خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mfa نمایش پست ها
      شما میتونید کتابا رو دانلود کنید یا حتی صوتی گوش بدید(حتما توصیه میکنم امتحانش کنید)
      درسته ولی بنظر شخصی خودم هیچی مثل ورق زدن صفحات کتاب نمیشه ، با پی دی اف ک اکثرا هم پولی هستن و حتی واس کتاب های خوب پی دی اف هم وجود نداره ، همچین دلنشین نیس و یادگیریش سخت تره
      تازه همون وقتی هم ک میگذارم و داستانی رو مینویسم حتی داستان کوتاه ، بی فایده هست چون اونا فقط توی ارشیو لب تاپم گم ممیشن و سایتی حتی وجود نداره ک بتوانم اونو به اشتراک بگدذارم و یکی بخوانه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      درسته ولی بنظر شخصی خودم هیچی مثل ورق زدن صفحات کتاب نمیشه ، با پی دی اف ک اکثرا هم پولی هستن و حتی واس کتاب های خوب پی دی اف هم وجود نداره ، همچین دلنشین نیس و یادگیریش سخت تره
      تازه همون وقتی هم ک میگذارم و داستانی رو مینویسم حتی داستان کوتاه ، بی فایده هست چون اونا فقط توی ارشیو لب تاپم گم ممیشن و سایتی حتی وجود نداره ک بتوانم اونو به اشتراک بگدذارم و یکی بخوانه
      اگر واقعا مشکلت قیمته خوب کتاب دسته دوم بخر(البته اگر مشکلت اونه)

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mfa نمایش پست ها
      اگر واقعا مشکلت قیمته خوب کتاب دسته دوم بخر(البته اگر مشکلت اونه)
      کتاب دسته دوم هم همچین مفت نمیدن عزیزم ، من خداشاهده یه کتاب مقررات ملی ساختمان واس نظام مهندسی خریدم از دسته دوم فروشی ، دو برابر قیمت روی خود جلد بهم داد !!! اسمش دسته دوم فروشیه فقط
      |

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب دسته دوم هم همچین مفت نمیدن عزیزم ، من خداشاهده یه کتاب مقررات ملی ساختمان واس نظام مهندسی خریدم از دسته دوم فروشی ، دو برابر قیمت روی خود جلد بهم داد !!! اسمش دسته دوم فروشیه فقط
      برادر یک کلام از اول بگو میخوای کتاب نخونی اینقد وقت خودم و خودت رو نمیگرفتی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من چندتا میشناسم اگه می خوای پیام بده اسمشون رو بگم اونجا نویسنده زیادن اینجا هم می تونی بذاری.
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 9988 نمایش پست ها

من چندتا میشناسم اگه می خوای پیام بده اسمشون رو بگم اونجا نویسنده زیادن اینجا هم می تونی بذاری.
      مرسی عزیزم ، سعی میکنم اگر خواستم بازم بنویسم ، یه چیز کامل بنویسم واس چاپ کتاب ، از مجازی به من یکی خیری نرسیده جز کلاه برداری و دروغ و نیرنگ و این چیزا
      |

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن