خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین درسنامه ریاضی برای کنکور تجربی چیه؟

سلام گلای تو خونه ، محصلای نمونه

شاید این مشکل خیلیا باشه ( پایین پرسیدمش ... )

اول از همه بگم که منبع نظام جدید ملاک هست ...
      آقایون و خانما ، فرض کنید شخصی از ریاضی تجربی، فقط تایپ کلمه ریاضی بلده و جدول ضرب ، به دلیل نداشتن معلم های خوب و غیره ، در مدرسه نتوانسته ریاضی رو یاد بگیره ، هیچ فرمول و مبحثی یادش نیست و میخواد در کنکور تجربی شرکت کنه
      این شخص مشکل درسنامه داره ، تست زدن زمانی امکان پذیر هست که شما راه حل سوال رو بلد باشید بالاخره
      از اونایی که در این زمینه تجربه کافی دارن ( تجربه ها ، نه اینکه توی فلان سایت از فلان منبع تعریف کرده باشن و شما هم اونو نام ببرید ) راهنمایی کنید
      بهترین منبع جامع و مفیدی که ، خیلی طولانی نباشه و درسنامه روان و خوبی داشته باشه که این شخص رو از درصد منفی 33 ریاضی به درصد حداقل 50 ریاضی برسونه چی هست؟

نکته مهم : مشکل مالی داره و نمیتوانه چند منبع رو تهیه کنه یا اینکه فیلم آموزشی بخره ، همچنین به دلیل مشکلات زندگی و تحصیلی هم نمیتوانه از منابعی که خیلی طولانی و وقت گیر هستن مثل فیلم های آلاء استفاده کنه ، پس لطفا یک چیزی رو معرفی کنید که هم جامع و مفید باشه و هم روان ، حالا مهم نیست تستاش هم کم باشه ، اگر شخص درسنامه رو خوب یاد بگیره فوقش میره یک کتاب تست جداگانه هم براش میخره ...
      خب منتظریم از معلومات شما استفاده کنیم

متشکرم از راهنمایی های شما
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این حجم از کمک و پاسخگویی شگفت انگیزه
      |

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      این حجم از کمک و پاسخگویی شگفت انگیزه
      چنین کتابی برای ریاضی وجود نداره

من مث خودتم ریاضیم فاجعس!

طبق بررسیام این نتایج رو بدست آوردم(اینا برداشت منه شما خودتم کتابارو بررسی کن حتما):

خیلی سبز:درسنامه اش یجوریه که برای سطح متوسط خوبه و اونطور که باید موضوع رو باز نکرده برای یه سطح ضعیف

مهروماه:درسنامه به شدت خشک و سطح بالا اصلا برای یه سطح ضعیف مناسب نیس یکاری میکنه از ریاضی زده شی

تخته سیاه:میشه گفت روون ترین درسنامه رو داره بعضی جاهاش به دل میشینه و میفهمی ولی بعضی جاها حس میکنی داری داستان میخونی و کلا هیچی نمیفهمی مولفش خیلی سعی کرده برای سطح ضعیف موضوع رو باز کنه ولی پنجاه درصد موفق بوده

ریاضی با طعم گلابی:یچیزی بین تخته سیاه و خیلی سبز که من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم!

میگرو گاج:سطحش بالاس و اذیت میکنه من دوسش نداشتم

میکرو طلایی:یچیزی تو مایه های همون میکرو نقره ای نمیفهمیدمش

بنظرم برای یه سطح ضعیف توی ریاضی دیدن فیلمای افشین ملاک پور تاملند واجبه تا اینو نبینید نمیفهمید چی به چیه حداقلش من اینجوری حس پیشرفت بهم دست داد!تبلیغ هم نکردم برید توی کانالا رایگان دانلود کنید
      ویرایش توسط SOLO_PRODUCTION : 08 مهر 1399 در ساعت 21:18

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بهترین رو خبر ندارم.....ولی اگه کامل و دقیق بودن درسنامه برات خیلی مهمه سمت کتابای میکرو نرو....چون درسنامه هاش یه چیزه خلاصه واری هست

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من دیدم.....درسنامه های کتابای خیلی سبز خوب هستن.....یه نگاهی بهشون بنداز

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فقط این رو هم درنظر بگیر که اگه برای ریاضی تست کافی کارنکنی نمیتونی نتیجه بگیری.....زیاد روی درسنامه خوندن وسواس نداشته باش....خیلی وقت ها یادگیری موقع حل تست اتفاق میفته مخصوصن برای درسی مثل ریاضی

7. Top | #7
      srm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تخته سیاه
      بابک سادات

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم هم میکرو داشتم هم خیلی سبز و هم نشر الگو اما بعد از دیدن مهروماه هیچکدوم رو برای درسنامه پیشنهاد نمیکنم...به نظرم یه نگاهی به کتابای دو جلدی جامع مهروماه بنداز...توی کانالای درسی هم بگردی میتونی pdf کامل این دوتا کتابو پیدا کنی و بررسی کنی و ببینی چطورن و بعد اگه خواستی یا از همونا استفاده کن یا اگر سختته بخرشون...
      من خودم موندم پشت کنکور و تازه امروز کتابای جامع مهروماه رو دیدم و به نظرم درسنامه هاش خیلی کامل و عالی بودن...
      حتما چکش کن و بذارش توی گزینه های انتخابیت

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط srm نمایش پست ها
      تخته سیاه
      بابک سادات
      آره ...کتاب تخته سیاه نظام قدیم رو دیده بودم....درسنامه هاش خوب بود....ولی نظام جدیدش رو خبر ندارم

10. Top | #10
      srm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      آره ...کتاب تخته سیاه نظام قدیم رو دیده بودم....درسنامه هاش خوب بود....ولی نظام جدیدش رو خبر ندارم
      زیاد با هم فرق نداره
      من که جدیدشو زدم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام استامینوفن جان
      با این توصیف هایی که کردی،کتاب جمع بندی راه اندیشه دقیقا همون چیزی هست که میخوای،درس نامه بسیار روانی داره حتی روان تر از درس نامه تخته سیاه،حجمش کم هست، حداقل تعداد تست رو هم داره(دوروبر 500-600 تا تست) از زیر صفر هم شروع کرده.
      نویسندش همون نویسنده تخته سیاه یعنی بابک سادات هست.

اینم فصل اول کتاب :
      http://dl.paytakhteketab.com/jam-ban...aheandishe.zip
      ویرایش توسط reza2018 : 08 مهر 1399 در ساعت 22:26

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام گلای تو خونه ، محصلای نمونه

شاید این مشکل خیلیا باشه ( پایین پرسیدمش ... )

اول از همه بگم که منبع نظام جدید ملاک هست ...
      آقایون و خانما ، فرض کنید شخصی از ریاضی تجربی، فقط تایپ کلمه ریاضی بلده و جدول ضرب ، به دلیل نداشتن معلم های خوب و غیره ، در مدرسه نتوانسته ریاضی رو یاد بگیره ، هیچ فرمول و مبحثی یادش نیست و میخواد در کنکور تجربی شرکت کنه
      این شخص مشکل درسنامه داره ، تست زدن زمانی امکان پذیر هست که شما راه حل سوال رو بلد باشید بالاخره
      از اونایی که در این زمینه تجربه کافی دارن ( تجربه ها ، نه اینکه توی فلان سایت از فلان منبع تعریف کرده باشن و شما هم اونو نام ببرید ) راهنمایی کنید
      بهترین منبع جامع و مفیدی که ، خیلی طولانی نباشه و درسنامه روان و خوبی داشته باشه که این شخص رو از درصد منفی 33 ریاضی به درصد حداقل 50 ریاضی برسونه چی هست؟

نکته مهم : مشکل مالی داره و نمیتوانه چند منبع رو تهیه کنه یا اینکه فیلم آموزشی بخره ، همچنین به دلیل مشکلات زندگی و تحصیلی هم نمیتوانه از منابعی که خیلی طولانی و وقت گیر هستن مثل فیلم های آلاء استفاده کنه ، پس لطفا یک چیزی رو معرفی کنید که هم جامع و مفید باشه و هم روان ، حالا مهم نیست تستاش هم کم باشه ، اگر شخص درسنامه رو خوب یاد بگیره فوقش میره یک کتاب تست جداگانه هم براش میخره ...
      خب منتظریم از معلومات شما استفاده کنیم

متشکرم از راهنمایی های شما
      از هر نظر میگم تخته سیاه بابک سادات : ۱.درسنامه عالی ۲. تست از آسون تا سخت

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      چنین کتابی برای ریاضی وجود نداره

من مث خودتم ریاضیم فاجعس!

طبق بررسیام این نتایج رو بدست آوردم(اینا برداشت منه شما خودتم کتابارو بررسی کن حتما):

خیلی سبز:درسنامه اش یجوریه که برای سطح متوسط خوبه و اونطور که باید موضوع رو باز نکرده برای یه سطح ضعیف

مهروماه:درسنامه به شدت خشک و سطح بالا اصلا برای یه سطح ضعیف مناسب نیس یکاری میکنه از ریاضی زده شی

تخته سیاه:میشه گفت روون ترین درسنامه رو داره بعضی جاهاش به دل میشینه و میفهمی ولی بعضی جاها حس میکنی داری داستان میخونی و کلا هیچی نمیفهمی مولفش خیلی سعی کرده برای سطح ضعیف موضوع رو باز کنه ولی پنجاه درصد موفق بوده

ریاضی با طعم گلابی:یچیزی بین تخته سیاه و خیلی سبز که من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم!

میگرو گاج:سطحش بالاس و اذیت میکنه من دوسش نداشتم

میکرو طلایی:یچیزی تو مایه های همون میکرو نقره ای نمیفهمیدمش

بنظرم برای یه سطح ضعیف توی ریاضی دیدن فیلمای افشین ملاک پور تاملند واجبه تا اینو نبینید نمیفهمید چی به چیه حداقلش من اینجوری حس پیشرفت بهم دست داد!تبلیغ هم نکردم برید توی کانالا رایگان دانلود کنید

سلام . مرسی از اطلاعاتت ... فعلا فوکوس کردم روی تخته سیاه ، والا فیلم دیدن هم حوصله زیادی میخواد هم اعصاب زیادی ، فیلم های اقای امینی راد موسسه آلاء هم بد نیست
      |

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهترین رو خبر ندارم.....ولی اگه کامل و دقیق بودن درسنامه برات خیلی مهمه سمت کتابای میکرو نرو....چون درسنامه هاش یه چیزه خلاصه واری هست
      چشم
      اره اینجوریاس ولی باز میکرو خوبه ، مثلا ریاضی مهر و ماه ک انقدرم مشهوره دیگ از میکرو خیلی بدتره درسنامش
      |

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط این رو هم درنظر بگیر که اگه برای ریاضی تست کافی کارنکنی نمیتونی نتیجه بگیری.....زیاد روی درسنامه خوندن وسواس نداشته باش....خیلی وقت ها یادگیری موقع حل تست اتفاق میفته مخصوصن برای درسی مثل ریاضی
      خیلی سبر رو نظام قدیمش داشتم یادمه ، از مهر و ماه بهتر بود ولی اون موقع درسنامه میکرو رو که دیدم ، درسنامه میکرو در بعضضی مواقع روان تر و بهتراز خیلی سبز بود . مهر و ماهم ک درسنامش هیچی ، متوسط به بالاس

اخه بالاخره باید فرمول ها و روش حل تست رو بلد باشی که بتوانی حلش کنی
      |

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن