خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Post دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون شبیه ساز 99 + 3 دانش آموز برتر امسال

آزمون شبیه ساز زیست شناسی کنکور 99 هم برگزار شد و طبق قولمون سوالات + پاسخنامه و نفرات برتر امسال رو در این تاپیک اعلام می کنیم.

A. دانلود دفترچه سوالات و پاسخ ،
      http://s12.picofile.com/file/8402664..._1399.pdf.html

B. سه دانش آموز برتر آزمون به همراه کارنامه ،
      نفر اول @sako
      کارنامه:
      untitled.png
      نفر دوم @katy perry
      کارنامه:
      4.png
      نفر سوم @hamiiiddd
      کارنامه:

80.png

به نفرات 1 تا 3 آزمون تبریک میگم و واسشون آرزوی موفقیت دارم، هدف از برگزاری این آزمون فقط و فقط جنبه آموزشی و مروری بود و اصلا جنبه سنجشی نداشت، پس از دانلود سوالات برای مرور بهتر سعی کنید تمام گزینه ها را با متن کتاب درسی مورد بررسی قرار بدید و یک جمع بندی درست داشته باشید.
      در پناه حق موفق و پیروز باشید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 22 تیر 1399 در ساعت 15:37

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      آزمون شبیه ساز زیست شناسی کنکور 99 هم برگزار شد و طبق قولمون سوالات + پاسخنامه و نفرات برتر امسال رو در این تاپیک اعلام می کنیم.

A. دانلود دفترچه سوالات و پاسخ ،
      آزمون جامع پیش بینی زیست 1399

B. سه دانش آموز برتر آزمون به همراه کارنامه ،
      نفر اول @sako
      کارنامه:
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 326
حجم: 59.6 کیلو بایت
      نفر دوم @katy perry
      کارنامه:

نام: 4.png
مشاهده: 307
حجم: 60.4 کیلو بایت
      نفر سوم @hamiiiddd
      کارنامه:

نام: 80.png
مشاهده: 304
حجم: 59.7 کیلو بایت

به نفرات 1 تا 3 آزمون تبریک میگم و واسشون آرزوی موفقیت دارم، هدف از برگزاری این آزمون فقط و فقط جنبه آموزشی و مروری بود و اصلا جنبه سنجشی نداشت، پس از دانلود سوالات برای مرور بهتر سعی کنید تمام گزینه ها را با متن کتاب درسی مورد بررسی قرار بدید و یک جمع بندی درست داشته باشید.
      در پناه حق موفق و پیروز باشید.
      نمیشه یدونه فقط نظام جدید داشته باشیم؟
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی نتونست یک سوم سوال ها هم درست بزنه بعد شما برای کسی که 100 بزنه جایزه گذاشتید
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      نمیشه یدونه فقط نظام جدید داشته باشیم؟
      یه آزمون جامع مختص نظام جدید 1 هفته به کنکور همین تاپیک میزارم (انلاین فایده نداره کسی شرکت نمیکنه)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      کسی نتونست یک سوم سوال ها هم درست بزنه بعد شما برای کسی که 100 بزنه جایزه گذاشتید
      اگه آرامفر و هاشمی و بهروزی فرد و پناهی شایق و کرامت و عمارلو یه اکیپ تشکیل بدن واسه پاسخ دادن به این آزمون 24 ساعتم بهشون فرصت بدی بازم 100 نمیشه، این جوجه طراح ها باید اینطور سوال بدن تا هر کی از مامانش قهر کرد نره کنکور بده
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه آزمون جامع مختص نظام جدید 1 هفته به کنکور همین تاپیک میزارم (انلاین فایده نداره کسی شرکت نمیکنه)
      شما زحمتشو بکشی از همین انجمن یه عالمه نظام جدید داریم که منتظرن همچین آزمونایی رو شکار کنن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که شرکت نکردم ولی سوالات اشتباهی چیزی نداشتن؟آخه این آمار یکم عجیب غریبه
      اگه آرامفر و هاشمی و بهروزی فرد و پناهی شایق و کرامت و عمارلو یه اکیپ تشکیل بدن واسه پاسخ دادن به این آزمون 24 ساعتم بهشون فرصت بدی بازم 100 نمیشه، این جوجه طراح ها باید اینطور سوال بدن تا هر کی از مامانش قهر کرد نره کنکور بده
      ...

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داش اونا هم میتونن اینجور طرح کنن ولی اونوقت دیگه درصد بالا30 نداریم تو کنکور و آزمونها
      ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من که شرکت نکردم ولی سوالات اشتباهی چیزی نداشتن؟آخه این آمار یکم عجیب غریبه
      داش اونا هم میتونن اینجور طرح کنن ولی اونوقت دیگه درصد بالا30 نداریم تو کنکور و آزمونها
      نه مشکلی نداشته

ببین داداش هر چقدر کنکور سخت تر و مفهومی تر طراحی بشه و بازی با زمان کنار بره (کاری که المپیاد انجام میدن) خیلی بهتر میشه آدمای با سوادو از بی سواد تفکیک کرد، همین الانم کسایی اشتباه عمل می کنن تو کنکور که اکثرا تستی کار کردن و هیچی از مفهوم سرشون نمیشه، آزمون اگر راحت باشه خیلی بیشتر در حق کسی که خوب کار کرده ظلم میشه. البته یه مطلبی که هست اینجا هر کاری هم انجام بدی تهش مخالف زیاد پیدا میشه، نمونه هم زیاد داریم، طرف بدون این که به زحمتی که کشیده شده دقت کنه میاد حرفشو میزنه و میره، ولی خب هر کاری برای این که خوش ساخت تر باشه باید متفاوت باشه با بقیه کارا، این که من سوال آسون و متوسط و در حد کنکور طراحی کنم و وقت خودمو و شما ها رو الکی تلف کنمو که توی کتابای تست بازاری و آزمونایی که بچه ها میدنم پیدا میشه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه مشکلی نداشته

ببین داداش هر چقدر کنکور سخت تر و مفهومی تر طراحی بشه و بازی با زمان کنار بره (کاری که المپیاد انجام میدن) خیلی بهتر میشه آدمای با سوادو از بی سواد تفکیک کرد، همین الانم کسایی اشتباه عمل می کنن تو کنکور که اکثرا تستی کار کردن و هیچی از مفهوم سرشون نمیشه، آزمون اگر راحت باشه خیلی بیشتر در حق کسی که خوب کار کرده ظلم میشه. البته یه مطلبی که هست اینجا هر کاری هم انجام بدی تهش مخالف زیاد پیدا میشه، نمونه هم زیاد داریم، طرف بدون این که به زحمتی که کشیده شده دقت کنه میاد حرفشو میزنه و میره، ولی خب هر کاری برای این که خوش ساخت تر باشه باید متفاوت باشه با بقیه کارا، این که من سوال آسون و متوسط و در حد کنکور طراحی کنم و وقت خودمو و شما ها رو الکی تلف کنمو که توی کتابای تست بازاری و آزمونایی که بچه ها میدنم پیدا میشه
      من کاملا موافقم با نظر شما ولی شما نوشتین شبیه ساز کنکورواقعا بنظرتون این شبیهه کنکوره؟(قطعا کار برای المپیاد و مفهومی ارزشمندتره ولی وقتی راجب کنکور داریم بحث میکنیم خیلی فیلترها رو مجبورید پیاده کنید.این مولفین عزیزی که اسم بردین قطعا خییییییلی سختتر از آزمون شماهم میتونن طرح کنن ولی چارچوب شناسن.)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AR.F نمایش پست ها
      من کاملا موافقم با نظر شما ولی شما نوشتین شبیه ساز کنکورواقعا بنظرتون این شبیهه کنکوره؟(قطعا کار برای المپیاد و مفهومی ارزشمندتره ولی وقتی راجب کنکور داریم بحث میکنیم خیلی فیلترها رو مجبورید پیاده کنید.این مولفین عزیزی که اسم بردین قطعا خییییییلی سختتر از آزمون شماهم میتونن طرح کنن ولی چارچوب شناسن.)
      بله درست میگید ولی این مولفان برای این که مطابقت بالایی با کنکور داشته باشن باید حداقل 4 الی 6 مرحله آزمون جامع برگزار کنن تا همه مطالب مهم پوشش داده بشه، بنده چاره ای نداشتم، چون قرار بود 1 آزمون برگزار بشه که همه مطالب رو پوشش بده و مطابقت خوبی از نظر بودجه بندی طراحی سوالات با کنکور داشته باشه، شما از دید یک جمع بندی به این آزمون نگاه کنید،
      مطلب بعدی، اگر مطلبی خارج از کتاب درسی و خارج از 4چوب اهداف کنکور داخل آزمون وارد شده بگید یا عکس ارسال کنید تا بررسی بشه، (المپیاد سوالاتی خارج از سطح کتاب داره ولی این آزمون حتی یک گزینه خارج از کتاب هم نداشت، در مورد زمان بندی هم شما برای حل هر تست حدود 3 دقیقه فرصت داشتید ، در حالیکه در کنکور هر تست زیست حدود 43 ثانیه فرصت داره)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از زحمات شما سپاسگزارم، چالش خوبی بود، اگرچه من خودم قصد رفتن به سفری رو داشتم و نشد باحوصله جواب بدهم شاید یکی از دلیل پایین بودن درصدهای همه دوستان کم بودن حوصله برای سروکله زدن برای سوالات شمارشی و..باشد اگرچه احتمالا اگر همت بود و حوصله قطعا درصد ازین بهتر میشد اما انصافا باز هم زیر 50 میشد درصدم...بهرحال ازینکه فرصتی شد تا به نقاط ضعفم پی ببرم و جدی تر ادامه بدهم ممنونم از وقتی که برای طراحی گذاشتید واقعا..امیدوارم همه بتونیم در آزمون اصلی درصد عالی رو کسب کنیم...با آرزوی موفقیت برای شما طراح زحمتکش و همه دوستان کنکوری

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حرف آخرم رو هم بزنم تا جمع بندی بشه حرفام،
      ببینید بچه های گل ، اگر آزمون های جامع برای جمع بندی خواستید من حداقل 30 مدل موسسه و دبیر و طراح و ... میشناسم که میتونید برید از بانک شون برای جمع بندی تون استفاده کنید،
      اگر میخواستم سوال بدم خیلی راحت بانک این عزیزان بود، خیلی شیک و تمیز میومدم گزینه بانک سوالات رو انتخاب می کردم و هیچ زحمتی هم به خودم نمیدادم برای حتی انتخاب سوالات و مثل تقریبا 99 درصد اساتید آزمون رو از این بانک طراحی می کردم،
      این سناریو بالا کاری بود که باعث میشد الان امروز همه راضی باشید و 3 نفر اولم آزمونو 100 زده باشن و کلی تشکر و ....
      ولی شما و بقیه در این آزمون شرکت کردین که یه فرق اساسی با بقیه رقیباتون داشته باشید،
      شما آزمون استاندارد بزنید بد نیست ولی دقت کنید نیازه که همه مدل سوالی رو ببنیید، نیازه که همه قسمت های کتاب رو دوباره مرور سریع داشته باشید و نیازه که متفاوت باشید نسبت به 100 هزار نفری که مثل همه در حال مطالعه 1 منبع و در حال زدن 1 مدل تست و 1 مدل جمع بندی هستن
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنونم بابت ارائه سوالات

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      از زحمات شما سپاسگزارم، چالش خوبی بود، اگرچه من خودم قصد رفتن به سفری رو داشتم و نشد باحوصله جواب بدهم شاید یکی از دلیل پایین بودن درصدهای همه دوستان کم بودن حوصله برای سروکله زدن برای سوالات شمارشی و..باشد اگرچه احتمالا اگر همت بود و حوصله قطعا درصد ازین بهتر میشد اما انصافا باز هم زیر 50 میشد درصدم...بهرحال ازینکه فرصتی شد تا به نقاط ضعفم پی ببرم و جدی تر ادامه بدهم ممنونم از وقتی که برای طراحی گذاشتید واقعا..امیدوارم همه بتونیم در آزمون اصلی درصد عالی رو کسب کنیم...با آرزوی موفقیت برای شما طراح زحمتکش و همه دوستان کنکوری
      خانم کیتی پری تبریک میگم من از طرفداران پرو پا قرصتون هستم ارزومه شمارو ببینم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن