خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 221 از 221
    1. Top | #211
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      روزی 20 ساعت مطالعه و تستمه در مجموع
      تعداد تست هم نمیدونم بستگی داره هر چقدر ک حس کنم مسلطم و زیر 10 ثانیه میزنم
      2 ساعت خواب
      2 ساعت غذا و خواب 10 دقیقه ای بین درسا
      یا قمر بنی هاشم
      چجوری به این مرحله رسیدین؟

2. Top | #212

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی مشتاقم بدونم دوستانی که ساعت مطالعه بالا داشتن و روزی nتا تستشونو توی صفحات قبل ثبت کردن کجا قبول شدن چ‌رتبه ای و... )

3. Top | #213
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.gh نمایش پست ها
      شوخی تو از شوخی بی مزه اون بامزه تر بود

شوخی نبود
      حرف ایشون هم شوخی نبوده و جوابم رو توی خصوصی دادن
      هرچیزی شوخی نیست

4. Top | #214
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ۲۰ساعت مطالعه و تست؟
      ما رو مسخره کردن؟
      کلا روز ۲۴ ساعته حواستون هست؟
      نمیخوام هزار تا دلیل واسه عملی نبودن بیارم ک توی همین انجمن خیلیا از این حرفا زدن و براشون دلیل رد آوردن
      توی خصوصی جوابتونو دادن؟آفرین ب ایشون پس انشالله منتظر رتبه یک شد نشون هستیم،،،:
      هر روز بیست ساعت چه ها ک نمیکنه
      الان شاید راضی نباشن جوابشون رو بگم ،پس اینجوری میگم شاید بفهمید چی شده !!!

بله منم میدونم غیرممکنه
      حتی پرستار یا دکتر یا هر شخصی که 24 ساعت بیداری میکشه سیستمش میخوره بهم
      وخواب دو ساعته یعنی پایین اوردن کارایی مغز که یخ مدل خودکشی هست به نظرم
      من خودم بهتر از شما هم ندونم میدونم که این چیزها ایراد دارن و یه جاهاییش میلنگه ..یا شاید فقط شخص بتونه چند روز تحمل کنه و باقی روزها رو به بدترین نحو ممکن بگذرونه و هیچ نتیجه ای نگیره

و اینکه نه کسی کسی رو مسخره نکرده عزیزجان ..گفتم که وقتی جوگیر میشیم همچین کارایی ازمون بعید نیست ولی بعد چند روز بادمون میخوابه

درضمن ایشون کنکور نمیدن دیگه سال قبل دادن تموم شد

راستی چرا لحن حرفهاتون طوریه که میخوایین از پشت این صفحه بیایین بیرون و من رو بزنین؟

5. Top | #215

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maria_sbz نمایش پست ها

بله منم میدونم غیرممکنه
      من خودم بهتر از شما هم ندونم میدونم که این چیزها ایراد دارن و یه جاهاییش میلنگه ..یا شاید فقط شخص بتونه چند روز تحمل کنه و باقی روزها رو به بدترین نحو ممکن بگذرونه و هیچ نتیجه ای نگیره

و اینکه نه کسی کسی رو مسخره نکرده عزیزجان ..گفتم که وقتی جوگیر میشیم همچین کارایی ازمون بعید نیست ولی بعد چند روز بادمون میخوابه

راستی چرا لحن حرفهاتون طوریه که میخوایین از پشت این صفحه بیایین بیرون و من رو بزنین؟
      خخخ ن من لحنم کلا اینطوریه الان بگم من فقط تعجب کردم و لحنم پر خنده اس

6. Top | #216
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بله منم میدونم غیرممکنه

آخی عزیییییییزم کسی جوری بحرفه، من هواتو دارم حالا اینارو بیخیال، آیا میدانستی؟ خیلیا میخوان 15 مهر بدونن ما تو تایپک ثابت قدما این همه گزارش فرستادیم چه رتبه و رشته ای آوردیم؟ نمیدونم چرا این یکیو نمیتونم جدی بگیرم و به انگیزه واسه خودم تبدیلش کنم !!! که بیشتر بخونم هیییی دارم غش میکنم از خنده وقتی یاد این موضوع میفتم
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

7. Top | #217
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      آخی عزیییییییزم کسی جوری بحرفه، من هواتو دارم حالا اینارو بیخیال، آیا میدانستی؟ خیلیا میخوان 15 مهر بدونن ما تو تایپک ثابت قدما این همه گزارش فرستادیم چه رتبه و رشته ای آوردیم؟ نمیدونم چرا این یکیو نمیتونم جدی بگیرم و به انگیزه واسه خودم تبدیلش کنم !!! که بیشتر بخونم هیییی دارم غش میکنم از خنده وقتی یاد این موضوع میفتم

قفونت بشم من نسیمم از این به بعد نسیم صدات کنم اشکالی نداره؟

وای راست میگیا
      من اصلا بهش فکر نمیکردم
      چون جدیدا برام یه جوری شده که "نتیجه کنکورم و ایندم به کسی مربوط نیست جز خودم!"
      ان شاء الله که یه رتبه خوب و یه رشته خووووووب قبول میشیم نه بخاطر حرف دیگران بلکه بخاطر دل خودمون

8. Top | #218
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خخخ ن من لحنم کلا اینطوریه الان بگم من فقط تعجب کردم و لحنم پر خنده اس

اهانی
      پس خیلی هم خوبه

امیدوارم در هر مرحله از زندگیتون موفق و پیروز و خوشحال باشین

9. Top | #219
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قفونت بشم من نسیمم از این به بعد نسیم صدات کنم اشکالی نداره؟

وای راست میگیا
      من اصلا بهش فکر نمیکردم
      چون جدیدا برام یه جوری شده که "نتیجه کنکورم و ایندم به کسی مربوط نیست جز خودم!"
      ان شاء الله که یه رتبه خوب و یه رشته خووووووب قبول میشیم نه بخاطر حرف دیگران بلکه بخاطر دل خودمون
      اشکال نداره عشقم همینجوری صدام بزن . ان شاءالله .
      خیلی خوبه که استرس نمیگیری ، فکر کنم واسه همینه تایپکای دیگه گزارش، تا روز کنکور به ثمره نرسیدن خیلی عالیه که نظر بقیه واست مهم نیس سال اول پشت کنکوری میگفتم یامرگ یا هدف ( ازبس تو کانالا اینجور چیزارو میفرستادن) ولی الآن که سال دومه با *زندگی * با همدیگه دوستیم چون یه کنکور منو محدود نمیکنه زندگی جریان داره واسه همین منم واسم مهم نیس با اینکه یه کاغذو به گاد آف وار نوشتم که از حرص اونم شده من بیشتر بخونم چون گفت نمیشه ولی بعدش فهمیدم گفته بود پشت کنکوریای 3یا4 سال بیشتر و شامل من نشد بدبختانه الانم چن نفر میخوان بعد اون کاغذ روز اعلام نتایج ،من ابروم میره یا قبول میشم باورت میشه؟؟؟ چرا میگم این حرف غلطه که میگن یا میبرم یا میمیرم ( که همین امروزم تو کانال فرستادن...)!!؟ وگرنه بخاطر هرشکستی که میخوردم و هر چن هزار نفری که عاشق رتبه خوب و رشته خوب بودن ولی نیاوردن... باهمدیگه باید الآن منقرض میشدیم ای وای چقد حرف زدم
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

10. Top | #220
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام. مقاله هایی که میتونه به دردتون بخوره هم توی وبسایتم میتونید پیدا کنید احتمالا کمک کنه. بزنید [آکادمی اسدی] لینکشم میذارم
      asadiacademy.com

11. Top | #221
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      اشکال نداره عشقم همینجوری صدام بزن . ان شاءالله .
      خیلی خوبه که استرس نمیگیری ، فکر کنم واسه همینه تایپکای دیگه گزارش، تا روز کنکور به ثمره نرسیدن خیلی عالیه که نظر بقیه واست مهم نیس سال اول پشت کنکوری میگفتم یامرگ یا هدف ( ازبس تو کانالا اینجور چیزارو میفرستادن) ولی الآن که سال دومه با *زندگی * با همدیگه دوستیم چون یه کنکور منو محدود نمیکنه زندگی جریان داره واسه همین منم واسم مهم نیس با اینکه یه کاغذو به گاد آف وار نوشتم که از حرص اونم شده من بیشتر بخونم چون گفت نمیشه ولی بعدش فهمیدم گفته بود پشت کنکوریای 3یا4 سال بیشتر و شامل من نشد بدبختانه الانم چن نفر میخوان بعد اون کاغذ روز اعلام نتایج ،من ابروم میره یا قبول میشم باورت میشه؟؟؟ چرا میگم این حرف غلطه که میگن یا میبرم یا میمیرم ( که همین امروزم تو کانال فرستادن...)!!؟ وگرنه بخاطر هرشکستی که میخوردم و هر چن هزار نفری که عاشق رتبه خوب و رشته خوب بودن ولی نیاوردن... باهمدیگه باید الآن منقرض میشدیم ای وای چقد حرف زدم

عاره منم زندگی رو کنار کنکور گذاشتم
      کارایی که دوست دارم هم انجام میدم و درسمم میخونم حتی شده کم

توهم مثل خودم زیادی مینویسی منم بخوام یه چیزی بگم دوست دارم کلی بنویسم و بنویسم

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن