خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Bano نمایش پست ها

مرسی
      من واقعا هر کار میکنم نمیتونم این دروس تو ده ساعت بگنجم
      مثلا باید همه درس هارو تو طول روز بخونم یا اینکه ن
      اثن چکار کنم هنگم
      زیست هر روز بخون
      شیمی هم هر روز بخون
      ریاضی فیزیک چرخشی
      عربی دینی چرخشی
      ادبیات زبان‌چرخشی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم اگ از خرداد خونده باشی نگرانی نداره
      ولی هدفت خیلی پایینه
      خودتو باور کن
      درضمن علوم ازمایشگاهی رتبه خیلی پایینتر میخواد درحد ۲۰ هزار

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      سلام عزیزم

ببین این کاری ک میگم بکنی رتبت بنظرم از 40 هزار خیلی بهتر میشه

درمورد عمومی :
      از الان تا خود کنکور پیوسته شبی یه درس دینی بخون
      هرشب یک ساعت و نیم برای
      ادبیات بذار ، نیم ساعت لغت و املا ، نیم ساعت قرابت و ارایه (زوج و فردش کن ، مثلا روزای زوج ارایه روزای فرد قرابت ) و نیم ساعت دستور ( اونایی ک برات راحتترن اولویت بذار )
      روزهای زوج یک یا دوفیلم تدریس
      عربی ناصح زاده رو ببین ( در حد یه ساعت یا یک و نیم ساعت وقت بذار...یک ساعت فیلم ببین نیم ساعت تستای اون مبحثو بزن ) / روزهای فرد زبان کار کن ... اونم یک ساعت و نیم کن ( نیم ساعت لغت بخون ، چهل و پنج دقیقه گرامر و یه ربع ریدینگ و کلوز )

اگه عمومی رو پیوسته کار کنی به صورت خیلی عجیب و خوب رتبت جابجا میشه شک نکن...یعنی روزی حدودا 4/5 وقت بذار برای عمومیات

درمورد اختصاصیا

تو
      شیمی بنظرم خیلی وقت مسئله نذار ! اولویتت رو بده به حفظیات کتاب ...اگه احیانا وقت اضافه اوردی برو سراغ مسائل اسونتر
      تو
      فیزیک و ریاضی با توجه به تعداد سوالای کنکور مباحثی رو اول انتخاب کن که پرسوال تر باشن و تو از پسشون بر میای! ممکنه یه فصلی سوالاش زیاد باشه ولی برای تو نباشه ! تعداد سوالارو هم ک تو هر مبحث میتونی با یه سرچ راحت تو نت پیدا کنی
      زیست رو هم بنظرم چیزی رو حذف نکن بجز مسائل و مواردی ک خیلی برات سختن

تو اختصاصی هم بنظرم هرروز زیست و حفظیات شیمی رو بخون...روزی یه ساعت و نیم حفظیات شیمی و دو ساعت و نیم زیست...مجموعا 4 ساعت هم در روز به طور ثابت اینارو میخونی

حالا ریاضی و فیزیک رو زوج و فرد کن و در حد 30-40 درصد مباحث راحتتر از نر خودت رو بخون ...حدودا سه ساعت کافیه بنظرم

اینجوری با روزی 10-11 ساعت پیوسته خوندن خودتم بعد اومدن نتایج میبینی که رتبت از چیزی ک انتظار داشتی خیلی بهتر شده ! شاید با این روش اگه خوب و با تمرکز عالی بخونی زیر 15 هزار هم برسی...همش بستگی به خودت داره
      و تاکید میکنم که اولویتت صرفا روی تستای کنکورهای سالهای اخیر باشه ...چون فکر نمیکنم خیلی برسی ب تستهای تالیفی زدن

در کل حذفیات چیزی نیس ک از بقیه نظر بخوای ! همش به خودت و توانایی خودت بستگی داره و دیدگاهت به هر مبحث و هر درس ...خب هرکی تو یسری مباحث ضعف داره و تو یسری مباحث قوی تره ....زیاد سخت نگیر و مدت باقی مونده رو فقط بخون...بدون توجه به حاشیه ها
      موفق باشی امیدوارم برات کمک کننده بوده باشه عزیزم
      سلام چه خوب توضیح دادی، شما چی قبول شدی؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط البالو نمایش پست ها
      سلام چه خوب توضیح دادی، شما چی قبول شدی؟

قربونت عزیزم
      من امسال کنکور دارم فعلا چیزی قبول نشدم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      من همیشه میخوام این روش رو برم ولی شاید یه تست از یه مبحثی خیلی راحت باشه این دیلی نمیشه واقعا اون مبحث رو مسلط باشیم که ...
      من بعد 2 ماه تازه امروز شروع کردم میخواستم این کارو بکنم ولی بیخیال شدم از اول دوباره همه رو دارم دوره میکنم
      اگه خونده باشید من نگفتم سوالی که تو ازمون اسونه رو بزن
      گفتم ازمون بزن تا میزان تسلطت رو مباحث معلوم بشه بعد لیست بساز سفید سیاه و خاکستری
      حالا از خاکستریا اون مباحث که راحته ( دیگه هممون میدونیم مثلا تو ریاضی امار نسبت به مشتق راحته منظورم اینه اگه تو لیستت هردوش بود اول آمار ) رو بخون

در ضمن مرور همه مباحث بدون تسلط اشتباهه دقیقا داستان اقیانوسیه که نیم متر عمق داره
      تو میگی 80 درصد مباحثو با عمق 30 میخونم من میگم از 70 درصد سوال اومد چی؟ صحبتم اینه 30 درصد مباحثو با عمق صد رخون که بدونی با هر درجه سختی ای سوال بیاد میزنی

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Bano نمایش پست ها
      دوستان اگر میخایین نظر منفی بدید ک دیگ وقت برا شروع نیست و موفق نمیشی و فلان و بهمان لطفا همین الان بفرما بیرون

لطفا دوستانی ک میتونن کمکم کنن رو تگ کنید
      .
      .
      .
      سلام
      من پارسال دروس خوب خوندم ولی تست کافی نزدم و کنکورم رو خراب کردم رتبم شد ۴۹ هزار |: ولی موندم برا امسال و نتونستم تا الان بخونم و نتونستم هم دلیل دارم و الان کلا هچه چی رو فراموش کردم

و از وسط خرداد شروع کردم و ی سری دروس خوندم اما ی استرس دارم چون واقعا......نمیدونم کدوم درس هارو حذف کنم و کنم درس هارو بخونم......... یا این تایم باقی مونده رو چطوری بخونم........و چکار کنم..........

و هدفم رشته علوم ازمایشگاه بوده و هست اما عاقلانه بگم رسیدن بهش سخته و کار های خارق العاده میخاد
      و در هر صورت میخوام امسال قضیه کنکور رو ببندم و ی رتبه ای در حدود ۳۰ هراز ۴۰ هزار

من درس ادبیات حفظ لغات و تاریخ خوبم یعنی با ی مرور یادم میاد اما املا و قرابت و ارایه ن
      عربی پارسال تمام دی وی دی های ناصح زاده رو دیدم اما الان هیچم همونارم یادم نیست
      دینی حتی ی ذره یادم نیست
      زبان ی دور کامل لغات خوندم
      ریاضی فقط چند تا مبحث حد و مثلثات و لگارتیم و امار دی وی دی توضیح درسش رو دیدم
      فیزیک دی وی دی درس نور و گرما فقط دیدم این دو تا درس چون اموزششون فراموش کردم مجبورم دی وی دی ببینم تا یادم بیاد
      شیمی پارسال سال دوم کامل خوندم و تست زدم و نکات محلول و ترمو سینتیک و تعادل و الکترو شیمی از دی وی دی های اقاجانی کار کردم

میترسم چند تا مبحث درس انتخاب کنم ک از شون سوال نیاد
      لطفا راهنمایی کنید
      مشکل خودِ مباحث نیست مشکل اینه که آیا شما تو این مدت باقیمونده میخواید واقعا بخونید یا باز هم میخواید بگید برا نخوندنم دلیل دارم و نشد( ممکنه استرس و کرونارو برای خودتون یه دلیل حساب کنید)
      و اما تو این یک ماه و نیم باقیمونده باید مباحثی مشخص کنید که باید بخونید نه کدوم قست حذف کنم؟؟؟!

زیست دوم+ نصف سوم(قسمت آناتومی که شامل اعصاب و تولید مثل و هورمون و اینا میشه)
      از پیش، رفتار رو بخونید و همینارو مرور کنید(۴۰ درصد آناتومی هست)

شیمی هم شیمی دوم فقط

ریاضی تابع+ آمار+ حد+ معادله نامعادله+ قدرمطلق+ تابع نمایی لگاریتمی + ماتریس + دنباله حسابی هندسی + دنباله پیش(ازش یه تست میاد حیفه) به تعداد مباحث نگاه نکن کمن و میشه تو این مدت بستشون
      فیزیک نور هندسی+ پیش ۲ + گرما +ویژگی ماده تبدیل واحدهارو هم بخونید!

زبان همش
      عربی ترجمه کارکنید خودش ۴۸ درصد میشه
      دینی فقط پیش
      ادبیات لغت و املا و تاریخ ادبیات + قرابتم یکم بزنید من

اینارو قشنگ بخونی ۱۰ هزارو اوردی
      روزی ده ساعت بخون!!! جمعه ها مرور هفته
      موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای شروع صفریا
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)