خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اره دیگه مثل قبل نیست باز تخصص بگیری بهتره عمومی اصلا خوب نیست.کلا دیگه درس جواب نمیده کار ازادم که پول نداریم.مملکت به باگ رفته خیلی نا امید کننده است واقعا.
      خب به نظر من دیگه دندان پزشکی عمر خودشو کرده مثل خیلی رشته های دیگه حالا نه بگیم کاملا از بین رفته ولی لب مرز هست ، پزشکی عمومی هم از بین رفت و فقط تخصصاش مونده ولی دندان پزشکی حتی تخصصش هم خوب نیس دیگه مگر جراحی های درمانی داشته باشه وگرنه زیبایی مثل ارتودنسی که خداتومان پولشه ، اگر شخص 10 میلیون پول داشت بده ارتودنسی دندونش ، 300 تومن میداد پرش میکرد شاید اگر انقدر تعرفه هاش گرون نبود بازار بهتری داشت.
      به هرحال به قول شما مملکت نابود شده . خدا به خیر کنه واقعا همه ی جوان ها تحت فشارن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      خب به نظر من دیگه دندان پزشکی عمر خودشو کرده مثل خیلی رشته های دیگه حالا نه بگیم کاملا از بین رفته ولی لب مرز هست ، پزشکی عمومی هم از بین رفت و فقط تخصصاش مونده ولی دندان پزشکی حتی تخصصش هم خوب نیس دیگه مگر جراحی های درمانی داشته باشه وگرنه زیبایی مثل ارتودنسی که خداتومان پولشه ، اگر شخص 10 میلیون پول داشت بده ارتودنسی دندونش ، 300 تومن میداد پرش میکرد شاید اگر انقدر تعرفه هاش گرون نبود بازار بهتری داشت.به هرحال به قول شما مملکت نابود شده . خدا به خیر کنه واقعا همه ی جوان ها تحت فشارن
      شما قبل از اينكه بيايد اينجا پست بزاريد يه سر به مطب هاى متخصصين ارتودنسى بزنيد.

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      والا دیشب فیش حقوقی دوست بابام که دندون پزشکه رو دیدم عملا خشکم زد!حکمش 27ملیونه.که یسری کسری بهش میخوره حدودا 5ملیون (4ملیون مالیات)و پرداختی بهش نزدیکای23تومن بود(22و900فک کنم)تازه شهرمونم کوچیکه.توی کلینیک تامین اجتماعی هم هست.تازه مطبشم هست.
      شوهر خاله من میگه روزی ۱۰ تومن در میاره!(راست و دروغشو نمیدونم)
      خیلی شناخته شده‌س و خیلی بهش مراجعه میکنن ولی بازم به نظر من این حرفش با منطق جور در نمیومد
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      شوهر خاله من میگه روزی ۱۰ تومن در میاره!(راست و دروغشو نمیدونم)
      خیلی شناخته شده‌س و خیلی بهش مراجعه میکنن ولی بازم به نظر من این حرفش با منطق جور در نمیومد
      خب اگه تخصص داره میشه ها. من رفتم پیش یه دندون پزشک عمومی لثه هامو معاینه کنه، بنده خدا هیچی نگرفت ولی خودش گفت حالا میخوای مطمئن بشی برو پیش متخصص لثه. فرداش رفتم پیش متخصص، منشیش گفت 40 تومن ناقابل و اون متخصص هم همون حرف عمومی رو بهم زد
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

5. Top | #65
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درباره ی یه سری حرف هایی که زده شد....
      اولا تخصص فک و صورت هر دانشگاه ۵ یا ۶ نفر میگیره البته همه دانشگاه های کشور نداره و پارسال با رتبه ۱۴۰ یکی اهواز آورد.
      دوم دایی مرحوم کاربر مورد نظر تخصص ارتو داشته نه جراحی...
      سوم تمایل به انجام ارتودنسی همین طور افزایش پیدا میکنه و تازه قدیم فقط بچه ها و نوجوان ها میومدن الان ۲۰ سال به بالا هم میان...
      چهارم به جز کشیدن دندان همه کار ها رو باید بشینی انجام بدی و اگه درست بشینی و جای مریض رو درست تنظیم کنی زیاد دردت نمیگیره. هیچ کس به خاطر این موضوع قید دندون رو نزده....خنده داره که فقط عیب ها رو ردیف کنی و بگی پیف پیف بو میده!

اون دارو سازی که ۴۰۰ حقوقشه داروخانه داره و زدن داروخانه خیلی سختتر از مطبه والا قبل کرونا هم کسی راحتتر میتونست تالار عروسی بزنه و درآمدش بیشتر از این باشه!!!!!!به خدا اگر به فکر پولین فقط میشه بدون دانشگاه پول دراورد....

با ابن وضعیت کرونا ما داریم تو دهان ملت کار میکنیم و همه حسابی نگرانیم و صد درصد ناقل....استادا و پرسنل هم دارن همین طور کرونا میگیرن .... پس اگه ملاک پوله اصلا همچین رشته هایی نمی ارزه....

دانشکده ما هم اعتقادی به تعطیل کردن نداره تا هممون نمیریم!

6. Top | #66
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      شما قبل از اينكه بيايد اينجا پست بزاريد يه سر به مطب هاى متخصصين ارتودنسى بزنيد.
      ظاهر قضیه رو نبین ، تو یه نگاه به سابقه کار و زندگی خصوصی اون پزشک اردونسی هم بکن ، خرید دستگاه ها و وسایل یک مطب که رایکان نیست ، یک وامی میدن که اینم باید با سودش برگردونی و فکرکن اگر پانصد میلیون تومان وام بگیری باید ماهیانه حداقل هشت میلیون تومان قسط بدی ، و دندون پزشکی که تازه فارغ التحصیل شده و یک شهر هیچ شناختی ازش نداره ک حتی افتخار ویزیت رایگان رو بهش بده ، زمین تا آسمون با اون متخصص ارتودنسی ای که چندین سال هست داره کار میکنه و اسم و رسمی هم زده فرق داره
      شما وقتی وارد یک رشته میشی خودت رو نباید با آدمهایی ک دارن ازا ون رشته میلیاردی در میارن مقایسه کنی باید اینو درک کنی که اول راهی و نه کسی شناختی ازت داره و نه ممکنه حتی سرمایه ای داشته باشی که بخوای مطب خصوصی بزنی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      ظاهر قضیه رو نبین ، تو یه نگاه به سابقه کار و زندگی خصوصی اون پزشک اردونسی هم بکن ، خرید دستگاه ها و وسایل یک مطب که رایکان نیست ، یک وامی میدن که اینم باید با سودش برگردونی و فکرکن اگر پانصد میلیون تومان وام بگیری باید ماهیانه حداقل هشت میلیون تومان قسط بدی ، و دندون پزشکی که تازه فارغ التحصیل شده و یک شهر هیچ شناختی ازش نداره ک حتی افتخار ویزیت رایگان رو بهش بده ، زمین تا آسمون با اون متخصص ارتودنسی ای که چندین سال هست داره کار میکنه و اسم و رسمی هم زده فرق داره
      شما وقتی وارد یک رشته میشی خودت رو نباید با آدمهایی ک دارن ازا ون رشته میلیاردی در میارن مقایسه کنی باید اینو درک کنی که اول راهی و نه کسی شناختی ازت داره و نه ممکنه حتی سرمایه ای داشته باشی که بخوای مطب خصوصی بزنی
      ببینید اصلا بحث تخصص های دندانپزشکی جداست. منی که توی این دانشکده هستم وضعیت رو میبینم و چون هر روز با استادای متخصصین دندانپزشکی سروکار دارم. در مورد تخصص ها سالانه یه دانشکده دندان 3-4 نفر از هر رشته تخصصی رو میگیره و این یعنی کمبود در بازار و یجورایی کل بازار رو هر سال همین 3-4 نفر از قبولی ها در دست دارن ! . یک تخصصی مثل ارتودنسی یک چیز خیلی آرمانی واسه ما عمومیاس و حتی میتونم بگم 1% از دانشجو ها و همکلاسیا ما به تخصص فکر نمیکنن چون بچه های ترم بالایی ترم 8 به بالا رو میبینن که همشون دارن بیرون کار میکنن و درآمد خوبی دارن. کسی که میره یه تخصصی مثل ارتودنسی میخونه واقعا خودشو از لحاظ مالی میکَنه ولی خب رفتن به این رشته ها و تحصیل توی اون نیاز به صرف وقت زیاده. ( و اینکه قبولی توی تخصص های دندانپزشکی واقعا خیلی سخته).
      و اینکه میگی یه متخصص تازه وارد نباید خودشو با اون سابقه دار ها مقایسه کنه باید بگم که یه فارغ التحصیل تخصص پزشکی و دندانپزشکی باید طبق قانون 2 سال در دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی بعنوان هیئت علمی چند ساعتی رو تدریس کنه . این متخصص طی این دو سال با هزاران هزار دانشجو سر و کار داره و یک بخشی از مشتری های خودشو اینجوری بدست میاره.
      اینکه میگید یه متخصص پول نداره وسایل بخره ، شما یک دندانپزشک متخصص باش ببین روزانه چند نفر بهت زنگ میزنه میگه بیا با حقوق فلان قدر توی کلینیک ما کار کن. شما در این رشته ها یک تخصص کسب میکنید و حتما نیازی به مطب ندارید
      ویرایش توسط Nima_lovee : 02 مرداد 1399 در ساعت 14:13

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بسیار عالی

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال پیش میانگین تهران 23 و شهرستان 18میلیون بود ولی الان نمی دونم، به شرط 12 ساعت کار در هفته به جز پنجشنبه 8س

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن