خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کتاب ریاضی تجربی

رأی دهندگان
    207. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهروماه

43 20.77%
    • خیلی سبز

100 48.31%
    • تخته سیاه

31 14.98%
    • موج آزمون الگو

10 4.83%
    • آی کیو گاج

23 11.11%
    صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 176 از 176
    1. Top | #166
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درباره آی کیو نظری ندارم چون تا حالا کارش نکردم
      ولی الگو کتاب خوبیه و من حداقل ازش راضیم البته الگو ی کتاب جامع داده بیرون ک خیلی نسبت ب بقیه کتاباش قوی تره
      اما خب بستگی داره برای چی این کتاب رو بخوای استفاده کنی :/ اگه ب عنوان منبع اولت باشه فکر نکنم نتیجه خوبی بده

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      دوستان سطح کتاب پاور تست مهروماه در قیاس با نشر الگو و خیلی سبز چجوری هستش؟
      من که ندیدم ولی همکلاسیم برای یازدهم خریده بود میگه به عنوان منبع تست زنی خوبه چون تست هاش متنوعه و مثل الگو قوی

3. Top | #168
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودم به شخصه معتقدم مگه اینکه کتابی بخرید که خیلی اوضاعش خراب باشه، انتخاب کتاب تست ریاضی سلیقه ای هست

مثلا من کتاب تست گلابی رو بیشتر میپسندم چون به هر جور برنامه ریزی ای خوب جوش میخوره

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی بابت نظرتون
      در رابطه با شیمی شما از نظر تستی نظر شما روی نشر الگو هستش یا میکرو؟
      نشر الگو که کار نکردم ولی شیمی میکرو کتاب سطح بالائه بع عنوان منبع دوم خوبه

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر من :
      ریاضی و هندسه : سیر تاپیاز < گاج میکرو طبقه بندی < مهر و ماه < خیلی سبز < نشر الگو < ای‌کیو < نردبام
      فیزیک پایه و دوازدهم : مبتکران < خیلی سبز < میکرو گاج < نشر الگو < نردبام
      شیمی : خیلی سبز < میکرو گاج < نشر الگو < مبتکران < نردبام < فار
      برای جمع بندی : آزمون خیلی سبز < سه سطحی < موج آزمون
      به ترتیب سطح و سختی و کیفیت تست های سطح بالا و سخت و ..:

6. Top | #171
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک میکرو از خیلی سبز سختره؟؟؟
      بعد همه این کتابا زدی که سطح بندی کردی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها

نظر من :
      ریاضی و هندسه : سیر تاپیاز < گاج میکرو طبقه بندی < مهر و ماه < خیلی سبز < نشر الگو < ای‌کیو < نردبام
      فیزیک پایه و دوازدهم : مبتکران < خیلی سبز < میکرو گاج < نشر الگو < نردبام
      شیمی : خیلی سبز < میکرو گاج < نشر الگو < مبتکران < نردبام < فار
      برای جمع بندی : آزمون خیلی سبز < سه سطحی < موج آزمون
      به ترتیب سطح و سختی و کیفیت تست های سطح بالا و سخت و ..:
      ...

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      فیزیک میکرو از خیلی سبز سختره؟؟؟
      بعد همه این کتابا زدی که سطح بندی کردی؟
      نظر خودم + حرف معلم ها خودم + هم کلاس ها خودم + نظر مشاورم نتیجه گیری این شده
      بله میکرو از خیلی سبز در فیزیک بهتر عمل کرد و تست ها بهتر از میکرو قطعا نشر الگو فیزیک نوشته آقای خالو
      البته ما باید ببینید چه کتابی مناسب شماست از این پایین تر ممکن آبی قلم چی باشه و کی با اون بتونه کار کنه سطح افراد متفاوت هست البته اینم بگم در اکثر مواقع بخصوص ریاضی میکرو و خیلی سبز حالا میکرو کمی با تست ها ساده تر در یک سطح هستن

8. Top | #173
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی پایه میکرو ارزش کار کردن داره؟چون میگن از کنکور دوره سوالاش
      به عنوان منبع دوم البته چون خیلی سبز پایه منبع اوله
      به نظر من سوالای میکرو و خیلی سبز در یه حد هستن نمیشه گفت کدم بهتره هم سوالات هم پاسخنامه
      مثلا یه سوال کنکورو از خیلی سبز میخونم و پاسخشو نمیفهمم بعد میرم از پاسخنامه میکرو میخونم میفهمم و برعکس اینم هست
      موج آزمون فیزیکم دارم ولی تا حالا لاشو باز نکردم .راسته که سوالاش خیییلی سختن؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      نظر خودم + حرف معلم ها خودم + هم کلاس ها خودم + نظر مشاورم نتیجه گیری این شده
      بله میکرو از خیلی سبز در فیزیک بهتر عمل کرد و تست ها بهتر از میکرو قطعا نشر الگو فیزیک نوشته آقای خالو
      البته ما باید ببینید چه کتابی مناسب شماست از این پایین تر ممکن آبی قلم چی باشه و کی با اون بتونه کار کنه سطح افراد متفاوت هست البته اینم بگم در اکثر مواقع بخصوص ریاضی میکرو و خیلی سبز حالا میکرو کمی با تست ها ساده تر در یک سطح هستن
      ...

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      شیمی پایه میکرو ارزش کار کردن داره؟چون میگن از کنکور دوره سوالاش
      به عنوان منبع دوم البته چون خیلی سبز پایه منبع اوله
      به نظر من سوالای میکرو و خیلی سبز در یه حد هستن نمیشه گفت کدم بهتره هم سوالات هم پاسخنامه
      مثلا یه سوال کنکورو از خیلی سبز میخونم و پاسخشو نمیفهمم بعد میرم از پاسخنامه میکرو میخونم میفهمم و برعکس اینم هست
      موج آزمون فیزیکم دارم ولی تا حالا لاشو باز نکردم .راسته که سوالاش خیییلی سختن؟
      من یه نفر میشناسم همین امسال کنکور میخواد بده میگه با کتاب میکرو شیمی خیلی راحت تر بودم اتفاقا مبتکران و الگو هم داشت از نظرش مبتکران سال دوازدهم خیلی خوب بود ولی پایه میکرو بهتر جواب میگرفت در آزمون ها قلم چی در مورد الگو هم نظرش این بود کمی سخت و گنگ بود به گفته استاد ها ما هم از الگو زیاد استقبال نشده در شیمی بر عکس موج آزمونش البته
      من فیزیک میکرو کار کردم خیلی سبز هم کمی نشر الگو دارم البته بعد از اتمام میکرو میرم سراغش بنظر من میکرو و خیلی سبز خیلی جاها مخصوصا تو ریاضی دیدم یکی هستن سطحشون خیلی فرق نداره واقعا این سلیقه ای ولی بازم در پاسخ دهی من با میکرو راحت تر بودم حتی در درسنامه خیلی از بچه ها با همیم میکرو ۸۰ درصد زدن کنکور تست های سخت یک قدم تا ۱۰۰ هم واقعا تست سخت و چالش خوب داره
      در ارتباط با موج آزمون هر کس یک مدل ازش استفاده میکنه بعضی علاقه دارن قبل از آزمون قلم چی در ۳ یا دو روز مونده به آزمون از خودشون آزمون بگیرن بعضی ها تمایل دارن به عنوان کوئیز بین آزمونی استفاده کنن من شخصا موج آزمون یا سه سطحی برای دوران جمع بندی مناسب میبینم در حال حاضر تابستون تا دی بیشتر باید تمرکز روی درسنامه و زدن تست زیاد باشه بعد از عید در دوران جمع بندی مناسب هست از موج آزمون استفاده کرد بنظرم من
      شیمی خیلی سبز منبع خوبی هست سعی کن همون حداقل یک بار حتی دو بار دوره کنی بعد برای منبع دوم کتاب میکرو خوب هست حتی از دید من میشه به عنوان منبع اول حسابش کنی ببین منبع دوم معمولا برای کسی هست که یک دور یک منبع رو کامل کار کرده حتی چند بار تست هاش تکراری و علامت دار زده ! بعد میره منبع دوم و در منبع دوم دنبال تست های تالیفی سنگین میگرده فقط دیگه دنبال درسنامه و تست کنکوری نیست ! چون کار بیهوده میشه بنظر شخصی من منبع دوم کسی که چه با میکرو گاج یا خیلی سبز یا مبتکران خوب کار کرده حالا دیگه اونقدر قوی هست و آزمون ۸۰ یا ۹۰ میزنه میخواد چیزی برای ۱۰۰ زدن و بیشتر تمرین کردن از دست نده میره سراغ فار یا نردبام
      برای نظام قدیم ها ای‌کیو شیمی خیلی خوب بود که در نظام جدید کلا نظر همه این بدرد خریدن هم نمیخوره حتی از میکرو در نظام جدید ضعیف تر هست ولی اینم بگم فار بین تست هاش المپیادی هم داره خارج از کنکور هم داره
      یه مورد هم بگم آزمون های خیلی سبز فیزیک تهیه کردم میتونم بگم اشغال بود خیلی ساده بود
      ویرایش توسط Megan_Mccarthy : 14 مرداد 1399 در ساعت 17:46

10. Top | #175
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به چه علت ؟!
      مگه قراره همه خیلی سبز بگیرن و باهاش کار کنن؟
      درسنامه نیاز ندارم و جهت تست زنی میخوام منبع انتخاب کنم
      و بین نشر الگو و ایکیو تردید دارم
      نظر خودمو گفتم دوست عزیز
      فقط میخوای تست بزنی میتونی برگزیده کانون کار کنی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #176
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راستش من سال 97 کنکور تحربی دادم از خیلی سبز استقاده میکردم که آزمونام همش بالای هفتاد میزدم حتی هشتاد تو کنکور یه خورده خراب کردم 60 زدم به نظرم کتاب خوبیه

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن