خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هم نیازی واحد دانشگاهی

سلام دوستان
      من فیزیولوژی ترم یک رو نتونستم پاس کنم،و الان چون اون درس در ترم دوم پیش نیاز داشت هر دوتاش(فیزیو۱و۲) رو باهم برداشتم..
      و واسِ ترم سوم این فیزیو۲ پیش نیاز هستش
      الان اگه فیزیو۲ رو پاس کنم ولی فیزیو۱رو نتونم پاس کنم
      اون درس ترم سوم رو که فیزیو۲براشون پیش نیاز هستش میتونم بردارم یا نه؟
      شاید بگین الان وقت این سوال نیستش ولی پرسیدم تا در جریان باشم و بدونم باید رو کدوم وقت بیش تری بزارم
      ممنون
      کارشناس بیهوشی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من فیزیولوژی ترم یک رو نتونستم پاس کنم،و الان چون اون درس در ترم دوم پیش نیاز داشت هر دوتاش(فیزیو۱و۲) رو باهم برداشتم..
      شاید بگین الان وقت این سوال نیستش ولی پرسیدم تا در جریان باشم و بدونم باید رو کدوم وقت بیش تری بزارم
      ممنون
      سلام
      اول بگم که همه چی به قسمت اموزش ربط داره ! نشد ام اگر بخواد میشه ! واحد و بهت میده ! این از این !
      اما ...
      چون برای سه شماره دو پیشنیازه پس ربطی به 1 نداره ! حتی اگر بیوفتی ! یعنی دو رو پاس شی 3 رو میتونی برداریم- مگر اینکه هردوتا باهم پیشنیاز باشن!که اگر افتادی و نتونستی برداری به قسمت اموزش درخواست کتبی بده بهت میدن
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      بستگی به دانشگاه داره قانون درون دانشگاهی هر دانشگاه با بقیه متفاوته
      مثلا تو دانشگاه قبلیم افرادی بودن که ریاضی 1 که ترم اوله رو ترم 7 پاس میکردن ولی ریاضی2 و مابقی رو قبلا پاس کرده بودن اما دانشگاه جدیدم قانونش اینه که اگه دومی رو قبول بشی ولی پیشنیازشو که الان همنیازشه قبول نشی تا زمانی که قبول نشی نمره دومی وارد نمیشه و تعلیق میشه
      احتمال اینکه دانشگاه شما مثل دانشگاه قبلیم عمل کنه زیاده چون اکثر دانشگاه ها اونطوری عمل میکنن و احتمالا بتونی برداری اما اگه نتونستی هم با یه درخواست کتبی از آموزش دانشکده یا آموزش کل امکان پذیره
      به هرحال قبل از هر اقدامی این سوالو از آموزش دانشگاه بپرس اونا بهت جواب میدن
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      سلام
      اول بگم که همه چی به قسمت اموزش ربط داره ! نشد ام اگر بخواد میشه ! واحد و بهت میده ! این از این !
      اما ...
      چون برای سه شماره دو پیشنیازه پس ربطی به 1 نداره ! حتی اگر بیوفتی ! یعنی دو رو پاس شی 3 رو میتونی برداریم- مگر اینکه هردوتا باهم پیشنیاز باشن!که اگر افتادی و نتونستی برداری به قسمت اموزش درخواست کتبی بده بهت میدن
      دمت گرم..خیلی ممنون
      کارشناس بیهوشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

بستگی به دانشگاه داره قانون درون دانشگاهی هر دانشگاه با بقیه متفاوته
      مثلا تو دانشگاه قبلیم افرادی بودن که ریاضی 1 که ترم اوله رو ترم 7 پاس میکردن ولی ریاضی2 و مابقی رو قبلا پاس کرده بودن اما دانشگاه جدیدم قانونش اینه که اگه دومی رو قبول بشی ولی پیشنیازشو که الان همنیازشه قبول نشی تا زمانی که قبول نشی نمره دومی وارد نمیشه و تعلیق میشه
      احتمال اینکه دانشگاه شما مثل دانشگاه قبلیم عمل کنه زیاده چون اکثر دانشگاه ها اونطوری عمل میکنن و احتمالا بتونی برداری اما اگه نتونستی هم با یه درخواست کتبی از آموزش دانشکده یا آموزش کل امکان پذیره
      به هرحال قبل از هر اقدامی این سوالو از آموزش دانشگاه بپرس اونا بهت جواب میدن
      مرسی از جوابت..ممنون
      کارشناس بیهوشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      سلام ، برای ترم سه فیزیو 2 پیشنیازه اگه پاس بکنی میتونی برداری ربطی به فیزیو1 نداره
      باز برای اینکه مطمئن بشید از آموزش سوال کنید بهتره
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shatot نمایش پست ها
      سلام ، برای ترم سه فیزیو 2 پیشنیازه اگه پاس بکنی میتونی برداری ربطی به فیزیو1 ندارهباز برای اینکه مطمئن بشید از آموزش سوال کنید بهتره
      ممنون
      کارشناس بیهوشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آموزش هر چی گفت همونه. منم واحدام جابجا شده آموزش ی ترم باهام راه میاد ی ترم میگه برو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad9776 نمایش پست ها
      آموزش هر چی گفت همونه. منم واحدام جابجا شده آموزش ی ترم باهام راه میاد ی ترم میگه برو
      اوهوم ممنون
      کارشناس بیهوشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن