خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: هدف اصلیتون از پزشک شدن؟

رأی دهندگان
    336. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • درآمد عالی

89 26.49%
    • جایگاه اجتماعی

83 24.70%
    • دوست داشتن رشته

99 29.46%
    • سایر

65 19.35%
    صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10192021 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 286 به 300 از 419
    1. Top | #286
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      نظر خاصی ندارم ولی دارو باید پول اضافه ای داشته باشی که بتونی برای خودت داروخونه بزنی بعدش چند تا نسخه خوان بذاری و بقیه وقتتم ازادی هر کاری دوست داشتی انجام بدی
      اگه پول نداشته باشیم چی

2. Top | #287
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه پول نداری و عاشق داروسازی نیستی (حذف فاکتور علاقه) و با کار بالینی وارتباط مستقیم با بیمار مشکلی نداری من پرستاری رو بعد پزشکی توصیه میکنم .بهترین بازار کار . بهترین شرایط مهاجرت .دوره تحصیل کوتاه تر و امکان پیشرفت خوب .

3. Top | #288
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      من که پزشک نشدم دارم پرستار میشم ولی هدفم پول و پیشرفت و مهاجرت
      خدمت به خلق و مسولیت اجتماعی برا شرایط من صدق نمیکنه .یه سری ادما از اجتماعشون یه سری چیزا میگیرن مثل انواع حمایت های مادی و معنوی و ضمینه رشد میگیرن و وقتی موفق شدن و مهارتی کسب کردن جبرانش میکنن .واقعیتش من خیری که ندیدم هیچ همش مشکل سازی هم برام شده انواع و اقسامش حتی بارها مسخره کردن درس خوندن (یه دلگرمی هزینه نداره)
      بعدم امثال من که تو رفع نیاز های اولیه مون موندیم دیگه انگیزه اصلی اول بقاست بعدش اگه شد رفاه
      داداش تنها چیزی که میتونم بهت بگم مسیر درستو انتخاب کن من زبانم خوبه میخوام رتبه زیر 100بیارم شایدم 1 99 شدم اینقدر زبانم خوبه که با خارجیا الان میحرفم رفیقم دارم ولی برم معلوم نیست پول توش باشه یا نه ولی میدونم میتونم باز درسام سبکه کار کنم پزشکی واس کسیه که ننه باباش پولدارن (یا بره مشارو شه بی هیچ تجربه ای بچه ها مردمو بدبخت کنه ) پزشکی 10 سال باید درس بخونی کمش بعد بری سر کار ولی رشت ایو انتخاب کن سریع پا بگیری یه کار دیگه ام کنتارش بکن همه چی پزشکی نیست (تو ایران بله خخخ هست )

4. Top | #289
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه پول نداری و عاشق داروسازی نیستی (حذف فاکتور علاقه) و با کار بالینی وارتباط مستقیم با بیمار مشکلی نداری من پرستاری رو بعد پزشکی توصیه میکنم .بهترین بازار کار . بهترین شرایط مهاجرت .دوره تحصیل کوتاه تر و امکان پیشرفت خوب .
      چی چیو بهترین بازار کار برادر
      خودت رفتی پرستاری نیازی نیست بقیه رو هم بیاری تا مثل داستان روباه بی دم بشه!

من دارم به چشم خودم میبینم دیگه. کلی از اقوام ما رفتن پرستاری خوندن و الانم نشستن تو خونه. کجا استخدام شدن؟؟
      کی استخدام میکنه اصلا؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #290
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      دیگه کنکور ندیم

6. Top | #291
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Great نمایش پست ها
      سلام برا من جالبه بدونم واقعا هدف شما از این که پزشک بشین چیه؟ ولی واقعا راستشو بگین
      یعنی نمیدونی پوله؟؟؟؟
      جایگاه اجتماعی عالی
      پول
      احترام
      همه چی میاره

7. Top | #292
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      یعنی نمیدونی پوله؟؟؟؟
      جایگاه اجتماعی عالی
      پول
      احترام
      همه چی میاره
      اگه میدونست ک تاپیک نمیزد برادر

8. Top | #293
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      علاقه به جراحی ، کارت کسل کننده نیست و به نظرم بدن انسان خیلی فوق العادست و اینکه یه جورایی دوست دارم کارم زندگیم بشه و انقدر کار مهم داشته باشم که وقت فکر کردن به چیزای بیهوده نداشته باشم به نظرم خیلی سخته این رشته کشیک های زیادش و... ولی علاقه واقعا کمک کننده است اینم بگم من اصلا بچه بودم فقط به مهندسی فکر میکردم ولی دبیرستان نظرمو عوض کرد . کمک کردن به آدما هم خیلی حالمو خوب میکنه.

9. Top | #294
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jalalll نمایش پست ها
      من پدرم پزشک متخصصه و میتونم بگم زندگی یک پزشک فقط از دور قشنگه . البته خانواده و زن بچه ی پزشک در رفاه کامل زندگی میکنن ولی خود پزشک هیچی از زندگی نمی فهمه. منم واسه همین هدفم داروسازیه . هم پول و هم پرستیژ یک پزشک در کنار یه شغل خیلی راحت
      اخه میگن هم درساش مرتبط با کارت نیس و دوران تحصیلتو خیلی سخت میکنه و هم اگه نتونی داروخونه بزنی تا 40 سالگی اینا درامد خوبی نداری . درست نیس اینا؟ البته اینور اونور شنیدم خودم نپرسیدم از یه داروساز
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

10. Top | #295
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      چی چیو بهترین بازار کار برادر
      خودت رفتی پرستاری نیازی نیست بقیه رو هم بیاری تا مثل داستان روباه بی دم بشه!

من دارم به چشم خودم میبینم دیگه. کلی از اقوام ما رفتن پرستاری خوندن و الانم نشستن تو خونه. کجا استخدام شدن؟؟
      کی استخدام میکنه اصلا؟
      پرستاری تو ایران با اینکه رو به اشباعه بازم تو این فاجعه بازارکار جز بهترین هاست ولی اینم در نظر بگیر که بازار کار جهانیش و شرایط مهاجرتی عالی داره همون فامیل هایی که میگین اگه سواد و توانایی و زبان دارن خیلی راحت میتونن مهاجرت کنن با درامد خوب .تو از پرستاری میگی برو اونی که دکترای مهندسی رو با هزار زحمت گرفته ببین یا رشته های دیگه .این طور که شما میگی داروسازی هم بدرد نمیخوره .پزشک عمومی هم بیکارن .این دید درست نیست خیلی نکات رو در نظر نگرفتین. و یه نکته دیگه اینکه بازم تعجب میکنم الان خیلیا رو من میشناسم با مدرک بهیاری دارن تو مراکز درمانی کار میکنن .پرستاری که بماند
      ویرایش توسط prince : 24 تیر 1399 در ساعت 04:45

11. Top | #296
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      پرستاری تو ایران با اینکه رو به اشباعه بازم تو این فاجعه بازارکار جز بهترین هاست ولی اینم در نظر بگیر که بازار کار جهانیش و شرایط مهاجرتی عالی داره همون فامیل هایی که میگین اگه سواد و توانایی و زبان دارن خیلی راحت میتونن مهاجرت کنن با درامد خوب .تو از پرستاری میگی برو اونی که دکترای مهندسی رو با هزار زحمت گرفته ببین یا رشته های دیگه .این طور که شما میگی داروسازی هم بدرد نمیخوره .پزشک عمومی هم بیکارن .این دید درست نیست خیلی نکات رو در نظر نگرفتین. و یه نکته دیگه اینکه بازم تعجب میکنم الان خیلیا رو من میشناسم با مدرک بهیاری دارن تو مراکز درمانی کار میکنن .پرستاری که بماند
      بله دوست عزیز. اونا پارتیشون کلفته:/
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

12. Top | #297
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      بله دوست عزیز. اونا پارتیشون کلفته:/
      بله پارتی که اینجا حرف اول رو میزنه ولی حرف من این بود که دوستمون ایراد وارد کرد به نظر بنده که من توصیه کرده بودم به رشته پرستاری و میگن بازار کار خرابه و... حرف من این بود الان بازار کار همه رشته ها خرابه و کلا اقتصاد داغونه اما تو مقایسه علوم پزشکی بازار کارش با مهندسی و علوم پایه و علوم انسانی قابل قیاس نیست چه برا داخل چه برا مهاجرت .اگه قراره یه نفر درس بخونه باید یه رشته انتخاب کنه و صد البته فاکتورهای زیادی تو پیدا کردن شغل هست پارتی .سواد و توانایی .هوش اجتماعی .زبان و... حرف من این بود که پرستاری بدون در نظر گرفتن این فاکتورها یکی از بهترین انتخاب ها از نظر بازار کار داخل و جهانیه .از خودمم نمیگم یه سر به سایت ها خصوصا خارجی بزنید ببینید کدوم مشاغل ظرفیت دارن برا سالهای بعد .پرستاری و علوم پزشکی بهترین وضعیت رو دارن

13. Top | #298
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داشتم به انگیزه ی خودم فکر میکردم و متوجه شدم بخش قابل توجهیش میل به مهاجرته .
      خدا اول و آخرتون رو لعنت کنه با این کشوری که برای ما ساختین .
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

14. Top | #299
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Great نمایش پست ها
      سلام برا من جالبه بدونم واقعا هدف شما از این که پزشک بشین چیه؟ ولی واقعا راستشو بگین
      50درصدپوللل
      40 مهم بودن به جامعه. کمک به قشرمحروم
      5بستن داربست دهان قوم مجنون فامیل ولاغیر

15. Top | #300
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پزشکی نمیزنم اما اگه قرار بود بزنم نسبتاش به این صورت بود : 99.99999999999999 درصد پول . 0000000000001. درصد هرچی که بقیه به جز پول بگن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10192021 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن