خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      سلام عزیزان . من تصمیم گرفتم یه سال دیگه پشت بمونم و واسه سه رشته تلاش کنم . یه چنتا سوال داشتم ازتون

1- اولیش اینکه من یکم حالم بده و نمیدونم میترسم یا حالت تهوع دارم . میل به غذا هم ندارم . میخوام ببینم طبیعیه یا نه . اصن به فکر کنکور سال بعد یا تستا یا اون مباحث مضخرف میفتم یجوری میشم . شما هم اینجوری بودین یا نه؟

2- اگه میشه از تجربیاتتون و اینکه چیکارا کردین واسه سال دوم که باعث شد بهتر نتیجه بگیرین برام بنویسین . واقعا بهش نیاز دارم

ممنون میشم تجربیاتتونو برام بگین . نظر تک تکتون برام مهمه و منت میزارین سرم اگه برام توضیح بدین
      .
      مبین ...تا اونجایی که یادمه گفته بودی ساعت مطالعه ات رو اندازه نمیگرفتی

نمیگم این کار کاملن اشتباهه......ولی بهت پیشنهاد میکنم برای امسال یه دفتربرنامه ربزی بخر و ساعت مطالعه رو توش یادداشت کن تا بهت توی منظم تر خوندن و مستمر خوندن کمک کننده باشه
      من خودم توی سال پشت کنکوریم تعداد تست هام روهم یادداشت میکردم و مجموع هرهفته رو میچسبوندم روی دیوار اتاقم تا یادم باشه که مثل سال قبل توی تست زدن کم کاری نکنم

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      حاجی برو استارت بزن برا اون 18 19 مهر قلم همه چی خود به خود درست میشهفقظ قبل شروغ کردن ، بشین فک کن چرا اینطوری شد یه جا بنویس بزن حلو چشمت همیشه جلو چشمت باشه انجامشون ندی+ اونایی باید میکردی و نکردی هم انجام بدی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

سلام

اول اینکه دلیل کسی که پشت مونده باید واقع بینانه بدونه چرا؟چیشد اینطور شد امسال تکرار نکنه راههای دیگه با شیوه غلط همون روش های سالهای قبل کنکور دادنه منتهی با روش دیگه پس اساس غلطه از اول
      دوم اینکه میل به غذا نداشتن +تهوع و ترس ترس از سال بعد و فشار های داخلی از طرف خانواده و بقیه و مقایسه همکلاسی ها اینو ایجاد میکنه که تو چیزی نخوری و تا حدی عادیه

سوم کسایی پشت موندن و موفق شدن که امسال رک و راست تصمیم گرفتن بخون و سمت فضای مجازیم کمتر برن و درگیر نشن
      دوستان که میخوان پشت کنکوری بشن این نوشته واقعا مهمه ها که گفتم‌ ظاهرا شاید ساده بنظر برسه اما در اصل نه برای ایشون که جواب ندادن نگفتما کلی برای دوستان بود لازم به توضیح بیشتر بود بگید بیشتر توضیح میدم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور موندن یک مساله پیچیده ایه و برای هرکس میتونه متفاوت باشه و اصلا نمیشه گفت به صورت کلی این کار خوبه یا نه؟! میتونه شمارو به نتیجه دلخواه برسونه یا نه؟!

از بدی های پشت کنکور موندن اینه که
      شما یک سال باید به تنهایی درس بخونی و شاید توی این مسیر خیلی خسته بشی ولی کسی نیست که با تو همدردی کنه ...
      ترس دوباره نتیجه نگرفتن ، میتونه خیلی آزار دهنده باشه و حتی همین درس تو اکثر بچه ها باعث ناامیدی و بیخیالی میشه و کلا وسط سال درس خوندن رو رها میکنن!

از بدی های دیگه اش اگر بخوام بگم
      اینه که ممکنه تو سال جدید تغییراتی توی کتاب درسی ، نحوه سوال دادن و خیلی چیزای دیگه ایجاد بشه که وفق دادن با شرایط جدید میتونه خیلی سخت باشه...

ولی این موضوع خوبی های خودشم داره
      فکر کن که تو سال اول با رتبه ۲۰۰۰۰ اصلا نمیتونستی به رشته مورد علاقت فکر کنی و باید برای همیشه اونو رها میکردی ولی پشت کنکور موندی و درس خوندی و الان با رتبه ۱۰۰۰ داری تو رشته مورد علاقه ات تحصیل میکنی ...
      می بینی چقدر لذت بخشه!
      لذت رسیدن به هدف و نشون دادن به همه که دیدین من تونستم؟!

آره دوست من!
      پشت کنکور موندن سختی داره ولی اگر ارادشو داشته باشی و بتونی تمام یک سال رو بدون ناامیدی درس بخونی ، میتونه تورو به هدفت برسونه و این رسیدن به هدف انقدر لذت بخشه که شک نکن تمام اون سختی هارو از یادت میبره!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      مبین ...تا اونجایی که یادمه گفته بودی ساعت مطالعه ات رو اندازه نمیگرفتی

نمیگم این کار کاملن اشتباهه......ولی بهت پیشنهاد میکنم برای امسال یه دفتربرنامه ربزی بخر و ساعت مطالعه رو توش یادداشت کن تا بهت توی منظم تر خوندن و مستمر خوندن کمک کننده باشه
      من خودم توی سال پشت کنکوریم تعداد تست هام روهم یادداشت میکردم و مجموع هرهفته رو میچسبوندم روی دیوار اتاقم تا یادم باشه که مثل سال قبل توی تست زدن کم کاری نکنم
      اره داداش . درسته ترازامو میبرد بالا اما امسال باید یکمی جدی تر باشم .

احتمالا هم تست هم ساعت مطالعه رو بنویسم . البته اگه تصمیم نهایی شه . فعلا حالم خوش نیس واقعیتش
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      حاجی برو استارت بزن برا اون 18 19 مهر قلم همه چی خود به خود درست میشهفقظ قبل شروغ کردن ، بشین فک کن چرا اینطوری شد یه جا بنویس بزن حلو چشمت همیشه جلو چشمت باشه انجامشون ندی+ اونایی باید میکردی و نکردی هم انجام بدی
      داداش اخه وضعیت من مثل اونی نیس که مثلا دندان میخواسته و امسال نیورده . وضعیت من اینجوریه که من کلا نمیدونم چی میخوام . و چرا میخوام پشت بمونم . و اصلا چرا میخوام نمونم . کلا اینروزا یکم حالم خوب نیس . باید بهتر بشم تا تصمیممو بگیرم

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش اخه وضعیت من مثل اونی نیس که مثلا دندان میخواسته و امسال نیورده . وضعیت من اینجوریه که من کلا نمیدونم چی میخوام . و چرا میخوام پشت بمونم . و اصلا چرا میخوام نمونم . کلا اینروزا یکم حالم خوب نیس . باید بهتر بشم تا تصمیممو بگیرم
      داداش هیچ کس بهتر از من حال بدت رو درک نمیکنه.....پس بهت میگم بعداز انتخاب رشته جدی شروع کن....دیگه منتظر جواب انتخاب رشته نشین

این حال بدت با دست رو دست گذاشتن رفع نمیشه....همین که دوباره شروع کنی کم کم خودش کمرنگ میشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      واقعیتش بله . درسته اون 3 ماه اخرو تقریبن نخوندم و روزی دو سه ساعت میخوندم . ولی خیلیا بهم میگن که اون رتبه حقت نیس و بمون و بهترش کن . اما این حال فکر نکنم با اینکه یه رشته ای بزنم که نه علاقه دارم نه پولی توش هست خوبتر بشه . مثلا من الان در ایده آل ترین حالت پرستاری میارم و فرهنگیان . من سال دیگه رتبم دوبرابرم بشه بازم میارم اینارو . میخوام شانسمو امتحان کنم . درضمن اکثر دوستانم چه تو انجمن چه تو جاهای دیگه میگن پشت کنکور موندن سخته . خب قرار نیس آسون باشه . اگه آسون بود که اسمش پشت کنکور موندن نبود .
      شانست رو امتحان کنی ؟
      عزیزم کنکور تخم مرغ شانسی نیست
      اگه ارزش خودتو میدونی و علاقه داری به رشته ای و میخوای پاش وایستی اصلا محل نده به حرف هیچ کس و پرقدرت بخوان و مطمئن باش بهش میرسی
      ولی اگه دنبال پولی راه های بهتر از درس خوندنم هست
      در مورد پشت کنکور موندنم هیچ کس نمیتونه بهتر از خودت تو رو راهنمایی کنه اگه دیدی خیلی برات سخته نهایت یه جلسه با یه مشاور حرف بزن
      واقعیت اش من خودم عاشق رشته ام هستم و حتی از اونایی که لیسانس گرفتن تو رتشه مهندسی کامپیوتر من بیشتر بلدم برنامه نویسی و کامپیوتر رو ولی نیاز دارم به مدرک دانشگاه برتر تا بتونم اپلای کنم برای همینم پاش وایستادم اگه تو هم هدفت دقیقا مشخصه تمرکزت رو ازش برندار دیر یا زود داره ولی سوخت سوز نداره این یادت باشه همیشه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1- اصلا به سال پیش و رتبت فکر نکن فکر کن کلا کنکور ندادی تا حالا
      اینو من دارم میگم که تازه 22 هزار بودم
      حالا ممکنه بعضیا تو رتبه شما مغرور شن بگن ما که رتبمون خوبه خیلی نیاز نیست تلاش کنیم

2-آدمای منفی رو از زندگیت حذف کن هر کسی که فکر میکنی ذهنت رو به هم میریزه و باعث میشه درس نخونی

3- سرگرمی حساب شده داشته باش و افراطی تفریطی نباش

4- تحت تاثیر هر مشاوری قرار نگیر یا یه مشاور انتخاب کن کلا با اون برو یا کلا خودت بخون

5- بترکون مبین جان خیلی دوست داریم
      Success is what you make it

Take it how it come

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      داداش هیچ کس بهتر از من حال بدت رو درک نمیکنه.....پس بهت میگم بعداز انتخاب رشته جدی شروع کن....دیگه منتظر جواب انتخاب رشته نشین

این حال بدت با دست رو دست گذاشتن رفع نمیشه....همین که دوباره شروع کنی کم کم خودش کمرنگ میشه
      اگه بخوام بمونم که 90 درصد احتمالش هست احتمالا از شنبه شروع کنم . بازم ممنونم ازت که کمک میکنی داداش . این حرفات خودش خیلی حسابه .

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      شانست رو امتحان کنی ؟
      عزیزم کنکور تخم مرغ شانسی نیست
      اگه ارزش خودتو میدونی و علاقه داری به رشته ای و میخوای پاش وایستی اصلا محل نده به حرف هیچ کس و پرقدرت بخوان و مطمئن باش بهش میرسی
      ولی اگه دنبال پولی راه های بهتر از درس خوندنم هست
      در مورد پشت کنکور موندنم هیچ کس نمیتونه بهتر از خودت تو رو راهنمایی کنه اگه دیدی خیلی برات سخته نهایت یه جلسه با یه مشاور حرف بزن
      واقعیت اش من خودم عاشق رشته ام هستم و حتی از اونایی که لیسانس گرفتن تو رتشه مهندسی کامپیوتر من بیشتر بلدم برنامه نویسی و کامپیوتر رو ولی نیاز دارم به مدرک دانشگاه برتر تا بتونم اپلای کنم برای همینم پاش وایستادم اگه تو هم هدفت دقیقا مشخصه تمرکزت رو ازش برندار دیر یا زود داره ولی سوخت سوز نداره این یادت باشه همیشه
      نگفتم که همینطوری بمونم ببینم چی میشه . میخوام ببینم میتونم با تلاش و برنامه ریزی بیارم یا نه . اگه نیارم فوقش میفهمم پشت موندن اشتباهه و همون رشته ای که الان قبولمو میزنم و میرم . فوقش کمتر حسرت میخورم تو آینده

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      1- اصلا به سال پیش و رتبت فکر نکن فکر کن کلا کنکور ندادی تا حالا
      اینو من دارم میگم که تازه 22 هزار بودم
      حالا ممکنه بعضیا تو رتبه شما مغرور شن بگن ما که رتبمون خوبه خیلی نیاز نیست تلاش کنیم

2-آدمای منفی رو از زندگیت حذف کن هر کسی که فکر میکنی ذهنت رو به هم میریزه و باعث میشه درس نخونی

3- سرگرمی حساب شده داشته باش و افراطی تفریطی نباش

4- تحت تاثیر هر مشاوری قرار نگیر یا یه مشاور انتخاب کن کلا با اون برو یا کلا خودت بخون

5- بترکون مبین جان خیلی دوست داریم
      ممنونم ازت . بنظرتون کلاس و مشاوره نیازه حتما /؟ یا ادم خودشم میتونه موفق شه؟

5- چشم عزیزم . منم همگی شماهارو دوس دارم .

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزان . من تصمیم گرفتم یه سال دیگه پشت بمونم و واسه سه رشته تلاش کنم . یه چنتا سوال داشتم ازتون

1- اولیش اینکه من یکم حالم بده و نمیدونم میترسم یا حالت تهوع دارم . میل به غذا هم ندارم . میخوام ببینم طبیعیه یا نه . اصن به فکر کنکور سال بعد یا تستا یا اون مباحث مضخرف میفتم یجوری میشم . شما هم اینجوری بودین یا نه؟

2- اگه میشه از تجربیاتتون و اینکه چیکارا کردین واسه سال دوم که باعث شد بهتر نتیجه بگیرین برام بنویسین . واقعا بهش نیاز دارم

ممنون میشم تجربیاتتونو برام بگین . نظر تک تکتون برام مهمه و منت میزارین سرم اگه برام توضیح بدین .
      من نمیتونم راهنمایی کنم. چون نه در حدی ام که بتونم کسیو راهنمایی کنم و هم اینکه دوستان حرفای خیلی قشنگ و مفید و خوبی زدن بهت...
      ولی فقط خواستم بگم امیدوارم به اون چیزی که میخوای برسی
      اگر که موندی، سال دیگه توی تک یا دورقمی ها ببینیمت و مصاحبه تو ببینیم و کیف کنیم
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ۳ ساله پشت کنکورم ، ۹۹ با تلاش زیادی ک داشتم امیدوار بودم ب هدفم برسم ولی نشد ...باز محکم برای ۱۴۰۰ بلند میشم و روی نقاط ضعف از جمله ریاضی و فیزیک تمرکز میکنم ...ولی همینکه میگرم جلو این درسا رو حالم یجوری بهم میخوره

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ۱۴۰۰ میشه چهارمین سال کنکورم
      سال اول چیزی نخوندم
      سال دوم محرومیت داشتم
      سال سوم ک ۹۹ بود حسابی تلاش کردم میانگین مطالعه ۱۳ ساعت داشتم و مث شما مجاز ب فرهنگیان و پرستاری و ... شدم ولی من هدفم دندان دانشگاه تهرانه و براش میجنگم و اینکه پشت کنکوریم مهم نیست فقط کار روی نقاط ضعف مهمه
      یه چن روز بعد مطمئنم حالت خوب میشه چون تجربه همچین چیزی داشتم و تازگیا خوب شدم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن