خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

شرکت در کنکور انسانی از رشته ریاضی

سلام دوستان

بنده رشتم ریاضیه و نمراتمم خوبه ، ولی نمیدونم واسه چی ، وقتی درس های اختصاصی ریاضی ، مثل حسابان و گسسته و فیزیک رو میخونم ، واقعا اعصابم خورد میشه و ب تک تک اینایی ک این قوانین رو کشف کردن ، فحش میدم و خیلی رو اعصابمه ریاضی

مثلا من فصل 1 هندسه 3 رو فول فولم ، ولی آزمون قلمچی ، از این فصل فقط تونستم ب دو تا سوال پاسخ بدم ، تست های دروس اختصاصی رشته ریاضی هم خیلی سخته اکثرا

از اون طرف ، تو درس دینی خیلی قوی هستم ، نه اینکه بگین مذهبی و ... هستم ، نه ، ولی ب نظرم چیزی نداره دینی و ب نظرم راحت میشه بالای 80 درصد زد این درس رو ، انگلیسی هم قوی هستم ، ولی متاسفانه تو عربی و فارسی هم یکم ضعیفم ک به نظرم با تلاش میشه تو اینا هم قوی شم

بنده امسال کلاس دوازدهم ریاضی هستم ، ب نظرتون امسال کنکور ریاضی شرکت کنم ، سال بعد کتاب های رشته انسانی رو بگیرم ، میتونم کنکور این رشته شرکت کنم و رتبه ام خوب شه؟؟؟
      مشکل من در اصل ب همون سال نهم برمیگرده ک هیچکس نبود منو راهنمایی کنه.
      دوستان بی زحمت اگه میشه بنده رو راهنمایی کنید ، ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین علاقت چیه!توان علمی رو میشه با سخت کوشی و تلاش زیاد بالا برد تا حدودی ک قبول شد اول ببین چی دوست داری بعد برو دنبالش چ ریاضی چ انسانی چ هررشته ی دیگه ای

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

بنده رشتم ریاضیه و نمراتمم خوبه ، ولی نمیدونم واسه چی ، وقتی درس های اختصاصی ریاضی ، مثل حسابان و گسسته و فیزیک رو میخونم ، واقعا اعصابم خورد میشه و ب تک تک اینایی ک این قوانین رو کشف کردن ، فحش میدم و خیلی رو اعصابمه ریاضی

مثلا من فصل 1 هندسه 3 رو فول فولم ، ولی آزمون قلمچی ، از این فصل فقط تونستم ب دو تا سوال پاسخ بدم ، تست های دروس اختصاصی رشته ریاضی هم خیلی سخته اکثرا

از اون طرف ، تو درس دینی خیلی قوی هستم ، نه اینکه بگین مذهبی و ... هستم ، نه ، ولی ب نظرم چیزی نداره دینی و ب نظرم راحت میشه بالای 80 درصد زد این درس رو ، انگلیسی هم قوی هستم ، ولی متاسفانه تو عربی و فارسی هم یکم ضعیفم ک به نظرم با تلاش میشه تو اینا هم قوی شم

بنده امسال کلاس دوازدهم ریاضی هستم ، ب نظرتون امسال کنکور ریاضی شرکت کنم ، سال بعد کتاب های رشته انسانی رو بگیرم ، میتونم کنکور این رشته شرکت کنم و رتبه ام خوب شه؟؟؟
      سلام !
      اول یه مراجعه کن به کتابهای تخصصی رشته ی ما انسانی !
      نظام جدید ..
      مثل علوم فنون
      عربی اختصاصی
      تاریخ جغرافیا
      روانشناسی
      اقتصاد !
      اگر نظرت مثبت بود بازار کار و رشته های دانشگاهی و چک کن !
      اگر اینارو ام دوست داشتی کنکور انسانی گزینه خوبیه!
      فقط روی ریاضی و زبان انسانی تمرکز بیشتری داشته باش ! خودت که میگی زبانت خوبه رییاضی انسانی ام یک پنجم رشته ی ریاضیه
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

اینجوری حرف زدنت باعث میشه کم کاری کنی و نتیجه نگیری امسال
      مواظب باش ضرر نکنی
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن