خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Post کدوم انتخاب بهتری هست؟

من کنکور 98 رتبه4هزار اوردم و 99 میخوام کنکور جدید بدم از ابان شروع کرده بودم آذرماه یه مشکلی پیش اومد و نزدیک 2 ماه عقب موندم از قلمچی
      میخواستم از اول بهمن دوباره شروع کنم ولی خیلی مشکله که خودمو به ازمونا برسونم چند تا راه به ذهنم رسیده
      اول اینکه بعد ازمون 11 بهمن قلمچی با بودجه بندی اون پیش برم همزمان مباحث عقب مونده رو که زیادم هست بخونم ولی فک نکنم به ازمون جمع بندی عید بتونم کامل برسم

دوم اینکه یه مشاور بگیرم شرایطمو کامل براش توضیح بدم ک یجورایی خودمو بسپرم دست اون که به نظرم مشاور درست حسابی خیلی سخت پیدا میشه خودمم سراغ ندارم

سوم اینکه یکی از موسسه های مشاوره برنامه 4 ماهه اماده داره (تیک) که از قلمچی جدا هست نگاهش کردم به نظر خوب میومد با اون برم جلو هرجا هم لازم بود خودم شخصیش کنم و بر اساس بودجه اون تو خونه ازمون قلمچی بدم و طبق اون برنامه تا خرداد همه چی رو جمع کنم

به نظرتون کدوم بهتره؟
      اینم بگم صفر نیستم الان ازمون 25 بهمن میتونم زیست رو 60 بزنم شیمی و چند تا عمومی رو 80 ریاضی فیزیک حدود 30 (ابان ماه تراز 6200داشتم)
      مشکلم اینه عقب موندگی ازمون زیاد دارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      من کنکور 98 رتبه4هزار اوردم و 99 میخوام کنکور جدید بدم از ابان شروع کرده بودم آذرماه یه مشکلی پیش اومد و نزدیک 2 ماه عقب موندم از قلمچی
      میخواستم از اول بهمن دوباره شروع کنم ولی خیلی مشکله که خودمو به ازمونا برسونم چند تا راه به ذهنم رسیده
      اول اینکه بعد ازمون 11 بهمن قلمچی با بودجه بندی اون پیش برم همزمان مباحث عقب مونده رو که زیادم هست بخونم ولی فک نکنم به ازمون جمع بندی عید بتونم کامل برسم

دوم اینکه یه مشاور بگیرم شرایطمو کامل براش توضیح بدم ک یجورایی خودمو بسپرم دست اون که به نظرم مشاور درست حسابی خیلی سخت پیدا میشه خودمم سراغ ندارم

سوم اینکه یکی از موسسه های مشاوره برنامه 4 ماهه اماده داره (تیک) که از قلمچی جدا هست نگاهش کردم به نظر خوب میومد با اون برم جلو هرجا هم لازم بود خودم شخصیش کنم و بر اساس بودجه اون تو خونه ازمون قلمچی بدم و طبق اون برنامه تا خرداد همه چی رو جمع کنم

به نظرتون کدوم بهتره؟
      اینم بگم صفر نیستم الان ازمون 25 بهمن میتونم زیست رو 60 بزنم شیمی و چند تا عمومی رو 80 ریاضی فیزیک حدود 30 (ابان ماه تراز 6200داشتم)
      سلام دوست عزیز
      به نظرم راه حل اولت منطقی تره.چون باعث میشه خیالت راحت باشه که دیگه عقب نمیوفتی و فقط همون دوماهو باید جبران کنی.منتهی یه موضوعیو توجه کن
      به خاطر مرور مباحث نخونده قبلی،از کیفیت مباحث آزمون های بعدیت هیچوقت کم نکن.اصلا اصراری نیست که حتما به آزمون جمع بندی برسی.پس سعی کن خوندن درس های قبلی به درسای آزمون خودت ضربه نزنه

یه توصیه کلی:از ایده آل گرایی دوری کن.به من خیلی ضربه زد.یه تفکر اشتباهه که مثلا باید از صفحه اول کتاب شروع کنی تا بتونی مثلا فصل ۷ رو بخونی.هرقسمتی بودجه خودشو تو کنکور داره(شاید بشه گفت فقط زیست اینطوری نباشه چون ترکیبیه)

موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظر من نیمسال دوم رو با ازمون پیش برو و همزمان نیمسال اولت رو هم بخون
      خود من هم مشکل مشابه شما برام پیش اومده و دقیقا میخوام همینکارو بکنم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

به نظرتون کدوم بهتره؟
      دلیلشو نمیفهمم که چرا خیلیا فکر میکنن مشاور بهترین راه حله و معجزه میکنه درحالیکه مشاورا اکثر مواقع یه برنامه ی همینجوری مینویسن درحالیکه هیچ اطلاعی از وضعیت شما، نقاط ضعف و نقاط قوتتون ندارند و توی برنامه اصلا درنظر نمیگیرنش
      شما سال قبل خودتون رو تا ۴هزار رسوندین و حتما امسالم با برنامه ی خودتون میتونید
      ازونجایی که صفر نیستید نیازی به پیش زمینه ندارید مباحث بهمن ماه رو بخونید اگه فرصتی شد از هر کتاب چندتا(هرچندکم) از مباحث نیم ترم اول رو میخونید و اگرم نشد بخونید همونو ادامه بدین وقتی مباحث نیم ترم دوم تموم شد برید سراغ نیم ترم اول حتی دو هفته هم برای جمعبندی کافیه دوماهشو برای نیم ترم اول کنار بزارید ازونجایی که صفر نیستید مطمئن باشید میشه خودتونو برسونید نگران نباشید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همشو بده

ببخشید اشتباه شد

بنظرم مورد 3 میتونه مورد خوبی باشه اینجوری تو میتونی تیک رو هم یه امتحانی کنی و از همه قوا واسه پیشرفتت استفاده کنی خلاصه
      ازمونم بده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

به نظرتون کدوم بهتره؟
      ۲ تا پیشنهاد میدم
      اول اینگه طبق قلمچی نیمسال دوم رو بخونی و از ۱۳ روز ، ۴ روز اختصاص بدی به نیمسال اول
      جمعبندی عید هم ۴ ۵ هفته است که نیمسال اول رو میتونی تموم کنی و بعد از عید خودت رو برسونی(جمعبندی عید صرفا ایستگاه جبرانیه و اکثر بچه ها افت میکنن . اصلا نیازی نیست که حتما حتما خودت رو برسونی به جمعبندی عید ، جدای از اینکه بعد از عید تمام پایه مرور میشه دوباره)
      روش دوم اینه که از ازمون ۱۹ مهر شروع کنی و هر ازمون رو توی ۸ ۹ روز جمع کنی
      تا اخر عید منطبق میشی با ازمون های قلمچی
      در کل بعد عید به هیچ وجه از برنامه کانون جدا نشو . خیلی خیلی حساب شدست برنامه کانون
      این برنامه های ۴ ماهه تعدادشون بینهایت زیاده
      شما یه کسی که از کنکور رو هم که هیچی‌نمیدونه بیاری بگی این ۳ تا زیست ۱ ۲ ۳ ، شیمی و ... برات تقسیم میکنه توی ۴ ماه مباحث تموم میشه !! ولی باید ببینی این برنامه شدنیه ؟ واسه مباحث سخت تر زمان بیشتری گذاشته ؟ طبق نقطه قوت و ضعف هات هست ؟ اصلا برنامه قابل اجرا هست یا نه! بنظر من برنامه ۴ ماهه واقعا جالب نیست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام واقعا جواب این سوال واقعا سخته چون اگه بخولیم هر روشی رو بگیم خدایی نکرده اگه جواب نگیری ....
      ولی به نظر من برنامه قلمچی واقعا اگه ازش عقب بیفتی خیلی ادم سرخورده میشی
      نظر من : اینه که تا فروردین اردیبهشت خودت بخون طبق قلمچی و توی خونه اون چیزایی که خوندیو و عقب بودی توی قلمچی و قلمچی الان جلوتره بزنی بعد هم که با قلمچی همزمان شی پس خودت بخون طبق برنامه قلمچی ازمونارو خونه انجام بده .

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من پارسال از قلم چی عقب افتادم. بودجه ازمون های قبلو رها کردم ادامشو خوندم. هرجا هم فرصت داشتم قبلیارو میخوندم
      به ازمون جمع بندی پایه قلم چی نرسیدم ولی برای ازمون اخر فروردین سنجش که پایه بود ثبت نام کردم هفته بعد تعطیلات عید و مدرسه نرفتم (درسا تقریبا تموم شده بود) پایرو تا اون حدی که لازم داشتم تونستم ببندم. ببین شرایط خودت چجوره و چی میخوای؟
      تازه من پارسال سال اول کنکورم بود و اینکه سال دهم و یازدهم واقعا نخونده بودم (مفاهیم رو بلد بودم ولی تست و تمرین نه) خصوصا زیست رو حتی برای امتحان های ترم چند تا فصل مهم و میخوندم که نمره بیارم و تقریبا با پایه صفر تو زیست پایه تو یک ماه و نیم تموم کردمش (زیست پایه و ریاضی و بخشی از شیمیمشو. البته مباحث مهم تر تو ریاضی. مثلا هندسه و مثلثاتو نخوندم)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن