خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

Question دانشگاه پزشکی ایران!رتبه چهار رقمی!

سلام دوستان
      داشتم تو سایت کانون قبولی های پزشکی ۹۸ دانشگاه ایران منطقه ۳ رو نگاه میکردم که خیلی تعجب کردم..

دیدم بعد رتبه های دورقمی یه راست ۵۰۰ رتبه اضافه شده و بعد همین طور که تو عکس زیر میبینید همین طوری رتبه ها زیاد میشن تا ۱۲۰۰خورده ای! حالا چرا این جوریه؟ قبولی های ۹۷ هم نگا کردم اونم این جوری بود! یعنی کسی از بین رتبه ۱۰۰ تا ۶۰۰ دانشگاه ایرانو انتخاب نکرده؟

همین طور می بینید همشون هم روزانه هستن و اصلا پردیس نیستن! جالب اینه ک فقط واسه منطقه سه این جوریه!

و این شهر هایی هم که ازش قبولی دادن هیچ کدومشون جزه تهران نیستن ک بگیم بومی گزینی شدن..

لطفا اگه کسی اطلاع داره بگه
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B6-%DB%B2%DB%B0%DB%B5%DB%B9%DB%B1%DB%B4_chrome.jpg  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrChemist نمایش پست ها
      سلام دوستان
      داشتم تو سایت کانون قبولی های پزشکی ۹۸ دانشگاه ایران منطقه ۳ رو نگاه میکردم که خیلی تعجب کردم..

دیدم بعد رتبه های دورقمی یه راست ۵۰۰ رتبه اضافه شده و بعد همین طور که تو عکس زیر میبینید همین طوری رتبه ها زیاد میشن تا ۱۲۰۰خورده ای! حالا چرا این جوریه؟ قبولی های ۹۷ هم نگا کردم اونم این جوری بود! یعنی کسی از بین رتبه ۱۰۰ تا ۶۰۰ دانشگاه ایرانو انتخاب نکرده؟

همین طور می بینید همشون هم روزانه هستن و اصلا پردیس نیستن! جالب اینه ک فقط واسه منطقه سه این جوریه!

و این شهر هایی هم که ازش قبولی دادن هیچ کدومشون جزه تهران نیستن ک بگیم بومی گزینی شدن..

همین مورد تو پزشکی تهرانم هست تو منطقه سه با رتبه 3000 کشوری هم قبول شدن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اخه چطوری؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا دیگه ی لول بالاتر از ژن خوبن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      اینا دیگه ی لول بالاتر از ژن خوبن
      یعنی امکان داره شانس باشه؟

اخه ۹۷ هم همین جوری بوده! بعد نه یکی نه دوتا ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یا اشتباهی وارد کرده اعداد رو سایت کانون، یا پزشکی تعهدی بوده طرف،یا ایثارگر.ذهنتون رو درگیر این مساءل نکنین.یه درصدم احتمال نداره چنین اشتباهی بشه.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

ایران پر از هر جور سهمیه بولشته،معلوم نیست چه سهمیه ای داشتن
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

چرا اتفاقا دقیقاً به علت بومی گزینیه
      منتها دقت کنید رشته پزشکی یه رشته ناحیه ایه نه استانی
      یعنی همه افراد ناحیه یک (البرز ، تهران ، زنجان ، سمنان ، قزوین ، قم و مرکزی) برای پزشکی های دانشگاه های تهران بومی محسوب میشن.
      خدابنده و آبیک هم که جزء زنجان و قزوین اند و درنتیجه بومی.
      و این فاصله محیرالعقول بیشتر خودشو تو منطقه ۳ ناحیه یک نشون میده. درواقع منطقه ۳ ناحیه یک بهشت کنکوره. بقیه منطقه سه ها اینجوری نیست.
      stay focused and never give up

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

یعنی همه افراد ناحیه یک (البرز ، تهران ، زنجان ، سمنان ، قزوین ، قم و مرکزی) برای پزشکی های دانشگاه های تهران بومی محسوب میشن.
      و این فاصله محیرالعقول بیشتر خودشو تو منطقه ۳ ناحیه یک نشون میده. درواقع منطقه ۳ ناحیه یک بهشت کنکوره. بقیه منطقه سه ها اینجوری نیست.
      ببخشید شما اطلاع دارین که برای اهوازیا دانشگاه شیراز هم ناحیه حساب میشه یا نه؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      ببخشید شما اطلاع دارین که برای اهوازیا دانشگاه شیراز هم ناحیه حساب میشه یا نه؟
      خیر خوزستان همراه با ایلام و لرستان ناحیه ۷ هستن
      فارس جزو ناحیه پنجه
      اینا رو میتونید تو دفترچه انتخاب رشته کنکور پیدا کنید.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

تا حدی قاتع شدم با خدا بنده و ابیک ولی اگه پایین تر بیاییم شهر های اذرشهر، علی کوتول، مبیک و... اصلا توی ناحیه یک نیستن !

حتی توی قطبی هم نگا کردم توی قطب یک هم نبودن!
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B7-%DB%B0%DB%B5%DB%B5%DB%B3%DB%B2%DB%B5_chrome.jpg
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B7-%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B2_chrome.jpg

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا حدی قاتع شدم با خدا بنده و ابیک ولی اگه پایین تر بیاییم شهر های اذرشهر، علی کوتول، مبیک و... اصلا توی ناحیه یک نیستن !

حتی توی قطبی هم نگا کردم توی قطب یک هم نبودن!
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰۰۴۲۷-۰۵۵۳۲۵_Chrome.jpg
مشاهده: 76
حجم: 55.6 کیلو بایت
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۰۰۴۲۷-۰۶۰۱۳۲_Chrome.jpg
مشاهده: 76
حجم: 38.7 کیلو بایت
      اونا که دیگه رتبه هاشون واسه کنکور ۹۸روتین بوده...دو رقمی ان اکثرا
      منظور رتبه های بالای ۶۰۰ و حتی ۸۰۰ ایناست که فقط مال بومیای ناحیه یکه
      stay focused and never give up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن