خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات

Unhappy کنکوری های نظام قدیم دوستون دارم حتما بیاین داخل!!!!!

سلام به همه بچه های کنکوری نظام قدیم منم مثل شما یه نظام قدیمی هستم و امسال یعنی کنکور ۹۹ کنکور نظام قدیم شرکت کردم راستش این روزا خیلی سخت میگذره فشارهایی که از سمت درسهای سخت به ما وارد میشه وا ین روزها هم فشار روحی رقابت با نظام جدیدی ها هم بهش اضافه شده متاسفانه می خوام بگم شما به عنوان یه هم نظامی الان چطورین چی تو فکرتونه راستش من امروز با یکی ار رفیقام که نظام جدیده داشتم صحبت میکردم درمرد کنکور گفتم توی لیپید ها هم پلی مر داریم که اونم مومه ولی اون کلی تعجب کرد وگفت این تو کتاب ما گفته نشده یک کمی ناامید شدم با دیدن اینکه چقدر درسای من سنگین تره راستش نا امید که نه ولی انگار یه ترس ریزی توی دلم افتاد انگار یه حس بدی دارم مثل اینکه هوای دلم بده می خوام بدونم این روزا حال شما چطوره واقعا تو فکر تون چی میگذره تو دلتون چه خبره ....خیلی دوستتون دارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

این روزا سخت میگذره قبول!ولی دیگه جون من این یه قلم رو به استرس ها اضافه نکنین!! درستونو بخونین!!!این چیزا چیه آخه!!قبول دارم ذهن مضطرب دنبال علت برای اضطراب میگرده و همیشه یه چیزی پیدا میشه!
      ولی بزنین کنار این فکرارو و بدون حاشیه بخونین.
      موفق باشین
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روزای کنکور کلا روزای سختی هستن
      ما نباید بترسیم از چیزی
      فقط با امید و انگیزه فراوان چیزایی ک خوندیم دوباره بخونیم
      و به حرف کسی اهمیت ندیم!البته حرفهای منفی
      من خودم سعی میکنم به نظام جدید اهمیت ندم و بهشون فکر نکنم و هی بگم وای ببین برا اونا اسونتره برا ما سخته!
      شما هم سعی کنین خونسردی خودتون رو حفظ کنین
      البته این نکته هم یادتون نره ک از خوندن مباحث مشترک غافل نمونین
      چون اکثرا تستها رو شبیه بهم میدن .مثل سال 98
      (من تازه 5 ماهه ک تونستم به این افکار دست پیدا کنم و خیلی تاثیر گذارن،اینکه اصلا انرژی منفی جذب نکنین و خالص مثبت باشین خیلی کمکتون میکنه تو گذر از این زمان )
      همگی موفق باشیم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      سلام به همه بچه های کنکوری نظام قدیم منم مثل شما یه نظام قدیمی هستم و امسال یعنی کنکور ۹۹ کنکور نظام قدیم شرکت کردم راستش این روزا خیلی سخت میگذره فشارهایی که از سمت درسهای سخت به ما وارد میشه وا ین روزها هم فشار روحی رقابت با نظام جدیدی ها هم بهش اضافه شده متاسفانه می خوام بگم شما به عنوان یه هم نظامی الان چطورین چی تو فکرتونه راستش من امروز با یکی ار رفیقام که نظام جدیده داشتم صحبت میکردم درمرد کنکور گفتم توی لیپید ها هم پلی مر داریم که اونم مومه ولی اون کلی تعجب کرد وگفت این تو کتاب ما گفته نشده یک کمی ناامید شدم با دیدن اینکه چقدر درسای من سنگین تره راستش نا امید که نه ولی انگار یه ترس ریزی توی دلم افتاد انگار یه حس بدی دارم مثل اینکه هوای دلم بده می خوام بدونم این روزا حال شما چطوره واقعا تو فکر تون چی میگذره تو دلتون چه خبره ....خیلی دوستتون دارم

بشین بخون در این رابطه بعد از کنکور نظر میدیم
      چه مال قدیم ساده باشه چه جدید فرقی برای شما نداره چون کنکورت مشخصه و منابعتم مشخص پس نهایت تلاشتو بکن بعد از کنکور بیا همینجا درباره ش بحث میکنیم با بچه ها
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حذفیات و تغییرات داشتن کتابا تو زیست و شیمی بیشتر

ولی فقط میخونم که رتبه آبرومند بیارم
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      لطفا به این چیزا فکر نکنید
      پارسال هم این مسائل تو این انجمن خیلی بیش از حد بولد شد ( خداروشکر امسال خیلی کم شد) و کسایی که خیلی از این اتفاقات میترسیدن همونایی بودن که ضرر کردن چون درس نمیخوندن !
      نگران نباشید و درستونو بخونید.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بی خیال اصلا به این موضوعات فکر نکن..4 ماه دیگه کنکور هست همه تمرکزت رو بزار روی کنکورت.
      امسال خیلی ها که نظام قدیم بودن قبول شدن.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      به خاطر لیپید میگی حجم کتاب کمتر شده؟؟؟
      یه سری چیزا هم اضافه شده خب
      ولی در کل دلیلی نداره به خاطر کم شدن حجم کتاب فکر کنی سوالا اسونتر میشن!!! مگه توی همون نظام قدیم، کسایی رو نداشتیم که رتبه ۱ تا ۷۰۰ کنکور رو گرفتن و پزشک شدن؟ ریاضی ۱۰۰ داشتیم زیست ۹۰ داشتیم شیمی ۹۰ درصدم داشتیم که شاخ دراوردیم از شنیدنش و با خودمون پرسیدیم چطور؟؟؟
      تقریبا از فیزیک نور هندسی حذف شده که اکثرا میگفتن اسونه و حیفه حذفش کنیم... بستن خازن ها که نهایتش یه تست باهاش از دست بدی و چنتا چیز دیگه ولی اینقده مطالب بهم شبیهه که میتونی نظام جدید بخونی و بیای کنکور نظام قدیم رو ۷۰ درصد بزنی یا برعکس!!!
      توی ریاضی انتگرال مجانب دنباله جزو مطالب اسون کتاب بود... بقیه ی چیزا تقریبا همونه...
      در ضمن زیستشم گرچه مبهم تر از زیست جدیده ولی برای نظام قدیما از بس سوالات کنکورو دیدن همه تله های تستی کتاب مشخصه!!!
      من کلاس سوم ابتدایی که صرب و تقسیم داشت رو جهشی خوندم همه میگفتن چطور؟؟؟معلم خصوصی هم نداشتم مادرم دیپلم داشت بهم تا جایی که بلد بود یاد میداد واقعا ادم وقتی بهش فکر میکنه با خودش میگه خب وقتی میشه کتابای یه مقطع رو توی سه ماه تموم کرد چرا ۸ ماه به خاطرش مدرسه میریم و وقت تلف میکنیم؟؟؟تو باور ما گنجیده که تایم استاندارد اینقده و حجم مطالبم باید اینقد باشه باورتون رو عوض کنید متوجه میشید تفاوتی بین دو نظام نیست... هردوتاش یکیه و تو هردوتاش میشه موفق شد نگران نباشین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عاغا ما نظام جدیدی ها شما نظام قدیمی هارو دوس داریم ولی نمیدونم چرا شما مارو ندوس گریه حضار ! البته ببخشید بدون دعوت وارد تاپیک شدما ورود ممنوع رو دور زدم!

ولی در کل ببین خود ما نظام جدیدا هم حتی فارغ التحصیلامون دومین باره دارن کنکور میدن و برای دومین بار کتابا رو میخونیم اما نظام قدیما حداقلش سومین کنکورشونه و تسلطشون رو کتابا خیلی بیشتر شده نسبت به ما !چرا اینو در نظر نمیگیرید؟این بهونه ها چیه اخه دوست من !هرکی خوب تلاش کنه موفق میشه !!! انقد سختگیری نکنید و ذهنتون رو با چیزای منفی پر نکنید! باور کنید اگه تمرکز کنید رو درساتون اتفاقا خیلی راحتتر از نظام جدیدا قبول میشید !هم وقتتون ازادتره نسبت به بچه های دوازدهم و هم به بلوغ فکری در زمینه کنکور رسیدید!
      موفق باشید!
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

10. Top | #10
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      هرچه به زمان کنکور نزدیک میشی این حس بیشتر به سراغت میاد
      از حاشیه دوری کن و از داشته هایت بهترین استفاده را ببر
      چند بار قبلا این تجربه خودم در سال اول کنکورم را گفتم نگذار سردرگمی و ابهام آینده تبدیل به ناامیدی برای تو بشود....

شکست یعنی اسیر نا امیدی شدن....

زیاد اطلاعی از حذفیات و این چنین موارد ندارم اما این اطلاعات اضافی توی دانشگاه گاها دید بهتری به تو می دهد ، این را به عینه دیدم...
      مثلا جلسه اول بیوشیمی استاد تامپون ها را معرفی کرد با یه فرمول دیگه و مباحثی از پی هاچ که کاملا معلوم بود بچه های نظام قدیم این مباحث را بهتر فهمیده اند...
      خلاصه در این ایام داشتن انگیزه مهم است
      موفق باشی...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن