خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای تحصیل کدوم کشور؟؟

رأی دهندگان
    97. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آلمان

27 27.84%
    • ایتالیا

2 2.06%
    • استرالیا

4 4.12%
    • آمریکا

24 24.74%
    • سوئیس

6 6.19%
    • اتریش

1 1.03%
    • انگلیس

4 4.12%
    • سنگاپور

4 4.12%
    • سایر

7 7.22%
    • همین ایران خودمون مگه چشه ؟

18 18.56%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من اگر به خودم باشه ترکیه چون هم نزدیک تره و هم دانشگاه های به نسبت خوب داره

ولی اگر نزدیکی مهم نباشه مطمینا کانادا

و اینم بگم ک یه سری از بچه ها المانو گفتن
      من یکی از دوستام المان درس میخونه و هر از چند گاهی ک صحبت میکردیم
      همش از نژاد پرست بودنش میگفت

مثلا من ک میگفتم پزشکی بخوام اونجا اگر اپلای کنم اوضاعش چطوره
      گفت دانشگاه و اقامت و هزینه ها اوکیه

ولی میگفت مثل ایران پارتی بازیه و بچه ها و فامیل های خودشونو رو کلینیک میبرن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      من اگر به خودم باشه ترکیه چون هم نزدیک تره و هم دانشگاه های به نسبت خوب داره

ولی اگر نزدیکی مهم نباشه مطمینا کانادا

و اینم بگم ک یه سری از بچه ها المانو گفتن
      من یکی از دوستام المان درس میخونه و هر از چند گاهی ک صحبت میکردیم
      همش از نژاد پرست بودنش میگفت

مثلا من ک میگفتم پزشکی بخوام اونجا اگر اپلای کنم اوضاعش چطوره
      گفت دانشگاه و اقامت و هزینه ها اوکیه

ولی میگفت مثل ایران پارتی بازیه و بچه ها و فامیل های خودشونو رو کلینیک میبرن
      اصولا آلمانی ها انسان های بدذات و نژادپرستین
      فرهنگ های خانوادگی دیکتاتورگونه ای دارن
      کتابای داستایوسکی رو بخونین بهتر متوجه میشین(بنده خدا ارادت خاصی به آلمانی ها داشت)

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا جایی که من از کانادا شنیدم و خوندم اینه که ،اگه روابط اجتماعی خوبی توی کانادا نداشته باشی یکم از بقیه عقب میمونی، ادب و احترام مردم کانادا که زبان زد همه هست ولی کانادایی ها خیلی درون گرا هم هستن یعنی اگر از کسی خوششون نیاد خیلی سریع هم بروز نمیدن،یعنی اگه انگلیسی افتضاحی هم داشته باشی بهت میگن یور انگلش ایز پرفکت ،هیچ وقت سعی در تمسخر ادما ندارن دقیقا بر عکس ما ایرانیا که فکر میکنیم هر چقدر همدیگه رو مسخره کنیم و مورد تمسخر قرار بدیم اونقدر شاخ تر و بهتریم،خیلی سادستیک هستیم ،از عذاب دادن مردم لذت میبریم ، خودم به شخص کانادا رو پیشنهاد میدم که ارام ترین و بهتربن جا برای زندگیه همراه با طبیعت خارق العاده اش.
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا تو خارج چه خبره؟ مگه ایران چشه؟ کشور به این خوبی و با امکاناتی و اهمیت به دانشجو . وطنم پاره ی تنم . ای زادگاه و میهنم .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      اصولا آلمانی ها انسان های بدذات و نژادپرستین
      فرهنگ های خانوادگی دیکتاتورگونه ای دارن
      کتابای داستایوسکی رو بخونین بهتر متوجه میشین(بنده خدا ارادت خاصی به آلمانی ها داشت)
      خوب ببینین اکثریت کشور هام همین نژاد پرستیو دارن

ولی المان خیلی زیاده

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabay نمایش پست ها
      سلام
      انتخابتون برای تحصیل در خارج از کشور ، کدوم کشوره ؟؟
      توضیح بدین در موردش
      سلام
      بستگی به رشتت داره
      به رزومت داره
      نمیشه گفت که الان کدوم کشور خوبه
      کانادا سوئد نروژ فنلاند دانمارک سوییس همه اینا کشورای خوبی برای تحصیل هستن دانشگاه تورنتو کانادا یکی از بهتریناس که باز بستگی به رشتت داره و به رزومت که اصن قبولت میکنن یا نه
      حالا ما الان بگیم برو استرالیا یا برو امریکا چه فایده وقتی هنوز رزومه ی نداشته باشی که بر اساس اون قبولت کنن
      اونجا رزومه خیلی براشون مهمه
      رزومتو اوکی کن همه جا جاته
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام
      بستگی به رشتت داره
      به رزومت داره
      نمیشه گفت که الان کدوم کشور خوبه
      کانادا سوئد نروژ فنلاند دانمارک سوییس همه اینا کشورای خوبی برای تحصیل هستن دانشگاه تورنتو کانادا یکی از بهتریناس که باز بستگی به رشتت داره و به رزومت که اصن قبولت میکنن یا نه
      حالا ما الان بگیم برو استرالیا یا برو امریکا چه فایده وقتی هنوز رزومه ی نداشته باشی که بر اساس اون قبولت کنن
      اونجا رزومه خیلی براشون مهمه
      رزومتو اوکی کن همه جا جاته
      روزمه یه ایرانی همیشه ضعیفه ، فقط پول میخوان ،پول داشته باش بیا خودم دانشگاه تورنتو رو برات جور میکنم اونم توی هر رشته ای که دلت بخواد.
      ?Hello
      ?Is there anyone home

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_ES نمایش پست ها
      روزمه یه ایرانی همیشه ضعیفه ، فقط پول میخوان ،پول داشته باش بیا خودم دانشگاه تورنتو رو برات جور میکنم اونم توی هر رشته ای که دلت بخواد.
      کی همچین حرفی زده ؟!!!!
      اتفاقا خیلی از ایرانیا هستن که رزومه خیلی قوی دارن و حتی بدون اینکه اینجا قصدی برای رفتن داشته باشن از اونور براشون دعوتنامه فرستادن
      بیشتر تحقیق کنین
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی همچین حرفی زده ؟!!!!اتفاقا خیلی از ایرانیا هستن که رزومه خیلی قوی دارن و حتی بدون اینکه اینجا قصدی برای رفتن داشته باشن از اونور براشون دعوتنامه فرستادن بیشتر تحقیق کنین
      این بخش دعوتنامه خیلی خیلی کمه، قضیه اصلی اینه که رزومه به خیلی چیزا بستگی داره ،به روابط اجتماعی شما به پروژه هایی که کار کردی ، به کار های غیر درسی شما،به روابطی که با اساتید اون ور اب دارین ،به زبان انگلیسی شما و ... که این چیزا برای یه ایرانی خیلی خیلی کنه چون دانشگاه ها خیلی سطح پایین هستن، خودم به شخصه دیدم طرف به خاطر نداشتن رزومه غیر درسی رد شده ،پس خواهش میکنم اول یه مطالعه کنین و با اطلاعات خیلی قدیمی چند تا سایت قدیمی نقل قول نزنید.
      ?Hello
      ?Is there anyone home

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr_es نمایش پست ها
      این بخش دعوتنامه خیلی خیلی کمه، قضیه اصلی اینه که رزومه به خیلی چیزا بستگی داره ،به روابط اجتماعی شما به پروژه هایی که کار کردی ، به کار های غیر درسی شما،به روابطی که با اساتید اون ور اب دارین ،به زبان انگلیسی شما و ... که این چیزا برای یه ایرانی خیلی خیلی کنه چون دانشگاه ها خیلی سطح پایین هستن، خودم به شخصه دیدم طرف به خاطر نداشتن رزومه غیر درسی رد شده ،پس خواهش میکنم اول یه مطالعه کنین و با اطلاعات خیلی قدیمی چند تا سایت قدیمی نقل قول نزنید.
      10 تا از دوستای اطرافم رفتن . یکی از همکلاسی های دوره ی پیشدانشگاهیم پیام نور میخوند ولی اونم رفت با کمال تعجب!ولی چون ایرانی هستی تو سرت نکن که نمیشه و سخته . میشه . منم انقدر اطلاعاتم به روز هست که نقل و قول زدم . اونیم که دیدی رزومه نداشته بره رزومه درست کنه . بره بخونه زحمت بکشه که دیگه رد نشه . کوتاهی اونو چرا به من میگی . درس دانشگاه هیچ ربطی به رزومه تو نداره .تو در یه زمینه خاص کار کن و متخصص بشو و یه استاد از اونور ارتباط بگیر که تو تخصص تو داره فعالیت میکنه .قبولت میکنه اگه رزومه خوبی داشته باشی
      با چار نفر که کار بلد نبودن و رزومه خوبی نداشتن و رد شدن نمیشه نتیجه کلی گرفت .
      منم با دو تا استاد در کانادا و آمریکا در ارتباطم و پولی هم ندارم که بتونم برم . مجبورم تحصیلی برم . درس دانشگاه زیاد براش مهم نبود (نمرات بالا باشه کافیه). مهم رزومه من بود . سمینار هایی که گذاشتم تو دانشگاه . سابقه کارم - میزان تخصصم . نمره ایلتسم و نمره آزمون gre
      اینارو دیگه به من نگو که 3 ساله دارم در زمینه محاجرت مطالعه میکنم
      حالا باز بیا نقلو قول بزن که سطح دانشگاه ها پایینه
      Cyrus The Great

ویرایش توسط T!G3R : 29 تیر 1399 در ساعت 12:39

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اتریش بهترین

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      10 تا از دوستای اطرافم رفتن . یکی از همکلاسی های دوره ی پیشدانشگاهیم پیام نور میخوند ولی اونم رفت با کمال تعجب!ولی چون ایرانی هستی تو سرت نکن که نمیشه و سخته . میشه . منم انقدر اطلاعاتم به روز هست که نقل و قول زدم . اونیم که دیدی رزومه نداشته بره رزومه درست کنه . بره بخونه زحمت بکشه که دیگه رد نشه . کوتاهی اونو چرا به من میگی . درس دانشگاه هیچ ربطی به رزومه تو نداره .تو در یه زمینه خاص کار کن و متخصص بشو و یه استاد از اونور ارتباط بگیر که تو تخصص تو داره فعالیت میکنه .قبولت میکنه اگه رزومه خوبی داشته باشیبا چار نفر که کار بلد نبودن و رزومه خوبی نداشتن و رد شدن نمیشه نتیجه کلی گرفت .منم با دو تا استاد در کانادا و آمریکا در ارتباطم و پولی هم ندارم که بتونم برم . مجبورم تحصیلی برم . درس دانشگاه زیاد براش مهم نبود (نمرات بالا باشه کافیه). مهم رزومه من بود . سمینار هایی که گذاشتم تو دانشگاه . سابقه کارم - میزان تخصصم . نمره ایلتسم و نمره آزمون greاینارو دیگه به من نگو که 3 ساله دارم در زمینه محاجرت مطالعه میکنم حالا باز بیا نقلو قول بزن که سطح دانشگاه ها پایینه
      عزیزم مشکل من سر بحث دعوت نامه بود و چیزی که درسته رو رد نمیکنم ،خوشحال شدم که میخوای اپلای بگیری ،خودم هم برای کانادا میخوام اپلای بگیرم و با وام دانشجویی سر خودمو نگه دارم ،امیدوارم موفق باشی.
      ?Hello
      ?Is there anyone home

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همتون که دارین میرین خارج! یه سوال! ترکیه چه خبره؟ خب ترکیه هم که کنکور داره چه فرقی با اینجا داره؟ چه کاریه زبونشونو یاد بگیری، بری اونجام کنکور بدی. خب همینجا بدین پذیرشش راحت تره؟ :/
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      همتون که دارین میرین خارج! یه سوال! ترکیه چه خبره؟ خب ترکیه هم که کنکور داره چه فرقی با اینجا داره؟ چه کاریه زبونشونو یاد بگیری، بری اونجام کنکور بدی. خب همینجا بدین پذیرشش راحت تره؟ :/
      دوست عزیز بیشتر بچه ها منظورشون ادامه ی تحصیل در خارج از کشوره . مثلا ارشد یا دکترا یا تخصص

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smh1447 نمایش پست ها
      دوست عزیز بیشتر بچه ها منظورشون ادامه ی تحصیل در خارج از کشوره . مثلا ارشد یا دکترا یا تخصص

آهان! نه در کل پرسیدم اینایی که میرن اونجا کنکور بدن هدفشون چیه؟ اخه دوست بابام، پارسال بچشو فرستاد ترکیه که کنکور بده. یک سال از من بچه تره. من نفهمیدم این چکاری بود خب :/ کنکورشونم فک کنم توی مهره
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن