خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      منظورم جمع کردن 8 درس برای کنکور بود
      نه هر 8 درس در یک روز!
      من هرجور حساب و کتاب میکنم نمیتونم تو 8 ساعت هم درسنامه بخونم و هم تست کار کنم
      مگر اینکه فقط سراسری ها کار بشن
      که در این صورت رتبه حدود3_4 هزار بدست میاد...
      چرا اتفاقا اگه ازبوجه بندی ازمون 27دی سنجش و یه نگاهی بندازی که جمع بندی نیسم سال اول هستشو از الان تا اون موقع 8هفته فیکس زمان داره.میتونی راحت خودتو به برنامش برسونی.بوجه27ام.تا حدود زیادی درسای نیم سال اول هر سه پایه رو پوشش میده .
      ادامشو هم توی جبرانی های ازمون بعدی بخونی.با روزی 9ساعت ونیم البته و 4تا تنوع درسی و شبانه هایی کوچولویی که برای خودت میتونی تعیین کنی.
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما مشکلت 8ماه نیست مشکلت اینه نمیخوای بالای 10ساعت بخونی...بعدشم اینکه با تستای کنکور رتبت میشه 3 4هزار؟داداش ی سوال نشون بده از زیست امسال یا شیمی ک در کنکورای قبل نبوده هرسال تهش 3 4تست خلاقیت دارن بقیه تکرارن ...
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو ریاضی شما مثلثات احتمال امار حد بخون قوی کار کن بخدا کف 40میشه زد...4تست مثلثات 4تست حد 3الی 5تست امار احتمال تابع ترکیب توابع هم بخون یا مشتق ضمنی... هرماه ی مبحث مسلط شی بخدا 40میزنی زیست شیمی هم هرروز بخون زبانم درحد 20بزن....اگر روزی 5ساعت زیست بخونی باقیش بقیه دروس میتونی قبول شی...ریاضی فیزیک چرخشی ی روز درمیان... درکل بهت بگم 10 12ساعت پر کنی صد درصد قبولی...8مناه اخر برابر با 16ماه بقران...بعدشم تستای کنکور اسون شده عین 95 94 نیست هرچی بخونی میتونی بزنی ب شرطی ک ابتدا خوب بخونی سپس خوب تست بزنی بعدشم خوب ببندیش
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه ممکنه بگید
      1_ از کی شروع کردید برای مطالعه کنکور
      2_چند ماه(یا روز) درس خوندید
      3_سطحتون تو دروس مختلف چطور بود(من تقریبا 10%تو هر درس!)
      4_منابعتون چی بود
      و چجوری مطالعه میکردید و تست میزدید
      به تاپيك مصاحبم تشريف ببريد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      ببخشید شما روزی چقدر تست میزدین ؟ منم فارغ التحصیلم ولی توی تعداد تست خیلی مشکل دارم میانگین منم 8 میخونم میشه راهنماییم کنین ؟
      سعي كنيد بصورت آزموني تست بزنيد يعني يه سري تست رو مشخص كنيد و تو زمان مشخص بزنيد و بعد تحليل كنيد . اينكار باعث ميشه بيشتر متمركز بشيد و تست بيشتري بزنيد و الكي بيش از حد روي پاسخنامه نمونيد .
      تعداد تست ٢٠٠ الي ٣٠٠ تا در روز بنظرم كافيه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      سعي كنيد بصورت آزموني تست بزنيد يعني يه سري تست رو مشخص كنيد و تو زمان مشخص بزنيد و بعد تحليل كنيد . اينكار باعث ميشه بيشتر متمركز بشيد و تست بيشتري بزنيد و الكي بيش از حد روي پاسخنامه نمونيد .
      تعداد تست ٢٠٠ الي ٣٠٠ تا در روز بنظرم كافيه
      من با این که 9 میخونم ولی نمیتونم از 150 تا بالا تر بزنم
      این روش رو متحان میکنم ولی خب من تو پاسخنامه نمیمونم کلا نمیتونم تست بزنم .... مثلا یه تست فیزیک 7 دقیقه طول میکشه واسم ...تقریبا تو یه ساعت 10 تا تست فیزیک یا ریاضی میزنم باز زیست و شیمی مثلا 3 دقیقه یا 2 دقیقه طول میکشه

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به تاپيك مصاحبم تشريف ببريد
      ادرس تایپکتون رو میزارین ؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من با این که 9 میخونم ولی نمیتونم از 150 تا بالا تر بزنم
      این روش رو متحان میکنم ولی خب من تو پاسخنامه نمیمونم کلا نمیتونم تست بزنم .... مثلا یه تست فیزیک 7 دقیقه طول میکشه واسم ...تقریبا تو یه ساعت 10 تا تست فیزیک یا ریاضی میزنم باز زیست و شیمی مثلا 3 دقیقه یا 2 دقیقه طول میکشه
      تو هر وضعيتي كه هستيد ادامه بديد درست ميشه به تدريج.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ادرس تایپکتون رو میزارین ؟
      http://forum.konkur.in/thread69195.html

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      شما مشکلت 8ماه نیست مشکلت اینه نمیخوای بالای 10ساعت بخونی...بعدشم اینکه با تستای کنکور رتبت میشه 3 4هزار؟داداش ی سوال نشون بده از زیست امسال یا شیمی ک در کنکورای قبل نبوده هرسال تهش 3 4تست خلاقیت دارن بقیه تکرارن ...
      واقا؟؟

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      تو ریاضی شما مثلثات احتمال امار حد بخون قوی کار کن بخدا کف 40میشه زد...4تست مثلثات 4تست حد 3الی 5تست امار احتمال تابع ترکیب توابع هم بخون یا مشتق ضمنی... هرماه ی مبحث مسلط شی بخدا 40میزنی زیست شیمی هم هرروز بخون زبانم درحد 20بزن....اگر روزی 5ساعت زیست بخونی باقیش بقیه دروس میتونی قبول شی...ریاضی فیزیک چرخشی ی روز درمیان... درکل بهت بگم 10 12ساعت پر کنی صد درصد قبولی...8مناه اخر برابر با 16ماه بقران...بعدشم تستای کنکور اسون شده عین 95 94 نیست هرچی بخونی میتونی بزنی ب شرطی ک ابتدا خوب بخونی سپس خوب تست بزنی بعدشم خوب ببندیش
      بنظرت زیست رو از آیکیو بخونم بهتر نتیجه میگیرم
      یا کتابای سال به سال عمارلو+سه سطحی قلمچی؟

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون!

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=parham7983;1553598]واقا؟؟[/QUOTE
      برو تو گوگل بزن تحلیل کنکور 97 مثلا درس فییک بعد بزن تحلیل کنکور 98 تحلیل فلان درس بشین بخون متوجه حرفام میشی...شما زیست 98 ببین همون نظام قدمیش کجا از خارج کتاب درسی تست دادن.؟شما اگر نظام جدیدی ک هیچ قدیمی هم باز مشکلی نیست...گرچه من میگم جدید بخون...از طرفی ی سریا میگفتن درسی ریاضی 98 تجربی خیلیاش خارج از 4چوب سال های اتخیر بود اره درست میگن ولی خارج از کتاب درسی نبوده حالا کدوم کتاب کتاب درسی ریاضی نظام جدید..همون سوال احتمال یا قایق اینا...شما اگر قدیم بودی باز تستای جدید حل کن تو این دو درس از طرفی دیگه بنظر خودم جز درس شیمی و درس زیست ی جااهایی نیاز نیست تست تالیفی بزنی بله ی وقتی شما 1سال مونده ب کنکور شروع میکنی خب تست کم میاری باید بری تالیفی بزنی نزنی حماقت کردی اما الان شما همش تستای کنکور بزن تحلیل کن برفرض میاد میگه از منافذ قلب ملخ خون وارد رگ ها میشه تو بیا جور دیگه تحلیل کن یا بیا بگو اگر این گزینه غلطه درستش چی میشد...نحوه برخورد با تست کنکور مهمه..برای فیزیک جزوات بهادر کامران دان کن حل کن دقیقا همین کارو کرده
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرت زیست رو از آیکیو بخونم بهتر نتیجه میگیرم
      یا کتابای سال به سال عمارلو+سه سطحی قلمچی؟
      والا سطح تستای کنکور واقعا میشه گفت خیلی ساده شده حالا امسال بخوان سخت بدن عین 95 96بدن زیستو باز با تستای عمارلو میشه بالا زد اما بنظر خودم ای کیو منبع مکمل بکن چرا؟چون بهت قدرت تحلیل و ریز بینی میده ای کیو فقط برای باز شدن دیدته....یعنی همون اندازه پاهای ملخ ک عقبیا بلندتر ازجلووییا هستن و سال 977 تو یکی از گزینه های مربوط ب تست ملخ بود ای کیو بهش گیر داده بود هیچکس نگفته بود خب این یعنی با خودندن این کتاب شما چیز جدیدی نخواهی دید...یادت باشه عمارلو برای کنکوره ای کیو برای بستن دست طراح یعنی اونو بخونی خودت ی طراح تستی ی تست بهت بدن سریع میفهمی قراره کجا اذیتت کگنه..من خودم ای کیو قدیمو خوندم امسالم کنکور جدید میدم همون باعث شده خوب جلو برم
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 90331این تست ببین امسال سوال کرد بیشینه سرعت متحرک ک میشد 20 با ی ضرب ساده...سالهای قبلش همین تست اومد این مثلث در قسمت منفی ننمودار رسم شده بود میگف وقتی داره ب سمت منفی حرکت میکنه سرعت متوسطش چند میشه؟اما کنکور امسال دقیقا برعکس این رو تست داد....برو ببین میفهمی ....یعنی دقیقا برعکس خوساته سال های قبل سال قبلش یا دوسال قبلش گفتنه بود سرعت متوسط امسال بیشنه سرعت....ک ی نکته داره و ارتفاع مثلث میشه بیشنه سرعت ....
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)