خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا صادفانه جواب بدين

سلام
      بچه ها من چن سالي از كنكور دور بودم امسال دوباره ميخوام كنكور بدم منطقه سه تجربي براي ١٤٠٠
      من چن نفر از رتبه برترا رو ديدم و باهاشون حرف زدم كه مثلا يكيشون سال اول روزي ١٣ ساعت خونده قبول نشده باز نشسته با همون ١٣ ساعت كه بعد عيد هم شده ١٨و رتبه ٥٠٠ اورده
      من الان حدود ٢ هفته ست كه روزي ١٠ ساعت رو ميخونم به نظرتون اگه تا ٢ هفته ديگه به فيكس روزي ١٢ برسم احتمال اوردن رتبه بين ٨٠٠ تا هزار رو دارم
      البته اين رو هم ميدونم كه بايد در هر صورت تلاش خودم رو بكنم ولي نظرات شما رو هم مهم ميدونم������
      ویرایش توسط اسكار : 24 تیر 1399 در ساعت 00:52

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام عزیز،ببین واقعا این قضیه به هزار و یک عامل بستگی داره...صرفا نمیشه از روی ساعت مطالعه نظر داد.ممکن یکی با ساعت مطالعه کمتر از این بتونه رتبه بهتری کسب کنه و یکی دیگه نه.
      اما در کل بنظر من ساعت مطالعه 12 ساعت اگر واقعا استمرار داشته باشه ساعت مطالعه خیلی خوبی هست و میشه به رتبه های خوبی دست پیدا کرد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها من چن سالي از كنكور دور بودم امسال دوباره ميخوام كنكور بدم منطقه سه تجربي براي ١٤٠٠
      من چن نفر از رتبه برترا رو ديدم و باهاشون حرف زدم كه مثلا يكيشون سال اول روزي ١٣ ساعت خونده قبول نشده باز نشسته با همون ١٣ ساعت كه بعد عيد هم شده ١٨و رتبه ٥٠٠ اورده
      من الان حدود ٢ هفته ست كه روزي ١٠ ساعت رو ميخونم به نظرتون اگه تا ٢ هفته ديگه به فيكس روزي ١٢ برسم احتمال اوردن رتبه بين ٨٠٠ تا هزار رو دارم
      البته اين رو هم ميدونم كه بايد در هر صورت تلاش خودم رو بكنم ولي نظرات شما رو هم مهم ميدونم������
      به قول یه استادی میگفت هرچقدر هم بخونی باز کمه
      مهم اینه که شب میخوابی از روز خودت راضی باشی
      حالا یکی با 25 ساعت احساس نارضایتی داره
      یکی با 8 ساعت خوندن به خودش افتخار میکنه
      کنکور ینی اعتماد به خودت و کارایی که میکنی
      پس دنبال این جور مصاحبه ها نباش
      ازمون ثبت نام کن . بشین بخون . همین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      استمرار داشتن خیلی مهمه ، کیفیت مطالعه تعداد تست تعداد مرور ، صرفا هرکسی که ساعت مطالعه ی بالا داشته باشه موفق نمیشه ، اولن مطالعه باید کاملا مفید باشه دوم بازدهی بالایی داشته باشه سوم شما باید مهارت ازمون دهی تون رو هم تقویت کنید و شیوه مناسب خودتون دستتون بیاد و همون رو سر جلسه پیاده کنید و در انتها هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند ، ان شاءالله که موفق میشید
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      12 عالیییهههه
      حتی پیوسته 8-10 بخونی و ول نکنی هم به رتبه ای ک میخوای میرسی...البته با چاشنی کیفیت بالا !
      موفق باشی دوست عزیز
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو اگه هشت ساعت با کیفیت بالا درس بخونی از اونی که روزی شونزده ساعت ولی بی کیفیت درس میخونه میزنی جلو!پس همه چیز به کیفیت بستگی داره نه کمیت!موفق باشی

7. Top | #7
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه بدونی ک از اول مسیر تا اخر مسیر قراره چیکار کنی چ کتاباییو بخونی و با چ کتابایی پیش بری میتونی با روزی ۸ ساعتم ب نتیجه مطلوب برسی
      من دیدم ک میگم دختر خالم رتبه ۳۰ منطقه ۳ شد سال ۹۴ تنها عاملشگ این بود ک میدونست داره چیکار میکنه و روزی ۸ ساعت خوند تا عید عید ب بعدو ۱۲ خوند و الان پزشکی بهشتی میخونه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن