خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بعد از دانشگاه علوم پزشکی تهران کدام دانشگاه را می پسند

رأی دهندگان
    256. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دانشگاه علوم پزشکی شیراز

127 49.61%
    • دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

26 10.16%
    • دانشگاه علوم پزشکی مشهد

56 21.88%
    • دانشگاه علوم پزشکی تبریز

47 18.36%
    صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 98
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      پزشکي يه درس منطقه ايه فرقي نميکنه تو کدوم دانشگاه بخوني. الان منظورمو با يه تجربه ميگم:
      من کوچيک بودم تو دزفول بوديم يه پشه منو نيش زد و جاش موند يه مدت بعد اومديم تبريز ولي جاي نيش پشه هه همينجوري داشت بزرگ ميشد. تو تبريز هر جا برديم هيچ دکتري نفهميد اين چيه که داره بزرگ ميشه! تو هر آزمايشگاه يه نمونه ازش برميداشتن تا جايي که بيشتر مساحت اون زخم به خاطر نمونه برداري ايجاد شده بود!
      خلاصه پيش يه دکتري برديم گفت ميدونم اين چه بيماريي هس ولي دوا شو نميدونم.
      آخرش يه دکتر ديگه ديد گف من ميدونم اين چيه! من خودم بچه جنوبم و اين بيماري اسمش سالک هس. اهوازيا ميدونن چيه. با يه شربت خوب شد و ديگه زخم بزرگتر نشه الانم جاش رو دستم هست اندازه کف دسته.
      نتيجه اينکه فرقي نميکنه کجا بخوني! بايد به بيماري اون منطقه آشنا بشي شايد يه کسي که حتي تو دانشگاه تهرانم خونده باشه نتونه سالکو تشخيص بده ولي اوني که مثلا تو جندي شاپور اهواز خونده موارد اين بيماري رو زياد ديده و راحت تشخيص ميده.
      البته داستان ما سال ٧٣-٧۴ اينا هس.
      انصافا پزشکی اون موقع خیلی ضعیف بوده من خودم بچگیم یه بیماری داشتم نصف بیمارستانایه تهرانو چرخیدیم هیچکدوم نمیدوسنتن اخر سر یکی فهمید الان که این بیماریمو با یه سرچ تو نت میشه پیداش کرد چه برسه به اینکه دکتر مملکت ندونه اون موقع دایم تازه دانشجو شده بود الان که پزشک شده میگه چه چیزه راحتی بوده نمیدونستنا

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه خبر بدم که هیچکدومتون نمی دونید امسال دانشگاه علوم پزشکی ایران رتبه یک پزشکی کشور شده حتی از دانشگاه تهران هم بالاتر
      اینو از رتبه بندی مجله تایمز خوندم
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      یه خبر بدم که هیچکدومتون نمی دونید امسال دانشگاه علوم پزشکی ایران رتبه یک پزشکی کشور شده حتی از دانشگاه تهران هم بالاتر
      اینو از رتبه بندی مجله تایمز خوندم
      کاری نداره که دو سه ماه مقاله ندی یعد که جمع شد یهو بدی بشی رتبه یک
      یبار یکی از دانشگاه های ازاد اینکارو رو کرد و چون جهان کل شعب دانشگاه ازاد رو یدونه میدونه اون. روز دانشگاه ازاد ایران رتبه 39 جهان شد در حالیکه تهران همون موقع 143 جهان بود
      پرچم tums همیشه بالاست

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب هر سال ممکنه فرق کنه
      چیز خاصی هم نیس چن تا مقاله بیشتر بدی تمومه
      شاید ی دانشگاه سیاستش این باشه
      برا مقاله هزینه کنه
      امکانات و بودجه بده بره بالا
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقا یه سوال . برای انتخاب دانشگاه فقط سطح علمیش مهمه؟ یا باید چیزای دیگه هم در نظر بگیریم؟

6. Top | #81
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      اقا یه سوال . برای انتخاب دانشگاه فقط سطح علمیش مهمه؟ یا باید چیزای دیگه هم در نظر بگیریم؟
      سلام

بستگی داره سطح علمی رو چی معنی کنی مقاله همایش چی دقیقا
      رتبه بندی علمی و تیپ بندی علمی زیاد دیدم اکثرا هم بر حسب سایت دانشگاه و مقاله و همایش بودند که با قطعیت بگم اینا رو اصلا معیار قرار نده، اگر شما داداش یه سر بزنی به آموزش هر دانشگاهی اگر طبق این تیپ بندی ها تیپ یک باشه چنان با فخر حرف میزنن و دانشگاه های دیگر از نظرشان تیپ سه است حالا اگر بروی سراغ تیپ دو ها مطمئن باش یا میگه ما تیپ یکیم یا صدر نشین دانشگاه های تیپ دو و تیپ سه ها هم اکثرا میگن ما تیپ دو هستیم، فکر نکن دارم جوک میگما عین حقیقته
      در کل توی ایران چند جا از لحاظ علمی خیلی بالا هستن از لحاظ همه چی مخصوصا اساتید درجه یکشون حتی امکانات اما باقی دانشگاه ها تقریبا توی یک سطح هستند اگر به اونا رسیدی که مبارکت اما برای باقی دانشگاه ها فقط فاصله شون از محل سکونت و تشابه فرهنگی و امکانات رفاهی رو بچسب مخصوصا اگر سه رشته اصلی تجربی رو میخواهی

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قطعا فقط سطح علمی ملاک نیست
      هرچند سطح علمی چندتا دانشگاه این تاپیک زیادم باهم فرقی نداره
      تفاوتش بیشتر در ارائه ی چند تا مقاله کم یا زیاده
      وگرنه از نظر امکانات همشون سطح بالایی دارن و تهران خب مسلما چون پایتخته یخورده بالاتر
      ولی خب باید محل زندگی شرایط زندگی آدمهاش فرهنگش و غیره رو هم درنظر گرفت
      مثلا تبریز سطح بالایی داره ولی چون اغلب مردمش ترکی صحبت میکنن خیلیا نمیتونن اونجا تحصیل کنن

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      قطعا فقط سطح علمی ملاک نیست
      هرچند سطح علمی چندتا دانشگاه این تاپیک زیادم باهم فرقی نداره
      تفاوتش بیشتر در ارائه ی چند تا مقاله کم یا زیاده
      وگرنه از نظر امکانات همشون سطح بالایی دارن و تهران خب مسلما چون پایتخته یخورده بالاتر
      ولی خب باید محل زندگی شرایط زندگی آدمهاش فرهنگش و غیره رو هم درنظر گرفت
      مثلا تبریز سطح بالایی داره ولی چون اغلب مردمش ترکی صحبت میکنن خیلیا نمیتونن اونجا تحصیل کنن
      پس اینقدرام زیاد فرق ندارن . چون من اکثرا دقت میکنم بچه های اینجا واسه تهران خودشونو میکشن در صورتیکه شهرای دیگه هم اوکی ان

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام

بستگی داره سطح علمی رو چی معنی کنی مقاله همایش چی دقیقا
      رتبه بندی علمی و تیپ بندی علمی زیاد دیدم اکثرا هم بر حسب سایت دانشگاه و مقاله و همایش بودند که با قطعیت بگم اینا رو اصلا معیار قرار نده، اگر شما داداش یه سر بزنی به آموزش هر دانشگاهی اگر طبق این تیپ بندی ها تیپ یک باشه چنان با فخر حرف میزنن و دانشگاه های دیگر از نظرشان تیپ سه است حالا اگر بروی سراغ تیپ دو ها مطمئن باش یا میگه ما تیپ یکیم یا صدر نشین دانشگاه های تیپ دو و تیپ سه ها هم اکثرا میگن ما تیپ دو هستیم، فکر نکن دارم جوک میگما عین حقیقته
      در کل توی ایران چند جا از لحاظ علمی خیلی بالا هستن از لحاظ همه چی مخصوصا اساتید درجه یکشون حتی امکانات اما باقی دانشگاه ها تقریبا توی یک سطح هستند اگر به اونا رسیدی که مبارکت اما برای باقی دانشگاه ها فقط فاصله شون از محل سکونت و تشابه فرهنگی و امکانات رفاهی رو بچسب مخصوصا اگر سه رشته اصلی تجربی رو میخواهی
      میشه اسم اون چند تا دانشگاه خوب که منظورتونه رو بگید؟ که من یه چک بکنم رتبه های مورد نیازشون رو؟

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس اینقدرام زیاد فرق ندارن . چون من اکثرا دقت میکنم بچه های اینجا واسه تهران خودشونو میکشن در صورتیکه شهرای دیگه هم اوکی ان
      شما اگه نگاه کنید میبینید که خیلی از تک رقمیا سالهای قبل جاهایی بجز تهرانو زدن.
      مثل مشهد شیراز تبریز(شهر خودشونو زدن)
      میدونی چیه؟هیچکس هیچ جا براش راحتتر از شهر خودش نیست
      خیلی(نه همه) از کسایی که میرن تهران بخاطر کلاسو دک و پزشه

11. Top | #86
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      شما اگه نگاه کنید میبینید که خیلی از تک رقمیا سالهای قبل جاهایی بجز تهرانو زدن.
      مثل مشهد شیراز تبریز(شهر خودشونو زدن)
      میدونی چیه؟هیچکس هیچ جا براش راحتتر از شهر خودش نیست
      خیلی(نه همه) از کسایی که میرن تهران بخاطر کلاسو دک و پزشه
      دقیقا این برام خیلی سوال بود . پس راحتی مهمتره . ماهم کنار تبریزیم شاید اگه خدا بخواد و قبول شدیم تبریز بزنم

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا این برام خیلی سوال بود . پس راحتی مهمتره . ماهم کنار تبریزیم شاید اگه خدا بخواد و قبول شدیم تبریز بزنم
      وقتی اون رشته تو اون دانشگاه از همه نظر خوبه چرا برن راه دار؟؟البته تا رتبه ها نیاد هیچ چیز معلوم نیست ممکنه شرایط چیز دیگه بشه
      پ.ن:چوخ موتلو همشهری

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

وقتی اون رشته تو اون دانشگاه از همه نظر خوبه چرا برن راه دار؟؟البته تا رتبه ها نیاد هیچ چیز معلوم نیست ممکنه شرایط چیز دیگه بشه
      پ.ن:چوخ موتلو همشهری
      بله دقیقا . یاشاسین قارداش

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله دقیقا . یاشاسین قارداش
      البته قضیه تجربه،استقلال و...هم مطرحه که زمان خودش پستی خواهم گذاشت

15. Top | #90
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میشه اسم اون چند تا دانشگاه خوب که منظورتونه رو بگید؟ که من یه چک بکنم رتبه های مورد نیازشون رو؟
      سلام مجدد

همینا که توی نظر سنجی بالا هستن با بهشتی و ایران که بازم هرچی بهتون نزدیک تر باشه و از لحاظ فرهنگی با اون شهر جور بشی بهتر فشار کاری توی برهه ای از زمان توی مثلا پزشکی خیلی زیاد میشه به شخصه میگم این بعد مسافت و تفاوت فرهنگی اذیت کننده میشه بعدا هرچند کسانی رو میشناسم مثل یه رفیقم که از گرگان میرفت شیراز و خیلی هم راضی بود اما اون خودش اونجا خونه داشت
      حالا وقت زیاده بعد کنکور مفصل صحبتشو میشه کرد البته اینو هم بگم اگر طرف تبریزی بعد تبریز میشه به ارومیه هم فکر کرد ارومیه هم خیلی خوبه

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)