خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      خییییلی حالم بد شد بعد ازمون امروز
      به نظرتون این ۴۰روز رو چیکار کنم که مفید باشه.

درحالت کلی به نظرم بهتره اینجوری پیش بری :
      1)تکرار روند آزمون دادن و اصلاح = آزمون بده تا ببینی مشکلاتت چیا هستن نه اینکه چه درصدی زدی... اگه مشکلت توی مدریت زمانه براش برنامه ریزی کنی / اگه مشکلت فراموشی مبحثه بری سراغش و با مرور وتست بازیابی کنی.

2)توی این یه ماه آخر همیشه اولویت رو به خوندن و مرور مباحثی بده که نقطه قوتت هستن و مباحثی که قبلن خوندیشون.... سراغ نخونده ها نرو یا حداقل توی اولویت قرار ندشون چون بهم ثابت شده که توی کنکور هرکی بیشتر خونده باشه نتیجه نمیگیره بلکه هرکی بیشتر به تسلط رسونده باشه به نتیجه میرسه
      اگه فقط بخوایم تعداد مطالب خونده شده رو بیشتر کنیم و درست وحسابی به تثبیت نرسونیمشون فقط باعث میشه دچار توهم یادگیری بشیم و تعداد غلط هامون بیشتر بشه

3)حتمن برای نحوه پاسخگویی و ترتیب پاسخگویی و زمان هردرس توی کنکور یه نقشه برای خودتون طراحی کنید و آزمونایی که توی خونه میزنید رو طبق اون نقشه پیش ببرید
      انقدر باید این نقشه رو تکرار کنید که دیگه حفظ بشین که مثلن ساعت 10:40 دقیقه باید سر کدوم درس باشین یا اینکه اگه سطح سوالات آسون بود یا سخت بود باید چه کارهایی رو توی الویت بزارید
      توی کنکور همه مون باید بهترین تکرار رو انجام بدیم پس کسایی موفق تر هستن که عادت های بهتری رو ازطریق تکرار کردن به دست اوردن

درضمن حواست به عمومی ها هم باشه... لازم نیست زمان زیادی رو بهشون اختصاص بدی ولی حتمن باید هرروز مستمر مرورشون کنی و کنکورای عمومی سایر رشته ها رو هم کار کن

حال بدت رو خیلی خوب درک میکنم
      ذهنت رو آزاد کن و فارغ از فکر نتیجه
      به تلاشت ادامه بده فقط همینه که مهمه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یه چیزو حقیقتا درک نمیکنم شما که میبینید سه تا آزمون قبلیه سنجش چظور بوده برای چی امروز نرفتید قلم چی بدید؟؟
      لااقل اون یکم بیشتر تکلیفش معلومه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فیزیک رو آخرین دقیقه ها حل کردم و فقط دو تا سوال جواب دادم! ولی عمومی ها به طرز اعجاب آوری آبکی و چرت بود و من خوب دادم ،زیست و شیمیم خوب بودن
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      من یه چیزو حقیقتا درک نمیکنم شما که میبینید سه تا آزمون قبلیه سنجش چظور بوده برای چی امروز نرفتید قلم چی بدید؟؟
      لااقل اون یکم بیشتر تکلیفش معلومه
      من خبر بقیه رو ندارم ولی به شخصه نظرم اینه که وقتی براش پول دادم چرا شرکت نکنم؟!من از پارسال تابستون برای تمام آزمونهای سنجش اسم نوشته بودم دلیل من این بود که وقتی هزینه کردم ازش استفاده کنم...فک کن اون همه پول بدی بعد نصف آزمونا آنلاین باشه که حتی نصف خرج و هزینه آزمون حضوریم نداره(یعنی همینجوری نصف پولتو ریختی دور)بعد همونم شرکت نکنی...من که به شخصه زورم میاد

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سوالاشو تو نت نمیذارن؟قبلنا میذاشتن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      من خبر بقیه رو ندارم ولی به شخصه نظرم اینه که وقتی براش پول دادم چرا شرکت نکنم؟!من از پارسال تابستون برای تمام آزمونهای سنجش اسم نوشته بودم دلیل من این بود که وقتی هزینه کردم ازش استفاده کنم...فک کن اون همه پول بدی بعد نصف آزمونا آنلاین باشه که حتی نصف خرج و هزینه آزمون حضوریم نداره(یعنی همینجوری نصف پولتو ریختی دور)بعد همونم شرکت نکنی...من که به شخصه زورم میاد
      1-اون زمان که ثبت نام کردم صرفا برای آزمون های جامع بود و خبر نداشتم که قراره کرونا بیاد
      2-ظاهرا برای شما پول بیشتر از وقت ارزش داره
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      1-اون زمان که ثبت نام کردم صرفا برای آزمون های جامع بود و خبر نداشتم که قراره کرونا بیاد
      2-ظاهرا برای شما پول بیشتر از وقت ارزش داره
      شما میتونید هر جوری که دلتون میخواد فکر کنید یا شاید از تمکن مالی برخوردارید که راحت درباره پول اونم تو این دوره و زمونه صحبت میکنید که برای هر ریالش چه دوندگی و زحمتی کشیده میشه...منم نمیتونم هر روز و هر دفعه از والدینم بخوام برام یه چیزیو فراهم کنن...تهش که همه آزمونها مثل همن...اگر زمانی هم رفته باشه زمان من رفته نه شخص دیگه ای پس بحث کردن هم فایده ای نداره...موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن