تا اخر شهریور اون سال فارغ التحصیل کاردانی شده باشی ، بعدش هم توی زمان بندی ثبت نام ، ثبت نام میکنی !
      تفاوتش با کنکور سراسری مدرسه اینه که شما حین ثبت نام انتخاب رشته هم انجام میدی ، یعنی دوبار این اتفاق نمیفته که شما اول رتبتو بفهمی بعد انتخاب رشته کنی ، این مدلی نیس ( زمان ما ک نبود )
      سطح کنکورش اصلا قابل مقایسه با سراسری تجربی نیست که ، سبک تر هست سطحش ، مثل کنکور ریاضیه مثلا ، چون رقابت داخلش سنگین نیست در اون حد ، ولی خب قوانین مثبت و منفی ضریب و ضریب دروس مشخص داره دیگه
      منابع هم ، از جزوه های سرکلاس دانشگاهت باید بخوانی تا کتاب های مربوط به کنکورش و تست و غیره ، هرچی بیشتر بخوانی بهتره ، اصلا کنکور کارداین به کارشناسی مثل مدرسه نیست که از یک منبع مشخصی سوال داده بشه ، هرچی اطلاعاتت بیشتر ، رتبه ات هم بهتر ، مثل کنکور ارشد یا دکترا هست دیگه ، یک سری موسسه ها م هستن ک کتابهایی مخصوص کنکور میدن بیرون ک یکیش مدرسان کثیف ببخشید شریف هست اینم بد نیست ولی همچین کاملم نیستن و خیلی مواقع بروزرسانی هم نشدن ، خلاصه هرچی تونستی بخوان
      موفق باشی

مرسی از دوتاتون
      با یه سرچ ساده از نت اینا رو پیدا کردم و منابع دستم اومدن

screenshot-2-.png

screenshot-3-.png
      screenshot-4-.png

اکثرا منابع مدرسان شریف رو پیشنهاد دادن
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سازمان سنجش آموزش کشور
      سلام

موفق باشی

دوست عزیز من الان دارم مقدمات شروع مطالع واسه کنکور انجام میدم و میخوام کتاب های مدرسان کثیف سفارش بدم
      ولی یه موضوعی منو نگران کرده بحث خوابگاهه
      شنیدم و دیدم میگن این خوابگاه ها فقط واسه خانواده شهدا و ایثارگران رایگانه
      ولی داوطلب های سهمیه آزاد باید برن خودگردان و گرون پاشون حساب میشه
      ایا این درسته ؟
      همیشه اینطور بوده ؟؟؟
      خیلی برام مهمه این موضوع
      مرسی ددش
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوابگاه مخصوص همه هست ، شما اگر روزانه هم قبول بشی باید هر ترم یه مبلغ کمی رو بابت خوابگاه واریز کنی و رایگان نیست
      فقط خیلی دانشگاه ها بخاطر متقاضی زیاد ، تا یک یا دو ترم بیشتر خوابگاه نمیدن ... اینم اونجا جا بیفتی و صحبت کنی باز بهت میدن
      همچینم خوابگاه ها تعریفی نیست محیطش و سازه اش ... موفق باشی
      |

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوابگاه مخصوص همه هست ، شما اگر روزانه هم قبول بشی باید هر ترم یه مبلغ کمی رو بابت خوابگاه واریز کنی و رایگان نیست
      فقط خیلی دانشگاه ها بخاطر متقاضی زیاد ، تا یک یا دو ترم بیشتر خوابگاه نمیدن ... اینم اونجا جا بیفتی و صحبت کنی باز بهت میدن
      همچینم خوابگاه ها تعریفی نیست محیطش و سازه اش ... موفق باشی

مرسی ددش فقط الان من با یک از فامیلهام ( دختره) میخوایم بخونیم براش متوجه شدیم دانشکده ها فرق داره و محل تحصیلمون یکی نیست و هر دانشکده ای ساز خودشو زده یکی پسرانه یکی دختران....
      والا گیج شدیم ....
      از اینطرف هم میگی باید یه مبلغ کمی بدیم واسه خوابگاه ... و فضاشون تعریفی نداره

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مرسی ددش فقط الان من با یک از فامیلهام ( دختره) میخوایم بخونیم براش متوجه شدیم دانشکده ها فرق داره و محل تحصیلمون یکی نیست و هر دانشکده ای ساز خودشو زده یکی پسرانه یکی دختران....
      والا گیج شدیم ....
      از اینطرف هم میگی باید یه مبلغ کمی بدیم واسه خوابگاه ... و فضاشون تعریفی نداره

کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، تک جنسیتی هستن ، مگر اینکه در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی تحصیل کنی ، چه در مقطع کاردانی چه دو سال بعدش ک کارشناسی ناپیوسته باید بخوانی ، تک جنسیتی هست ، هم کلاساش و هم سلف و همه چیزش ، دقیقا محیطش عین مدرسه هست.
      خوابگاه ها هم فقط برای دانشگاه هایی که نوساز هستن خوبن ، اکثر دانشگاه ها توی این مقاطع خوابگاهشون محیط مناسبی نداره حتی مشهورهاش ، هم موارد بهداشتی و هم موارد اخلاقی ... اکثرا هم دیدن حداثل ظرفیت خوابگاهشون 8 نفره هست تا 12 نفره ، حداقل باهنر شیراز که این مدلی بود ، البته باهنر شیراز یکی از دانشگاه های معتبر علمی کشور هست تازه

بقیه دانشگاه ها هم همچین بهتر از اون نیست وضعیت خوابگاهشون . من سال 97 بهم گفتن چون روزانه قبول شدی بابت خوابگاه باید ترمی حدود 300 هزارتومان بدم ( مبلغ کمیه ) ولی خوابگاهش هم اصلا بدرد بخور نبود ، معمولا چند نفری با هم میشن و خونه اجاره میکنن که جدیدا هم به جوانای مجرد اصن خونه نمیدن ، بعضیام ک وضعشون بهتره میرن خوابگاه خودگردان ، باز ارزونتراز خونه میشه ، بستگی داره کجا و چند نفره بگیری.
      |

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، تک جنسیتی هستن ، مگر اینکه در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی تحصیل کنی ، چه در مقطع کاردانی چه دو سال بعدش ک کارشناسی ناپیوسته باید بخوانی ، تک جنسیتی هست ، هم کلاساش و هم سلف و همه چیزش ، دقیقا محیطش عین مدرسه هست.
      خوابگاه ها هم فقط برای دانشگاه هایی که نوساز هستن خوبن ، اکثر دانشگاه ها توی این مقاطع خوابگاهشون محیط مناسبی نداره حتی مشهورهاش ، هم موارد بهداشتی و هم موارد اخلاقی ... اکثرا هم دیدن حداثل ظرفیت خوابگاهشون 8 نفره هست تا 12 نفره ، حداقل باهنر شیراز که این مدلی بود ، البته باهنر شیراز یکی از دانشگاه های معتبر علمی کشور هست تازه

بقیه دانشگاه ها هم همچین بهتر از اون نیست وضعیت خوابگاهشون . من سال 97 بهم گفتن چون روزانه قبول شدی بابت خوابگاه باید ترمی حدود 300 هزارتومان بدم ( مبلغ کمیه ) ولی خوابگاهش هم اصلا بدرد بخور نبود ، معمولا چند نفری با هم میشن و خونه اجاره میکنن که جدیدا هم به جوانای مجرد اصن خونه نمیدن ، بعضیام ک وضعشون بهتره میرن خوابگاه خودگردان ، باز ارزونتراز خونه میشه ، بستگی داره کجا و چند نفره بگیری.

اره درست میگی الان نگاه کردم یا زده مرد یا زن البته دانشگاه کرمان دیدم مرد و زن داشت 40 نفرتنها جایی بود که مختلط بود.....

درکل مرسی ددش بابت اطلاعاتی که بهم دادی

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اشتباه دیدی ، حتما غیر انتفاعی بوده
      کلا مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، در روزانه و شبانه ، تک جنسیتی هستن
      قدیم یادمه یه دانشگاه برای شهر فیروزآباد ، دو جنسیتی داشت که 7 نفر بیشتر نمیگرفت ، کرمان هم تا جایی ک یادمه تک جنسیتی هست مگر غیرانتفاعیش ... شااااااااااااید جدیدا دو جنسیتی شده باشه اگر شما با دقت دیدی.

خواهش میکنم موفق باشی
      |

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اشتباه دیدی ، حتما غیر انتفاعی بوده
      کلا مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، در روزانه و شبانه ، تک جنسیتی هستن
      قدیم یادمه یه دانشگاه برای شهر فیروزآباد ، دو جنسیتی داشت که 7 نفر بیشتر نمیگرفت ، کرمان هم تا جایی ک یادمه تک جنسیتی هست مگر غیرانتفاعیش ... شااااااااااااید جدیدا دو جنسیتی شده باشه اگر شما با دقت دیدی.

خواهش میکنم موفق باشی

screenshot-9-.png

والا این 2 دانشگاه فقط اینطور هستند...

واسه خوابگاه مثلا دیدم زیر اسم دانشکده نوشته
      شرايط خوابگاه : ظرفيت خوابگاه ملكي 40 نفر
      منظورش از ملکی چیه ؟؟
      خودگردان که میدونم پولیه...

مرسی ددش ممنون بابت خیلی چیزا که گفتی

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 18 آذر 1399 در ساعت 09:41

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن