خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question کیفیت آزمون‌های غیرحضوری؟

سلام به انجمن؛
      از اونجا که به نظر نمی‌رسه کرونا حالاحالاها بخواد خدافظی کنه، احتمال اینکه آزمونای آزمایشی از مهر به بعدم غیرحضوری باشن زیاده. ولی خوب یه سؤالی که تو ذهن من (و مطمئنا خیلیای دیگه) هست اینه که کیفیت این آزمونا تا چه حده؟ کلا از همه لحاظ؛ مثلا یه موردش اینکه آیا غیرحضوری بودنش باعث تقلب کردن افراد میشه که در نتیجه باعث شه رتبه ها غیرواقعی بشن؟ و مثلا آیا تاثیری تو جامعه آماری آزمونا میزاره؟
      لطفا کسایی که تجربه این آزمونارو داشتن نظرشونو بگن، با ذکر رشتشون و مؤسسه‌ای که شرکت می‌کنن (قلمچی، گزینه دو و ...). من خودم می‌خوام ریاضی گزینه دو شرکت کنم و دوست دارم تجربه افرادو در موردش بدونم. اینکه اصلا ارزش داره واسه آزمونای غیرحضوری هزینه کرد؟
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Alyxra نمایش پست ها
      سلام به انجمن؛
      از اونجا که به نظر نمی‌رسه کرونا حالاحالاها بخواد خدافظی کنه، احتمال اینکه آزمونای آزمایشی از مهر به بعدم غیرحضوری باشن زیاده. ولی خوب یه سؤالی که تو ذهن من (و مطمئنا خیلیای دیگه) هست اینه که کیفیت این آزمونا تا چه حده؟ کلا از همه لحاظ؛ مثلا یه موردش اینکه آیا غیرحضوری بودنش باعث تقلب کردن افراد میشه که در نتیجه باعث شه رتبه ها غیرواقعی بشن؟ و مثلا آیا تاثیری تو جامعه آماری آزمونا میزاره؟
      لطفا کسایی که تجربه این آزمونارو داشتن نظرشونو بگن، با ذکر رشتشون و مؤسسه‌ای که شرکت می‌کنن (قلمچی، گزینه دو و ...). من خودم می‌خوام ریاضی گزینه دو شرکت کنم و دوست دارم تجربه افرادو در موردش بدونم. اینکه اصلا ارزش داره واسه آزمونای غیرحضوری هزینه کرد؟
      مرسی
      اگه مطمعنی غیر حضوری میشه بنظرم شرکت نکنی بهتره . خودت دانلود کن سوالارو بزن . کانالشم خواستی میدم بهت . اما اگه حضوری شد قلمچیو شرکت کن و سوالای گزینه دو و گاج و کار کن ( البته به جز شیمی گاج )
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      اگه مطمعنی غیر حضوری میشه بنظرم شرکت نکنی بهتره . خودت دانلود کن سوالارو بزن . کانالشم خواستی میدم بهت . اما اگه حضوری شد قلمچیو شرکت کن و سوالای گزینه دو و گاج و کار کن ( البته به جز شیمی گاج )
      شیمی گاج چه جوریه مگه. فقط دینیش
      ویرایش توسط amin.ms : 06 مرداد 1399 در ساعت 16:50

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin.ms نمایش پست ها
      شیمی گاج چه جوریه مگه فقط دینیش
      خدمتت عارض ام که . خب یکم بالاتر از کنکور میگیره که تو زمانش نمیتونی بزنی . فیزیک گزینه دو هم اینطوریه . چون طراحاشون ثابت ان واسه همین همیشه یه مدل درجه سختی دارن . قلمچی طراحاش زیاده سطحای متفاوت میبینی . یه پستی مهدی آرتور زده بود راجب این . نمیدونم کجاس اما از خودش بپرسی فک کنم بدونه . شیمی کل آزمونا رو مقایسه کرده بود که کدوم خوبه کدوم بد . خیلی مفید بود . در کل ناراحت نشو وقتی 30 40 میزنی . بعضی وقتا سنجشم از این حرکتا میزنه اما به گاج نمیرسه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تو نت یه سرچ کردم جایی واسه دانلود دفترچه آزمونا پیدا نکردم، اگه می‌شه کانالرو واسم پ.خ کن مرسی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدمتت عارض ام که . خب یکم بالاتر از کنکور میگیره که تو زمانش نمیتونی بزنی . فیزیک گزینه دو هم اینطوریه . چون طراحاشون ثابت ان واسه همین همیشه یه مدل درجه سختی دارن . قلمچی طراحاش زیاده سطحای متفاوت میبینی . یه پستی مهدی آرتور زده بود راجب این . نمیدونم کجاس اما از خودش بپرسی فک کنم بدونه . شیمی کل آزمونا رو مقایسه کرده بود که کدوم خوبه کدوم بد . خیلی مفید بود . در کل ناراحت نشو وقتی 30 40 میزنی . بعضی وقتا سنجشم از این حرکتا میزنه اما به گاج نمیرسه
      من امسال گاج می رفتم محاسباتی هاش یکم سخت بود ولی در کل اوکی بود به نظرم ریاضیش سخت می شد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من تو نت یه سرچ کردم جایی واسه دانلود دفترچه آزمونا پیدا نکردم، اگه می‌شه کانالرو واسم پ.خ کن مرسی
      گاج و قلمچی که آراز توی konkur.in کامل میزاره . اما گزینه دو و سنجش و توی تلگرام از کانال BankSoalatAzmon سرچ کن ( یدونه O داره ها . دوتا بزنی اشتباهه )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aysan 18 نمایش پست ها

من امسال گاج می رفتم محاسباتی هاش یکم سخت بود ولی در کل اوکی بود به نظرم ریاضیش سخت می شد
      آخه به سطح شیمی هم مونده دیگه . من خودم شیمیم توی اختصاصی ها ضعیفترین درسم محسوب میشه . واسه همین یکم اوکی نبودم باهاش . وگرنه یکی شیمیش خوب باشه راحت 60 70 میگیره ازش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه مبحثی هست توی فصل سوم شیمی دوازدهم که میخواد تیتانیم و معرفی کنه بعد از کاربردش توی موزه گوگنهایم مثال هم زده

گاج از اسم موزه سوال مفاهیم داده بود . یعنی یکی از گزینه ها این بود : این فلز ( توی صورت سوال تیتانیم و گفته بود ) در موزه ی لوور پاریس شاهکاری بی بدیل آفریده است

و تو باید میدونستی که گوگنهایمه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به انجمن؛
      مرسی
      تو تابستون هزینه کردن واسش الکیه...ولی تو طول سال برو به نظرم
      کیفیتش هم بستگی به خودت داره...
      مگه این موسسات قلم چی و گاج و... چرا درست شدن؟ بخاطر اینکه با ترازشون پز بدی؟ تو هدفت کنکوره...سعی کن نگرشت اینطوری باشه..تو آزمون میدی که نقاط ضعفت رو پیدا کنی
      خودت رو تو جلسه امتحان فرض کن و سوالات رو جواب بده و تحلیل کن

گودلاک

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا اگه آنلاین باشه ثبت نام نکنی خیلی سنگین تری پولت هم هدر نرفته
      از وقتی اینجوری شده من نتونستم حتی یه آزمون بدم
      چون نمیتونم بیشتر از 2 ساعت به گوشی یا تی وی نگاه کنم چشمام میسوزه و باید اشک بریزم و شدید سر درد میگیرم
      البته بماند که تقلب ها چقدر آسون و زیاد شده
      کلید ها هم تو خیلی از کانال ها پخشه راحت نگاه میکنن و میزنن
      مگر اینکه خودت بری دفترچه رو بگیری صبح 7 اینا بعد بیای تو خونه عین همیشه آزمون بزنی که من ماشین ندارم متاسفانه
      ولی گزینه خوبیه
      قبل ثبت نام حتما ببین دفترچه میدن یا نه چون نمایندگی شهر ما نمیده ولی نمایندگی تبریز به دختر خاله م دفترچه میده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی میدونه هزینه ازمونای گزینه دو در طول سال به چه قیمت هست؟
      برای کنکور ۱۴۰۰

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگ چشمشو داری حتما شرکت کن
      چون علاوه بر اینکه باید چهار ساعت پای صفحه بشینی و سوالا رو جواب بدی و تمرکز کنی بعدش هم باید دوباره بشینی زل بزنی به صفحه تحلیل کنی (جدا از مشکلاتی که اون وسط مسطا بخاطر نت پیش میاد و مغزتو *** میده )
      غیر از این هیچ مشکل دیگه ای نداره حتی اگ تقلب هم باشه که قطعا هست تو باید درصدی که میگیری از ازمون و اون درس برات مهم باش نه تراز و رتبه واین داستانا چون پیش هم اومده چون جمعیت شرکت کننده کم بوده تراز الکی رفته بالا طرف فک کرده دیگ خبریه
      واینکه اگ ازمون شرکت کنی خوبیش اینه که حداقل یه محرکه ای داری که بخاطرش صبح کله سحر بلند شی درس بخونی ولی اگ خودت بخوای سوال بگیری و ازمون حل کنی گزینه امروز و فردا کردن و هم داری که دیگ بستگی به ادمش داره!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_313 نمایش پست ها
      دوستان کسی میدونه هزینه ازمونای گزینه دو در طول سال به چه قیمت هست؟
      برای کنکور ۱۴۰۰
      هنوز که ثبت نام آزمونای طی سالش باز نشده، ولی هزینه‌ش یک میلیون و ۳۵ هزار تومنه. البته احتمالا اوایل که ثبت نامش باز می‌شه تخفیف ۱۵ درصدی می‌زاره (احتمالا اواسط شهریور به بعد).

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه غیر حضوری بود شرکت نکن ! همینقد کوتاه مختصر و مفید
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)