خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 19282930 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 421 به 435 از 437
    1. Top | #421
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_800 نمایش پست ها
      خیلی ممنون
      تو دوران تحصیل من شنیدم یه حقوق خیلی کمی میدن ، اطلاع دارین چقدر هست؟
      من یه حرفی شنیدم ولی نمیدونم درسته یا نه
      شنیدم که برای اینکه فارغ التحصیل بشیم ، علاوه بر پایان نامه ، باید مقاله هم به ثبت برسونیم؟!
      و اینکه میگن کلی باید مقاله بخونی و همیشه در حال تحقیق و پژوهش
      از مصاحبه اش اطلاعی دارین؟ علاوه بر نمره های دوران عمومی که تاثیر دارن ؛ چه چیزهایی تاثیر مثبت و منفی دارد؟
      خواهش میکنم..
      حقوقشون همون مقدار رزیدنتیه
      این رشته همونجوری که از اسمش پیداست بیشتر تو بالین فعالیت میکنن و بطوریکه از بدو ورود دوره فیزیوپات هم میگذرونن و یه دوره تحصیل طولانی داره و حتی چند نفری که من با هاشون حرف زدم 7 ساله هم بینشون بود که تخصصشون رو تموم کردن..
      در مورود مصاحبه هم 50 50 شده و چندتا ایستگاه داره..مثلا یه ایستگاه در مورد مهارت زبان خارجی هست و میگن یه متنی رو بخون و ترجمه کن و یه مقدار در مورد خودت صحبت کن..یه ایستگاه درمورد سرچ منابع علمیه...یه ایستگاه که خیلی مهم هم هست ایستگاه Case بیماریه..در کل مصاحبه خیلیییی مهم تر از آزمونه..
      البته امسال بخاطر شرایط کرونا یه مقدار شرایط مصاحبه تخصص هم فرق کرده و مثلا اون بخش مهارت زبان خارجی به صورت کلیپ ساختن و ارسال کردن شده

2. Top | #422
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      خواهش میکنم..
      حقوقشون همون مقدار رزیدنتیه
      این رشته همونجوری که از اسمش پیداست بیشتر تو بالین فعالیت میکنن و بطوریکه از بدو ورود دوره فیزیوپات هم میگذرونن و یه دوره تحصیل طولانی داره و حتی چند نفری که من با هاشون حرف زدم 7 ساله هم بینشون بود که تخصصشون رو تموم کردن..
      در مورود مصاحبه هم 50 50 شده و چندتا ایستگاه داره..مثلا یه ایستگاه در مورد مهارت زبان خارجی هست و میگن یه متنی رو بخون و ترجمه کن و یه مقدار در مورد خودت صحبت کن..یه ایستگاه درمورد سرچ منابع علمیه...یه ایستگاه که خیلی مهم هم هست ایستگاه Case بیماریه..در کل مصاحبه خیلیییی مهم تر از آزمونه..
      البته امسال بخاطر شرایط کرونا یه مقدار شرایط مصاحبه تخصص هم فرق کرده و مثلا اون بخش مهارت زبان خارجی به صورت کلیپ ساختن و ارسال کردن شده
      ۷سال؟؟؟؟ چرا اینقدر زیاد؟
      محدودیتی نداره مگه که هنو ۷ساله تموم کردن؟
      پایان نامه زمان برده یا چی؟

3. Top | #423
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      به اطلاع کنکوریهای عزیز میرسونم که ۹۰درصد(خیلی دستمو پایین گرفتم!شاید در اصل ۹۵-۹۶درصد!)اطلاعاتی که توی این تاپیک هست و نظراتی که دوستان به ظاهر متخصص میدن اشتباه محضه و اونقدرم تعداد این اطلاعات فیک زیاده که من وقت نمیکنم ردشون کنم و توضیح بدم!جالبه این فرضیه های فیک هم حجمشون زیاده و هم عمقشون!!
      برای انتخاب رشتتون از اطلاعات توی این تایپیک استفاده نکنید و از افرادی که میدونید واقعا مطلعن(و نه قوه ی تخیلشون قویه!)کمک بگیرید
      خب اگه میشه خودتون که مطلعین یه تاپیک بزنین برای انتخاب رشته
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #424
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ۷سال؟؟؟؟ چرا اینقدر زیاد؟
      محدودیتی نداره مگه که هنو ۷ساله تموم کردن؟
      پایان نامه زمان برده یا چی؟
      بيشتر به خاطر پایان نامه..اما خب خیلی عجیب نیست چون همین الان برای داروسازی عمومی هم من چندین نفر میشناسم که ورودی 91 90 هستن و هنوز تموم نکردن دكتري عمومی رو

5. Top | #425
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به اطلاع کنکوریهای عزیز میرسونم که ۹۰درصد(خیلی دستمو پایین گرفتم!شاید در اصل ۹۵-۹۶درصد!)اطلاعاتی که توی این تاپیک هست و نظراتی که دوستان به ظاهر متخصص میدن اشتباه محضه و اونقدرم تعداد این اطلاعات فیک زیاده که من وقت نمیکنم ردشون کنم و توضیح بدم!جالبه این فرضیه های فیک هم حجمشون زیاده و هم عمقشون!!
      برای انتخاب رشتتون از اطلاعات توی این تایپیک استفاده نکنید و از افرادی که میدونید واقعا مطلعن(و نه قوه ی تخیلشون قویه!)کمک بگیرید
      نمیشه خودتون یه صحبتی بکنید
      حیلی ممنون میشم
      بین دوراهیه پزشکی و دارو موندم
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #426
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بيشتر به خاطر پایان نامه..اما خب خیلی عجیب نیست چون همین الان برای داروسازی عمومی هم من چندین نفر میشناسم که ورودی 91 90 هستن و هنوز تموم نکردن دكتري عمومی رو
      و چقدرررررر من از این پایان نامه لعنتی میترسم
      چون برای پایان نامه اموزش خاصی نیست و استادا هم که زیاد راهنمایی نمیکنن

7. Top | #427
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقا سروش میگم شما به عنوان دانشجوی داروسازی ممکنه یکسری اطلاعات راجب رشته و کارش در اختیارمون بگذارید که ما ممکنه ندونیم یا اشتباه میدونیم ؟
      ممنون
      Success is what you make it

Take it how it come

8. Top | #428
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      لطفا 15تا رشته ی متفاوتی که دوستشون داری و طبق شرایطی که دراون هستی،اولویت بندی شده باشه.
      صفر و صد بودن خوب نیست یعنی این که بگی فقط رشته اولی میارم یا هیچی دیگه!!
      همه انسان ها،علاقشون ابعاد زیادی داره.بدی قضیه اینه که ما چسبیدیم فقط به یک نوع رشته!
      این ویژگی:صفر یا صد بودن،بدترین ضرر رو به عمر و جوانی و زندگیمون میزنه

9. Top | #429
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان داروساز عزیز
      میشه در مورد پایان نامه نوشتن بنده رو راهنمایی کنین
      کدوم حیطه معمولا راحتتر هست؟
      من شنیدم بیو تک خیلی سخته
      و اینکه موضوع رو از کجا چیدا کنیم؟
      اساتید راهنمایی میکنن؟

10. Top | #430
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و چقدرررررر من از این پایان نامه لعنتی میترسم
      چون برای پایان نامه اموزش خاصی نیست و استادا هم که زیاد راهنمایی نمیکنن

واااااااااااااقعا سخته

11. Top | #431
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان داروساز عزیز
      اساتید راهنمایی میکنن؟

12. Top | #432
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_45 نمایش پست ها
      دوستان داروساز عزیز
      اساتید راهنمایی میکنن؟
      جزء اساتید نیستم ولی تجربمو میگم: با توجه به علاقه خودتون میتونین تو هر فیلدی کار کنین برای پایان نامه، و در هر فیلدی پایان نامه سنگین و سبک وجود داره!!!، معمولا پایان نامه های فارماسیوتیکس و فارماکوگنوزی آسون ترن و موضوعات سلولی، فارماکولوژی ، و شیمی دارویی سخت ترن، بله استادا راهنمایی میکنن چون به نفع خودشونه. و علاوه بر استاد راهنما معمولا یک استاد مشاور همواره در کنار شما هست برای راهنمایی. بازم سوالی بود در خدمتم.

13. Top | #433
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط relias نمایش پست ها
      جزء اساتید نیستم ولی تجربمو میگم: با توجه به علاقه خودتون میتونین تو هر فیلدی کار کنین برای پایان نامه، و در هر فیلدی پایان نامه سنگین و سبک وجود داره!!!، معمولا پایان نامه های فارماسیوتیکس و فارماکوگنوزی آسون ترن و موضوعات سلولی، فارماکولوژی ، و شیمی دارویی سخت ترن، بله استادا راهنمایی میکنن چون به نفع خودشونه. و علاوه بر استاد راهنما معمولا یک استاد مشاور همواره در کنار شما هست برای راهنمایی. بازم سوالی بود در خدمتم.
      خیلی ممنون که جواب دادین
      من دانشگاه تبریز هستم و کلی نگرانی بابت این دارم مخصوصا اینکه چه موضوعی باشه چون من اصلا هیچ ایده ای ندارم
      به اساتیدمون هم نمیاد که راهنمایی کنن یا موضوع بدن
      و اینکه من اصلا نمیدونم پروپوزال رو چیکار کنم

14. Top | #434
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط relias نمایش پست ها
      و اینکه من شنیدم مثلا شاید استادی که انتخاب کردی ، اون تو رو قبول نکنه مثلا بخاطره نمره و معدل پایین

15. Top | #435
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_45 نمایش پست ها
      خیلی ممنون که جواب دادین
      من دانشگاه تبریز هستم و کلی نگرانی بابت این دارم مخصوصا اینکه چه موضوعی باشه چون من اصلا هیچ ایده ای ندارم
      به اساتیدمون هم نمیاد که راهنمایی کنن یا موضوع بدن
      و اینکه من اصلا نمیدونم پروپوزال رو چیکار کنم
      خواهش میکنم، معمولا خود اساتید چند موضوع دارن، و لازم نمیشه شما فکرتونو درگیر موضوع کنین، گروهی که بهش علاقه دارینو پیدا کنین و از هم دانشکده ایهاتون بپرسین در مورد استادای اون گروه، هر استادی بهتر بود همونو انتخاب کنین، باهاش صحبت کنین و متقاعدش کنین که مرد عملین (زن عمل!). و بله حرف آخرو استاد میزنه که بهتون موضوع بده یا نه و این تصمیمش میتونه بر اساس معدلتون یا میزان علاقه و اشتیاقتون به اون موضوع باشه ...

پروپوزالم از دور سخته ولی وقتی شروع به کار کنین خودش حل میشه کم کم، استاد مشاورم کمکتون میکنه در این مورد، بسته به موضوع و استاد، ممکنه اصلا خودشون پروپوزال آماده بدن بهتون.

صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 19282930 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن