خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا میشه با گواهی موقت دیپلم/پیش دانشگاهی در دانشگاه ثبت نام کرد؟

سلام دوستان
      من سال 94 پیام نور ثبت نام کردم ولی کلاسهاش رو نرفتم اصلن. ولی الان میخام تو دانشگاه دولتی یا غیردولتی بدون کنکور ثبت نام کنم (مقطع کارشناسی). آیا برای ثبت نام حتما باید اصل مدارک دیپلم/پیش دانشگاهی همرام باشه تا ثبت نام کنن یا میشه با گواهی موقت هم انجام داد؟
      اصل مدرک رو از کجا باید بگیرم؟دانشگاه یا آموزش و پزورش؟

راستش نمی دونم سال 94 اصل مدارک رو دادم پیام نور یا گواهی موقت. الان هم یک شهر دیگه ام سخته بخام حضوری برم پیام نور انصراف بدم و مدارک رو بگیرم.
      ویرایش توسط saeid20x : 09 خرداد 1399 در ساعت 19:40

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid20x نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من سال 94 پیام نور ثبت نام کردم ولی کلاسهاش رو نرفتم اصلن. ولی الان میخام تو دانشگاه دولتی یا غیردولتی بدون کنکور ثبت نام کنم (مقطع کارشناسی). آیا برای ثبت نام حتما باید اصل مدارک دیپلم/پیش دانشگاهی همرام باشه تا ثبت نام کنن یا میشه با گواهی موقت هم انجام داد؟

راستش نمی دونم سال 94 اصل مدارک رو دادم پیام نور یا گواهی موقت. الان هم یک شهر دیگه ام سخته بخام حضوری برم پیام نور انصراف بدم و مدارک رو بگیرم.

باید حتما مدارکتونو از پیام نور بگیرید چون هر مدارکی که برای ثبت نام بهشون دادید برای دانشگاه جدید لازم میشه
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اولا که باید حتما حضورا برین واحد پیام نور تسویه کنید و انصراف بدین در غیراینصورت در هیچ دانشگاهی پذیرش نمیشین
      ثبت نام با مدرک موقت صورت میگیره اما با دریافت سفته یا تعهد طی زمانی محدود باید اصل مدرک رو بیارین.
      خداوند آن خویش خویش است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن