خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر بچه ها من یه مشکل دارم اونم اینه که تو خونه وقتی تست میزنم مسلطم تعداد درستام خیلیه ولی سر جلسه آزمون اصلا نمیتونم خوب جواب بدم مخصوصا واسه فیزیک و شیمی چیکار کنم بتونم درصدامو بکشم بالا؟من رشته دبیرستانم ریاضی بوده و واسه زیست روزانه تقریبا ۳ ساعت تایم میزارم کلاس هم میرم تو خونه که تست میزنم درصدام خوبه حتی امتحان کلاس هم خوب میدم ولی سر جلسه آزمون اصلا نمیتونم جواب بدم انگار مغزم قفل میکنه واقعا دارم دیوونه میشم اینکه می خونم و نمیتونم جواب بدم عذابم میده خیلی ممنون از پاسخگوییتون
      قطعا سرجلسه ازمون فاکتور های زیادی دخیلن. شرایطش کلی با شرایط خونه فرق داره
      سوالا جدیدتر و بعضا سخت ترن، استرس بیشتره، و...
      هرکسی یه مقدار‌کمتر میزنه تو ازمون . ولی با یه سری ترفند‌و تریک میتونین بهبود بدین وضعیتو.
      کارایی از قبلی تکنیک ضبدر منها، زمان نقصانی، تحلیل آزمون و این قبیل، تاثیر خیلی زیادی دارن.
      همه رو بصورت مفصل توضیح دادم، لینک تاپیک مصاحبم توی امضامه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا مشكليه كه همه داوطلبان كنكوري دارنش. اينكه تو خونه درصداشون خوبه ولي سرجلسه پايينتر ميزنن. براي حل شدنش چند تا راهكار هست كه همه اش بايد انجام بشه .
      يكي اينكه آزمونا رو بخاطر نااميدي اصلا رها نكنيد چون اصلا به حل شدن مشكلاتتون كمك نميكنه.
      خيلي بيشتر تست بزنيد . هر چقدر بيشتر تست بزنيد مهارتتون بيشتر ميشه و سر آزمون بهتر پاسخ ميديد.
      شمايي كه از رشته رياضي اومدين زيست رو حتما زياد بخونيد. به تعداد دفعات بالا . كم كم دستتون مياد.
      با آرزوي موفقيت و خسته نباشيد.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
      راستش در حدی نیستم
      نظر بدم
      ولی یه وزنه بردار وقتی میخاد بره مسابقه اگر میخاد تو مسابقه 250 kg بزنه حتما توی تمرین باید 270 kg را زده باشه
      پس تو خونه باید قطعا بهتر باشه و افت سر جلسه خب قطعیه
      ولی سعی کن انقدر شرایط تو خونت وحشتناک باشه که سر جلسه راحت تر از خونه باشی
      یه نکته هم ازمونا را سعی کن جامع بزاری نه این که فقط یه بحث کوچیک
      سوالی بود در خدمتم
      ممنونم لطف کردین

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      قطعا سرجلسه ازمون فاکتور های زیادی دخیلن. شرایطش کلی با شرایط خونه فرق داره
      سوالا جدیدتر و بعضا سخت ترن، استرس بیشتره، و...
      هرکسی یه مقدار‌کمتر میزنه تو ازمون . ولی با یه سری ترفند‌و تریک میتونین بهبود بدین وضعیتو.
      کارایی از قبلی تکنیک ضبدر منها، زمان نقصانی، تحلیل آزمون و این قبیل، تاثیر خیلی زیادی دارن.
      همه رو بصورت مفصل توضیح دادم، لینک تاپیک مصاحبم توی امضامه.
      چشم ممنون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      واقعا مشكليه كه همه داوطلبان كنكوري دارنش. اينكه تو خونه درصداشون خوبه ولي سرجلسه پايينتر ميزنن. براي حل شدنش چند تا راهكار هست كه همه اش بايد انجام بشه .
      يكي اينكه آزمونا رو بخاطر نااميدي اصلا رها نكنيد چون اصلا به حل شدن مشكلاتتون كمك نميكنه.
      خيلي بيشتر تست بزنيد . هر چقدر بيشتر تست بزنيد مهارتتون بيشتر ميشه و سر آزمون بهتر پاسخ ميديد.
      شمايي كه از رشته رياضي اومدين زيست رو حتما زياد بخونيد. به تعداد دفعات بالا . كم كم دستتون مياد.
      با آرزوي موفقيت و خسته نباشيد.
      متشکرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن