خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

[مهم] : یک راه عالی برای دریافت کارت معافیت دائم سربازی (بخش 16 بند 6)

این لینک یوتیوب توضیحات کامل فرآیند معافیت + مشاهده نظرات و اشتراک تجربیات افرادی که اقدام کردند و با این روش معافیت گرفتند در بخش comment ها :
      https://www.youtube.com/watch?v=0Jja1_F-ilg

درود دوستان، وقت تون بخیر
      حدود یک هفته پیش بود که یکی از دوستان برای من لینک یک ویدیویی رو فرستاد که عنوانش یک روش عالی برای دریافت معافیت دائم نظام وظیفه بود و ...
      منم تصمیم گرفتم این ویدیو رو تو انجمن اینجا با شما به اشتراک بزارم تا کسی که شرایطش رو داره و حقشه بتونه از معافیت دائم سربازی شدیدا بهره ببره البته من خودم تا این لحظه از معافیت بهره نبردم!
      بگذریم، اول از هر چیزی، این ویدیو رو که حدودا 12 دقیقه هستش رو دانلود کنید و تا انتها به توضیحات ویدیو با دقت گوش بدید
      ••• لینک دانلود ویدیو •••
      لطفا بعد از اینکه ویدیو رو کامل مشاهده کردید ادامه توضیحات زیر رو بخونید
      خب همونطوری که ویدیو رو تا انتها احتمالا مشاهده کردید، متوجه شدید که موضوع کلیپ و تاپیک در رابطه با
      پوکی استخوان ، تست سنجش تراکم استخوان و معافیت دائم سربازی هستش
      شما برای اینکه متوجه بشید پوکی استخوان دارید/ندارید و اینکه چه میزانی از پوکی استخوان رو دارید/ندارید باید حتما تست سنجش تراکم استخوان که به اختصار BMD نامیده میشه رو انجام بدید تا متوجه بشید معافیت دائم شامل شما میشه یا نمیشه
      برای اینکار شما باید به یک
      پزشک متخصص روماتولوژی یا پزشک متخصص ارتوپد مراجعه کنید و درخواست کنید براتون تست BMD یا سنجش تراکم استخوان از کل بدن (گردن، ستون فقرات، گردن استخوان ران پاها، خود پاها و دست ها) بنویسه
      بعد از اینکه شما در تست سنجش تراکم استخوان شرکت کردید که حدود 7 8 دقیقه هم بیشتر زمان نمیبره، دکتر به شما پرینت نتیجه تست تون بلافاصله ارائه میده
      حال اگر
      نتیجه T-score تست شما، در هر ناحیه از استخوان های بدن شما، بیشتر از عدد 2.5- باشد، شما مبتلا به استئوپروز و ایضا استئومالاسی هستید و برابر قانون میتوانید از معافیت دائم سربازی استفاده کنید

•• معیار و طبقه بندی نتیجه تست بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO) :

•• آیین نامه اجرایی معافیت پزشکی مورد استناد : بخش 16 بند 6

•• نکات بسیار مهم :
      کسانی که سن شون بالای 20 سال هستش میتونن اقدام به تست تراکم استخوان کنند، هر چند با توجه به اینکه اکثرا ما ایرانی ها کمبود ویتامین D و کلیسیم داریم ممکنه تو سن 18 19 سالگی هم مورد پوکی استخوان وجود داشته باشه، مورد بوده طرف 20 سالش بوده و مشغول خدمت هم بوده و رفته تست داده و نتیجه اش شده 2.6- پوکی استخوان در ستون فقرات و معافیت دائم گرفته
      اگر پزشک متخصص تشخیص داد شما مبتلا به استئومالاسی یا استئوپروز با زمینه های ارثی یا ثانویه هستید اون وقت میتونید برای درخواست معافیت پزشکی به پلیس+10 مراجعه کنید.

لطفا نتیجه تست تراکم استخوان و تجربیاتتون طی فرآیند دریافت معافیت پزشکی رو در این تاپیک به اشتراک بگذارید
      تا سایر دوستان هم بتونن از تجربیات شما استفاده کنند و دچار مشکل نشوند
      امیدوارم این تاپیک برای شما مفید بوده باشه

ویرایش توسط saj8jad : 24 فروردین 1399 در ساعت 00:05 دلیل: + لینک یوتیوب توضیحات

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینم دو نمونه نتیجه تست تراکم استخوان دو جوان هستش که یکی از دوستان برای من فرستاد و من خودمم باور نمیکردم که مگه میشه مگه داریم!
      تصویر سمت راست : 22 ساله، استئوپروز
      تصویر سمت چپ : 20 ساله، استئومالاسی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      حدود یک هفته پیش بود که یکی از دوستان برای من لینک یک ویدیویی رو فرستاد که عنوانش یک روش عالی برای دریافت معافیت دائم نظام وظیفه بود و ...
      منم تصمیم گرفتم این ویدیو رو تو انجمن اینجا با شما به اشتراک بزارم تا کسی که شرایطش رو داره و حقشه بتونه از معافیت دائم سربازی شدیدا بهره ببره البته من خودم تا این لحظه از معافیت بهره نبردم!
      بگذریم، اول از هر چیزی، این ویدیو رو که حدودا 12 دقیقه هستش رو دانلود کنید و تا انتها به توضیحات ویدیو با دقت گوش بدید
      خب همونطوری که ویدیو رو تا انتها احتمالا مشاهده کردید، متوجه شدید که موضوع کلیپ و تاپیک در رابطه با
      شما برای اینکه متوجه بشید پوکی استخوان دارید/ندارید و اینکه چه میزانی از پوکی استخوان رو دارید/ندارید باید حتما تست سنجش تراکم استخوان که به اختصار BMD نامیده میشه رو انجام بدید تا متوجه بشید معافیت دائم شامل شما میشه یا نمیشه
      پزشک متخصص روماتولوژی یا پزشک متخصص ارتوپد مراجعه کنید و درخواست کنید براتون تست BMD یا سنجش تراکم استخوان از کل بدن (گردن، ستون فقرات، گردن استخوان ران پاها، خود پاها و دست ها) بنویسه
      بعد از اینکه شما در تست سنجش تراکم استخوان شرکت کردید که حدود 7 8 دقیقه هم بیشتر زمان نمیبره، دکتر به شما پرینت نتیجه تست تون بلافاصله ارائه میده
      حال اگر
      نتیجه T-score تست شما، در هر ناحیه از استخوان های بدن شما، بیشتر از عدد 2.5- باشد، شما مبتلا به استئوپروز و ایضا استئومالاسی هستید و برابر قانون میتوانید از معافیت دائم سربازی استفاده کنید

•• نکات بسیار مهم :
      کسانی که سن شون بالای 20 سال هستش میتونن اقدام به تست تراکم استخوان کنند، هر چند با توجه به اینکه اکثرا ما ایرانی ها کمبود ویتامین D و کلیسیم داریم ممکنه تو سن 18 19 سالگی هم مورد پوکی استخوان وجود داشته باشه، مورد بوده طرف 20 سالش بوده و مشغول خدمت هم بوده و رفته تست داده و نتیجه اش شده 2.6- پوکی استخوان در ستون فقرات و معافیت دائم گرفته
      اگر پزشک متخصص تشخیص داد شما مبتلا به استئومالاسی یا استئوپروز با زمینه های ارثی یا ثانویه هستید اون وقت میتونید برای درخواست معافیت پزشکی به پلیس+10 مراجعه کنید.

لطفا نتیجه تست تراکم استخوان و تجربیاتتون طی فرآیند دریافت معافیت پزشکی رو در این تاپیک به اشتراک بگذارید

سجاد ممکنه فیلمو دوباره اپلود کنی؟ نمیدونم مشکل منه یا کلن باز نمیشه لینکش

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      حال اگر

•• نکات بسیار مهم :

سلام سجاد جان

لینک دانلود رو لطفا دوباره بذارید و اینکه عکس ها هم حذف شدن.

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هر کی بره زن بگیره ۶ ماه معافیت میگیره
      به ازای هر بچه ۶ ماه دیگه هم معافیت داره
      یه راه اینه برید یه زن بگیرید ۳ تا بچه تولید کنید
      و یا اینکه خودتونو راحت کنید برید از اول چهارتا زن بگیرید
      اینم راه حل پیشنهادی و انقلابی من
      روزی یه باکس نوشابه ۲/۵ بخورید قطعا و تضمینی یه ماه دیابت و پوکی استخون میگیرید معاف میشید
      ویرایش توسط arshaa : 24 آذر 1398 در ساعت 14:12

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لینکش خرابه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به جای این کار ها دنبال یک پارتی باشید که جای خوب شما رو بندازه صبح میری تا ساعت 2 بعد از ظهر حتی با لباس شخصی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashtii نمایش پست ها
      سجاد ممکنه فیلمو دوباره اپلود کنی؟ نمیدونم مشکل منه یا کلن باز نمیشه لینکش
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام سجاد جان

لینک دانلود رو لطفا دوباره بذارید و اینکه عکس ها هم حذف شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      لینکش خرابه
      سلام دوستان
      الان لینکش درست شده
      مشکل از سرورهای پیکوفایل بود

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینم یه نمونه نتیجه تست سنجش تراکم استخوان یک جوان 18 ساله
      همونطوری که مشاهده میکنید متاسفانه در مهره L1 در ستون فقرات، میزان Z-score این جوان 2.3- هستش
      یعنی اگر میزان Z-score این شخص فقط 0.2- بیشتر بشه و به عدد 2.5- برسه، این فرد دچار استئوپروز و پوکی استخوان خواهد شد!
      پ.ن مهم : دوستان موضوع پوکی استخوان را خیلی جدی بگیرید، همونطوری که گفتم تصویری که مشاهده میکنید مهره های یک فرد 18 ساله رو نشان میده که میبینید تراکم استخوان پایین داشته و در ناحیه زرد است، حتما حتما کلسیم و ویتامین D زیاد مصرف کنید و این موضوع رو خیلی جدی بگیرید، متاسفانه پوکی استخوان خیلی بین جوانان حتی 18 19 ساله رایج شده و شیوع پیدا کرده اصطلاحا، با توجه به اینکه اصلا خودشون هم اصلا خبر ندارن که دچار پوکی شدن!
      ویرایش توسط saj8jad : 25 آذر 1398 در ساعت 01:08 دلیل: + پ.ن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بهترین راه معافیت از سربازی رو میخوام بهتون بگم، خودم با استفاده ازین راه موفق شدم کارت پایان خدمت بگیرمو بعد از طی مراحلش که سه ماه طول میکشه کارت پایان خدمت در خونمونه

ببینید شما میرید پلیس+10 دفترچه رو پست میکنید ، بعدش که تاریخ اعزامتون اعللام شد و رفتین، 21 ماه تو سرتون میزنین و به خودتون فحش میدین ، کاملا تضمینیه با استفاده ازین راه بی شک کارت رو میگیرین

بی مزه هم خودتونید

پ ن: سعی کنین خودزنی کنین، بقیه رو نزنین اضاف داره

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 28 آذر 1398 در ساعت 00:36

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته از اون جایی که ما با یک مشت ادم عقده ای و مریض در این سازمان روبه رو هستیم،حتی اگر تراکم استخوان ها صفر هم باشه بازم دهن طرف سرویسه انقدر میبرنش میارنش کل جد و ابادشو کپی میگیرن تک تک اعضای بدنشم کپی میگیرن من خودم دارم فکرمیکنم اگر میرفتم خدمت زودتر نتیجه میگرفتم تاالان که دنبال معافیت قانونی و منقطیش هستم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      البته از اون جایی که ما با یک مشت ادم عقده ای و مریض در این سازمان روبه رو هستیم،حتی اگر تراکم استخوان ها صفر هم باشه بازم دهن طرف سرویسه انقدر میبرنش میارنش کل جد و ابادشو کپی میگیرن تک تک اعضای بدنشم کپی میگیرن من خودم دارم فکرمیکنم اگر میرفتم خدمت زودتر نتیجه میگرفتم تاالان که دنبال معافیت قانونی و منقطیش هستم
      دقیقا!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از سجاد بابت تاپیک
      یه نکته بگم درسته که قوانین ثابته ولی یه چیز وجود داره اینه که زمان کمیسیون طرف شما کی باشه
      مثلا یادمه یه بار تو کمیسیون یه پسره کل بدنش پلاتین بود و تصادف کرده بود و تا حد زیاد داغون بود ولی معافش نکردن بهش مرخصی دادن و گفتن 3 ماهه دیگه
      البته یه سری بیماری ها هستند که خودمون داریم و نمیدونیم ولی معافیت دارن /:
      مثلا میگم همجنسگرایی را میدونم معاف میکنن اما حالا اثباتش و موارد دیگه را اطلاع ندارم
      اکثر معافی ها پزشکی برای چشم هستند
      تمام

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما نفهمیدیم این سربازی چیه که ملت حاضرن 12 سال خودشونو به اب و اتیش بزنن و اواره کوه و بیابون بکنن و هزار کار دیگه
      فقط این 2 سال رو نرن
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا بگردید دنباله پارتی جای درست حسابی بندازنتون.
      همسایه ما دامادش پارتیش بود, پسرش رو انداخت پیش خودشون, تا ساعت 2 پادگان بود بعدشم میومد خونه و سرکار و... .انگار میرفت مدرسه فقط فرقش این بود که امتحان نداشت

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن