خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لغت و املا و دینیشون واقعا خوب و مفیده

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظراتتون دوستان ❤️❤️ اگه دوستان بازم تجربه دارن بگن بهمون ممنون❤️
      تجربه خودمو میگم دوستان این پکیج یا همه این فیلمای آموزشی به تنهایی معجزه نمیکنه برای شما
      اگه میخواین از ۶۰۴۰ استفاده کنین بنظرم برای کسایی مناسب هست که بتونن روزانه حداقل ۱۷ ساعت مطالعه کنن و تست قراوان بزنند وگرنه دیدن این فیلمها به تنهایی کمک نمیکنه خصوصا این که تدریس طولانی دارند
      به طور کلی قسمت عمومی این پروژه خیلی راضی کنندست
      موفق باشین
      اگه تجربه ای دارین خوشحال میشم نظر بدین تا همه استفاده کنن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید دینیش چطوره؟؟؟؟ به نظرتون یوسفیان پور بهتره یا کلاس کریمی؟؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی اطلاع نداره؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra001 نمایش پست ها
      سلام ببخشید دینیش چطوره؟؟؟؟ به نظرتون یوسفیان پور بهتره یا کلاس کریمی؟؟
      سلام من از بین دبیرای دینی آقای یوسفیان پور و آقای فکری میشناسم من پارسال با آقای فکری کلاس میرفتم اما الان ک دارم فیلمای آقای یوسفیان پور رو نگاه میکنم میبینم ۱۰۰ درصد راضی ترم عالیه عالیه حتی یکبار نگاه کردنش درصدتونو خیلی بالا میبره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون روزم درس داشتم خلاصه توضیح دادم ببخشید الان کامل تر میکنم بنظرم روی عمونی ها وسواس نداشته باشین و راحت ادامه بدین چون تدریس خوبه اما زبان به نظرم بهتره از پکیج آقای شهاب اناری استفاده کنین که خیلی بهتره
      توی عمومی ها آقای یوسفیان پور دینی فوق العادست حتی یکبار نگاه کنین درصدتون خیلی بالا میره من پارسال با آقای فکری کلاس رفتم حتی همایشم رفتم اما آقای یوسفیان پور ۱۰۰ بهتره ! عربی من پارسال با آقای فلاح کلاس رفتم خوب بود تقریبا با واعضی یک سطحن! البته من تدریس آقای واعظیو بیشتر میپسندم
      ادبیات نظری ندارم به نظرم آقای منتظری خوبه ولی وجود پارتنر آموزشی تو این فیلم های ۶۰۴۰ کیفیت رو خیلی کم کرده
      تو تخصصیا بنظرم زیست عالیه اگر صفر باشین براتون خوبه از پایه کامل همه چیزو میگن راستی من پارسال با آقای عظیمی کلاس رفتم بی نهایت عالی بود بی نهایت عالی اگه میتونین کلاساشونو حتما برین
      شیمی ۶۰۴۰ خوبه ! من پارسال با آقای بابایی کلاس رفتم راضی نبودم چون اکثرا خودشون سرکلاسا نمیان و ...
      فیزیک کامیار برای من خیلی خوب بود چون من فیزیک صفر بودم
      راجب ریاضی تدریس خوبه اما خیلی پر سر و صداست و یک نکته کوچیکم خیلی بزرگ جلوه میدن
      امیدوارم کامل باشه باز اگه سوال بود بپرسین

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمومی*

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون ، من چون یکم توی دینی مشکل دارم پرسیدم ببینم دی وی دی های ایشون چطور هست

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sheydam نمایش پست ها
      مرسی از نظراتتون دوستان ❤️❤️ اگه دوستان بازم تجربه دارن بگن بهمون ممنون❤️
      تجربه خودمو میگم دوستان این پکیج یا همه این فیلمای آموزشی به تنهایی معجزه نمیکنه برای شما
      اگه میخواین از ۶۰۴۰ استفاده کنین بنظرم برای کسایی مناسب هست که بتونن روزانه حداقل ۱۷ ساعت مطالعه کنن و تست قراوان بزنند وگرنه دیدن این فیلمها به تنهایی کمک نمیکنه خصوصا این که تدریس طولانی دارند
      به طور کلی قسمت عمومی این پروژه خیلی راضی کنندست
      موفق باشین
      اگه تجربه ای دارین خوشحال میشم نظر بدین تا همه استفاده کنن
      17ساعت ؟ میدونین دارین چی میگین ؟ 17ساعت اصلا بازدهی نداره
      سرعت فیلم ها رو میشه با پلیر بسته به توانایی دانش آموز بالا برد
      مثلا من واسه دانش آموزام 2 برابر میکنم ( کمتر یا بیشتر نسبت به کشش شون )
      البته خود پلیر هم مهمه چی استفاده بشه تا صدا رو مبهم نکنه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      17ساعت ؟ میدونین دارین چی میگین ؟ 17ساعت اصلا بازدهی نداره
      سرعت فیلم ها رو میشه با پلیر بسته به توانایی دانش آموز بالا برد
      مثلا من واسه دانش آموزام 2 برابر میکنم ( کمتر یا بیشتر نسبت به کشش شون )
      البته خود پلیر هم مهمه چی استفاده بشه تا صدا رو مبهم نکنه
      خیلیا تو همین حدود درس میخونن حالا کار ندارم لطفا همون پلیر که میگین تا ۲ برابرم فشرده میکنه اما صدا مبهم نمیشه رو به منم معرفی کنید لطفا

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من به عنوان کسی که از 6040 نظام قدیم استفاده کرده میگم؛تو اختصاصیا فقط ریاضیش برای بچه های سطح صفر مناسبه و بقیشون یه جورایی جمعبندیه نه آموزش؛توی عمومی ها هم ادبیات و دینیش متوسطه یعنی نه خیلی خوبه و نه خیلی بد؛در کل از 6040 فقط ریاضیش رو پیشنهاد میکنم که واقعا خوبه البته نحوه استفاده درست ازش هم مهمه؛برای درس شیمی دکتر بابایی و برای زیست مطالعه خود کتاب و حل تست رو پیشنهاد میکنم موفق باشید

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن در مورد دینی اگر خواستین فیلم ببینین من دکتر کریمی رو پیشنهاد میکنم که هم تدریس جذابی دارن و هم اینکه مفهومی درس میدن ؛ دینی نظام جدید رو توی تاملند درس دادن اما جلسات نکته و تست هم فک کنم دارن

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام من به عنوان کسی که از 6040 نظام قدیم استفاده کرده میگم؛تو اختصاصیا فقط ریاضیش برای بچه های سطح صفر مناسبه و بقیشون یه جورایی جمعبندیه نه آموزش؛توی عمومی ها هم ادبیات و دینیش متوسطه یعنی نه خیلی خوبه و نه خیلی بد؛در کل از 6040 فقط ریاضیش رو پیشنهاد میکنم که واقعا خوبه البته نحوه استفاده درست ازش هم مهمه؛برای درس شیمی دکتر بابایی و برای زیست مطالعه خود کتاب و حل تست رو پیشنهاد میکنم موفق باشید
      سلام مرسی از نظرتون
      من خودم ۶۰۴۰ نظام جدید رو دارم میبینم
      شیمی دکتر بابایی خیلی خوبه من پارسال با ایشون کلاس داشتم اما خودشون اکثرا سرکلاسا نمیان برای همین راضی نبودیم کیفیت تدریس کم می‌شد و اینکه نتونستن به موقع درسارو تمومش کنن و ما تا لحظه آخر مدام فشرده سر کلاسا بودیم که برسن ...
      راجب ۶۰۴۰ برای نظام قدیم اطلاعی ندارم اما نظام جدید عمومی ها رو بدون وسواس ببینن چون تدریس عالی هست تخصصی ها هم زیست و ریاضی عالیه
      بازم ممنون از نظرتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن