خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy برای تابستون دهم به یازدهم چیکار کنیم ؟ کمککک!

سلام من دهمم دارم میرن سال دیگه یازدهممن این مدت سه تا از عزیزام فوت کردن و تاییمو از دست دادمالان یه فصل از هر کتاب دهم رو خوندم از یه وری به بقیه دهم مسلط نیسم از یه وری بام تکرارین بنظرتون دو روز دهم بخونم یه روز یازدهم شروع کنم یا هر جور شده بشینم دهم بخونم و تست بزنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      عزیزم از فرصت هات استفاده کن اولا
      دوما دهم روکامل بخون وتست بزن
      بعدش اگه رسیدی پیشخوانی یازدهم خیلی کوتاه
      آزمون هم از حالا برو اگه شرایط اش رو داری
      اگه نداری از اینترنت برنامه آزمون و خود آزمون ها رو دانلود کن
      قدر لحظه هات رو بدون خیلی زود دیر میشه
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مارال بانو نمایش پست ها
      سلام من دهمم دارم میرن سال دیگه یازدهممن این مدت سه تا از عزیزام فوت کردن و تاییمو از دست دادمالان یه فصل از هر کتاب دهم رو خوندم از یه وری به بقیه دهم مسلط نیسم از یه وری بام تکرارین بنظرتون دو روز دهم بخونم یه روز یازدهم شروع کنم یا هر جور شده بشینم دهم بخونم و تست بزنم؟
      یجوری تاپیک زدی گفتم دیگه میخای ترک تحصیل کنی . ریلکس باش باو . هنوز وقت زیاده . میتونی از دوازدهما بپرسی که کل کنکورو میشه تو یه سال جمع کرد ( خودم جزو همینام . میتونم شمارندمو بدم کارنامه های یازدهممو با دوازدهم مقایسه کنی . چیزی حدود 1500 تراز ) ریلکس باش و اروم اروم مفهومی بخون
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هنوز وقت داری ها !
      دهمو خوب بخون...اگه تونستی برو سراغ یازدهم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این که میخوام بگم نظر شخصیه ولی خب به هرحال خودم اینکارو کردم و اگه برگردم به تابستون دهم به یازدهم همینکارو میکنم دوباره:
      به نظرم فعلا استراحت کن آزمونم اصلا شرکت نکن، بعد از شهریور یا نهایتا ۱۰ روز آخر مرداد(اگه مدارس زودتر باز میشه) شروع کن زیست دهمو حسابی بخون اگه دیدی دهمو به تسلط رسیدی خواستی یازدهمو شروع کن ولی اگه شروع هم نکردی چیزی رو از دست ندادی
      اگه تو درسای اختصاصی درس خاصی رو(تاکید میکنم یه مبحث خاص نه کلش) مشکل داری میتونی تو این تایم تابستون روشون کار کنی و نقطه ضعفتو به نقطه قوتت تبدیل کنی
      و در آخر بازم میگم اصلا اصلا خودتو اذیت نکن به هیچ عنوان، به نظرم این تابستون علی الخصوص با این مشکلاتی که گفتی ارزش فشار اوردن به خودتو نداره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دیگه تایمی نمونده ، به نظرم بیخیال کنکور شو و برو سراغ یه مهارت دیگه ای، از الان آخه شروع کنی دیگه فایده ای نداره، مهمترین تایم که تیر ماه باشه رو از دست دادی ، به نظرم ادامه نده به هیچ عنوان، هم خسته ای هم که دیگه کسی نبوده تیر ماه سال دهم به یازدهمشو از دست داده باشه ولی کنکور نتیجه گرفته باشه.
      بابا جان شما 2 سال فرصت داری ، این تایم 2 سال فقط پایه رو + 2 فصل اول هر کتاب دوازدهم رو هم بخونی قبولی (یعنی در این حد کارت آسونه !) کلی هم که حذفیات داره نظام جدید، دیگه چی میخوای از خدا؟ 2 سال تایم + دروس با حجم به مراتب سبک ترشما تابستون امسال باید هم دهم رو بخونی هم نصف یازدهم ، فقط و فقطم تستی کار کن ، طبق یه برنامه اصولی هفته ای حداقل 50 ساعت درس بخون.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام حقیقتا فرصت رو غنیمت بدون خیلیامون دوست داریم برگردیم اون زمان و درست درس بخونیم

اول از همه برو مصاحبه با رتبه برتر های انجمن و کانون رو بخون و نحوه مطالعه و تست زنی رو خوب یاد بگیر (بنویس روش های مختلف رو تست کن ببین با کدوم بیشتر سازگاری)
      بعد سعی کن روی درس هایی که نیاز به مهارت دارن (مثل ادبیات عربی زبان ریاضی فیزیک و شیمی) خیلی خوب کار کنی و منبع تستی خوبی بگیری و خلاصه خودتو کلی تقویت کن که رسیدی سال آخر خیالت از اونا راحت باشه تقریبا
      برای زیست کتاب درسی اول از همه مطالعه کن خیلی دقیق هم نمیخواد بشی . سراغ درسنامه نرو فقط یکسری جاهایی که برات مبهمه برو سراغ درسنامه بعدش حسابی بشین تست بزن تو زیست هر چی تست بزنی کم زدی بعد که تستارو زدی و نکات رو تو یه دفتر یادداشت کردی میری دوباره متن رو میخونی میبینی کلا دیدگاهت عوض شده فعلا زیست خیلی نیاز به مرور نداری فقط سعی کن همون یه دور کامل تست بزنی و نکات رو یاد بگیری

دینی هم نخون

فعلا هم سعی کن دهم رو ببندی اگه بستی تموم شد یکسری مباحث شیمی یازدهم رو کار کن مثل نام گذاری ترکیبات کربنی و یا برو مباحث ریاضی که ادامه مباحث دهمه (مثل مثلثات و تابع)

باور کن اگه از الآن درست کار کنی برای سال آخر خیلی کارت راحت تره و قشنگ میترکونی
      موفق باشی

ول نکن
      Success is what you make it

Take it how it come

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن