خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 241
    1. Top | #196
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا قضیه این چیه؟الان معافیت تحصیلی من 31شهریور99تموم میشه باید چیکار کنم؟http://uupload.ir/files/jc89_new_bitmap_image.jpg

2. Top | #197
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      سلام . کاری که باید بکنی دقیقا اینه که باید ترم آینده حتما دانشجوی دانشگاه غیر روزانه باشی . به صرفه ترین دانشگاهی که میتونی ثبت نام کنی ، پیام نور هستش . طی مراحل ثبت نام ، معافیت تحصیلیت تمدید میشه ، هزینه ی شهریه ی ثابت رو میدی و انتخاب واحد که معمولا ترم اولا غیر اختیاریه و یا مرخصی گرفتن یا نگرفتن ترم به اختیار خودته که مجبور به انجامش نیستی . بعد از ثبت نام ، هیچ کاری لازم نیست بکنی . برای کنکور میخونی و هر زمان که قبول شدی ، چه قبل از ثبت نامت توی دانشگاه جدید و یا چه بعدش ، میتونی از پیام نور انصراف بدی و اگر هم ندی ، مشکلی ایجاد نمیشه . فقط به دو نکته دقت کن ، به هیچ وجه تا صد در صد شدن قبولیت توی رشته ی دلخواهت و دانشگاه جدید ، انصراف نده . چون با انصراف ، زمان معافیتت دوباره محدود میشه و اگر رشته ی مورد علاقه ت قبول نشدی ، نه راه پس داری نه پیش و یا باید رشته ی جدید رو تا انتها بخونی و یا انصراف دوم بدی و مشمول خدمت بشی . ثانیا هیچ استرسی درمورد واحد ها و انتخاب واحدها و امتحانات و ... نداشته باش . همین که ثبت نام گنی و شهریه ثابت یک ترم رو بپردازی ، کافیه و لازم نیست امتحانی بدی . شهریه ثابت ترم های آینده ، تا سه ترم اگر پرداخت نشه ، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .
      مرسی بابت توضیحات

3. Top | #198
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام من امروز هم دانشگاه رفتم هم پلیس بعلاوه ده مشکلی پیش نمیاد فقط گقتن تا وقتی ۵ سال تموم نشده یعنی سنوات مجاز باید انصراف بدین یعنی ما میتونیم حتی کنکور ۱۴۰۰ هم شرکت کنیم اگه ترم ۹ انصراف بدیم ویکسال فرصت داریم
      سلام داداش مطمئنی میشه؟؟ یعنی ما الان سال ۱۴۰۰ معافیت تحصیلیمون تمومه. اگه بخوایم میتونیم ۱۴۰۰ هم کنکور بدیم اگه قبول شدیم انصراف بدیم دانشگاه ثبت نام کنیم مجددا معافیت بهمون تعلق میگیره؟؟؟
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

4. Top | #199
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دانشگاه پیام نور تا اخر ترم ده میتونی انصراف بدی ومشکلی نداری ولی قبل ده حتما باید انصراف بدی ومعافیت دوباره صادر میشه

5. Top | #200
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دانشگاه پیام نور تا اخر ترم ده میتونی انصراف بدی ومشکلی نداری ولی قبل ده حتما باید انصراف بدی ومعافیت دوباره صادر میشه
      یعنی پس اگع قرار باشع بمونیم امسال همون موقع ثبت نام کنکور باید انصراف بدیم درسته؟

6. Top | #201
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تجربی نظام قدیم هستم، 97,98 بدون مشکل برای کنکور امتحان دادم ، برای کنکور 99 رفتم پیام نور ثبت نام کردم دوترم رو مرخصی گرفتم تا برای کنکور 99 بخونم ، حالا می‌خوام کنکور 1400 شرکت کنم ، حالا سوال من اینه الان انصراف بدم یا انتخاب واحد کنم در کنار دانشگاه برای کنکور بخونم سالی دیگه انصراف بدم؟؟

اگه کنکور قبول شدم ، جریان این سقف سنوات برای دانشگاه چی میشه ، یعنی از اون ۵ سال مجاز ۲ سالش میره ، باید رشته انتخاب شده رو در ۳ سال تموم کنم؟؟؟؟

7. Top | #202
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من سال ۹۷ بار اول کنکور دادم و ورودی سال ۹۸ شبانه نوبت دوم هستم ترم اول و ترم دوم را مرخصی تحصیلی گرفتم تا در کنکور ۹۹ شرکت کنم حالا میخواهم در ۱۴۰۰ هم شرکت کنم ترم ۳ را ثبت نام کردم و در اذر ماه ۹۹ میخواهم انصراف بدهم ایا میتوانم از مهلت یکساله استفاده کنم و در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم و رشته جدید رو تحصیل کنم ایا بعد انصراف در اذر ماه باید بلافاصله به خدمت برم یا فرصت یکساله دارم برای شرکت در ۱۴۰۰

8. Top | #203
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ddd555 نمایش پست ها
      سلام من سال ۹۷ بار اول کنکور دادم و ورودی سال ۹۸ شبانه نوبت دوم هستم ترم اول و ترم دوم را مرخصی تحصیلی گرفتم تا در کنکور ۹۹ شرکت کنم حالا میخواهم در ۱۴۰۰ هم شرکت کنم ترم ۳ را ثبت نام کردم و در اذر ماه ۹۹ میخواهم انصراف بدهم ایا میتوانم از مهلت یکساله استفاده کنم و در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم و رشته جدید رو تحصیل کنم ایا بعد انصراف در اذر ماه باید بلافاصله به خدمت برم یا فرصت یکساله دارم برای شرکت در ۱۴۰۰
      در صورت انصراف در آذرماه ۹۹ تا آذرماه ۰۰ معافیت دارید
      البته پیشنهاد من انصراف در شهریور ۰۰ است که اگه رشته نیم سال دوم قبول شدین وارد غیبت نشین و دنگ و فنگ نداشته باشید
      خداوند آن خویش خویش است

9. Top | #204
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      یعنی پس اگع قرار باشع بمونیم امسال همون موقع ثبت نام کنکور باید انصراف بدیم درسته؟
      بله همون موقع فقط باید یادتون باشه قبل تموم شدن ترم ده باشه یعنی قبل تموم شدن ۵ سال تا دوباره معافیت تحصیلی بدن بهتون

10. Top | #205
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بله همون موقع فقط باید یادتون باشه قبل تموم شدن ترم ده باشه یعنی قبل تموم شدن ۵ سال تا دوباره معافیت تحصیلی بدن بهتون
      همون موقع میشه یعنی بهمن ماه. تا کنکور بیاد و نتایجشو بدن فرصت داریم ؟؟ یعنی وقتی انصراف دادیم چقدر نظام وظیفه فرصت میده تا دانشگاه دیگه ثبت نام کنیم؟ من دو ترمم مرخصی رفتم

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      همون موقع میشه یعنی بهمن ماه. تا کنکور بیاد و نتایجشو بدن فرصت داریم ؟؟ یعنی وقتی انصراف دادیم چقدر نظام وظیفه فرصت میده تا دانشگاه دیگه ثبت نام کنیم؟ من دو ترمم مرخصی رفتم
      ببینین هر کسی کارشناسی پیوسته پیام نوره(پیام نورو گفتم چون خودم پیام نوریم و قوانینشو میدونم ولی ازاد غیر انتفاعیم فک میکنم همینطوره) تا ۵ سال سنوات مجاز داره و میتونه تو اون ۵ سال یعنی قبل تموم شدن ترم ده انصراف بده وبه مدت یکسال وقت داره یا دانشگاه بره یا سربازی پس شما بهمنم انصراف بدین مشکلی نیس مرخصی هم گرفته باشین جزو ۵ سال سنوات مثلا شما ورودی ۹۵ باشین تا خرداد ۱۴۰۰ میشه ۵ سال سنوات مجاز و انصراف باید تا اونموقع انجام شده باشه یعنی قبل تموم شدن ترم ده و وارد سنوات ارفاقی نشده باشین.
      ویرایش توسط dr.eliot : 25 شهریور 1399 در ساعت 14:56

12. Top | #207
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دیروز رفتم پیام نور انصراف دادم (انصراف اولمه)
      دو تا نامه مشابه بهم دادن که تاریخ انصراف روش خورده

سوالم اینه که کی باید اینارو ببرم پلیس +10 ؟
      منتظر اعلام نتایج کنکورم و قطعا میرم دانشگاه امسال
      ممنونم

13. Top | #208
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood2020 نمایش پست ها
      سلام
      دیروز رفتم پیام نور انصراف دادم (انصراف اولمه)
      دو تا نامه مشابه بهم دادن که تاریخ انصراف روش خورده

سوالم اینه که کی باید اینارو ببرم پلیس +10 ؟
      منتظر اعلام نتایج کنکورم و قطعا میرم دانشگاه امسال
      ممنونم
      سلام شما دانشگاه قبول شدین موقع ثبت نام میبرین میدین دانشگاه اونجا یه برگه بهتون میدن میبربن پلیس بعلاوه ده همین ومعافیت دوباره میگیرین قبلا همینطوری بود الانم فک نکنم تغییر کرده باشه دوس دارین یه سر پلیس بعلاوه ده برین برای محکم کاری یا زنگ بزنین نظام وظیفه بپرسین سرچ کنین گوگل شمارشو پیدا میکنین
      ویرایش توسط dr.eliot : 26 شهریور 1399 در ساعت 01:50

14. Top | #209
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببینین هر کسی کارشناسی پیوسته پیام نوره(پیام نورو گفتم چون خودم پیام نوریم و قوانینشو میدونم ولی ازاد غیر انتفاعیم فک میکنم همینطوره) تا ۵ سال سنوات مجاز داره و میتونه تو اون ۵ سال یعنی قبل تموم شدن ترم ده انصراف بده وبه مدت یکسال وقت داره یا دانشگاه بره یا سربازی پس شما بهمنم انصراف بدین مشکلی نیس مرخصی هم گرفته باشین جزو ۵ سال سنوات مثلا شما ورودی ۹۵ باشین تا خرداد ۱۴۰۰ میشه ۵ سال سنوات مجاز و انصراف باید تا اونموقع انجام شده باشه یعنی قبل تموم شدن ترم ده و وارد سنوات ارفاقی نشده باشین.
      خیلی ممنون بابت توضیحت.

15. Top | #210
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال کنکور سوممه و میخوام پیام نور ثبت نام کنم رفتم پلیس +10 برای این که معافیتم تا زمان اعلام نتایج امسال تمدید کنم که برام تاریخ اعزام زدن سه ابان که اگه برم پیام نور دیگه اعزام نمیشم اما تازگی برام اس ام اس اومده سرباز عزیز کارت ملیتو ببر بانک سپه تا حسابت فعال بشه
      الان باید چه غلطی بکنم

صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)