خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 432
    1. Top | #151
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      درسنامه مهروماه ميخونم كه اغلب نميفهمم و واسه فهميدم خيلي وقت ميذارم.بعد هم تستاي همون كتابو ميزنم كه اونم از 10 تا 2 تاشو بلد ميشم و بقيه بعد 1ربع فك كردن پاسخنامه رو باز ميكنم و ميگم عه چه جالببعد كامل ياد ميگيرم اون سوالو.ولي سرجلسه به فكرم نميرسه از اون راه حل ميتونستم برم كه تو خونه حل كردم.نميتونم رابطه برقرار كنم بين چيزايي كه بلدم.غالبا هم وقتي پاسخنامه رو ميبينم از 10 تا ميبينم كه 8 تاش رو بلد بودم ولي سرجلسه نتونستم رابطه برقرار كنم و بگم اون بود
      لطفا راهنماييم كنين خيلي سردرگم و پريشونم.نظام قديمم هستم 2ساله پشت كنكورم هر سال اينجوري ميشه يكيم نيس راهنماييم كنه.واسه فيزيك هم تقريبا اينجوريم.شيمي هم مسائلش
      مشكلم دقيقا ايني كه گفتمه 8از10 بلدم به فكرم نميرسه
      درصد هاي كنكورم:
      ادبيات 50/عربي56/زبان73/ديني44
      زيست35/شيمي35/رياضي 13/فيزيك19
      نميدونم چيكار كنم
      منبع تون رو به خیلی سبز تغییر بدید. البته که مهر و ماه جدید هم بسیار خوبه ولی چون الان مشکل ادامه دار شده به نظرم منبع جدید خیلی کمک می کنه.

این بین سایت گاج و خیلی سبز برید و نمونه های هر دو کتاب رو ببینید و یکی رو انتخاب کنید، گاج خیلی پایه ای تر و آسون تر گفته ولی قطعا یه منبع مکمل لازم داره ولی خیلی سبز کامله.

فعلا تا 2 ماه هر روز 2 ساعت مداوم بدون اینکه بلند بشید هم ریاضی رو بخونید، ساعت مطالعه کلی تون هم بین 8 تا 9 ساعت باشه.

وقتی می فرمایید که راه حل رو دیدید و می دونستید ولی نتونستید حل کنید یعنی مشکل تو آموزش بوده. باید خیلی پایه ای بخونید، بهتره اول کتاب درسی و مثال هاش رو حل کنید و وقتی مسلط شدید برسد سراغ کتاب تست.

البته گاج کلا پایه ضعیف اومده جلو و مسائل کتاب رو هم پوشش داده.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      منبع تون رو به خیلی سبز تغییر بدید. البته که مهر و ماه جدید هم بسیار خوبه ولی چون الان مشکل ادامه دار شده به نظرم منبع جدید خیلی کمک می کنه.

این بین سایت گاج و خیلی سبز برید و نمونه های هر دو کتاب رو ببینید و یکی رو انتخاب کنید، گاج خیلی پایه ای تر و آسون تر گفته ولی قطعا یه منبع مکمل لازم داره ولی خیلی سبز کامله.

فعلا تا 2 ماه هر روز 2 ساعت مداوم بدون اینکه بلند بشید هم ریاضی رو بخونید، ساعت مطالعه کلی تون هم بین 8 تا 9 ساعت باشه.

وقتی می فرمایید که راه حل رو دیدید و می دونستید ولی نتونستید حل کنید یعنی مشکل تو آموزش بوده. باید خیلی پایه ای بخونید، بهتره اول کتاب درسی و مثال هاش رو حل کنید و وقتی مسلط شدید برسد سراغ کتاب تست.

البته گاج کلا پایه ضعیف اومده جلو و مسائل کتاب رو هم پوشش داده.

راستش خيلي سبز رو هم دارم ولي نميدونم چرا يه بار خوندم با درسنامه اش ارتباط برقرار نميكنم حتي با توضيحاتش
      گاج رو هم يه بار از يكي گرفتم خوندم يه درس رو اونم به نظرم ساده اومد خستم كرد.ديروز كه سوالارو تحليل ميكردم ديدم بعضي سوال ها رو كاملا بلدم ولي از ترس اينكه بلد نيستم حتي نزديك هم نشدم بهشون
      حتما اين توصيه تون رو عمل ميكنم كه روزي 2 ساعت هرروز رياضي بخونم
      يعني ميگيد الان ديگه مهروماه نخونم؟
      حتما اين بار يه بارم با خيلي سبز امتحان ميكنم
      يني من كه از پايه اشكال دارم با گاج شروع كنم بهتر ميشم؟چون يكمم مشكل تهيه كتاب دارم گاج رو نميدونم بتونم تهيه كنم يا نه
      با كتاب درسي برم جلو ميشه؟؟واقعا مشكلم حل ميشه؟

3. Top | #153
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چنتا کتاب باید عوض بشه تا متوجه بشیم مشکل از کتاب نیست؟ همه ی کتاب کارا یکسانن واسه کسی ک میخونه، و نا متفاوتن واسه ک نمیخونه. در هر حال مشکل کتاب نیست. اونی ک باید پیداش کنی کتاب نیست، خودتی و انگیزه واسه "یادگیری". اگه نداری ن خودوتو ازیت کن ن جیب مامان و بابارو.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 04 آبان 1398 در ساعت 16:02

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      یسوال داشتم راس میگن مبحث حد تو ریاضی جدید حذف شده؟؟؟؟؟؟

5. Top | #155
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش خيلي سبز رو هم دارم ولي نميدونم چرا يه بار خوندم با درسنامه اش ارتباط برقرار نميكنم حتي با توضيحاتش
      گاج رو هم يه بار از يكي گرفتم خوندم يه درس رو اونم به نظرم ساده اومد خستم كرد.ديروز كه سوالارو تحليل ميكردم ديدم بعضي سوال ها رو كاملا بلدم ولي از ترس اينكه بلد نيستم حتي نزديك هم نشدم بهشون
      حتما اين توصيه تون رو عمل ميكنم كه روزي 2 ساعت هرروز رياضي بخونم
      يعني ميگيد الان ديگه مهروماه نخونم؟
      يني من كه از پايه اشكال دارم با گاج شروع كنم بهتر ميشم؟چون يكمم مشكل تهيه كتاب دارم گاج رو نميدونم بتونم تهيه كنم يا نه
      با كتاب درسي برم جلو ميشه؟؟واقعا مشكلم حل ميشه؟
      اولا با پست های نا امید کننده ای که اینجا برات می ذارن ناامید نشو. اینجا قرار هست که بهت کمک بشه نه اینکه تخریبت کنن یا بهت برچسب بزنن پس باید خیلی ها رو نادیده بگیری.

به نظر من اگه خیلی سبز رو داری شروعش کن. مثلا مبحث تابع که پایه ای هست. خیلی خوب باهاش جلو برو (البته اول کتاب درسی و مثال هاش کاملا مسلط شو) گاج رو اگر مشکل در تهیه ش داری فعلا ول کن تا ببینیم چطور پیشرفت می کنی.

پس تا دو ماه روزی دو ساعت رو حتما بخون. اول کتاب درسی بعد خیلی سبز. سعی کن اول تابع رو شروع کنی و ببینی نتیجه چطوره.

اگر احساس کردی اینجا نا امیدت می کنن بهم پیغام خصوصی بده. و بله حتما مشکلت حل می شه. روزی 2 ساعت پیوسته خوندن هم فراموش نشه

6. Top | #156
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اولا با پست های نا امید کننده ای که اینجا برات می ذارن ناامید نشو.
      اونی ک باید پیداش کنی کتاب نیست، خودتی و انگیزه واسه "یادگیری". این کجاش پست نا امید کننده س؟

ب یارو میگن "هر وقت بارون بباره زمین خیس میش. الان بارون میباره. نتیجه چی میشه؟ جواب میده "هوا ابریه" مثل توه و برداشت هات.
      اگر احساس کردی اینجا نا امیدت می کنن بهم پیغام خصوصی بده.
      اگه بخایم مث خودت مسائل رو تحلیل کنیم از این جملات چ برداشت های زشتی ک نمیشه!

رسم شده ی عده ای خامو یا نیمه پخته، خودشو مشاور میدونن.

7. Top | #157
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درسنامه مهروماه ميخونم كه اغلب نميفهمم و واسه فهميدم خيلي وقت ميذارم.بعد هم تستاي همون كتابو ميزنم كه اونم از 10 تا 2 تاشو بلد ميشم و بقيه بعد 1ربع فك كردن پاسخنامه رو باز ميكنم و ميگم عه چه جالببعد كامل ياد ميگيرم اون سوالو.ولي سرجلسه به فكرم نميرسه از اون راه حل ميتونستم برم كه تو خونه حل كردم.نميتونم رابطه برقرار كنم بين چيزايي كه بلدم.غالبا هم وقتي پاسخنامه رو ميبينم از 10 تا ميبينم كه 8 تاش رو بلد بودم ولي سرجلسه نتونستم رابطه برقرار كنم و بگم اون بود
      لطفا راهنماييم كنين خيلي سردرگم و پريشونم.نظام قديمم هستم 2ساله پشت كنكورم هر سال اينجوري ميشه يكيم نيس راهنماييم كنه.واسه فيزيك هم تقريبا اينجوريم.شيمي هم مسائلش
      مشكلم دقيقا ايني كه گفتمه 8از10 بلدم به فكرم نميرسه
      درصد هاي كنكورم:
      ادبيات 50/عربي56/زبان73/ديني44
      زيست35/شيمي35/رياضي 13/فيزيك19
      نميدونم چيكار كنم
      احتمالا خیلی زود به پاسخنامه مراجعه میکنید که مغزتون به فعالیت نمیفته موقع دیدن سوال

توی خونه اصلا نباید بری سراغ پاسخنامه مگر اینکه یه جواب بدست بیاری درست و اشتباهش مهم نیست
      ولی همین که یه جواب بدست اومد تازه وقت چک کردن پاسخنامه س!
      پاسخنامه رو چک کنی متوجه ایراداتت میشی...

8. Top | #158
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      احتمالا خیلی زود به پاسخنامه مراجعه میکنید که مغزتون به فعالیت نمیفته موقع دیدن سوال

توی خونه اصلا نباید بری سراغ پاسخنامه مگر اینکه یه جواب بدست بیاری درست و اشتباهش مهم نیست
      یه دفعه سر یه سوال دقیقا ۳۰ دقیقه وقت برد تا تونستم یه راه حلی پیدا کنم و جواب هم بدست اوردم و راه حلم خیلی طولانی بود ولی اخرش یه لحظه یه راه حل خیلی ساده یادم اومد اونم جایگذاری عدد بود! یه عدد جایگذاری کردم و یک دقیقه باز به همون جواب رسیدم

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      اولا با پست های نا امید کننده ای که اینجا برات می ذارن ناامید نشو. اینجا قرار هست که بهت کمک بشه نه اینکه تخریبت کنن یا بهت برچسب بزنن پس باید خیلی ها رو نادیده بگیری.

به نظر من اگه خیلی سبز رو داری شروعش کن. مثلا مبحث تابع که پایه ای هست. خیلی خوب باهاش جلو برو (البته اول کتاب درسی و مثال هاش کاملا مسلط شو) گاج رو اگر مشکل در تهیه ش داری فعلا ول کن تا ببینیم چطور پیشرفت می کنی.

پس تا دو ماه روزی دو ساعت رو حتما بخون. اول کتاب درسی بعد خیلی سبز. سعی کن اول تابع رو شروع کنی و ببینی نتیجه چطوره.

اگر احساس کردی اینجا نا امیدت می کنن بهم پیغام خصوصی بده. و بله حتما مشکلت حل می شه. روزی 2 ساعت پیوسته خوندن هم فراموش نشه

انگيزه و ارادشو دارم از اون بابت ok هستم
      پس من از كتاب درسي و خيلي سبز شروع ميكنم
      حتما اگه حل نشد مشكلم بهتون پيام ميدم ممنونم
      ممنون از راهنمايي هاتون

10. Top | #160
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phenotype_2 نمایش پست ها
      چنتا کتاب باید عوض بشه تا متوجه بشیم مشکل از کتاب نیست؟ همه ی کتاب کارا یکسانن واسه کسی ک میخونه، و نا متفاوتن واسه ک نمیخونه. در هر حال مشکل کتاب نیست. اونی ک باید پیداش کنی کتاب نیست، خودتی و انگیزه واسه "یادگیری". اگه نداری ن خودوتو ازیت کن ن جیب مامان و بابارو.

اتفاقا خيلي انگيزه و ارده دارم
      اگه نداشتم 2سال خودمو اذيت نميكردم درحاليكه خيلي از كاربلدترين آدما بهم گفتن مخ كامپيوترم و برم اون رشته رو بخونم
      پس انگيزه و اراده دارم كه تصميم گرفتم تغيير كنه راه حلم

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها

يس!اينم ميشه
      خيلي ممنونم بعضي وقتا آره زود عصبي ميشم و پاسخنامه چك ميكنم مرسييي

12. Top | #162
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونی ک باید پیداش کنی کتاب نیست، خودتی و انگیزه واسه "یادگیری". این کجاش پست نا امید کننده س؟

ب یارو میگن "هر وقت بارون بباره زمین خیس میش. الان بارون میباره. نتیجه چی میشه؟ جواب میده "هوا ابریه" مثل توه و برداشت هات.

اگه بخایم مث خودت مسائل رو تحلیل کنیم از این جملات چ برداشت های زشتی ک نمیشه!

رسم شده ی عده ای خامو یا نیمه پخته، خودشو مشاور میدونن.
      اولا شما مخاطب نبودید. حالا که به خودتون گرفتید جواب بعضی ها خاموشیه.

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مقدار nچنده؟untitled.png

14. Top | #164
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      صورتیه تفضیل در مخرجه اخرین تناسب سبز رنگه
      screenshot_2019-12-02-00-29-23.jpg

15. Top | #165
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صورتیه تفضیل در مخرجه اخرین تناسب سبز رنگه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2019-12-02-00-29-23.jpg
مشاهده: 61
حجم: 86.7 کیلو بایت
      تا اینجاشو رفتم n!با (1-n)!ساده میشه توی صورتn و 4!و(5-n)!میمونه توی مخرج هم(4-n)!اینارو چطور ساده کنم؟l.bmp

صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 14 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن