خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اینم شانس مایه😒

به اطلاع دانشجویان ایرانی متقاضی انتقال از خارج کشور رشته های پزشکی و داروسازی و رشته های علوم توانبخشی می رساند دانشگاه علوم پزشکی ایران از بین واجدین شرایط زیر دانشجو می پذیرد.
      به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی: این دانشجویان پس از بررسی و در صورت داشتن شرایط لازم جهت مصاحبه به پردیس بین الملل معرفی خواهند شد و پذیرفته شدن ایشان منوط به موفقیت در مصاحبه علمی خواهد بود:
      معرفی نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
      معدل کل دیپلم بالای ۱۶
      معدل کتبی دیپلم بالای ۱۶
      معدل کل پیش دانشگاهی بالای ۱۶
      مجموع کل سه معدل بالای ۵۰ باشد
      متقاضیان می توانند در بازه زمانی یکم الی سی و یکم تیرماه سال جاری به ستاد مرکزی- طبقه دوم- اداره پذیرش و ثبت نام- اتاق ۲۱۳ مراجعه نمایند.
      لینک خبر:
      https://iums.ac.ir/content/101609/%D...B4%D9%88%D8%B1

تحلیل من:
      انشالله خدا بزنه به کمرشون. یکی اینجا داره روزی 14 ساعت درس میخونه هر شب کابوس میبینه از استرس همه موهاش داره میریزه بخاطر این کنکور لعنتی . اونوقت اینا دارن الکی الکی میان میشینن اونم دانشگاه ایرانی که رتبه های دو رقمی توشن همش. اگه بحث پولشه ماهم پول داریم بحث پول قلمبه اس منم بابام حاضره خونه و ماشین و بفروشه که من اونجا بشینم فقط. یکی اینجا با رتبه 2600 قبول نمیشه دانشگاه یکی ام با رتبه های اندازه رقم کارت شارژ میاد پزشکی ایران میشینه. خیر نبینن به حق علی
      دلم میسوزه من معدلم دیپلم و نهاییم و هر کوفتی که شرایط ایناس همش بالای 19 اس اونوقت ...
      خدایا این عدالتته؟!
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب ؟؟ چیکارکنیم الان ..؟!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the.lusifer نمایش پست ها
      بهترین جوابی که میشد داد

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      بهترین جوابی که میشد داد
      درد و دل بود خب
      این همه تاپیک چرت و حاشیه ای میخونین به این فقط گیر میدین؟

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درد و دل بود خب

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      درد و دل بود خب
      درد و دلت که مشکلی نداره . مشکل اینه الکی داری سر چیزی حرص میخوری که به یه ور هیچکس هم نیس . اصن اونا درست بشن . سهمیه 25 ی ها چی؟ سهمیه هییت علمیا چی؟ اصن اوناییکه درس نمیخونن و باباشون تو زعفرانیه یه مغازه طلافروشی به نامشون مفتی میزنه چی؟ زندگی پر ناعدالتیه عزیزم . هرچی زودتر هم کنار بیای باهاش بهتر میتونی زندگی کنی

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا طوری میگی انگار همه جای جامعه پر از عدالته فقط پذیرش دانشجو بی عدالتیه ! شرایط کشور تو همه زمینه ها همینطور شده همه جا یه عده رانت دارن کاریش هم نمیشه کرد به قول خودشون هر کی ناراضیه جمع کنه بره !!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      به اطلاع دانشجویان ایرانی متقاضی انتقال از خارج کشور رشته های پزشکی و داروسازی و رشته های علوم توانبخشی می رساند دانشگاه علوم پزشکی ایران از بین واجدین شرایط زیر دانشجو می پذیرد.
      به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی: این دانشجویان پس از بررسی و در صورت داشتن شرایط لازم جهت مصاحبه به پردیس بین الملل معرفی خواهند شد و پذیرفته شدن ایشان منوط به موفقیت در مصاحبه علمی خواهد بود:
      معرفی نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
      معدل کل دیپلم بالای ۱۶
      معدل کتبی دیپلم بالای ۱۶
      معدل کل پیش دانشگاهی بالای ۱۶
      مجموع کل سه معدل بالای ۵۰ باشد
      متقاضیان می توانند در بازه زمانی یکم الی سی و یکم تیرماه سال جاری به ستاد مرکزی- طبقه دوم- اداره پذیرش و ثبت نام- اتاق ۲۱۳ مراجعه نمایند.
      لینک خبر:
      https://iums.ac.ir/content/101609/%D...B4%D9%88%D8%B1

تحلیل من:
      انشالله خدا بزنه به کمرشون. یکی اینجا داره روزی 14 ساعت درس میخونه هر شب کابوس میبینه از استرس همه موهاش داره میریزه بخاطر این کنکور لعنتی . اونوقت اینا دارن الکی الکی میان میشینن اونم دانشگاه ایرانی که رتبه های دو رقمی توشن همش. اگه بحث پولشه ماهم پول داریم بحث پول قلمبه اس منم بابام حاضره خونه و ماشین و بفروشه که من اونجا بشینم فقط. یکی اینجا با رتبه 2600 قبول نمیشه دانشگاه یکی ام با رتبه های اندازه رقم کارت شارژ میاد پزشکی ایران میشینه. خیر نبینن به حق علی
      دلم میسوزه من معدلم دیپلم و نهاییم و هر کوفتی که شرایط ایناس همش بالای 19 اس اونوقت ...
      خدایا این عدالتته؟!
      اگر کل کنکوری ها سهمیه ای بشن و همه امتیاز هیات علمی داشته باشن و همه بتونن صندلی بخرن جز ی نفر و اون یک نفر تو باشی ، باید برای تغییر سرنوشتت و گرفتن حق ت از کسایی ک دارن پایمال ش می کنن پاشی و با تمام وجود تلاش کنی . اگه معتقدی که لایق یک صندلی توی اون دانشگاه و اون دانشکده هستی ، اثبات ش کن ، آدم ها میرن سمت لیاقت شون و مطمئن باش هر آدمی هرچیزی ک داره ، حتما لایق ش بوده (99% البته !)
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تاپیک حاشیه ای نیست واقعیتیه که هر چقدر بیشتر بهش گیر بدین کم کم یه عده روشن تر میشن و در نهایت اصلاح هم که الآن نشه لااقل میتونه در آینده بهش توجه بشه
      این همه نا عدالتی که داریم باهاش زندگی میکنیم حاصل بی فکری و همین "حالا ما باید چیکار کنیم" گفتنای یک عده گوسفنده (البته دور از جون گوسفند!) که همچین جامعه ای حاصلش شده
      حالا بیاید تو سر هم بزنید که آره ما باید رو مسیرمون تمرکز کنیم و اگر یه نفر باشه که قبول بشه با وجود همه این مشکلات خود ما باشیم ولی به این موضوع توجه ندارید: که اگه یه نفر باشه که با این همه مشکل قبول نشه و سر فقط 1 نفر عقب جلو شدن رتبه اش کل زندگیش تغییر کنه دیگه این حرفو نمیزدید! پارسال و سال های گذشته داشتیم کسایی رو که با رتبه های محشر دولتی قبول نمیشدن و اگر مایه دار نبودن مجبور بودن پشت کنکور دوباره 1 سال یا حتی چند سال جون بکنن
      پس اینقدر راحت از همه چیز نگذرید! این چیزی که داره خورده میشه حقتونه ، حقی که اگر نداشته باشیدش باید کلا این کشورو بزارید برید ، ولی آیا میتونید تو این شرایط برید از این کشور؟ اگر نمیتونید لااقل 1 دهم درصد هم که شده فاز منفی ندید شاید و شاید و شاید یکی مون از این تاپیک فردا به یه جایی رسید و خواست تغییرات ایجاد کنه و شاید کسایی که خواستن تغییرات بدن پشتش بیان و حداقل شرایط 1 میکرون تغییر کنه...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      تاپیک حاشیه ای نیست واقعیتیه که هر چقدر بیشتر بهش گیر بدین کم کم یه عده روشن تر میشن و در نهایت اصلاح هم که الآن نشه لااقل میتونه در آینده بهش توجه بشه
      این همه نا عدالتی که داریم باهاش زندگی میکنیم حاصل بی فکری و همین "حالا ما باید چیکار کنیم" گفتنای یک عده گوسفنده (البته دور از جون گوسفند!) که همچین جامعه ای حاصلش شده
      حالا بیاید تو سر هم بزنید که آره ما باید رو مسیرمون تمرکز کنیم و اگر یه نفر باشه که قبول بشه با وجود همه این مشکلات خود ما باشیم ولی به این موضوع توجه ندارید: که اگه یه نفر باشه که با این همه مشکل قبول نشه و سر فقط 1 نفر عقب جلو شدن رتبه اش کل زندگیش تغییر کنه دیگه این حرفو نمیزدید! پارسال و سال های گذشته داشتیم کسایی رو که با رتبه های محشر دولتی قبول نمیشدن و اگر مایه دار نبودن مجبور بودن پشت کنکور دوباره 1 سال یا حتی چند سال جون بکنن
      پس اینقدر راحت از همه چیز نگذرید! این چیزی که داره خورده میشه حقتونه ، حقی که اگر نداشته باشیدش باید کلا این کشورو بزارید برید ، ولی آیا میتونید تو این شرایط برید از این کشور؟ اگر نمیتونید لااقل 1 دهم درصد هم که شده فاز منفی ندید شاید و شاید و شاید یکی مون از این تاپیک فردا به یه جایی رسید و خواست تغییرات ایجاد کنه و شاید کسایی که خواستن تغییرات بدن پشتش بیان و حداقل شرایط 1 میکرون تغییر کنه...

پسرم .. دهنت رو باز میکنی و به سادگی هرچه تمام به افرادی که یک اپسیلون نمیشناسی توهین می کنی..
      اون هارو گوسفند خطاب می کنی ...فکر می کنی که داری طرف مقابلتو کوچیک میکنی... خبر نداری اونی که کوچیک شد این وسط خودت بودی فقط.
      من از شما خواهش میکنم ، قبل از هر اقدام انقلابی ای ، مقدمات و اصول ابتدایی مذاکره و بیان دیدگاه مخالف رو یادبگیری.. بعد برو مرز های عدالت رو بِدَر. امیر کبیر...
      کم پیش میاد به خودم اجازه بدم با همچین لحنی صحبت کنم باکسی ...
      ولی شمارو خوب یادمه من...
      از عاشقان سینه چاک تتلو بودی.. : )
      موفق باشید.

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      درد و دلت که مشکلی نداره . مشکل اینه الکی داری سر چیزی حرص میخوری که به یه ور هیچکس هم نیس . اصن اونا درست بشن . سهمیه 25 ی ها چی؟ سهمیه هییت علمیا چی؟ اصن اوناییکه درس نمیخونن و باباشون تو زعفرانیه یه مغازه طلافروشی به نامشون مفتی میزنه چی؟ زندگی پر ناعدالتیه عزیزم . هرچی زودتر هم کنار بیای باهاش بهتر میتونی زندگی کنی
      من الان نمیتونم زیاد موقعیتم رو توصیف کنم
      اما واسه شما هم پیش میاد از بی عدالتی غصه ات بگیره
      وقتی تو موقعیتش باشی میفهمی! وقتی مقایسه ات کنن میفهمی
      درسته الان این بحث و ناراحتی من به هیچ ور شما و شاید خیلیای دیگه نیست
      اما اگه واستون مهم نیست حداقل میتونین سکوت کنین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پسرم .. دهنت رو باز میکنی و به سادگی هرچه تمام به افرادی که یک اپسیلون نمیشناسی توهین می کنی..
      اون هارو گوسفند خطاب می کنی ...فکر می کنی که داری طرف مقابلتو کوچیک میکنی... خبر نداری اونی که کوچیک شد این وسط خودت بودی فقط.
      من از شما خواهش میکنم ، قبل از هر اقدام انقلابی ای ، مقدمات و اصول ابتدایی مذاکره و بیان دیدگاه مخالف رو یادبگیری.. بعد برو مرز های عدالت رو بِدَر. امیر کبیر...
      کم پیش میاد به خودم اجازه بدم با همچین لحنی صحبت کنم باکسی ...
      ولی شمارو خوب یادمه من...
      از عاشقان سینه چاک تتلو بودی.. : )
      موفق باشید.
      خب ؟؟ چیکارکنم الان ..؟!

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      خب ؟؟ چیکارکنم الان ..؟!

اووف : )
      هِچ . نکشیمون فقط ..

14. Top | #14
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      اگر کل کنکوری ها سهمیه ای بشن و همه امتیاز هیات علمی داشته باشن و همه بتونن صندلی بخرن جز ی نفر و اون یک نفر تو باشی ، باید برای تغییر سرنوشتت و گرفتن حق ت از کسایی ک دارن پایمال ش می کنن پاشی و با تمام وجود تلاش کنی . اگه معتقدی که لایق یک صندلی توی اون دانشگاه و اون دانشکده هستی ، اثبات ش کن ، آدم ها میرن سمت لیاقت شون و مطمئن باش هر آدمی هرچیزی ک داره ، حتما لایق ش بوده (99% البته !)
      ممنون از پستتون
      یکمم انگیزشی طور بود
      وقتی شنیدم یکی از دوستام از مجارستان اومده پزشکی تهران نشسته دیگه آدم سابق نشدم
      ولی واقعا فکر کردن به این چیزا تهش هیچی نیست
      بازم آخرش باید بشینی درس بخونی ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اووف : )
      هِچ . نکشیمون فقط ..
      گوسفند بودن خیلی شرفش می ارزه به خیلی چیزا
      اگه کسی بهت گفت گوسفندی مطمئن باش خودشم گوسفنده ما همه مون گوسفندایی هستیم که هنوزم آدم نشدیم فقط از آدم بودن مشخصات ظاهریشو داریم
      منم ادعای پیغمبری نکردم فقط گفتم لااقل اگه نمیشه کاری کرد میشه دهنو بست یا با اعتراض بازش کرد
      منم عاشق سینه چاک عقاید تتلو بودم که با مضامین اصلی کار داشتم نه اون ظاهری که ازش دیدی و حرف میزنی ، شعرایی که مینویسه شعر نیست مث حرفای خیلیاتون واقعیتیه که یه مرحله از گوسفند بودن باید بگذریم (همه مون) تا بفهمیم این میشه که تتلو این واقعیتارو پشت یه نقاب خنده دار قایم میکنه تا گوسفندای بیشتری جذبش بشن شاید بهتر درک کنن چی نوشته...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن