خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 144
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا این جامع گاج که بیشترش عین خود کتابه ! ( بجز قسمت آیات و نکاتش ) درسنامه ی خاصی نداره پس چرا اینقد معروفه ؟ الان این چاپ جدید خیلی سبز رو که دیدم پی دی اف اشو ( چاپ 92 . تغییر دادن کتابشونو فرق میکنه با چاپ قبلی) انصافا چیز جالبی به نظر میرسه . بعد تو درسنامه اش طبقه بندی هم هست و فلش داره و ... نظرتون چیه ؟ کدومو بگیریم ؟
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه

2. Top | #92
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jean.Reno نمایش پست ها
      آقا این جامع گاج که بیشترش عین خود کتابه ! ( بجز قسمت آیات و نکاتش ) درسنامه ی خاصی نداره پس چرا اینقد معروفه ؟ الان این چاپ جدید خیلی سبز رو که دیدم پی دی اف اشو ( چاپ 92 . تغییر دادن کتابشونو فرق میکنه با چاپ قبلی) انصافا چیز جالبی به نظر میرسه . بعد تو درسنامه اش طبقه بندی هم هست و فلش داره و ... نظرتون چیه ؟ کدومو بگیریم ؟
      من همین میکروطبقه بندی گاج طوسی رو میخونم
      آزمون قلم چی 10 آبان رو 90 زدم این آزمون 24 آبان هم زیاد نخوندم ولی بازم 70 زدم
      خیلی راحت میره تو مخ با این کتاب
      باشد که همه شاد باشند !

3. Top | #93
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikin نمایش پست ها
      شيوه خوندنتو توضيح ميدي؟
      عزیز جان شیوه خوندن بستگی به خودتون داره در درس دینی ولی من اول ایه های درسو میخوندم همزمان معنی و پیاماشم میخوندم.....و وقتی کامل مسلط میشدم میرفتم رو درس و میخوندمش و نکاتشو خط میکشیدم .......ولی مهم ترین چیز مرور هستش.تو همه درسا مروره که درصدو تعیین میکنه......اگه بازم نیاز به توضیح داره درخدمتم.....ببخشید که دیر شد

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها برای دینی دوم نیاز به تست و کتاب کمکی هست اخه امسال معلممون زیاد خوب نیست .
      @

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فلش کارت کانون واسه مرور آیات توی وقتهای مرده هم خیلی مفیده..

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوندن کتاب گاج خوبه اما شبی یه درس تا بتونی کامل دوره کنی بعدشم هرشب برگردی تست های شب قبل رو که اشتباه زدی دوباره بزنی

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وای باورم نمیشه یعنی میشه ی بارم شده دین و زندگی رو 100 زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      آره من همه ی عمومی ها رو بالا زدم اینم درصد عمومی هام:ادبیات 84 عربی 84 دینی 94 زبان 80
      شاید واست جالب باشه که من حتی تو عمومی ها وقت اضافی هم می آوردم!! سعی کن از همین الآن واسه عمومی ها فقط تست زماندار بزنی اصلا تست امتحانی نزن هر چی تست میخوای بزنی چه ساده چه آسون یه همه ی عمومی ها باهم چه درس به درس حتما زمان بگیر.
      واسه ادبیات حتما اول تست های زبان فارسی رو حل نکن آخر برگرد سراغش،عربی رو میشه تو 15 دقیقه جواب داد به شرطی که اینقدر تست متن حل کنی که خیلی راحت بتونی متن رو بخونی و بری سراغ تستاش،دینی رو باید تو 12 دقیقه حل کنی واقعا حدود 17-18 تا از سوال های دینی اونقدر ساده است که هنوز سوال رو تا آخر نخوندی میتونی جواب رو حدس بزنی البته به شرطی که کار کرده باشی(واسه دینی کنکورهای خارج از کشور رو هم حتما حل کن حتما حتما ،چون معمولا کنکور تست های حتی کاملا تکراری از اونا رو داره)،زبان رو هم میشه تو 17 دقیقه جواب داد بعدش هر چی وقت اضافی آوردی برگرد ادبیات چون تازگی ها اهمیت ادبیات داره حتی از اهمیت عربی هم جلو میزنه،زبان فارسی 1 یا 2 تست راحت داره که میتونی جواب بدی و اون سه تا سوال دیگش وقت گیره اگه یاد داری میتونی حلش کنی وگرنه بدون هیچ استرسی ردش کن اصن مهم نیست چون خیلی ها جواب نمیدن یا هم غلط جواب میدن و تعداد خیلی خیلی کمی هستن که درست جواب میدن.
      راجع به عمومی ها حتی اگه سوال درسی یا چجوری جواب دادن به سوال ها داشتی میتونی بپرسی...
      موفق باشی
      میدونم که این تاپیک برای درس دسن و زندگیه..خیلی استفاده کردم ازش...
      اما درصای همه عمومیات خیلی توپ بوده..
      خیلی خوب میشه اگه منابع مطالعاتی و مهمترین کارایی که باعث همچین نتیجه ای شده رو بذاری...(حالا یا تو همین تاپیک یا یه تاپیک دیگه!)
      بی نهایت از وقتی که برای سوالامو میذاری سپاس...
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

9. Top | #99
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقا احسان مرسی از کمکاتون
      اون جزوه ی 4 تا درسی که گذاشتین کجاست؟من پیداش نمیکنم!!

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تازه دومم درصد دینیم به زوربه 36میرسه میشه یکم راهنماییم کنین؟؟ازکتاب گاج نقره ای استفاده میکنم ممکنه مشکل از منبع مطالعم باشه؟

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دین و زندگی درس سختیه اینو هرچی بخونی تو مخت نمیره

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه جور وچقد خوندی که 94درصدزدی؟

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا جون دینی که قربونش برم کاری نداره حالا 100 هم نزدی پایین تر زدی مشکلی نیست بگو این ریاضی لامصبا چی کارکنیم با 55 سئوال.

14. Top | #104
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام ..به نظر من تنها درسي كه نميشه خلاصه نويسي كرد همين دين و زندگيه چون واو به واو كتاب مهمه .....دوما به نظرم خود كتابو بخونين بهتره و همراهش كتاب آيات و نكات گاج ك عاليه (ببينين همين گاج تو دين و زندگي نقره اي يا همون جامع در مورد بعضي از آيات يه نكاتي گفته كه به نظرم حتي احتمال اينكه منفي 10 درصد هم تو كنكور بيان نداره پس خودتون رو با اين كتاب خسته نكنيد)‌ من خودم تو همه آزمونا ادبيات و ديني رو بالا ي 60 درصد مي زنم همين آزمون 9 اسفند از 10سئوال ديني 10تا زدم 9تاش درست بود و به نظرم اون يكي تست چرت و پرتي بود و ديني 3 هم 1 غلط و 1نزده داشتم به نظرم بايد ديني رو زير مجموعه اي بخونين يعني بايد اينطوري بخونين : مثلا فلان حديث زير مجموعه كدوم قسمته :‌مثلا امام رضا فرموده كه اگه كسي گناه بكنه بعد توبه كنه و در عين حال كه توبه كرده دوباره گناه كنه و پروردگارشو مسخره كرده بايد بدونيم كه اين حديث زير مجموعه تصميم بر تكرار نكردن گناه هست و كل ديني رو يه بار اينطوري بخونين بعد آزمون بدين ببينين درصدتون چي ميشه تازه من اين 80 درصدي كه زدم تو 7 ديقه بود اگه تو همون 3 ديقه باقي مونده هم ديني ميزدم بالاتر هم مي رفت ..پس وقتي يه درس رو كه خوندين بايد بتونين بين آيات و متن رابطه برقرار كنين ..من خودم وقتي يه درس رو ميخونم كتاب رو ميبندم واسه در و ديوار اتاقم درس رو توضيح ميدم مث يه معلم (قبلا دينيم افتضاح بود با همين روش درصدام خوب شده) شما هم وقتي درس رو خوندين واسه خودتون و در و پنجره اتاقتون توضيح بدين و به نظرم روزنامه وار خوندن ديني دو هزار هم نمي ارزه چون يكي دوماهه از ياد آدم ميره همه چيزا ... يا علي
      ویرایش توسط ali shahvali : 21 اسفند 1392 در ساعت 00:13

15. Top | #105
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که عاشق دینی هسم واسه ازمونام دوبار از رو گاج نقره ای میخونم صد میزنم

صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن