خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور تجربی چطوری ریاضی ۲۰ بزنم

سلام به کنکوریای عزیز مخصوصا کنکور ۹۹ امیدوارم حسابی خونده باشید و آماده آماده باشید ... همونطور که از موضوع تاپیک پیداست بنده امسال ۹۹ کنکور دارم و همه درسارو خوندم بجز این ریاضی فلان فلان شده میخوام مباحث آمار و احتمال و هندسه و بخونم که تقریبا ۳۰ درصده کنکوره مبحث دیگه ای هست که بشه خوند و ترکیب نشه ؟؟؟ مثلثات وحشتناک ضعیفم تایع و مشتقم که ی گیری به مثلثات دارن و حد و باقیم به مشتق ربط دارن ... اگه مبحث دیگه ای هست که بدون نیاز به باقی فصل ها بشه رفت سراغش معرفی کنید ممنون میشم:
      Wubba Lubba Dub duB

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من مباحث سختی رو انتخاب کردین تابع واقعا اسونه خیلی از سوالاش با عددگذاری حل میشه. مثلثات هم با روزی چند تا سوال حل کردن راه می افتین .
      حد خیلی اسونه آمار ،تعیین علامت، معادله و نامعادله، معادله درجه ۲.
      اینا مباحث آسون هستن به نظر من واقعا بهتر از هندسه و احتماله .
      من باشم رو اینا وقت می زارم
      موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام به نظر من مباحث سختی رو انتخاب کردین تابع واقعا اسونه خیلی از سوالاش با عددگذاری حل میشه. مثلثات هم با روزی چند تا سوال حل کردن راه می افتین .
      حد خیلی اسونه آمار ،تعیین علامت، معادله و نامعادله، معادله درجه ۲.
      اینا مباحث آسون هستن به نظر من واقعا بهتر از هندسه و احتماله .
      من باشم رو اینا وقت می زارم
      موفق باشین
      برای تابع و معادله نا معادله به مثلثات نیازه ؟ دو دلم کردی
      Wubba Lubba Dub duB

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POKER نمایش پست ها
      برای تابع و معادله نا معادله به مثلثات نیازه ؟ دو دلم کردی
      بابا مثلثات که کاری نداره بخون یه دوروز روزی ۲_۳ساعت بخون تمومش کن.تابع و نامعادله بعضی سوالاش مثلثات میخواد. ولی حیفه بخون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا مثلثات که کاری نداره بخون یه دوروز روزی ۲_۳ساعت بخون تمومش کن.تابع و نامعادله بعضی سوالاش مثلثات میخواد. ولی حیفه بخون
      متاسفانه صفره صفرم ولی امتحانش میکنم ... مشتق چی خوبه بنظرت ؟ امار و احتمال و هندسه مسعودی رو ببین تستی نیست نزنی
      Wubba Lubba Dub duB

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه صفره صفرم ولی امتحانش میکنم ... مشتق چی خوبه بنظرت ؟ امار و احتمال و هندسه مسعودی رو ببین تستی نیست نزنی
      آقا هر درسی رو بخونی آسون میشه. ولی جدی مشتق خوبه ولی باز بعضی سوالاش مثلثات میخواد‌. اگه مشتق خوندی کاربرد مشتق هم بخون.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عملا همه رو گفتم بخون

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام به کنکوریای عزیز مخصوصا کنکور ۹۹ امیدوارم حسابی خونده باشید و آماده آماده باشید ... همونطور که از موضوع تاپیک پیداست بنده امسال ۹۹ کنکور دارم و همه درسارو خوندم بجز این ریاضی فلان فلان شده میخوام مباحث آمار و احتمال و هندسه و بخونم که تقریبا ۳۰ درصده کنکوره مبحث دیگه ای هست که بشه خوند و ترکیب نشه ؟؟؟ مثلثات وحشتناک ضعیفم تایع و مشتقم که ی گیری به مثلثات دارن و حد و باقیم به مشتق ربط دارن ... اگه مبحث دیگه ای هست که بدون نیاز به باقی فصل ها بشه رفت سراغش معرفی کنید ممنون میشم:
      سلام همه هندسه رو حذف میکنن تو هندسه رو گذاشتی ؟
      معادله درجه دو , نامعادله و تعیین علامت , لگاریتم , احتمال و ترکیبیات , آمار و حد .
      برای حد مثلثات خیلی قوی نیاز نیست والا .. در حد دونستن یسری فرمولا کفایت میکنه . یه سوال پیوستگی رو حتما میشه راحت ج داد.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عملا همه رو گفتم بخون
      ۲۰ درصد میخوام کلا بابا
      Wubba Lubba Dub duB

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام همه هندسه رو حذف میکنن تو هندسه رو گذاشتی ؟ معادله درجه دو , نامعادله و تعیین علامت , لگاریتم , احتمال و ترکیبیات , آمار و حد . برای حد مثلثات خیلی قوی نیاز نیست والا .. در حد دونستن یسری فرمولا کفایت میکنه . یه سوال پیوستگی رو حتما میشه راحت ج داد.
      دقیقا درک نمیکنم چرا هندسه به این راحتی رو حذف میکنن من ریاضیم تا سال دوم خیلی عالی بود معلم گفت بیا کارا کامپیوتریمون و کن من بهت بیست میدم 😐😐 خلاصه که من دیگه سه سال ریاضی نخوندم الان این مباحث و بخوام بخونم تو یک ماه حس میکنم نمیرسم بنظرت میرسم ؟؟؟
      Wubba Lubba Dub duB

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ۲۰ درصد میخوام کلا بابا
      چرا وقتی میتونی بیشتر بزنی اینقدر کم اخه؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو رشته تجربی (نظام جدید), برای زدن تستای مشتق نیازی به دونستن مثلثات ندارید چون اصلا فرمولای مشتق مثلثاتی تو کتابتون نیستن
      البته باید بلد باشید چون بلاخره حد مثلثاتی دارید و باید هوپیتال بزنید ولی سوال مستقیم از مشتق مثلثاتی ندارید.
      و خب تاثیر مثلثات تو حد فقط در حد دونستن مقدار زوایای معروف و شناختن دایره مثلثاتی و فرمولای مشتق گیریه. (البته باید کلا 6 تا فرمول هم برای sin2x و cos2x) بلد باشید.
      البته خب مثلثات اصولا فصل سختی نیست ولی بنظر میرسه باهاش ارتباط برقرر نمیکنید زیاد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از تصاعد و لگاریتم غافل نشو

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا وقتی میتونی بیشتر بزنی اینقدر کم اخه؟
      اخه ی ماه مونده و من میتونم درسایی که تسلط دارم و تقویت کنم ... چون یادگیری زمانبره ولی مرور تاثیرش بیشتره .... ریاضی فرقی زیادی بین ۲۰ تا ۴۰ درصد زدنشم نیست
      Wubba Lubba Dub duB

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      تو رشته تجربی (نظام جدید), برای زدن تستای مشتق نیازی به دونستن مثلثات ندارید چون اصلا فرمولای مشتق مثلثاتی تو کتابتون نیستن
      البته باید بلد باشید چون بلاخره حد مثلثاتی دارید و باید هوپیتال بزنید ولی سوال مستقیم از مشتق مثلثاتی ندارید.
      و خب تاثیر مثلثات تو حد فقط در حد دونستن مقدار زوایای معروف و شناختن دایره مثلثاتی و فرمولای مشتق گیریه. (البته باید کلا 6 تا فرمول هم برای sin2x و cos2x) بلد باشید.
      البته خب مثلثات اصولا فصل سختی نیست ولی بنظر میرسه باهاش ارتباط برقرر نمیکنید زیاد
      اره متاسفانه ... بنظرم توی دو ماه نشه زیاد وقت گذاشت که از صفر بدون هیچ پیش زمینه ای یاد گرفت این مباحث رو
      Wubba Lubba Dub duB

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن