خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2921 از 3687 نخستنخست ... 2821291129202921292229313021 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 43,801 به 43,815 از 55297
    1. Top | #43801
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید قرار بود وقتی سنم بالاتر رف، مثلا 40 سالگی یا 70 یا حتی اون لحظه که برا همیشه میخواستم چشامو ببندم این حس بیاد سراغم و انتظار از زندگی اینطور میرفت!
      اما الان کاملا حس پوچی دارم، و نمی دونم چی مخوام
      نمیدونم چطور قبلا آدم شادی بودم، نمیدونم چی خوشحالم میکرد
      نمیتونم اررزو کنم خیلی مضخرفه، حتی نمیتونم رویا بافی کنم
      هیچ دید مثبتی ندارم ب این زندگی هیچ، امیدی ندارم حتی درست شه!
      حس میکنم فراموش کردم و شب تا صب نمتونم بخوابم خودم ول کردم و ناخودآگاهم ول نمیکنه و من دائم در عذابم
      هیچ قدرتی در برابر این چیزی ک منو درگیر کرده ندارم
      : |

2. Top | #43802
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدانم فاز این بچه های پزشکی نادان چیه که همش از رشتشون مینالن و ته دل بچه های کنکوریو خالی میکنن. یکی نیست بگه پدر سوخته خودت کیونت رو پاره کردی برای قبول شدن تو این رشته ومثل خر خوندی بعد میدونی که یه رشته ایه که یه امیدی هرچند کم توش هست نباید جفنگ تحویل کسایی بدی که باید سخت بجنگن
      خلاصه این حس ما بود

3. Top | #43803
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر روز بدتر از دیروزم
      جمعه ۱۲ رو ۷ بود
      a1920c1b-1bcf-4a3f-82c9-6a3f0b913c99.jpg
      انقدر هفته ی افتضاحی بوده دلم نمیخاد نیم خط احساسات روزانه بنویسم حتی
      ولی روزی که همه ی این مشکلات و درد و مریضی و همه تموم بشه
      فقط منتظرم یکی بگه چرا انقدر خشک و جدی حرف میزنی
      چرا نمیای فلان جا پیشمون
      چرا زهرمار
      چرا عروسیم نرقصیدی مجلسو گرم نکردی
      تا ۳ متر زبون بکشم بگم من از شب عید تا الان ***** سگ رفتم سر هزار و یک مساله و اتفاق
      هیچ کس حتی نفهمید
      روز سختم کسی نبود
      گه میخورین انتظار دارین تو شادیاتون باشم
      انقدر قفسه سینم درد میکنه بدنم کوفتست سردرد دارم که **** تو روزایی که قبلا میگفتم حالم بده
      حال بد اینه امروزه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #43804
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      آخرش خوب است ،
      قرار است تمام سیاه ها سفید شوند و حتی نقطه ی سیاهی برای یادآوری نماند ،
      قرار است روزهای بهتری برسد و قرار است در نهایت سرخوشی ، به حال این روزهایمان بخندیم ...
      دنیا هنوز هم زیباست و زندگی در ساقه های سبز گیاه و در رگ های متورم زمان ، جریان دارد ،
      خودت را به جریان تکرارِ زندگی نسپار !
      کارهایی را بکن که انتخابِ توست ، و حال تو را بهتر می کند و در مسیری باش که دوستش داری ؛ حتی اگر مجبور باشی خلاف جریانِ رود ، شنا کنی ... سخت است اما ارزشش را دارد !
      ارزشش را دارد که با تمام سختی ، کسی باشی که سالها بعد ، از بودنش ، پشیمان نباشی ، که سالها بعد ، عمر خودت را بر باد رفته نبینی ...
      تمام سختی و مشکلاتِ مسیر را با لبخند ، بدرقه کن ؛ وقتی ایمان داری مقصدت زیباست ،
      وقتی می دانی که آخرش خوب است !
      در آرزوهایت بلند پرواز باش و در تلاش برای رسیدنشان تسلیم ناپذیر !
      که آخر امیدواری ها ، ایستادن ها و تلاش کردن ها ، همیشه خوب است ...
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

5. Top | #43805
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

6. Top | #43806
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مقصود اگر از دیدن دنیا فقط این بود
      دیدیم ، ولی دیدن دنیا به چه قیمت؟

7. Top | #43807
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دقیقا یادمه که سال پیش این موقع از سارا خواستم تا منو قطع کاربری کنه و دیگه نتونم هیچ وقت به فروم برگردم
      اون موقع جنس و نوع دغدغه های و طرز فکر من با منی که الان در ۱۷ تیر ۱۳۹۹ هستم از آسمون تا زمین فرق میکرد
      اون زمان جنس دغدغه‌هام بیشتر ترکیبی از روی هیجان و احساسات و منطق بود اما جنس دغدغه‌های الانم جای خودشون رو به منطق و تفکرات خیلی عمیق تری داده
      هیچ وقت پارسال فکرشو نمیکردم که ۱۷ تیر سال بعد من یه بیمار کرونایی باشم که حتی به مدت چندین روز نتونم خونوادم رو راحت از نزدیک ببینم و اونا رو در آغوش بگیرم و مجبور بشم تنها زندگی کنم تا کس دیگه ای از من این بیماری رو نگیره و به کسی آسیب نزنم
      من آدم درونگرایی هستم و تنهایی برام خیلی خوبه اما گاهی اوقات ما زمانی که مجبور بشیم توی یه شرایط خاص قرار بگیریم - حتی اگر شرایط شرایط مطلوب و دلخواه ما باشه - باعث میشه که عذاب بکشیم و ناراحت بشیم و من الان از این تنهایی اجباری متنفرم
      طی مدتی که کرونا اومده هیچ جای خاصی نرفتم
      فقط چند دفعه برای چند تا کار ضروری بانک و چکاپ و ... بیرون رفتم و خیلی از کارامو حتی بیرون رفتنای دو نفرم رو به بعد از کرونا موکول کردم ! اما متاسفانه کرونا رعایت کردن و رعایت نکردن نمیشناسه ، پیر و جوان نمیشناسه و اینطور که معلومه همه رو درگیر میکنه
      الان فقط سه روز مونده تا تولد من و عمیقاً غمگینم که امسال نمیتونم تولدی داشته باشم -_-
      خیلی برنامه‌ها برای این ماه و این تابستون و برای زندگی مشترکم داشتیم که همشون به خاطر مستر کرونا ۱۹ ساله از چین ، نقش بر آب شدن
      کلیشه و شعار نیس ، بیشتر از اینکه نگران خودم باشم نگران خانواده و دوستام هستم ، نگران مردم سرزمینم هستم ، میگن در ۷ دقیقه یک نفر بر اثر کرونا فوت میکنه ( راست یا دروغش رو نمیدونم و پیامیه که امروز خوندم )، چه خانواده ها که توی این مدتی که کرونای لعنتی اومده عزادار شدن و لباس سیاه به تن کردن ، مرگ حقه ولی مرگی با کرونا بنظرم وحشتناکه ، من خیلی از مردن میترسما اما مطمئنم که کرونا نمیتونه منو بکشه چون من علی رغم زندگی خوبی که خانوادم برام ساختن دردایی کشیدم که منو قوی بار اورده ، ترسم از اینه که ریه هام و کبدمو درگیر کنه ، ترس از اینکه نتونم یه مدت طولانی مثل قبل عزیزانم رو ببینم و در آغوش بگیرمشون ، از یلدا تا الان پدر بزرگمو ندیدم ، ۴ ماه و نیمش بخاطر کروناست ، دو ماه و نیمش بخاطر یه ناراحتی که غرورم مانعم شد به دیدنشون برم
      میترسم از دیدن حتی یه کلیپ از شیون مادری که بچشو بخاطر این بیماری کوفتی از دست داده . این روزا هم بیشتر از قبل میترسم و هم بیشتر از قبل قویم ، تو یه تناقض شدید گیر افتادم ،
      این روزا زندگی داره خیلی منو اذیت میکنه و خیلی منو آزار میده
      و حداقل این بار رو متاسفانه میدونم علت ناراحتیم جهانیه و تنها نیستم ، از یه طرف غمگینانست و از یه طرف دیدن کسایی که خوب شدن بهم امید و انگیزه میده

امیدوارم عمری باشه و سال بعد ، ۱۷ تیر ، با حال خوب یه پست اینجا بذارم

8. Top | #43808
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Special-Girl نمایش پست ها

امیدوارم عمری باشه و سال بعد ، ۱۷ تیر ، با حال خوب یه پست اینجا بذارم
      نمیدونم اصلا هدفم از اینجا اومدن چی بود
      و چی شد که منی که داشتم کتاب میخوندم یهویی سر از فروم در اوردم
      ولی اینکه دیدم دوستایی دارم که مثل دوستای واقعیم به یادمن و به فکرمن حتی بعد از نیومدنای طولانیم ، حالم رو چندین درجه بهتر کرد : )
      مرسی @Miss.Sad ، @_LuNa_ ، @_Senoritta_
      ♥️♥️♥️

9. Top | #43809
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم چ حسیه ولی حس خیلی بدیه...
      Sil Baştan

10. Top | #43810
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پر انرژی ام^^
      حالم خوب خوبههه^^
      ی ذره گنگم
      ک اونم مهم نیس)))
      بخندینن
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

11. Top | #43811
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر روز زیبا تر از دیروز
      تموم نمیشه فقط من تموم میشم

12. Top | #43812
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به تو قول دادم که دوستت نداشته باشم
      سپس در برابر این تصمیم بزرگ وحشت کردم
      به تو قول دادم که برنگردم
      و قول دادم از اشتیاق نمیرم
      اما مردم
      و بارها برگشتم
      بارها تصمیم گرفتم که دست بردارم
      اما یادم نمی‌آید دست برداشته باشم...
      Sil Baştan

13. Top | #43813
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      والا از حدود دی ماهه تقریبا تعطیلیم دیگه از هر چی تعطیلیه حالم به هم میخوره واویلا اگه ترم بعدم اینطوری باشه
      البته خب قرنطینه رو تا حدودی خوب گذرونده بودم و کلی کار مفید کرده بودم ولی یک هفته ای می شد حالم بد بود ولی از دیروز تصمیم گرفتم یکم سر و سامون بدم به خودم و برای اهداف فرضی که برای زندگیم تعیین کردم بیشتر تلاش کنم البته اگه تلگرام و اینستا بذارن

14. Top | #43814
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اسگل نشویم^^
      همین
      حال الآنم
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

15. Top | #43815
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا میگن مث سگ پشیمونم. آخه سگ ربطش به پشیمونی چیه؟ هرچی هست من از ندونم کاریم همیشه پشیمونم
      میدونی چیه امسال به خاطر کرونا اصلا معلوم نیست مجالس اهلبیت روضه امام حسین برگزار باشه یانه؟یعنی هیئت ها دوباره بسته میشن؟اینا به کنار پیاده روی اربعین چی؟ وای وای وای به من بگین اخمق حنگ نفهم هرچی میخواین بگین خودم بهتون حق میدم.پارسال شهادت امام جواد (ع) تویکی ازمساجد محله کسی رو دیدم که قبلا زیاد باهاش همصحبت نشده بودم ولی خب همدیگرو دیده بودیم . خلاصه دعوتم کرد بیام هیئتش هرپنجشنبه شب و انشاء... هم اربعین میریم کربلا. باخودم گفتم هیئت که میرم ولی من که پول کربلا رو ندارم؟ این چی گفت برا خودش؟خلاصه عجب هیئت وروضه ای با صفا بود برام هرهفته با دلخوشی میرفتم اونجا مجلس دوستانه ای بود. دیگه کم کم محرم داشت تموم میشد که تو صحبت گفت ما برای بچه هیئتی ها تخفیف میدم با 700-800 میبریم کربلا منم گفتم بابا ماکه پولی نداریم بیام خودتون برید... . یکشنبه شب زنگ زد که آقا جان میبریمت! رایگان گفتم من که پولی ندارم قرض هم که قبول نمیکنم گفت که هزینه ای نمیخواد با هیئته شما فقط بروکارهای پاسپورتت رو انجام بده.
      منم دلم خوش پدر ومادرم هم خوشحال شدن گفتن هم هزینه پاسپورتت رو میدیم هم یه کرایه بهت میدیم. مگه از این بهتر هم داریم؟؟؟؟ ولی خدانکنه مثل من خودتون باعث تلخکامیتون نشید. چند روز بعدش با خانواده جر وبحثم شد کلی دعوا بگو مگو آخر سر هم مادرم گفت : تو خجالت نمیکشی احترام مارو نمیذاری بعد هم میخوایم پول کربلاتو بدیم؟؟آقا منو میگی از منت خیلی بدم میاد گفتم خیلی خوب منم بهش زنگ میزنم که نمیخوام بیام. هیچی دیگه هرچی مادرم گفتاخمق نشو فایده نداشت یکدندگی کردم وبه طرف گفتم متئاسفانه نمیتونم بیام به خاطر مسائل خانوادگی
      الآن هم که تا محرم چیز زیادی نمونده پشیمون پشیمونم شما ها نمیفهمید چی میکشم.
      خدایا قسمتم بکن صبح اربعین مرقد حسین شاه بی کفن. خدا یا قسمت همه بکن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 20 مهمان)